Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

צטט

שלא נדבר על כל השריקות הקטנות, כל נפילה שלהם הוא שורק וגלזר הכסחן המגעיל שעשה מזה קריירה היה צריך להיות עם שלושה צהובים רק במחצית הראשונה

הספיק לי.

לפני2 שעות , סלבה said:

טכנית לצורר אחרי דרבי עם צוות שיפוט זר בו שי אליאס רואה שני צהובים אחרי 27 דקות: "איך הם מפתים את הזרים עם האנגלית שלהם והפוזה האירופית, את הכל הם מכניסים לכיס שלהם. בושה שנותנים למניעים זרים לקבוע".

עזוב את זה, עכשיו הוא ענה בנוגע לנושא על ניר ***קלינגר*** שאומרים שההתנהלות של הפועל בגמר היתה שכונה רק כי הניסנובים לא אשכנזים.

ואני אומר: להיפך, כספרדי אני שמח שיש אנשים כמו קלינגר שמוכיחים שאשכנזים יכולים להיות ערסים לכל דבר ועניין.

עריכה: עכשיו אני קולט שזה לא אותו טכנית לצורר. קשה להבדיל, ובכל זאת.

לפני7 שעות , Omer said:

עזוב את זה, עכשיו הוא ענה בנוגע לנושא על ניר ***קלינגר*** שאומרים שההתנהלות של הפועל בגמר היתה שכונה רק כי הניסנובים לא אשכנזים.

ואני אומר: להיפך, כספרדי אני שמח שיש אנשים כמו קלינגר שמוכיחים שאשכנזים יכולים להיות ערסים לכל דבר ועניין.

עריכה: עכשיו אני קולט שזה לא אותו טכנית לצורר. קשה להבדיל, ובכל זאת.

זה כן הוא, זה החצי השני של הדואו

לפני11 שעות , סלבה said:

טכנית לצורר אחרי דרבי עם צוות שיפוט זר בו שי אליאס רואה שני צהובים אחרי 27 דקות: "איך הם מפתים את הזרים עם האנגלית שלהם והפוזה האירופית, את הכל הם מכניסים לכיס שלהם. בושה שנותנים למניעים זרים לקבוע".

אחרי צוות שיפוט זר זה רק אבות של אוהדי הפועל שלא מבינים כלום בכדורגל צריכים לשפוט אותנו.

21 דקות לפני, Omer said:

מה שיפה זה שגם כשהיה שופט קפריסאי בדרבי הם בכו על השיפוט.

גם אם הנכד של צ'ה גאוורה ישפוט אותם הם יבכו

מהסטיות הגדולות שלי: להכנס לפורום השדים אחרי דרבי.

צטט

בקיצור, נראה לי שכולם יצאו מרוצים.
מכבי לקחו גביע, לאוהדי הפועל יש תאריך חדש להשחיר בו את הפורום ולהמשיך להתקרבן שאוכלים להם ושותים להם עד כדי הפיכת המשחק למשהו שנשמע סיפורי של סמוטריץ וביבי (הפנדל היה קרוב יותר לדגל הקרן מאשר לרחבה) ועוד כל מיני סיפורים. נחשו מי יפסיד בסוף מכל העניין הזה...

צטט

שקרן/עיוור זה מי שאומר שאייזן פגע בו עם הפקקים.לא מי שחושב/אומר שהיה פאול.

טכנית לצורר כבר עלה על כך שצלמי כל העולם התאחדו בדקה מסויימת לדפוק את הפועל וידעו שרק מזווית אחת יראה הפאול

צטט

רק זווית אחת יש לאירוע הכי קריטי במשחק. מעניין למה.

הפלא הישראלי הבלתי נגמר - שחקנים שנשכבו על הדשא עם שרירים מתוחים בדקה 50, רצו בדקה 115 כמו משוגעים

צטט

יש פה קבוצה שבתקציב נמוך יחסית וסגל שחקנים דל עלתה לגמר בלי רגשות נחיתות, נלחמה 120 דקות, שחקנים ירקו דם על המגרש ושיחקו עם פציעות (אליאס) בלי אוויר ועם המון מתיחות בשרירים, בקיצור נתנו הכל ובאו להילחם מול הקבוצה השניה הכי טובה בארץ ובסוף את כל העבודה הקשה הזאת זורקים לפח ע״י החלטת שיפוט בזיונית

והוא ממשיך...

צטט

זה כבר נהייה בדיחה, מכבי מקבלים מתנות מהשופטים בדרך קבע ולאורך כל העונה - זה מה שקורה שמועדון לא מפסיק להתבכיין לשופטים על *כל* החלטה
ברגע שלא שורקים להם כל השחקנים רצים על השופט, כל הצוות מקצועי משתולל ובסוף זה מחלחל ושופטים פשוט שורקים להם
לא הייתה פעם אחד שדור פרץ המזדיין נפל ולא קיבל על זה עבירה

מעניין. עד כמה שזכור לי אלו שכל השחקנים והצוות המקצועי שלהם רצו והשתוללו היו הזונות באדום.

צטט

אפשר להמשיך להכיל את מנגנון הדיסוננס הקוגניטיבי ולהאמין שהייתה עבירה. לא זוכר אי פעם כזה דיבייט שנוי במחלוקת, ויש לזה סיבה כי זו לא הייתה עבירה של שחקן הפועל, ובטח לא היה מוצדק לפסול על זה שער.

דווקא בן אדם מיושב בדעתו, אבל המחשבה שלו הצחיקה אותי. האם יכול להיות שיפסלו שער אחרי כזו שמחה?!

צטט

אכזרית, אין ספק. אני לא הייתי במשחק, אבל איך שהובקע הגול וראיתי את השמחה של כולם, הספסל שקופץ אמרתי לעצמי: אבל היה תיקול באמצע, ואז אמרתי לעצמי עוד דבר: יש מצב שיפסלו גול במשחק כל כך מכריע, בדקה כל כך מכריעה אחרי כזו שמחה?

לוגיקה של תוספת זמן..

צטט

ואז עוד הוסיף 5 דק', כשבפועל לא שיחקו מדקה 115 עד 124.

והאשמים בביטול השער: הפועל תל אביב שלא מחתה בפני השופט

צטט

במדינה שלנו מי שצועק הכי חזק מקשיבים לו, כל מה שצריך לדאוג שזה אנחנו שנצעק הכי חזק

אוהדי הפועל התמימים שמעולם לא שרו משהו אישי

צטט

אף אדם בעולם!
לא היה מבליג על מה שצעקו לו
זו צביעות והתחסדות.

לא משהו להתרגש ממנו, אבל אולי הקול השפוי ביותר שנשמע אי פעם מהפועל

צטט

אויש נו, "נכות של בן אדם"... כל בנאדם נורמטיבי יגלה הרבה יותר אמפתיה למקרה של אובארוב לעומת הנכות של קלינגר, ולכן יזדעדע הרבה יותר, ואני אומר את זה בתור אחד ששר גם לאובארוב וגם לקלינגר.

טכנית לצורר יורד לשורש הנקודה

צטט

וככלל מעניין אותי אם כל המילים כמו "נוכלים", "שכונה" וכדומה היו רצות פה כל כך הרבה אם הניסנובים היו אשכנזים.

צטט

מי ישמע מה עשה כבר יש בליגה הזו שחקן כדורגל ששכב עם קטינה (גם אם לא באשמתו בהכרח) אז על כמה תנועות לא הכי יפות עכשיו לעשות סרט ממש בקטנה

קלינגר ממונה להחליט על עצמו האם ההתנהגות שלו לגיטימית או לא

צטט

אם הוא לא מתנצל על מה שעשה אין סיבה בעולם שאנחנו נשמע כמתנצלים או כמבקרים.

טכנית לצורר שובר שיאי שפל חדשים (האמת שכשקראתי את זה קצת נחרדתי, זה לגמרי יוצא מהקונטקסט של הספורט)

צטט

"לבזות את השואה". אפשר לחשוב שזה דבר קדוש.

צטט

תאכלס, ברגע שמתעלמים מהפאתוס הלאומני אין באמת הבדל בין שתיהיה שואה למכבי לבין היום המוות הפועל.
שתיהן קריאות למוות של הצד היריב.

צטט

אתה באמת כזה תמים ? השואה זה טאבו במדינת ישראל ויש אנשים שרוצים לזעזע את המדינה ולהראות לכולם כמה הם שונאים את מכבי.

טכנית לצורר (בפיצול השני, האמת) משווה בין הימצאות הפורנו (והסנאף?!) באינטרנט לבין ביזוי השואה

צטט

היום בעידן האינטרנט יש סנאף ופורנו - אז על מה הרעש?

ושוב טכנית לצורר (בפיצול הראשון) מסביר מדוע השואה היא קוריוז בספרי ההיסטוריה

צטט

זה שחבורה של מופרעים אספה יהודים ורצחה אותם זה ממש לא אירוע קדוש. זה אירוע מצער ונורא אבל אין בו שום קדושה.

האמת שהתגובה שבגללה התחלתי את כל הסשן הזה אבדה לי איפשהו... אוהד שכותב שבמקום לרכז מאמצים בזירה הישראלית, אוהדי הפועל צריכים לתלות שלטים בקנדה שיסבירו לקנדים מה הכסף של מיטש מממן: שחיתות, גזענות, פגיעה בעובדה ועוד ועוד. "רק ככה ננצח את השייח הקנדי". איזה באסה שאיבדתי את התגובה הזו.

ברח לך זה של טכנית לצורר, על השאלה האם קלינגר בייש את הפועל: 

צטט

פחחח בייש.
אז עשה להם "תנועה מגונה".
זה אפילו לא התנהגות לא ראויה.
במקומו הייתי עושה להם הייל כי זה יותר מחמם אותם עם השואה שלהם

לפני9 שעות , אורן המתעפץ said:

מהסטיות הגדולות שלי: להכנס לפורום השדים אחרי דרבי.

טכנית לצורר כבר עלה על כך שצלמי כל העולם התאחדו בדקה מסויימת לדפוק את הפועל וידעו שרק מזווית אחת יראה הפאול

הפלא הישראלי הבלתי נגמר - שחקנים שנשכבו על הדשא עם שרירים מתוחים בדקה 50, רצו בדקה 115 כמו משוגעים

והוא ממשיך...

מעניין. עד כמה שזכור לי אלו שכל השחקנים והצוות המקצועי שלהם רצו והשתוללו היו הזונות באדום.

דווקא בן אדם מיושב בדעתו, אבל המחשבה שלו הצחיקה אותי. האם יכול להיות שיפסלו שער אחרי כזו שמחה?!

לוגיקה של תוספת זמן..

והאשמים בביטול השער: הפועל תל אביב שלא מחתה בפני השופט

אוהדי הפועל התמימים שמעולם לא שרו משהו אישי

לא משהו להתרגש ממנו, אבל אולי הקול השפוי ביותר שנשמע אי פעם מהפועל

טכנית לצורר יורד לשורש הנקודה

קלינגר ממונה להחליט על עצמו האם ההתנהגות שלו לגיטימית או לא

טכנית לצורר שובר שיאי שפל חדשים (האמת שכשקראתי את זה קצת נחרדתי, זה לגמרי יוצא מהקונטקסט של הספורט)

טכנית לצורר (בפיצול השני, האמת) משווה בין הימצאות הפורנו (והסנאף?!) באינטרנט לבין ביזוי השואה

ושוב טכנית לצורר (בפיצול הראשון) מסביר מדוע השואה היא קוריוז בספרי ההיסטוריה

האמת שהתגובה שבגללה התחלתי את כל הסשן הזה אבדה לי איפשהו... אוהד שכותב שבמקום לרכז מאמצים בזירה הישראלית, אוהדי הפועל צריכים לתלות שלטים בקנדה שיסבירו לקנדים מה הכסף של מיטש מממן: שחיתות, גזענות, פגיעה בעובדה ועוד ועוד. "רק ככה ננצח את השייח הקנדי". איזה באסה שאיבדתי את התגובה הזו.

צטט

במקם שלטים ילדותיים ולא מציאותיים, שמזיקים להפועל, היה הרבה יותר אפקטיבי להרים קמפיין בקנדה, במגרש הבית של מיטש, שמסביר לקנדים (שאוהבים פייר-פליי) איזה פייר פליי מיטש משחק בארץ עם פערי התקציב שלו.
היה אפשר לספר לקנדים על השירים שאוהדי מכבי - אותם מיטש מממן - שרים במגרשים בעד גזענות, אונס וכו'. היה אפשר לשים לקנדים גם זרקור על האופן בו מיטש 'שומר' על זכויות העובדים שלו בעסקים שבבעלותו.
להקשות על השיח' הקנדי עם כמה אמיתות, במקום איחולים ברמה של גנון... אפקט הרבה יותר חזק, תאמינו לי

התגובה הזאת? @אורן המתעפץ

Just now, אורן המתעפץ said:

בול! מהמצחיקות שקראתי אי פעם

יש למהדורה החדשה של פורום שדים פוטנציאל לא רע בכלל לציטוטים טובים לקראת העונה הבאה

איזה בחור מוזר

הקבוצה שלו כרגע סיפקה לו נס, רגע אושר הכי גדול מזה לא מעט שנים (עזבו שבסוף לא חחח), איך מה שבא לו ביציע באותו רגע זה לחגוג מול המצלמת סלפי 

נשגב מבינתי

3 דקות לפני, Dalembert said:

איזה בחור מוזר

הקבוצה שלו כרגע סיפקה לו נס, רגע אושר הכי גדול מזה לא מעט שנים (עזבו שבסוף לא חחח), איך מה שבא לו ביציע באותו רגע זה לחגוג מול המצלמת סלפי 

נשגב מבינתי

הזוי. אחרי גולים ברמת ריגוש כזאת אני פשוט בבלקאוט. לא זוכר מה קורה איתי ולוקח לי עוד 5-10 דקות ביציע להתאושש . 

איך הפעולה האינסטינקטיבית שלו היא פשוט להוציא פלאפון ברגע כזה?!

19 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

הזוי. אחרי גולים ברמת ריגוש כזאת אני פשוט בבלקאוט. לא זוכר מה קורה איתי ולוקח לי עוד 5-10 דקות ביציע להתאושש . 

איך הפעולה האינסטינקטיבית שלו היא פשוט להוציא פלאפון ברגע כזה?!

גדל פה דור מקולקל.

כשאתה הולך למופע ואנשים מקליטים בטלפון במקום לראות את המופע זה לא משגע אותך?

הוא פה מולכם, מטומטמים! תראו אותו בעיניים!

לא יודע איך אפשר להיות בטלפון תוך כדי משחק באצטדיון. הפעמים היחידות שאני בטלפון זה כדי לראות מה קורה במשחק של חיפה או ב"ש כשהם היו רלוונטים וגם זה בקושי. לא מסוגל.

לפני13 שעות , אורלנדו בלוף said:

גדל פה דור מקולקל.

כשאתה הולך למופע ואנשים מקליטים בטלפון במקום לראות את המופע זה לא משגע אותך?

הוא פה מולכם, מטומטמים! תראו אותו בעיניים!

אני מבין שילדים היום מעדיפים לייקים על פני חוויה של הרגע, אבל היה לי הגיוני שבכדורגל זה ישאר בחוץ.

אין עוד תחושה כזאת של שער שמקפיץ לך את הלב והדופק מ0 ל100 בשבריר שניה ומטיס אותך למעלה. 

איך אפשר ברגע כזה לחשוב על לצלם סלפי בטלפון..