Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

8 דקות לפני, הצבר said:

אבל אם יפתחו תחרות רישמית הם ייקחו מקום שני

זה הזכיר לי בדיחה על קזחסטן

קזחסטן הגיעה למקום השני בעולם במדד השחיתות.

כדי לא להגיע למקום הראשון במדד השחיתות הם שיחדו את השופטים.

קבלו סקופ. שי שצברג הרוכש המיועד של הפועל ת"א, היה אוהד שרוף של מכבי כנער (ואפילו שיחק בנוער/בנערים במכבי /נתניה).

הבחור לדעתי לא פראייר ובטח לא עשיר כמו ניסנוב, כנראה מגיע בשביל פרסום עסקיו האחרים (ספר, תוכנית רדיו, עסקים אחרים)

9 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

קבלו סקופ. שי שצברג הרוכש המיועד של הפועל ת"א, היה אוהד שרוף של מכבי כנער (ואפילו שיחק בנוער/בנערים במכבי /נתניה).

הבחור לדעתי לא פראייר ובטח לא עשיר כמו ניסנוב, כנראה מגיע בשביל פרסום עסקיו האחרים (ספר, תוכנית רדיו, עסקים אחרים)

אוהד באר שבע שקונה את בית"ר, אוהד מכבי שקונה את חיפה ועכשיו עוד אוהד מכבי שקונה את הפועל... אני כנראה לא אבין אנשים לעולם 

6 דקות לפני, המכביסטית15 said:

אוהד באר שבע שקונה את בית"ר, אוהד מכבי שקונה את חיפה ועכשיו עוד אוהד מכבי שקונה את הפועל... אני כנראה לא אבין אנשים לעולם 

אוהד מכבי שקונה את ק"ש

אוהדת מכבי שקונה את ב"ש. 

13 דקות לפני, ravid said:

אחת החלומות הגדולים שלי הוא לקנות את הפועל. לא את מכבי. הפועל.

אבל אין סיכוי שאתה תצליח לעשות עבודה יותר גרועה מהם גם אם תנסה בכוח.

20 דקות לפני, המכביסטית15 said:

ושוב תודה למיץ'. 

לפני18 שעות , פנחס שוף said:

יש הרבה קללות על ינקו בפייסבוק של המנהלת, חיפלה טוענים שמולם הוא התאמץ והיום הוא מכר

כן, הבחור שגדל בפועל (וגם שיחק שם בבוגרים, לדעתי בשתי קדנציות שונות) התאמץ נגד חיפה, אבל מכר למכבי. ברור

דווקא לא חושב שזה מוסיף שאוהד של הקבוצה הוא גם הבעלים שלה מילדות. יותר מדי מעורב רגשית וסביר להניח שגם קשוב יותר לגחמות של הקהל מסביב. אין מה לעשות היום כדורגל זה עסק לכל דבר ובעסקים אין מקום לרגשות

לפני8 שעות , Dalembert said:

יללות מענגות של אוהדי חיפה בכל רחבי המרשתת, לפנק לפנק לפנק

אגב, שמתי לב שהשיח סביב כמות הנקודות שקיבלנו השנה במתנה מהשופטים והמנהלת הצהובה נהיה כמו השיח סביב התקציב שלנו 

לדעתי כרגע אנחנו עומדים על תקציב של 180 מיליון יורו ו-16 נקודות מהשופטים, אולי שווה לפתוח נושא מעקב. 

חחחחחחחחחחחחח הזיה!

חיפה והתקדימים:

צטט

כל פעם כשיש תקדימים על חשבון הגב שלנו (כמו בהתנעה הגלגלים או בפרשת נהמות הרפאים) הנטייה היא לחשוב שבסוף זה יחזור אליהם כמו בומרנג כשהם יצטרכו להיות אחידים בהחלטות עתידיות. ואז לאחר כמה שבועות הפלא ופלא, התקדים מוחזר למגירה, החוקים חוזרים לקדמותם, וקול הציפורים המצייצות הוא היחיד שנשמע על רקע הדממה שמרחפת מעל ביצת הכדורגל הישראלי.

על ההתגרות של גררו:

צטט

אם זה אכן מצוין בדוח כמו שרשמת זה ראוי לציון גם בבית הדין, לפחות בדמות הרחקה על תנאי במינימום.

אם הייתה מתפרצת תגרה אז הוא כן היה נענש? ככה זה עובד?

והתגובה לזה פשוט עצומה:

צטט

או לחלופין נסיבות מקלות לקהל של מכבי

עוד קצת מעולמו של אוהד חיפה:

צטט

זה לא איביץ׳ 2.0 והם לא קבוצה כזו טובה. יש להם סגל עמוק יותר וניהול טוב יותר. אלו ההבדלים בינינו לבינם.

- הקבוצה של ואן לוון חדירה יותר משמעותית מזו של איביץ׳ והם קיבלו הרבה עזרה מהשופטים כדי להיכנס למומנטום ולחזור להראות כמו קבוצת צמרת.
- במשחקים הישירים מולם אנחנו אלה שפתחו טוב יותר ואלה שהבקיעו ראשונים. זה מעיד גם על המאטצאפים בין המאמנים וגם בין שחקני ההרכב. אח״כ קרסנו מנטלית/ פיזית/ מקצועית, הרבה בזכות אותו עומק ותרבות ניהולית שיש להם. לא בזכות 11 איכותיים ודורסים שיש להם על המגרש. לצד חוסר ההצלחה מולם, שבראש שלנו הוא המשך ישיר לכל השנים הקודמות, צריך לזכור שהעונה הם הובילו עלינו במשחקים הישירים למשך דקה בלבד. אם לא השער הארור ההוא היו ממשיכים להזכיר את הקריסה שלנו במשחקים מולם על אף שכל התוצאות היו תיקו, בעוד שאף אחד לא היה מדבר על חולשה שלהם בפתיחת המשחקים האלו.

כתרגיל מחשבתי כדי לבחון דברים בלי השפעה ארגונית או חיצונית:
1. האם הייתם מוכנים לטרייד של בכר בואן לוואן כמאמן לעונה הבאה?
2. האם הייתם מוכנים לטרייד של ה-11 הטובים שלנו בשלהם? כמה מתוך השחקנים ״ראש בראש״ משחקני ההרכב שלנו הייתם מחליפים באלו שלהם?
3. האם הייתם מוכנים לטרייד של סגל בסגל? כמה משחקני הספסל הייתם רוצים להחליף ״ראש בראש״ (כלומר, חלוץ מחליף ראשון שלנו בשלהם)?

מאוד אתגר אותי התרגיל המחשבתי של הבחור, אם זה לא המאמן, לא ה11 שעל הדשא וגם לא הסגל הרחב, מה גרם לחיפה לאבד יתרון של 8 נקודות(עם אופציה ל11) ולרדת למקום השני? בין הפותרים נכונה יוגרלו מסיכות אב"כ.

48 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מאוד אתגר אותי התרגיל המחשבתי של הבחור, אם זה לא המאמן, לא ה11 שעל הדשא וגם לא הסגל הרחב, מה גרם לחיפה לאבד יתרון של 8 נקודות(עם אופציה ל11) ולרדת למקום השני? בין הפותרים נכונה יוגרלו מסיכות אב"כ.

מדהים אותי שהם רואים הפסד ושתי תוצאות תיקו (אחת מהן אחרי 2-0 בבית בדקה 8 והשניה גם אחרי שהובילו 1-0 בבית עם קהל והיריבה עם 10 שחקנים רבע שעה לסוף) כהישג.

אבל היי, הובלנו עליהם רק ״דקה אחת בודדה״ כל העונה אז מי אנחנו שנדבר בכלל…

הם מודעים שם בכרמל לזה שבמשחק כדורגל הנקודות ניתנות לפי תוצאת הסיום ולא לפי מי שהוביל יותר/פחות?

אולי זה מה שהם חושבים שקובע ואנחנו פה בעצם הלא מבינים?

איזו רמת ניתוק, וואו. לא ראיתי כמוה מעולם.

:doh:

36 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מדהים אותי שהם רואים הפסד ושתי תוצאות תיקו (אחת מהן אחרי 2-0 בבית בדקה 8 והשניה גם אחרי שהובילו 1-0 בבית עם קהל והיריבה עם 10 שחקנים רבע שעה לסוף) כהישג.

אבל היי, הובלנו עליהם רק ״דקה אחת בודדה״ כל העונה אז מי אנחנו שנדבר בכלל…

הם מודעים שם בכרמל לזה שבמשחק כדורגל הנקודות ניתנות לפי תוצאת הסיום ולא לפי מי שהוביל יותר/פחות?

אולי זה מה שהם חושבים שקובע ואנחנו פה בעצם הלא מבינים?

איזו רמת ניתוק, וואו. לא ראיתי כמוה מעולם.

:doh:

בוא נתחיל מזה שהם ילמדו שהכדורגל הישראלי לא התחיל מאמצע שנות ה80... אחרי זה נתקדם לדברים מורכבים יותר כמו חוקי הכדורגל 

לפני4 שעות , המכביסטית15 said:

מה לא ברור? הבנאדם בא (והוא לא הראשון) לעשות סיבוב על הקבוצה. יזרוק כמה מיליונים בודדים ויקבל פרסומת כמו שהוא לא יקבל בעד פי 10 מזה.

לפני7 שעות , robertod said:

הם גם רשמו בפורום שהוא עשה להם תנועה של קוף אחרי הארטיק ואחרי שראיתי את הוידאו (הביאו קישור לדקה המדויקת) הוא באמת עשה להם תנועה כזאת (לא יודע מה קדם למה: אם הוא באמת התגרה בהם ורצה שינהמו לו בחזרה ויענשו או שהם נהמו לו לפני כן. מאמין שאם באמת זה היה אז לא היה במסות גדולות אלא רק 2 3 מטומטמים כי אחרת היינו שומעים או שהיה יורד מהמגרש).

גם אני מאמין שזה מסוג המקרים שכמה אוהדיך יושבים לשחקן על האוזן בהרמת קרן, לא יציע שלם.

אחרי הגול של גררו בקלוזאפ על החגיגה רואים מישהו נוהם, אין לי ספק שהתחיל לפני.

בכר שמע שאומרים על מכבי שהיא קבוצה רעה, אז הוא החליט לומר: "היום היינו קבוצה רעה במובן החיובי של המילה".

רק חסר שיגיד היום היינו בני זונות במובן החיובי של המילה.