Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

49 דקות לפני, ravid said:

לא הפליל אף אחד מלבד רמיזה על הרופא של הקבוצה

מה בסוף זאת לא הייתה ציפור שהפילה אוקטופמין לתוך הסיר של האקסטרים שוק במפעל בארה''ב?

לפני1 שעה , לא מוצא היגיון said:

עזוב שלילה...בכלל עושים פה בדיקות בארץ? 

שלא ייבאו את השיטה לחיפה. יסביר קצת את האין פציעות או חזרה מהירה מפציעות. יעשו הכללל בשביל אליפות. אחרי הכשרה של פדופיל שקרא להם חיזבאללה לפני דקה מה זה כבר סוחר סמים. 

אני כבר כמה ימים מדבר על הכושר החריג של חיפה, אני לא אתפלא אם אחרי הראיון של צדק אולי נתחיל לראות ונקווה שהם יתחילו ליפול מהרגליים כי הדברים יתחילו להבדק..חבל מאוד שהראיון הזה יהיה סתם ראיון ולא ייצא מזה שום דבר, שחקן מודה שהקבוצה שלו לקחה אליפות (אחת לפחות אם לא יותר) בצורה לא כשרה (לא טעות שופט או משהו) ויש פה שקט תעשייתי, אם היה מדובר במכבי ת"א זה היה נפתח בכותרות לפני הקורונה, לפני הבחירות וכנראה שגם היה בבדיקות כל הגופים האפשריים איך להוריד אותנו 18 ליגות ולשלול מאיתנו כל זכות חזרה לליגת העל.

12 דקות לפני, erantheking21 said:

אני כבר כמה ימים מדבר על הכושר החריג של חיפה, אני לא אתפלא אם אחרי הראיון של צדק אולי נתחיל לראות ונקווה שהם יתחילו ליפול מהרגליים כי הדברים יתחילו להבדק..חבל מאוד שהראיון הזה יהיה סתם ראיון ולא ייצא מזה שום דבר, שחקן מודה שהקבוצה שלו לקחה אליפות (אחת לפחות אם לא יותר) בצורה לא כשרה (לא טעות שופט או משהו) ויש פה שקט תעשייתי, אם היה מדובר במכבי ת"א זה היה נפתח בכותרות לפני הקורונה, לפני הבחירות וכנראה שגם היה בבדיקות כל הגופים האפשריים איך להוריד אותנו 18 ליגות ולשלול מאיתנו כל זכות חזרה לליגת העל.

גם אם בכר יעשה מסיבת עיתונאים ויגיד שהוא בעצמו הזריק למליקסון את החומרים של דראגו מרוקי 4, לא יקרה כלום.

מהרגע הראשון רק מטומטמים גמורים יכלו להאמין לתירוצים ההזויים של ב''ש, ואם אז לא הקימו פה מהומה אז שום דבר כבר לא ישתנה.

לפני11 שעות , thunderbolt said:

גם אם בכר יעשה מסיבת עיתונאים ויגיד שהוא בעצמו הזריק למליקסון את החומרים של דראגו מרוקי 4, לא יקרה כלום.

מהרגע הראשון רק מטומטמים גמורים יכלו להאמין לתירוצים ההזויים של ב''ש, ואם אז לא הקימו פה מהומה אז שום דבר כבר לא ישתנה.

אתם גם כולכם שוכחים שבדיוק באותם שנים יו"ר ההתאחדות היה הגוש חרא השמן עופר עיני שדיבר בגלוי שהוא בעד הפועל ב"ש.

לא מפתיע שההתאחדות והמנהלת לא חקרו אז שום דבר. 

30 דקות לפני, tomer958 said:

כאשר בכר היה בבש לא היו להם כמעט פציעות וכושר גופני מטורף.

עכשיו בחיפה אותו דבר

במדינה נורמלית עושים להם כל שבוע בדיקה

בטח ובטח בעונה כזאת שהלוז כל כך צפוץ ולא הגיוני איך אין להם פציעות רציניות כמעט בכלל

כל שאר הקבוצות עם מלא פצועים ורק אצל חיפה כושר שיא

1 hour ago, maccabi-king said:

בטח ובטח בעונה כזאת שהלוז כל כך צפוץ ולא הגיוני איך אין להם פציעות רציניות כמעט בכלל

כל שאר הקבוצות עם מלא פצועים ורק אצל חיפה כושר שיא

בדוק

אצלנו כל מתיחה שחקן לחודש בחוץ

אצלהם קרע בצולבת והשחקן חוזר אחרי יומיים 

חחח דווקא מצחיק.

שימו לב גם שהחגיגה מאד מנומסת.

חדי העין יבחינו שדור פרץ אוחז בקערת שטרודל.

ושפשיץ' מתכונן לפצוח במחול פולק בווארייאני.

שלח לי אתמול אוהד הפועל ״האמת? ממש רציתי לקבל את הזונה בחצי גמר. אבל לא נורא כי קיבלנו בסוף את הבת זונה״.

חייב לומר שזה הצחיק אותי.

מפורום קופים מאת המשתמש יום-טוב שוקרון:

צטט

כתבתי פה כבר קודם, שמכבי צריכה לשלוח קלטת לאופ"א, ולטעון לקונספירציה המעורבות בשחיתות, שוחד והטיית משחקים.
תוספות זמן הזויות, פנדלים לזכותם שלא היו ולא נבראו, בעוד ששערים חוקיים לחובתם נפסלים.

רק בדרך הזאת מכבי חיפה תוכל לקחת אליפות, כי לצערי על המגרש הירוק הסיפור כבר אבוד...

האמת שהוא לא לגמרי טועה,רק שהוא התבלבל במכבי שנגדה יש טעויות שיפוט הזויות.

On 22.4.2021 at 20:13, Eli basa said:

Screenshot-20210422-201142.png

בלי להרחיב במילים. 

עם כל השתן שעלה להם הראש העונה אני מתפלא שרק עכשיו האמוניה דולפת החוצה.

צטט

הפועל ב"ש: ערב טוב,
לפני שריקת הפתיחה יתקיימו מספר אירועים על כר הדשא:
1. בסיום החימום: טקס הוקרה לאיחוד הצלה - נשיאת המועדון, מנכ"ל איחוד הצלה והמתנדבים יעלו לכר הדשא להחלפת תשורות.
2. לאחר עליית הקבוצות והשופטים: איחולי החלמה לאיציק סעידיאן, אוהד הקבוצה.
3. לפני שריקת הפתיחה: דקת דומייה לזכרו של ד"ר דוד אלג'ם. השחקנים יתמקמו סביב עיגול האמצע, כאשר השופטים יעמדו במרכז.

MemeKing-29.png

חיפה מתנערת מהפרסומים (הופיע עכשיו בספורט אחד על מיכה)

צטט

מכבי חיפה: בימים האחרונים פורסמו מספר שמות  באתר *ספורט 1* של מועמדים למכבי חיפה.
בליץ הידיעות פורסמו ללא אימות וללא בדיקה כמתבקש. *הידיעות אינן נכונות*. אנו שבים ומבקשים מכם כתבים יקרים בעת הזו בפרט ובכלל- אנא הקפידו, כמה שניתן על דיוק והצלבה מול המועדון.
המשך יום נפלא