Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

במצב הנוכחי כשאנחנו לא רלוונטיים, אני מוכן לשלם הרבה כסף לראות אותם מתחרבנים העונה, מבחינתי גם לטובת ריצה מטורפת של אבוקסיס עד הצלחת, רק לא הבני זונה האלה.

צטט

כמובן כי כשמ. תל אביב טובים זה בגללם, כשאנחנו טובים זה גם בגללם. אופי שחצני, יהיר וטיפוסי כמו כל גרמני מצוי.

מרגש שעדיין מחמיאים לנו

אם באמת חיפה הולכים לקחת אליפות השנה, יש רק נחמה אחת והיא שזה קורה בעונה בלי קהל.

למרות שהם ישמחו, זה לא אותו דבר כשאתה לא במגרש, והם ירגישו באסה שאחרי עשור הם לא יכולים להיות שם כשזה קורה.

אני לא הייתי בארץ כשמכבי לקחה אליפות ב2013. אני יודע כמה זה מבאס לראות הכל רק בטלויזיה ולא במגרש.

לפחות זה.

9 דקות לפני, שחר צהוב said:

אם באמת חיפה הולכים לקחת אליפות השנה, יש רק נחמה אחת והיא שזה קורה בעונה בלי קהל.

למרות שהם ישמחו, זה לא אותו דבר כשאתה לא במגרש, והם ירגישו באסה שאחרי עשור הם לא יכולים להיות שם כשזה קורה.

אני לא הייתי בארץ כשמכבי לקחה אליפות ב2013. אני יודע כמה זה מבאס לראות הכל רק בטלויזיה ולא במגרש.

לפחות זה.

אל תדאג הם יכניסו קהל למשחק האליפות

צטט

בעלי הקבוצה, איזי שרצקי, היה עצבני בסיום: “אני והקבוצה לא מופיעים יותר בליגה. כל שבוע אותו סיפור לא מוכן להשקיע יותר בשביל כאלה שופטים שאין להם מושג בכדורגל. אני גמרתי להגיע, שנה שעברה שמונה משחקים ראשונים דפקו אותי והרסו את הקבוצה וכמעט ירדתי ליגה. השנה יעזור להם חמשה משחקים הכל נגדי. אני מבקש להוכיח להם בכל משחק שטעו, שיזמינו אותי לוועדה כבר חודש אבל לא מזמינים אותי כי יודעים שאני צודק. זה סודי לראות החלטה של הוועדה. אנחנו ביום ראשון לא מופיעים יש גבול לכל דבר”.

יאללה ביי

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני מבקש להוכיח להם בכל משחק שטעו, שיזמינו אותי לוועדה כבר חודש אבל לא מזמינים אותי כי יודעים שאני צודק.

בוכה מצחוק

On 23.12.2020 at 22:09, קמחי said:

להבעיר להם אש מתחת לישבן.

זה קשה אבל לא בלתי אפשרי.

הם עצבניים קצת היום :)

אם נקח השנה זה יהיה ממש כיף, נראה שם התאבדות המונית.

כמובן שצריך מאמן וחיזוק איכותי בחלון הקרוב.

אם ניקח השנה זאת תהיה אחת המתוקות בהיסטוריה, אפילו אם זה בלי קהל. מצב שבו אנחנו עושים לחיפה "Look, don't touch" כשהם בדרך לאליפות ראשונה אחרי עשר שנים יהיה שמימי.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

יאללה ביי

כן ברור הוא גם אמר שהוא עולה עם הנוער בגלל הקורונה ושהוא פורש אם ביבי יהיה שוב ראש ממשלה.

אהבל כזה.

לפני2 שעות , Omer said:

אם ניקח השנה זאת תהיה אחת המתוקות בהיסטוריה, אפילו אם זה בלי קהל. מצב שבו אנחנו עושים לחיפה "Look, don't touch" כשהם בדרך לאליפות ראשונה אחרי עשר שנים יהיה שמימי.

אולי הכי מתוקה. 

אני לא דילר של ציטוטים בד"כ אבל מה לעזאזל? חחח

צטט

הזייה כמה מכבי יותר טובים אבל מצד שני ממש גרועים ולא יודעים לעשות כלום שהם בהתקפה

צטט

דיכאון.
לא ננצח אותם גם עוד עשור

צטט

הסמרטוטים האלה יצאו מהיציע עכשיו?

צטט

פשוט בלתי נתפס איך התרגלנו לקבל תבוסות דרבי אחרי דרבי. פעם לקבל 2-0 בדרבי זאת השפלה שאי אפשר ללכת לבית ספר שבוע אחר כך. התרגלנו לקבל שלישיות ורביעיות כל פאקינג דרבי מחדש. מה נהיה מהמועדון הזה.

צטט

זה לא מרגש אפילו את מכבי לתת לנו 5 6 ו7.
מועדון מת, פעם אחריי 1 0 להם לא הייתי יישן שבוע.
היום עוד שעתיים אני שוכח מזה

צטט

לצאת מדרבי עם 2-0 זה לחתום מיד מרוב שהתרגלנו ל4-0

צטט

עוד חודש וכמות הסגרים יהיו כמו כמות הגולים שלנו העונה.

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

עוד חודש וכמות הסגרים יהיו כמו כמות הגולים שלנו העונה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח