Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

הזיה איך לא משנה מה הוא עושה, הם שונאים אותו.

גם כשנדמה שהוא נגמר, עדיין הוא מביא מאמן ישראלי בכיר, עדיין מביא ישראלים, חלקם בכירים.

עושה רכש זר.

מאחל ליום שהוא ילך, גם יהיה לנו יותר טוב וגם הם יבינו על מה הם בכו

Just now, עמית ר said:

הזיה איך לא משנה מה הוא עושה, הם שונאים אותו.

גם כשנדמה שהוא נגמר, עדיין הוא מביא מאמן ישראלי בכיר, עדיין מביא ישראלים, חלקם בכירים.

עושה רכש זר.

מאחל ליום שהוא ילך, גם יהיה לנו יותר טוב וגם הם יבינו על מה הם בכו

הקטע הוא שכל מה שהקהל רוצה הנשיא מביא. 

לפני11 שעות , duss21 said:

לא הבנתי למה הם כועסים על הנשיא

אני לא מבין למה הם כועסים בכלל, הם עדיין מקום ראשון וכבר ויתרו על העונה. הזוי.

חחחח ב"ש לא תעביר לנו שחקנים איזה אסון. קבוצה מאוסה עם בעלים שרמוטה. 

השחקן היחיד שהגיע אלינו ישירות מהם הוא אחד החלשים (והמכוערים) ששיחקו פה בשנים האחרונות. סתומה בכיינית.

סיבה מרכזית למה הם לא באמת מטרידים לטווח הרחוק - היא פשוט קפריזית ומתנהלת כמו תינוקת מגודלת. זה יכול קצת להציק לזמן מה, אבל רק עד שהיא תחטוף את הסיבוב הבא. 

On 5.2.2021 at 16:19, קמאנן said:

וואלה לא יכול לשמוע את וורמוט. יש לו קול של הפועל, לא יודע, קשה להסביר את זה. מעצבן.

יש לורמוט קטע מוקלט לפנתיאון שהוא יורד על חיפה ועל הציפיות המוגזמות שם. לפני כמה שנים. משהו עם זה שחבשי הוא מלאדיני וכאלו. את זה אני יכל לשמוע בלופים

צטט

כזכור, נושא דמי ההשבחה הוביל למתיחות גבוהה בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב ולא נראה כי נאמרה המילה האחרונה בחזית המתחדשת בצמרת ליגת העל בין המועדונים שזכו בכל האליפויות האחרונות בישראל. אלונה ברקת כבר הוכיחה בעבר שהיא לא פראיירית וכפי שנהוג להגיד, הכדור הוא עגול, והצדדים עוד יפגשו בצומת משמעותית נוספת בעתיד.

מנושא המלפפונים, חשוב שכמה שיותר יחשפו לזה

לפני15 שעות , מכביסט לעד said:

חחחח ב"ש לא תעביר לנו שחקנים איזה אסון. קבוצה מאוסה עם בעלים שרמוטה. 

השחקן היחיד שהגיע אלינו ישירות מהם הוא אחד החלשים (והמכוערים) ששיחקו פה בשנים האחרונות. סתומה בכיינית.

״עשו לנו טובה עם בן ביטון״ זה כמו שאיביץ עשה לנו טובה עם ניקוליץ. כמו ג׳ורדי שעשה לנו טובב עם הברזילאים.

בעצם זה יותר גרוע -הם לפחות לא שיחקו.

צטט

כ-80 אוהדי ב"ש קיללו את השחקנים, ספורי זעם בלאגן בטרנר: האוהדים גידפו את השחקנים ביציאה. לטענתם הקשר ההתקפי השתולל וירק, המועדון: "לא הייתה יריקה".  דאגה מפציעות גולדברג, ויטור וסלליך

\

ב"ש יורקים. 

הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו

אני דווקא חושב שאלונה לא כזאת טיפשה. הרי ב"ש לא ממש שולחת למכבי שחקנים ואפילו לקחו אותנו לבוררות והפסידו במקרה של התגמול עבור דוידזאדה אז מן הסתם שכל אחד עם שכל יבין שמכבי לא הולכת לוותר להם על מיליון ש"ח. בנוסף, ולא הייתי סומך על זה אבל עוד אינדיקציה, שבקבוצה של מיכה אומרים שאין סיכוי או כוונה לשחרר אותו בשלב הזה של העונה. לכן אני מניח שאלונה מנסה למצב את ב"ש חזרה בתודעה של הכדורגל הישראלי כקבוצה בכירה. ואיך עושים את זה? מפתחים ריב נגד הקבוצה הכי מובילה בכדורגל הישראלי ומנסים ליצור תדמית של יריבה שווה. בפועל זה עוזר לרצות את האוהדים ולגרום לשחקני הקבוצה להבין שהקבוצה הולכת להשתדרג כי היא ניסתה לחזק את הקבוצה לכאורה עם מיכה והנה - ב"ש שוב בכותרות נגד מכבי ובתיאוריה גם עוזר להם להיות אטרקטיביים ולמשוך מאמנים ושחקנים שרוצים לשחק בקבוצת צמרת. כנראה שזה ניסיון נחמד לפרובוקציה. בפועל גם עם מיכה ובצירוף עוד שחקנים אין להם שום סיכוי לחזור לימי השיא. שיגידו תודה אם יסיימו בפליאוף העליון.

29 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני דווקא חושב שאלונה לא כזאת טיפשה. הרי ב"ש לא ממש שולחת למכבי שחקנים ואפילו לקחו אותנו לבוררות והפסידו במקרה של התגמול עבור דוידזאדה אז מן הסתם שכל אחד עם שכל יבין שמכבי לא הולכת לוותר להם על מיליון ש"ח. בנוסף, ולא הייתי סומך על זה אבל עוד אינדיקציה, שבקבוצה של מיכה אומרים שאין סיכוי או כוונה לשחרר אותו בשלב הזה של העונה. לכן אני מניח שאלונה מנסה למצב את ב"ש חזרה בתודעה של הכדורגל הישראלי כקבוצה בכירה. ואיך עושים את זה? מפתחים ריב נגד הקבוצה הכי מובילה בכדורגל הישראלי ומנסים ליצור תדמית של יריבה שווה. בפועל זה עוזר לרצות את האוהדים ולגרום לשחקני הקבוצה להבין שהקבוצה הולכת להשתדרג כי היא ניסתה לחזק את הקבוצה לכאורה עם מיכה והנה - ב"ש שוב בכותרות נגד מכבי ובתיאוריה גם עוזר להם להיות אטרקטיביים ולמשוך מאמנים ושחקנים שרוצים לשחק בקבוצת צמרת. כנראה שזה ניסיון נחמד לפרובוקציה. בפועל גם עם מיכה ובצירוף עוד שחקנים אין להם שום סיכוי לחזור לימי השיא. שיגידו תודה אם יסיימו בפליאוף העליון.

כן, אבל אנשים לא טיפשים והם מבינים שהיא עושה רוח וצילצולים.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אלונה ממשיכה לריב עם כל מה שזז והפעם עוקצת את הנשיא. 

הנשיא נגד נסיכת הדרום והמאמי הלאומית. מי ינצח?

וואלה בזה היא דווקא צודקת

1073656.jpg