Jump to content

רשמים מההפסד למכבי פ"ת | אכזבה במחזור הפתיחה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, לנצח צהוב said:

אפילו לא עלה לי חיוך בשריקה לפנדל, ולא מחשש מעין הרע. הכי ברור שיש.

ממש ככה.

בשיא האדישות הסתכלתי וחשבתי לי, "או שה-VAR פוסל או שהוא מחמיץ."

12 דקות לפני, nirnir20 said:

די בלקמן מקבל כדור מול השוער מתבלבל ברגליים ומגלגל דרדלה לשוער.

כהן מקבל כדור רוח באמצע הרחבה גם מתבלבל ברגליים ובועט על עצמו. 

המון בעיטות יחסית נוחות של כל מיני ריקן/ביטון שעפו ליציע. 

פאקינג פנדל לא מצליחים לשים. 

בקיצור היינו צריכים לסיים את המשחק הזה עם לפחות 2-3 שערים, לפחות.

חושב שהיינו שווים עוד גול או שניים , אבל כמו שרשמת רוב המצבים אפילו לא הגיעו לאיום על השער.

חוץ מההצלה של לדור פרץ לא זוכר הצלות גדולות של השוער שלהם , הבעיטה של ריקן הייתה יחסית לאמצע.

יש מצב שגם פת היו שווים יותר משני שערים , זאת בעיה.

ההגנה חדירה ובמשחק הזה לא היה חסר אף שחקן הגנה.

בסהכ הכל משחק רע של ההגנה , משחק מפוזר של ההתקפה.

לא יודע למה , יש לי תחושה שבלקמן לא יסיים עונה עם 10 שערים גם אם יהיה שחקן הרכב קבוע וזה כרגע החלוץ הבכיר בקבוצה.

17 דקות לפני, nirnir20 said:

די בלקמן מקבל כדור מול השוער מתבלבל ברגליים ומגלגל דרדלה לשוער.

כהן מקבל כדור נוח באמצע הרחבה גם מתבלבל ברגליים ובועט על עצמו. 

המון בעיטות יחסית נוחות של כל מיני ריקן/ביטון שעפו ליציע. 

פאקינג פנדל לא מצליחים לשים. 

בקיצור היינו צריכים לסיים את המשחק הזה עם לפחות 2-3 שערים, לפחות.

זה.

מה שיותר מדאיג אותי זה שבאירופה לא יהיו לנו כמות מצבים כאלו ונהיה חייבים לשים גול מהמעט מצבים שנגיע אליהם.

אני חולק על חלק מהיוזרים פה וחושב שהיינו חייבים לשים 2 גולים לפחות מהמצבים שהגענו אליהם, פשוט חוסר איכות וחדות, למצבים מסוכנים כן הגענו. 

גם לי זה הזכיר את רעננה לפני 5 שנים :/

פיקנטריה- אנחנו עם 2 הפ׳ ליגה רצופים /:

לעבוד נכון בפגרה, מקווה שנצרף 1-2 שחקנים

(הלוואי זהבי).. ונצא לדרך חדשה ולרצף נצחונות! 

מתסכל מאוד, על אחת כמה וכמה שכבר שכחנו איך מרגיש הפסד (לפני אליפות).

נכון מחזור ראשון, אבל היו לא מעט סימנים מדאיגים - משחק ההגנה ובעיקר חוסר העזרה לגלזר של כל החלק הקדמי כמו שהתרגלנו.ֿ

אליפות כאן לוקחים קודם כל דרך הגנה, העונה שעברה הייתה דוגמה מצוינת לכך.

אחרי שני משחקים טובים שממש התרשמתי, דן ביטון לגמרי איכזב אותי. חירב המון התקפות עם הבעיטות מרחוק, משהו שלא היה לנו בשנים הקודמות וטוב שכך.
אחרי עזיבת מיכה רוב הכדורים עברו דרכו, והוא ההפך הגמור מדור שרק חיפש עוד מסירה. מקווה שהוא יתאזן, כי בסגנון הזה הרבה התקפות קריטיות ילכו לפח.

עם עזיבת אמאדור וג׳ראלדש יש חור אדיר מבחינת מהירות הגנתית, חייב בלם זר מהיר.

איזה באסה לצאת ככה לפגרה, גם ירד לי כל ההתלהבות מהאלופות אם נראים ככה בליגה. נקווה שדוניס ילמד ויתקן כי זה ״הישג״ לקחת קבוצה שלא הפסידה שנתיים (לפני הבטחת אליפות) וספגה 10 שערים בעונה ותוך חודשיים להפסיד מול העולה החדשה בבית כבר במחזור הראשון ושהגיעה נגדנו גם למצבים כמו בשלושה משחקים יחד מהעונה שעברה (גם שפיבן או לא יודע מי שיחק) משחק ההגנה היה יציב וטוב.

2 דקות לפני, itan17 said:

מתסכל מאוד, על אחת כמה וכמה שכבר שכחנו איך מרגיש הפסד (לפני אליפות).

נכון מחזור ראשון, אבל היו לא מעט סימנים מדאיגים - משחק ההגנה ובעיקר חוסר העזרה לגלזר של כל החלק הקדמי כמו שהתרגלנו.ֿ

אליפות כאן לוקחים קודם כל דרך הגנה, העונה שעברה הייתה דוגמה מצוינת לכך.

אחרי שני משחקים טובים שממש התרשמתי, דן ביטון לגמרי איכזב אותי. חירב המון התקפות עם הבעיטות מרחוק, משהו שלא היה לנו בשנים הקודמות וטוב שכך.
אחרי עזיבת מיכה רוב הכדורים עברו דרכו, והוא ההפך הגמור מדור שרק חיפש עוד מסירה. מקווה שהוא יתאזן, כי בסגנון הזה הרבה התקפות קריטיות ילכו לפח.

עם עזיבת אמאדור וג׳ראלדש יש חור אדיר מבחינת מהירות הגנתית, חייב בלם זר מהיר.

איזה באסה לצאת ככה לפגרה, גם ירד לי כל ההתלהבות מהאלופות אם נראים ככה בליגה. נקווה שדוניס ילמד ויתקן כי זה ״הישג״ לקחת קבוצה שלא הפסידה שנתיים (לפני הבטחת אליפות) וספגה 10 שערים בעונה ותוך חודשיים להפסיד כבר במחזור הראשון ולהגיע נגדנו למצבים כמו בשלושה משחקים יחד מהעונה שעברה (גם שפיבן או לא יודע מי שיחק) משחק ההגנה היה יציב וטוב.

הוא מאמן אחר עם כיוון אחר. הוא יחפש להשיג הישגים אחרים וצריך לתת לו את הכבוד והזמן לזה. שנה שעברה בזמן הזה, אחרי ההדחה לסודובה(צמרת ליגה א) והתיקו 0 מול בני יהודה, הייתי מרוסק. זה רחוק ממה שאני מרגיש עכשיו.

לספוג 10 בעונה זאת אנומליה של תחזור, גם אם קלופ יאמן וואן דייק ישחק במכבי. 

32 דקות לפני, erantheking21 said:

בדוגמא שלי שיגיע בלם שיתאים ללחץ גבוה ויודע להניע כדור כמו ייני ומהיר כמו אמדור זה לא יהיה ככה 

מה איך יגיע לכאן בלם כזה? 

שיטת המשחק של דוניס ואיביץ' היא שונה לגמרי. לא זוכר משחק אחד שהתפתח ככה, בלי קשר לתוצאה הסופית, בכל השנתיים של איביץ' במכבי. הגיעו אלינו היום לרחבה יותר מכל מה שהגיעו בכל המשחקים בפלייאוף העליון ביחד. מצד שני, כמות המצבים הייתה כמו חמישה משחקים של מכבי בתחילת עונה שעברה שכל גול היה כמו לידת עכוז.

זה בטוח יהיה יותר מעניין לצפיה, אני מאוד מקווה שגם משמח.

1 hour ago, itan17 said:

הדבר הכי טוב שאנחנו מקבלים מדן ביטון זה הבעיטות מרחוק. אם יש דבר אחד שמאוד שימח אותי במשחק ההתקפה (והאמת שהיו כמה דברים, אבל זה במיוחד) זה סוף סוף לראות שחקן מכבי לוקח בעיטות מרחוק בכמות שהיינו רואים פעם רק ב5 משחקים. הרגל קצת פחות מאופסת אבל בסוף זה יגיע. זה כלי נהדר שמאז ראדי די היה חסר לנו בשימוש תדיר. 

אני חושב בדיוק ההפך, שנתיים אחרונות לדוגמה לא היה לנו שחקן כזה שמחפש לבעוט מרחוק והלך מצוין. חיפשו עוד מסירה חכמה במקום ובסוף הגול בא.

מה גם שצריך ככ הרבה בעיטות מרחוק כדי שאחת תיכנס, גם אם זה בועט מחונן.

בעיני זה לא יעיל, אנוכי לעיתים, פוגע בשטף הקבוצתי ומחרב לא מעט התקפות.

10 דקות לפני, itan17 said:

אני חושב בדיוק ההפך, שנתיים אחרונות לדוגמה לא היה לנו שחקן כזה שמחפש לבעוט מרחוק והלך מצוין. חיפשו עוד מסירה חכמה במקום ובסוף הגול בא.

מסכים , דבר שולי ויכול להיות יותר מזיק ממועיל

+ בינתיים כל הבעיטות שלו מרחוק בכלל לא בכיוון.

גם למיטרוביץ' היו בעיטות טובות מרחוק וגם לסידיבה , זה מסתכם בדרך כלל ב1-2 שערים לעונה במקרה הטוב.

יש את זהבי שזה זהבי וראדי גם יחסית היה מעולה בבעיטות מרחוק , אבל הם יוצאי דופן.

12 דקות לפני, itan17 said:

בשנתיים האחרונות כמעט כל גול היה לידת עכוז. בכל מקרה זאת שיטה אחרת עכשיו. ואתה גם לא חייב שכל בעיטה תיכנס, זה מרווח את ההגנה של היריב ואז יהיו יותר שטחים להכניס כדור פנימה. 

בכל מקרה להגיד שבעיטות מרחוק זה משהו לא יעיל, אנוכי, פוגע בשטף ומחרב התקפות זה... חח... שמע... משעשע

6 דקות לפני, Simba said:

וואלה היום למשל זה היה יעיל כדי לבדוק את עמידות הכסאות ב5 ו11

יש כל כך הרבה נסיבות מקלות שאני לא יודע מאיפה להתחיל. בוא נדבר בסוף העונה. 

הלוואי שיתן 10 גולים מרחוק , אבל אם זה לא הולך לא בכוח.

זוכר אותו כשחקן שיודע לבעוט מרחוק , אבל לא זוכר אם זה בגלל שהוא באמת כבש הרבה מרחוק ,

או בגלל תדמית שנוצרה על איזה גול מטורף, דוגמת קלטינס ולוגסי,

ששניהם לא הרבו לכבוש מרחוק אבל בגלל הגולים המטורפים ששמו כולם חשבו שיש להם בעיטות טובות מרחוק.

נכון שיחקנו לא רע, נכון הגענו להרבה מצבים, אבל לא עלינו לחצי השני, יותר מדי איבודים, יותר מדי מסירות שקופות/לא מדוייקות, יותר מדי הגבהות (כל המשחק) במקום לשחק על הקרקע.

אלמוג צריך ללמוד לשחרר כדור הרבה יותר מהר במקום לעשות דריבלים, רוצה להמשיך לחשוב שאנחנו קבוצה של נגיעה אחת ולא להתחיל למסות להעביר עוד אחד ועוד אחד.

סאווווומוווווווו העולם הזה, לא בא לי לקום מהמיטה

כדאי שנתחיל להתרגל להפסיד מדי פעם, איביץ' זה בינגו של פעם בחיים.

או שפשוט יש מנחוס שאי אפשר להסביר על העם היווני. 

רז אמיר אוהד מכבי?

אה יחתיכת מניאק

תפרסם אם בכלל זה אמיתי את השחקנים שיצאו על המאמן, זה מה שאוהד אמיתי צריך לעשות ואם זה נכון להעיף את כל מי שהעז להגיד משהו על דוניס.

כלשראבק

החולדות יצאו מהחורים כמיטב המסורת, מדהים שזה גם כל שנה באותה תקופה בדיוק, תקופת האביב של העיתונאים בעלי המקצוע הנאלח.

הזין כבר שלוף, וסביר להניח שכל החולדות מתכננות את המסלול חזרה לחור כבר מעכשיו, תנו להם את השבוע שבועיים ואז יחזרו לקבל שפריצים לפרצוף כמו שהם אוהביםס חבורה של חסרי ערך.

חחחחח לפני שנה בדיוק שמו את איביץ' על הגרדום היום ממציאים כתבות שבמכבי דורשים מדוניס להיות כמו איביץ'.

חבורה של אוכלי חינם שקרנים, המקצוע הכי בזוי, ואללק לזונות יש יותר כבוד עצמי מעיתונאי ספורט ממוצע.

כל ילד בן 5 עם שכל מסוגל לאתגר את המאותגרי שכלית האלה.