Jump to content

נושא ציטוטים מהשדים לעונת 2020/21

פנחס שוף

Recommended Posts

איפה היה לכם זמן לאכול שם לעזאזל. במעט הפעמים שעברתי בעיר הזאת מ/לבסיס דרך ב"ש (כי רוב הפעמים פשוט נחתתי בבסיס, חסך לי הרבה עגמת נפש של... לחוות את ב"ש) זה היה רק בשביל למהר מהאוטובוס לרכבת וההיפך.

17 דקות לפני, Dalembert said:

קדימה

טירונות בשיבטה, השבת הראשונה שאנחנו יוצאים הביתה. 

אני ועוד חבר בתחנה המרכזית בבאר שבע מחכים לרכבת לתל אביב, ובינתיים מחליטים לאכול משהו.

מאחר שזו השבת הראשונה שלנו בצבא ואנחנו עדיין ילדים שלא מבינים מהחיים שלהם, הלכנו על איזו חתולייה מהסוג הגרוע ביותר. 

מיד הרגשתי איך הקיבה שלי לא רגילה לחיידקים והזוהמה שנכנסה אליה הרגע וממש נאבקתי בבחילה וברצון להקיא.

ברכבת.

מאות חיילים דחוסים אחד על השני בדרך הביתה לשבת. חום אימים ושמש נוראית. ריח מסריח של שמן מכל הנשקים, ומהנעליים ומהצ'ימדנים המאובקים.

אנחנו על מדי א' חדשים שעדיין מחוספסים וכבדים. צ'ימדנים כבדים מדי על הגב, בקושי יש מקום לעמוד, רובי גליל מגושמים בתלה צוואר, וים של חיידקי אי קולי בקיבה.

ואז זה הגיע.

החבר שנסעתי איתו הקיא את נשמתו על חיילים שישבו ברביעייה. ממש כיסה אותם בקיא. 

זה היה הסימן של הקיבה שלי לוותר על הקרב. הריח של הקיא שלו מרוח עליהם פשוט הדליק אצלי את רפלקס ההקאה, ואני הקאתי מיד אחריו.

כיוונתי למטה כדי לא להקיא על חיילים כמוהו, וככה כל הבגד שלי, החולצה, המכנסיים, הנשק, הכל היה ספוג בקיא

והריח... אךך הריח...

מאז עברתי עוד מאות פעמים בשירות הצבאי שלי בתחנה המרכזית באר שבע, ואפילו פעם אחת לא העזתי לאכול שם שום דבר מלבד בבורגר ראנץ' או בפיצה האט בקניון הנגב.

10 hours ago, AvielMaccabi4 said:

בגלל זה הופתעתי מהשבחים של הנדון.

איזה שבחים זה פשוט הזכיר לי את דף הפייסבוק שחקני באר שבע אוכלים בחוץ.

On 4.9.2020 at 15:26, ravid said:

כשהייתי בטירונות ערכתי מבצע אישי למציאת השווארמה הכי טובה בסביבת התחנה המרכזית בב"ש. עברתי בכל השווארמות באיזור. היו שם לאפות ב-14 וב-16 שקל. בזכות זה יש לי היום קיבה מטיטניום.

אגב זה שליד הרכבת ניצח.

חחחח בין השני לשלישי הייתי נפטר כבר.

אפרופו אוכל זבל בבאר שבע, יש לי מגנט של "מיסטר בורגר" מהתקופה שגרתי בה בבאר שבע (2009-2012) שאני לוקח איתי לכל דירה, ועכשיו נמצא על המקרר גם פה בגרמניה.

תמיד כשאני מרגיש רע ומדוכדך אני רואה את המגנט הזה, נזכר בהמבורגר הנוראי הזה ובעיר הנוראית הזו ומיד מתעודד ומקבל פרופורציות.

15993319280694179985420050791212.jpg

16 hours ago, nirc2 said:

אפרופו אוכל זבל בבאר שבע, יש לי מגנט של "מיסטר בורגר" מהתקופה שגרתי בה בבאר שבע (2009-2012) שאני לוקח איתי לכל דירה, ועכשיו נמצא על המקרר גם פה בגרמניה.

תמיד כשאני מרגיש רע ומדוכדך אני רואה את המגנט הזה, נזכר בהמבורגר הנוראי הזה ובעיר הנוראית הזו ומיד מתעודד ומקבל פרופורציות.

15993319280694179985420050791212.jpg

מחזק. אני עובד בעיר הזאת 6 שנים והיא פשוט אסון קולינרי. חוץ מ-3-4 מקומות סבירים אין פה משהו נורמלי לאכול.

19 דקות לפני, Yehudav said:

מחזק. אני עובד בעיר הזאת 6 שנים והיא פשוט אסון קולינרי. חוץ מ-3-4 מקומות סבירים אין פה משהו נורמלי לאכול.

כוסאמק אני והחיי סטודנט המסריחים שלי 

חלום שלי שלמרות הגאג המוצלח של נירסי נצליח לחזור לנושא שהוא ציטוטים ונפסיק לתת יד למטרה הנסתרת של חתול צהוב ונירסי להפוך את מדינת היהודים לבטיל.

19 דקות לפני, Sawyer said:

חלום שלי שלמרות הגאג המוצלח של נירסי נצליח לחזור לנושא שהוא ציטוטים ונפסיק לתת יד למטרה הנסתרת של חתול צהוב ונירסי להפוך את מדינת היהודים לבטיל.

נושא ציטוטים זה אקס טריטוריה 

אה זה כמו בטיל פה?

אז הקיצר אני דרך היוזר הפיקטיבי מטנף בפייסבוק על מישהו שדפק לי קטע מסריח והפסדתי מלא כסף 

מרגיש שהגעתי למבוי סתום כי המסכנים ששולחים לי תמונות של זין במסנג'ר לא עוזרים

איך מתקדמים?

2 hours ago, Sawyer said:

:(

5 hours ago, החתול הצהוב said:

:(

איך אתה עושה פרצוף עצוב?

אני יושב פה מסכן שבור מסתכל על רסיסי הפורום שהרסתי בזמן שאתה ונירסי מטנפים את מדינת היהודים בהודעות על הקו שבין המבורגרים דוחים בבאר שבע להגיה נכונה של רחובות בגרמניה לפני נפילת חומת ברלין. 

ואתה עושה פרצוף עצוב? אין אני כבר לא מבין את החוקים יותר, אם זאת הייתה המטרה שלכם הצלחתם - אני מרגיש בומר כמוכם.

ועכשיו.. בבקשה..

ציטוטים..:(

Just now, Sawyer said:

איך אתה עושה פרצוף עצוב?

אני יושב פה מסכן שבור מסתכל על רסיסי הפורום שהרסתי בזמן שאתה ונירסי מטנפים את מדינת היהודים בהודעות על הקו שבין המבורגרים דוחים בבאר שבע להגיה נכונה של רחובות בגרמניה לפני נפילת חומת ברלין. 

ואתה עושה פרצוף עצוב? אין אני כבר לא מבין את החוקים יותר, אם זאת הייתה המטרה שלכם הצלחתם - אני מרגיש בומר כמוכם.

ועכשיו.. בבקשה..

ציטוטים..:(

אתה בבידוד לא? פנק אותנו בציטוטים...

8 hours ago, מכביסט לעד said:

אתה בבידוד לא? פנק אותנו בציטוטים...

סויר בבידוד????? אין נושא צפיה בש.ח אחרי צפיה בש.ח? מחדל 

סויר קדימה 

הבהמה והגמד מציגים : גלעד שליט פינת וולפסון 

"משמרות המחאה יימשכו כל עוד הפועל שבויה"

האוהדים האדומים ימחו בשישי ופתחו עמוד "שחררו את הפועל - מטה המאבק": "לא עוד ניהול שכונתי, לא עוד תביעות, לא עוד הלנות שכר - לא עוד ניסנוב"

----------------------------------------------------------------

מישהו יכול לפרט כמה מחאות השחתת קברים זריקת רימונים וכד' הם עברו מאז שהם צחקו על המחאה של קוסמן והשחקן ה 12 ? 

וואי, הפועל זה כל כך 2005.

איך המועדון הזה לא הורד ליגה פעם נוספת?

כמה חובות, כמה הפרות הסכמים, כמה תביעות, כמות השקר במועדון הזה חוצה כל גבול, הגיע הזמן להוריד אותם.

חותמים ערבות אישית לבוזגלו ומפרים אותה, מביאים זר קולמביאני שנפצע ביום הראשון ומתנערים ממנו,

מחתימים שחקן לפני שיש כסף בקופה אבל מפטרים עובד משק.....חבל שאף אחד לא תובע תביעות אישיות (אפשר לעשות דבר כזה?)

עמית פינס, ניר רשף.....הפועל זאת בדיחה עצובה והגיע הזמן שלהם להעלם. 

1 hour ago, הצבר said:

הבהמה והגמד מציגים : גלעד שליט פינת וולפסון 

"משמרות המחאה יימשכו כל עוד הפועל שבויה"

האוהדים האדומים ימחו בשישי ופתחו עמוד "שחררו את הפועל - מטה המאבק": "לא עוד ניהול שכונתי, לא עוד תביעות, לא עוד הלנות שכר - לא עוד ניסנוב"

----------------------------------------------------------------

מישהו יכול לפרט כמה מחאות השחתת קברים זריקת רימונים וכד' הם עברו מאז שהם צחקו על המחאה של קוסמן והשחקן ה 12 ? 

כל שנה אותן מחאות רק השם של האוהד שעושה עליהם סיבוב משתנה.