Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

תגידו, למה לחיפה יש נטייה להנציח משחקים מבישים שלהם? לבחור שער מהמשחק הכי מבאס שלהם לשער העונה, לדבר על משחק שהם הפסידו בו פאקינג 7-2? הם לא בסדר בכלל.

2 דקות לפני, duss21 said:

תגידו, למה לחיפה יש נטייה להנציח משחקים מבישים שלהם? לבחור שער מהמשחק הכי מבאס שלהם לשער העונה, לדבר על משחק שהם הפסידו בו פאקינג 7-2? הם לא בסדר בכלל.

הזיהום

2 דקות לפני, duss21 said:

יש להם יכולות קוגנטיביות של ילד בן שנה ושמונה שמשחק מחבואים, עומד במקום עם עיניים עצומות וחושב שאם הוא לא רואה אותך אז אתה גם לא רואה אותו. 
הם חושבים שאם הם מדברים על הגול שעשה 7:1 ל-7:2 אז יחשבו שזה גול ניצחון, ואם בוחרים את שער העונה ממשחק בית  הכי חשוב שהיה להם בשנים האחרונות שהם קיבלו בו 4 לפנים כולל על הבאזר אז שער גדול ושוכחים את הנסיבות שהוא הובקע, כמו שהם חוגגים את "והכדורגל איזה כדורגל" שהגיע דקה לפני שהם קיבלו את הנעץ הרביעי והמשפיל מיונתן כהן עם תספורת דוש משנות ה90.
פשוט הזויים.

26 דקות לפני, duss21 said:

התזה הרשמית שלי: מועדון שכל אוהדיו התחילו לאהוד אותו בשנים של 100 אחוז הצלחות ולא חוו מעולם (עד עכשיו) שנים רעות הוא מועדון בלי אוהדי אמיתיים. אתה חייב לחוות שנים קשות כדי להבין מה היא אהדה אמיתית. ומי שלא אוהד אמיתי לא יכול להבין מה מרגיש אוהד כשהוא מובס או כשהוא מנצח, אין לו את ההבנה מה זה להתבאס אז גם השמחה שלו מוזרה ולא קשורה לסיטואציה

Just now, Semper Fidelis said:

התזה הרשמית שלי: מועדון שכל אוהדיו התחילו לאהוד אותו בשנים של 100 אחוז הצלחות ולא חוו מעולם (עד עכשיו) שנים רעות הוא מועדון בלי אוהדי אמיתיים. אתה חייב לחוות שנים קשות כדי להבין מה היא אהדה אמיתית. ומי שלא אוהד אמיתי לא יכול להבין מה מרגיש אוהד כשהוא מובס או כשהוא מנצח, אין לו את ההבנה מה זה להתבאס אז גם השמחה שלו מוזרה ולא קשורה לסיטואציה

בלי קשר זאת פשוט טיפשות של אוהדים של חיפה.

לא רואה סרט שבו אוהד שלנו שהתחיל לאהוד ב2012 יתלהב מזה שבעט לשער יותר מקבוצה ששיחקה עם עשרה נגד הרכב חזק יותר.

מזכיר לי את כל המשולשים שהאוהדים של בש עשו אחרי שניצחו את אינטר

האוהדים של חיפה הם האנשים המטומטמים בעולם. סבבה. הכל טוב. ידוע, חיי עם זה.

מה נסגר עם המועדון עצמו?

בחיים לא ראיתי מישהו מתאמץ ככה שישמו לב בעולם להשג שלו, וזה כולה לקבל 7(!) מטוטנהאם. מה כל התיוגים לטוטנהאם ליונייטד? איזה הזייה.

כאילו הם מתגעגעים לתקופה שכל קבוצה הכירה אותם בעולם כי הם היו היחידים עשו 0-0 בליגת האלופות. מטורף. הם אולי מנסים למתג את עצמם כמועדון הגרוע באירופה.

1 hour ago, Semper Fidelis said:

שמע זה כל כך מדוייק.

כל פעם שאוהד חיפה טוען שרוב הקהל של מכבי זה אוהדי הצלחות אני אומר לו שכל האוהדים שלהם היום גדלו על חיפה המצליחה של העשור הקודם ואהדו אותה רק בגלל ההצלחה.

2 hours ago, Semper Fidelis said:

היה להם לא מעט קהל גם כשהם ירדו ליגה ב77 וגם כשחזרו ללאומית בתחילת ה80. אתה מתייחס לדור היותר צעיר אבל הם הביאו מספרים יפים גם ללא אליפות אחת. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

היה להם לא מעט קהל גם כשהם ירדו ליגה ב77 וגם כשחזרו ללאומית בתחילת ה80. אתה מתייחס לדור היותר צעיר אבל הם הביאו מספרים יפים גם ללא אליפות אחת. 

ידוע

90 אחוז (לדעתי יותר) ממנויי סמי עופר שייכים לדור שאני מדבר עליו

לא מכיר אף קבוצה בעולם שאוהדיה מתלהבים משער בהפסד נוראי בבית בדקה 93 ליריבה הכי שנואה שלהם ומלקבל שביעייה מקבוצה אנגלית, עזוב מתלהבים- מסוגלים לדבר על זה בכלל, לצפות בתקציר וכו. מה זה אם לא אוהדים שלא מבינים בכדורגל?

טובי המוחות בעולם לא יצליחו לפענח ולפצח את ההזיה הזאת שנקראת "מועדון מכבי חיפה ואוהדיה". 

הייתי אומר שזה בגלל הכימיקלים בעיר אבל יש להם הרבה אוהדים שגרים בכל הארץ אז זאת כנראה ברירת מחדל של כל אוהד חיפה לא משנה איפה הוא גר. אנשים שכאילו נראים נורמטיבים, בכל תחום ונושא אחר בחיים מתנהגים בשיא הנורמליות, אבל כשזה מגיע לחיפה וכדורגל משהו משתבש להם במח. 

אשכרה זה ההבדל.

אני עד היום לא מסוגל לראות את התקציר נגד זניט, חיפה גומרים על שער במשחק שהם הושפלו בו וכמעט נגמר בחמישייה.

אם לחיפה היה קורה זניט המועדון בטח היה מוציא צעיף למזכרת והאוהדים שלהם היו מתגאים ״דפקנו שלישייה בפרצוף של הרוסים! היי זניט, איך זה לקבל 3?!״.