Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

אגב לפי הפייסבוק של הפועל מאז המחצית אין עדכונים.

מישהו יודע מה קורה למפעיל הפייסבוק שלהם?

אנשי המדיה הלכו לישון במחצית.

35 דקות לפני, הנדון said:

איך אני אוהב מעקב אחרי הרשמיים של הפועל לראות איזה רשת תעדכן ראשונה. 

זה ניהיה פחות מרגש מאז שהחזירו לנו את הצהוב באתר שלהם.

On 22.12.2020 at 19:45, kutomer said:

אצילי זה שחקן של 10-10

רוקאביצה זה לפחות 15-5

שרי זה 10-10

תוסיף לזה שחקנים כמו חזיזה, וילסחוט ואילו אבו פאני.

זה עומק התקפי מרשים מאוד (מניח שיוחתם גם חלוץ נוסף) הם בגיל טוב ועם חוזים.

לדעתי את הנזק של החלון האחרון ייקח כמה חלונות לתקן.

איזו הגזמה... כמה חלונות לתקן. אז בוא - יונתן הוא שחקן 10-10 לא פחות מאצילי. פשיץ' אולי פחות טוב מרוקאביצה (ואולי גם לא), אבל הוא עדיין בקצב של 15 לעונה. 

דן ביטון לא פחות טוב מחזיזה, יש לו 6 בישולים (ו-2 גולים) ב-12 משחקים, וזו עונה ראשונה שלו בקבוצת צמרת ואחרי שנעדר בגלל קורונה. 

גולסה יותר טוב מאבו פאני וזה די ברור לכולם. אז כן, יש להם את שרי שעושה את ההבדל ולנו אין, אבל זה פחות או יותר המרחק בינינו לבינם מבחינת משחק ההתקפה. 

ואחרי העונה הזאת, עם הכסף מאירופה והעובדה שהפיירפליי יורד, אני בהחלט חושב שזה אפשרי להביא זר ברמה של שרי וז'וסואה או קרוב לכך. 

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

איזו הגזמה... כמה חלונות לתקן. אז בוא - יונתן הוא שחקן 10-10 לא פחות מאצילי. פשיץ' אולי פחות טוב מרוקאביצה (ואולי גם לא), אבל הוא עדיין בקצב של 15 לעונה. 

דן ביטון לא פחות טוב מחזיזה, יש לו 6 בישולים (ו-2 גולים) ב-12 משחקים, וזו עונה ראשונה שלו בקבוצת צמרת ואחרי שנעדר בגלל קורונה. 

גולסה יותר טוב מאבו פאני וזה די ברור לכולם. אז כן, יש להם את שרי שעושה את ההבדל ולנו אין, אבל זה פחות או יותר המרחק בינינו לבינם מבחינת משחק ההתקפה. 

ואחרי העונה הזאת, עם הכסף מאירופה והעובדה שהפיירפליי יורד, אני בהחלט חושב שזה אפשרי להביא זר ברמה של שרי וז'וסואה או קרוב לכך. 

רוקאביצה יותר לכיוון ה-25+ העונה

בעמוד של הפועל בפייסבוק אפשר לראות אוהדי חיפה מפרגנים להם ומאחלים להם בהצלחה לפני הדרבי חח

זה מזכיר את היום ההוא שאוהדי באר שבע חגגו עם אוהדי חיפה אחרי משחק רק כי הוא פגע במכבי. 

הם מתים להקרא מכבי אבל בתכלס הם הפועל חיפה 1.

לפני4 שעות , פושטק said:

בעמוד של הפועל בפייסבוק אפשר לראות אוהדי חיפה מפרגנים להם ומאחלים להם בהצלחה לפני הדרבי חח

זה מזכיר את היום ההוא שאוהדי באר שבע חגגו עם אוהדי חיפה אחרי משחק רק כי הוא פגע במכבי. 

הם מתים להקרא מכבי אבל בתכלס הם הפועל חיפה 1.

לא נשכח איך במחזור האחרון של של 2015/16 הם קפצו ביציע משמחה כששמעו על גולים של ב"ש בזמן שהקבוצה שלהם מושפלת 6-0 מול העיניים שלהם..

18 דקות לפני, שחר צהוב said:

לא נשכח איך במחזור האחרון של של 2015/16 הם קפצו ביציע משמחה כששמעו על גולים של ב"ש בזמן שהקבוצה שלהם מושפלת 6-0 מול העיניים שלהם..

*מושפלת ע"י הקבוצה השנואה ביותר מבחינתם.

אני לא יכול לתאר לעצמי מצב שבו אני מפסיד אפילו 1-0 בדרבי ומפגין שמחה או איזשהי אכפתיות כלפי מה קורה באות והרגע בקבוצה אחרת.

1 hour ago, ohadn said:

*מושפלת ע"י הקבוצה השנואה ביותר מבחינתם.

אני לא יכול לתאר לעצמי מצב שבו אני מפסיד אפילו 1-0 בדרבי ומפגין שמחה או איזשהי אכפתיות כלפי מה קורה באות והרגע בקבוצה אחרת.

לא היינו רחוקים מזה במשחק המטוסים שלנו מול חיפה בעונת הקיזוז

5 דקות לפני, עמית ר said:

לא היינו רחוקים מזה במשחק המטוסים שלנו מול חיפה בעונת הקיזוז

חחחחחחחחח

שמע אפילו אוהדי חיפה גנבי דעת עם מוח מצומק לא יכתבו הודעה ככ מטומטמת ורחוקה מהמציאות.

2 דקות לפני, Sawyer said:

חחחחחחחחח

שמע אפילו אוהדי חיפה גנבי דעת עם מוח מצומק לא יכתבו הודעה ככ מטומטמת ורחוקה מהמציאות.

כן, כולנו יודעים שאתה הכי תותח וגאון וכל אחד אחר הוא דביל ונר לרגלייך.

אבל בגדול, הגניבת דעת היא שמכבי מכרה את המשחק כשבפועל פשוט היינו חלשים.

אבל על זה שחלק גדול מהקהל שלנו שמח על זה שעזרנו לקחת אליפות מהפועל, כולם יסכימו (לא כולם שמחו, אבל כולם יודעים שחלק לא קטן מהקהל שמח על זה).

טוב לא כולם, יש גם כמה עיוורים למציאות

5 דקות לפני, עמית ר said:

כן, כולנו יודעים שאתה הכי תותח וגאון וכל אחד אחר הוא דביל ונר לרגלייך.

אבל בגדול, הגניבת דעת היא שמכבי מכרה את המשחק כשבפועל פשוט היינו חלשים.

אבל על זה שחלק גדול מהקהל שלנו שמח על זה שעזרנו לקחת אליפות מהפועל, כולם יסכימו (לא כולם שמחו, אבל כולם יודעים שחלק לא קטן מהקהל שמח על זה).

טוב לא כולם, יש גם כמה עיוורים למציאות

אוקיי, אני רואה שאתה מטנף אישית בגלל שנפגעת ואתה מתנהג כמו ילדה קטנה עם קוקיות.. אבל בוא נתעלם מזה ונחזור לנושא.

אתה משווה את להפסיד 2-0 לקבוצה שהיא מ גדול עבורך שנלחמת על האליפות מול היריבה הכי גדולה שלך. קבוצה שביחסי הכוחות טובה ממך בהרבה ותוצאה של 2-0 היא (לצערנו) תוצאה לא רעה עבורך

לחיפה שקיבלה מאיתנו פאקינג 6!!!! 6! בזמן שאנחנו הקבוצה השנואה עליהם בפער. 

ואתה אומר שזה "לא רחוק מזה"..

ואוו.

כן, ראו בכל משחק מולם איך הם מ בשבילנו.

"קבוצה שביחסי הכוחות טובה ממך בהרבה ותוצאה של 2-0 היא (לצערנו) תוצאה לא רעה עבורך"

מהצד שלהם הם הגיעו למשחק בלי יומרות, כשהעונה גמורה ויודעים שמה שמעניין אותם זה הגביע.

הם קיבלו 6 מהשנואה, מצד שני באותו משחק השנואה הגדולה שלהם מפסידה את האליפות.

אתה יכול לייפות את זה כמה שאתה רוצה,

אבל היו אוהדי מכבי ששמחו שהפסדנו, בדיוק כמו שאוהדי חיפה שמחו באותו משחק מדובר, וזה מה שבאתי להגיד

עדיין, קשה לי לראות את עצמי שמח ביציע כשהפועל נותנת לי 6 רק כי הפועל לא לוקחת אליפות באותו ערב.

לקבל 6 זה משהו מחריד, בכל צורה.

נניח להפסיד 1,2 או אפילו 3? נו, מילא. אבל 6? זוועת עולם.

אם אתה משווה להפועל ובטח מנטרל השפעות מקצועיות אז חיפה הם מ עבורנו, תמיד היו תמיד יהיו. 

וגם אם לא מ.. הם בטח לא היריבה הכי גדולה שלנו. שתבין עוד פעם את ההבדלים.

אנחנו שיחקנו מול חיפה, הקבוצה שאנחנו "בעדה". והפסדנו לה בתוצאה לגיטימית בהתחשב בעונה ובכללי.. 2-0 תוצאה רגילה שאתה לא זוכר קדימה

לעומת זאת חיפה קיבלה מאיתנו 6!!! ולא מאיזה קבוצה מ' אלא מהיריבה הכי גדולה שלה. ואני חוזר - 6!!!!

לא בר השוואה. 

פשוט תגיד שטעית ושחרר מזה.

לא נכחתי באותו משחק נגד חיפה (ה2-0 בעונת הדאבל של הפועל), אבל אני בטוח שאוהדים שלנו לא קפצו משמחה וחגגו כשהפסדנו.

מקסימום היו מרוצים מזה שהפועל נדפקו.

במשחק של ה6-0 פשוט שמעת מהיציע של חיפה שאגות כאילו הם כבשו, ואז הבנת שב"ש הבקיעו במשחק השני.

לפני2 שעות , החתול הצהוב said:

עדיין, קשה לי לראות את עצמי שמח ביציע כשהפועל נותנת לי 6 רק כי הפועל לא לוקחת אליפות באותו ערב.

לקבל 6 זה משהו מחריד, בכל צורה.

נניח להפסיד 1,2 או אפילו 3? נו, מילא. אבל 6? זוועת עולם.

מפיגור של שלושה שערים ומעלה (או לחילופין שלושת השערים האחרונים במשחק, גם מהפך מ-2-0 ל-3-2 זו אותה הרגשה) מתפתחת תחושת ריקנות, ניתוק ותשישות מוחלטת. ב-6-0 לא אמורים להיות מסוגלים לקום מהכיסא.

לפני2 שעות , שחר צהוב said:

לא נכחתי באותו משחק נגד חיפה (ה2-0 בעונת הדאבל של הפועל), אבל אני בטוח שאוהדים שלנו לא קפצו משמחה וחגגו כשהפסדנו.

מקסימום היו מרוצים מזה שהפועל נדפקו.

במשחק של ה6-0 פשוט שמעת מהיציע של חיפה שאגות כאילו הם כבשו, ואז הבנת שב"ש הבקיעו במשחק השני.

לצערי היו מעטים שקפצו. לידי, בשער 10. 

קארמה - עד לפני כשנתיים אוהדי הפועל חיללו את ההמנון הלאומי ושרו:  "עין של קלינגר לא רואה" [ עין לציון צופיה ]..

> אז העונש הגיע - קלינגר מאמן הפועל, 5 דרבים, 5 תבוסות - יחס שערים 15:0 !!  האק.

http://www.siz.co.il/my.php?i=mou1t0gdlgnb.jpeg

אם חשבתם שחוגג לא יצטרף לטרנד ליקוק לקהל הזה...

עריכה:

רק אלוהים יודע איך מעלים תמונות מהאייפון...