Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

דיעה לא פופולארית: ב-2010 התחלתי להרגיש שאנחנו מתחילים להתקרב למצב שבו שיא האליפויות שלנו יאויים ע"י חיפה. זה היה נראה שהם בדרך לאליפות שביעית ב-10 שנים.

רציונלית התחלתי לחשוב שאולי עדיפה אליפות של הפועל בשביל להרגיע את הקצב הפסיכי של צבירת האליפויות שלהם.

עם זאת, כששמעתי שזהבי השחיל את השער ההוא בטדי הרגשתי נורא.

זאת היתה מחשבה מטרידה אבל אליפות של הפועל הטרידה אותי יותר. 

צטט

חוץ מפרץ, לא חושב שמשהו משמעותי. כהן, חושש מחוזז יותר כי כנן לא מסוגל לעבור שחקן על אף המספרים. טיבי על הספסל זה נעשה מבחירה. תצייר איך שאתה רוצה, להם סגל רחב משמעותית מאיתנו. כל החלק הקדמי שלנו היה שחוק מהתחת . אצילי ועוואד הגיעו בינואר, דוניו לא היה שחקן סגל מבחינת בכר באותה תקופה. הכל מסביב, בסוף לא היו טובים מאיתנו באותו משחק. החילוף של טאלב שביצע בכר הרג אותנו.

וזו התגובה:

צטט

נתנו לנו גם גלזר פור, אתה מוזמן לראות את המשחק מדקה 60 שהוא נכנס (פצוע ) ונטע והחברות התחילו לשקשק ולברוח מהכדור.
אחד המשחקים הכי מעצבנים שראיתי, אשכרה כמו שמישהו אמר לי נפל עליהם פחד גלזר, פשוט שיתוק

וזה שהמאמן שלך לו סופר את השחקנים זה לא תירוץ זאת בדיוק הבעיה שלנו, אצלם שחקנים כמו שכטר, ייני פיבן, טיבי אילון אלמוג, גררו והאנגלי המיותר שברח לי השם שלו עושים את הסגל רחב ונותנים 200% על המגרש. אצלנו שחקנים כאלה לא משחקים אפילו באימונים

:clap:

כולם מעודכנים שגם העונה הליגה חלשה?

לא יעזור איך שתהפכו את זה.
ליגת העל שלנו הפכה בלתי תחרותית, משעממת, כמו הליגה הסקוטית אחרי שגלאזגו ריינג'רס הורדה ליגה.
מכבי ת"א פתחו את העונה עם כמה תקלות בלתי אופייניות, לכן לכאורה היה נראה שלמכבי חיפה יש הזדמנות חד פעמית לעקוץ.
משהו כמו קריית שמונה בעונת 2011-2012 ,או לסטר באנגליה בעונת 2015-2016
אבל אז נפלו המסכות וחזרנו למצב הריאלי.

צודק מי שאומר שמכבי ת"א לא באמת קבוצה חזקה.
עובדה ששנה אחרי שנה הם נכשלים בזירה האירופית.
הצרה היא שיתר הקבוצות בליגת הפח הישראלית חלשות להחריד, ולכן נוצר פער אדיר שבלתי ניתן לסגירה.
למרבה התסכול ,הבדל האיכות והעוצמה בין מכבי ת"א ליתר הליגה, יותר גדול מאשר ההבדל למשל בין ביירן מינכן ליתר הקבוצות בבונדסליגה.
אני לא מכיר הרבה ליגות בעולם, בהם האלופה לא הפסידה אפילו פעם אחת, במשך שתי עונות רצופות....

5 דקות לפני, Saar said:

ליגת העל שלנו הפכה בלתי תחרותית, משעממת, כמו הליגה הסקוטית אחרי שגלאזגו ריינג'רס הורדה ליגה.
מכבי ת"א פתחו את העונה עם כמה תקלות בלתי אופייניות, לכן לכאורה היה נראה שלמכבי חיפה יש הזדמנות חד פעמית לעקוץ.

הצרה היא שיתר הקבוצות בליגת הפח הישראלית חלשות להחריד, ולכן נוצר פער אדיר שבלתי ניתן לסגירה.
למרבה התסכול ,הבדל האיכות והעוצמה בין מכבי ת"א ליתר הליגה, יותר גדול מאשר ההבדל למשל בין ביירן מינכן ליתר הקבוצות בבונדסליגה.
אני לא מכיר הרבה ליגות בעולם, בהם האלופה לא הפסידה אפילו פעם אחת, במשך שתי עונות רצופות....

איך אתה יכול להגיד שאנחנו נכשלים באירופה ואתה אוהד חיפה איךךךךךךך

לפעמים הם גורמים לי לרצות לדפוק את הראש בקיר מהטמטום שלהם. וואלה גם אם לא הצלחנו באירופה (וצריך להיות עיוור כדי להגיד שלא) לאוהדי חיפה אסור לדבר על אירופה. קבוצה שהפעם האחרונה שעשתה שם משהו זה היה לפני עשור ונגמר בבושות לכל ישראל ובשיא שלילי היסטורי

אם היו אומרים לי בתחילת העונה עלייה מהבתים של האירופית הייתי לוקח בלי לחשוב פעמיים, זו לא הצלחה?

מטורף, פשוט ואו.

אשכרה רק לפני שבועות בודדים שיחקנו בשלב 32 האחרונות באירופה, נתנו פייט בסדר גמור ביחס לאיכות מולה התמודדנו, ומגיע טמבל אחד חולה אלצהיימר אומר שנכשלנו.

לא נותר אלא חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אוהדי חיפה נזכרים שהליגה חלשה במחזור 25 אחרי שהובילו את הליגה במשך 23 מחזורים זה ענק חחחחחח

כאמור הכי מטומטמים בארץ. 

15 דקות לפני, Saar said:

אם להיכשל באירופה זה לסיים קמפיין ב32 האחרונות של אירופה

אז מה זה להגיע לפליאוף אירופית? (ועוד זה הכי טוב שלהם בעשור האחרון)

חייבים להשקיע בחינוך בחיפה יותר...

2 דקות לפני, דרור שווץ said:

אם להיכשל באירופה זה לסיים קמפיין ב32 האחרונות של אירופה

אז מה זה להגיע לפליאוף אירופית? (ועוד זה הכי טוב שלהם בעשור האחרון)

חייבים להשקיע בחינוך בחיפה יותר...

הפסדנו לנומה קאליו בגלל אשופטים!!!! התאחדות צהובה!!! אה זה אופא?

17 דקות לפני, danielone said:

הליגה חלשה ועדיין אתם מקום 2? אני מתאר לעצמי מה צריך לקרות בשביל שתהייו מקום 1??

אולי שנארוז את הישראלי הכי טוב בשוק וניתן להם אותו חינם חינם?

לפני2 שעות , Saar said:

אין חוסר מודעות עצמית ושכתוב היסטוריה כמו זה של חיפה.

On 14.3.2021 at 19:58, zion8 said:

במבט נוסף על השער של פסיץ' נגד סכנין- ממש אותו מקרה של השער של שחר נגדינו. הכדור מיועד אליו, הוא עושה תנועה לכדור ובהחלט מאתגר את ההגנה.  לדעתי היה צריך להיפסל בשני המקרים.

שינו את החוק הזה השנה, שני השערים חוקיים

מבינים מה זה אוהדים של חיפה?

מבחינתם הם ניצחו בעבר את מנצסטר יונייטד, אולימפיאקוס וצסק"א מוסקבה וכו', אז אלה הסטנדרטים היחידים להישגים באירופה. אם אחרות לא מצליחות בצורה הזאת אז הן לא מצליחות באירופה ועושות בושות.

עומר צודק, מעניין שעד לפני זמן קצר הליגה כן הייתה חזקה, אבל כנראה שלאחרונה היא שוב נחלשה.

לפני2 שעות , אקיטה said:

מטורף, פשוט ואו.

אשכרה רק לפני שבועות בודדים שיחקנו בשלב 32 האחרונות באירופה, נתנו פייט בסדר גמור ביחס לאיכות מולה התמודדנו, ומגיע טמבל אחד חולה אלצהיימר אומר שנכשלנו.

לא נותר אלא חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בלי השופטים בצהוב לא היינו נותנים פייט אז זה נחשב שנכשלנו

לפני4 שעות , הילד משער 8 said:

אז אתה בעצם כן מסכים איתי. :) 

כדי לחדד, ברור שהיריבות הספורטיבית עם חיפה הולכת הרבה אחורה. ההיסטוריה הספורטיבית שלנו איתם עניפה מאוד.

כתבתי "שנה וחצי אחרונות" בהקשר לדיון שהתפתח פה, על מי כיף/נכון יותר לשנוא היום, הפועל או חיפה.

אני אומר משהו אחר, שהיריבות איתם היא לא רק ספורטיבית (כמו נניח מה שפיתחנו בשנים האחרונות מול הפועל ב"ש) אלא כבר מעבר לזה, זו יריבות על השליטה בכדורגל הישראלי, מי המועדון היותר בכיר וגדול וחזק ושולט, מי מכבי, מי מועדון הדגל של הכדורגל בישראל.

לנו אוהדי מכבי ברור שרוב העובדות מצביעות לגבינו, אבל אוהדי חיפה מצליחים להוציא את המיץ לכל אחד עם שלל טיעונים הזויים. אבל אי אפשר לקחת מהם את זה שיש להם כבר הרבה שנים מועדון שמנוהל טוב, שקט תעשייתי (ביחס לשאר הליגה), הרבה מאוד אוהדים ומחלקת נוער מצויינת. 

זה בסיס מצוין, ולאף קבוצה אחרת בליגה אין אותו חוץ מאיתנו ומהם.

לגבי מה שכתבת על הירידות השורשית, אני מסכים שאם תסתכל אך ורק על רגשות שרובנו מרגישים כלפיי מועדון בלבד על סמך ההיסטוריה ומה שהוא מייצג עבורנו - הפועל שנואה יותר.

אבל לפי המכלול, וכל המשמעות שלחיפה יש עם האוהדים שלהם והניסיון שלהם להיות המועדון הבכיר ו"מכבי" על חשבוננו, אני שונא אותם יותר.

לפני2 שעות , Saar said:

אם היו אומרים לי בתחילת העונה עלייה מהבתים של האירופית הייתי לוקח בלי לחשוב פעמיים, זו לא הצלחה?

חחח מה אתה מגיב לזה ברצינות

לאף אחד אין ספק שזו הצלחה גדולה

58 דקות לפני, DoW said:

שינו את החוק הזה השנה, שני השערים חוקיים

לצורך העניין בשביל להבין- אם הנגיחה של טיבי מגיעה לגאנם שכובש מדובר בשער חוקי?

הפועל-מועדון מקורי ושנוא 

חיפלה-מועדון פייק מכבי מעצבן ומעורר גיחוך - שכל ״ההיסטוריה״ ״המפוארת״ שלו מסתכמת ב-20 שנה. וכמובן לפי האוהדים ההזויים שלהם העולם התחיל ונגמר ב-20 שנה האלה .

פחחחחחחח