Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

14 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אשכרה זה ההבדל.

אני עד היום לא מסוגל לראות את התקציר נגד זניט, חיפה גומרים על שער במשחק שהם הושפלו בו וכמעט נגמר בחמישייה.

אם לחיפה היה קורה זניט המועדון בטח היה מוציא צעיף למזכרת והאוהדים שלהם היו מתגאים ״דפקנו שלישייה בפרצוף של הרוסים! היי זניט, איך זה לקבל 3?!״.

ואם היה להם אוהד זניט בפורום הוא היה יכול לכתוב בשקט ובלי שום בעיות כל מיני עדכונים על זניט והם עוד היו נזכרים בגאווה כל פעם שהיו שומעים את השם על המשחק ההירואי ההוא ולא שאותו יוזר היה הופך למוקצה כל פעם שהוא רק מעיז להזכיר זאת שאין להגיד את שמה. 

נתנו פה כמה תיאוריות ממש יפות על ההתנהגות ההזויה שלהם,אבל בכל אחת מהן יש כמה חורים.

עצם זה שמועדון הכדורגל הזה והאוהדים שלו מתנהגים בצורה כל כך לא רציונלית,ועל פניו הם לא שייכים לקבוצה שאפשר למתג,מכניסה אותי לחרדה,כאילו עושים בהם ניסוי.

מישהו כאן רשם שחסר להם שלב קוגנטיבי וזה אשכרה נכון,אי אפשר לשנוא אותם.

3 hours ago, Sawyer said:

האוהדים של חיפה הם האנשים המטומטמים בעולם. סבבה. הכל טוב. ידוע, חיי עם זה.

מה נסגר עם המועדון עצמו?

בחיים לא ראיתי מישהו מתאמץ ככה שישמו לב בעולם להשג שלו, וזה כולה לקבל 7(!) מטוטנהאם. מה כל התיוגים לטוטנהאם ליונייטד? איזה הזייה.

כאילו הם מתגעגעים לתקופה שכל קבוצה הכירה אותם בעולם כי הם היו היחידים עשו 0-0 בליגת האלופות. מטורף. הם אולי מנסים למתג את עצמם כמועדון הגרוע באירופה.

״לא משנה מה תכתוב עלי, העיקר שתאיית את שמי נכון״

2 hours ago, Almogl said:

נתנו פה כמה תיאוריות ממש יפות על ההתנהגות ההזויה שלהם,אבל בכל אחת מהן יש כמה חורים.

עצם זה שמועדון הכדורגל הזה והאוהדים שלו מתנהגים בצורה כל כך לא רציונלית,ועל פניו הם לא שייכים לקבוצה שאפשר למתג,מכניסה אותי לחרדה,כאילו עושים בהם ניסוי.

מישהו כאן רשם שחסר להם שלב קוגנטיבי וזה אשכרה נכון,אי אפשר לשנוא אותם.

קח שבוע במלון בחיפה, תסתובב בעיר ותבין הכל. זה אנשים שנולדים לתסביך ״תל אביב״, הניגוד שגם להאמין שהם טובים ממך וגם מתים להיות כמוך. 

הם מתים לתשומת לב. איך אפשר שלא לראות את זה?

זה המועדון לא פחות מהאוהדים אגב. האתר הרשמי שלהם עושה הכל כדי שכל אחד יידע מי היא מכבי האמיתית.

דווקא אני זוכר את זה טוב, 

הגול של וידאר שלפני זה בכלל לא הורגש 

החופשית של האריס שבניון חגג כאילו הוא כבש 

המופע של דסה 

והפרשנות של נימני 

"ערב מרגש"

מסוג הדברים שרק מחזקים מועדון. לטעות מותר ויש אחלה סגל ומאמן מדהים. אל תשכחו שבכל זאת הבקיעו שני גולים לאחת הקבוצות הטובות בעולם, פלוס כמה החמצות יפות. תחזרו חזקים , תחזרו לפרק את הליגה , בעיקר את מקקי שהשנה זה הזמן לפרק אותם . תודה לכל השחקנים הגברים שלנו על ערב מרגש!!! ירוק עולה !!!! 

חזק במתמטיקה

שיחקתם כמו גברים!
באתם במטרה לנצח ולא להסתגר בהגנה.
למרות ה7 שזה כואב, שיחקתם מאוד יפה והרבה רגעים במשחק הייתם יותר דומיננטים.
זה עדיף 7:2 תוקפני וחוויתי, מאשר בונקר של 2:0 משעמם.

חזק במתמטיקה 2

הבקענו 2 גולים לסגנית אלופת אירופה!!!

שווים כפול בליגה שלנו רק צריך לחזק את ההגנה ונטע יניף את הצלחת 

טוטנהאם בכלל לא הזיעו נגדם אם לא היה להם רצף משחקים פסיכופטי הם עוד היו מתאמצים להגיע לעשר אולי גם ריחמו עליהם. 

לפני3 שעות , וזה ברשת said:

הם מתים לתשומת לב. איך אפשר שלא לראות את זה?

זה המועדון לא פחות מהאוהדים אגב. האתר הרשמי שלהם עושה הכל כדי שכל אחד יידע מי היא מכבי האמיתית.

המועדון עושה את זה רק כדי להתחנף לאוהדים. לא באמת אכפת לשחר (שקורא לנו בעצמו מכבי) ולהנהלה מהשטויות האלה.

כל האנשי מדיה שם רק מרצים את האוהדים. 

וואו, התיוג של היונייטד כל כך מגוחך, אין לי מילים.

אפילו אסנת מארק פחות מביכה ממכבי חיפה.

בושה למועדון שמתייג את אלופת אירופה לשעבר, שלקחה את אליפות אירופה בצורה הכי ווינרית-דרמטית אבאר ומצפה לעשות איתם אחוות לוזרים.

מה הצעד הבא? לתייג את אלקאמר \ דן האג ולציין שגם הם קיבלו שלושער מזהבי? מועדון מביך שבעולם מתוקן על ציוץ כזה היה מקבל צו סגירה.

"בעטנו יותר לשער מהיונייטד" זה משפט של דני דבורין. זה מזכיר לי שבגיל 12 היינו משחקים בשכונה והיה אחד קצת גזור, על עבירה "קשה" היה מבקש שני פאולים. 

וואו. 

43 דקות לפני, danielone said:

אם הם היו מפסידים 10-3. יש מצב שהם היו שרים להם איך זה לקבל שלוש?!

אם היה שם קהל בדוק כן.

45 דקות לפני, החתול הצהוב said:

בשום סרט בעולם אני לא מעדיף להפסיד 2:7 מאשר 0:2. שום סרט. 

אני לא חושב שצריך להגיד את זה. זה ברור לגמריי. לא חושב שיש אוהד אחד שלנו שחושב אחרת...

53 דקות לפני, החתול הצהוב said:

בשום סרט בעולם אני לא מעדיף להפסיד 2:7 מאשר 0:2. שום סרט. 

מזכיר לי ששלמה שרף אמר שאצלו בנבחרת השחקנים היו משחקים כדורגל התקפי ובאו להנות גם שהפסידו. הדבר היחיד שהם נהנו ממנו במשחקים נגד דנמרק זה נערות הליווי.