Jump to content

נושא ממים 2020/2021

T.L MTA

Recommended Posts

On 30.9.2020 at 07:44, just saying said:

הגול של ה4-3 נותן פרספקטיבה לרמת החדות והשאננות בין השחקנים- גולסה הראשון לדהור וריקן אחריו, אחרי זה גל של כמה שחקנים ואז כמה שניות לאחר מכן דודזאדה בריצת חימום 

פעם ראשונה ששמתי לב לזה שגולסה רומס שם איש צוות בריצה, שחקן מרגש

48 דקות לפני, robertod said:

עד שלא רשמתם הייתי בטוח שזאת ההודעה מהרשמי שלהם ואני רציני כאן. היה לי הגיוני ואמרתי איזה מגניב הם עשו.

אין לי מושג אם זו מחמאה בשביל בודירוגה, אותי זה היה מעליב..

On 18.10.2020 at 16:03, BODIROGA10 said:

תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד‏, ‏טקסט שאומר '‏סוגים של כאבי ראש לחץ דם גבוה מיגרנה שגיא כהן פרשן במשחק מתח אדי ספורט‏'‏‏

'אדי ספורט' -פייסבוק

דעה לא פופולארית:

שגיא כהן אולי באמת חפרן גדול, אבל הוא אחד מהפרשנים היחידים בארץ שאשכרה באמת מבינים כדורגל ואני נהנה לשמוע את ההסברים שלו למרות שהוא גם באמת נשמע מתנשא לפעמים.

49 דקות לפני, Naor23 said:

דעה לא פופולארית:

שגיא כהן אולי באמת חפרן גדול, אבל הוא אחד מהפרשנים היחידים בארץ שאשכרה באמת מבינים כדורגל ואני נהנה לשמוע את ההסברים שלו למרות שהוא גם באמת נשמע מתנשא לפעמים.

מאד לא פופולרית. גם נדב יעקובי מבין בכדורגל, הוא נמצא איתו בשידור, והוא לא קרוב להיות מאוס כמוהו (חוץ מבמשחקים של ברצלונה).

29 דקות לפני, avich15 said:

מאד לא פופולרית. גם נדב יעקובי מבין בכדורגל, הוא נמצא איתו בשידור, והוא לא קרוב להיות מאוס כמוהו (חוץ מבמשחקים של ברצלונה).

יעקובי מאוס לא פחות ממנו, 90 דקות של צווחות בלי כל קשר למה שקורה על הדשא. 

אונלי שרון דוידוביץ'

1 hour ago, Naor23 said:

דעה לא פופולארית:

אין לו מושג. הוא גנב דעת שיורה שטויות עאלק מתוחכמות כי הוא יודע שלא מעמתים אותו עם השטויות שיוצאות לו מהפה.

לפני2 שעות , Naor23 said:

דעה לא פופולארית:

הוא פשוט אונס את המציאות לפי הצעקה שהוא צעק מקודם, לא משנה מה קרה זה חייב להתחבר לנראטיב שהוא המציא. לפעמים זה דומה לפעמים אפילו לא קרוב - אבל זה לא קריטי עבורו. 

הוא גם ממש מגזים עם החפירות אל כמה קןלינה **** שמנסה לתקן טעות באיזה פנדל לפני 15 שנה עם הואר. הרגת אותנו.

41 דקות לפני, Yellowald said:

אין לו מושג. הוא גנב דעת שיורה שטויות עאלק מתוחכמות כי הוא יודע שלא מעמתים אותו עם השטויות שיוצאות לו מהפה.

גם נכון

לפני2 שעות , Naor23 said:

דעה לא פופולארית:

אתה לא בכיוון

שגיא כהן חפרן גדול חבלתי נסבל כמו כל הפרשנים של הערוץ המסריח הזה.

נדב יעקבי לדעתי כיום השדר הכי טוב שיש לנו (אין לו הרבה תחרות), הוא גם מבין בכדורגל בניגוד להרבה שדרים, גם משדר בהתלהבות ולא באדישות כמו וייץ' למשל וגם לא צועק את אותם משפטים כמו עמיחי הזיין שכל. 

בכל מקרה מתגעגע למאיר אינשטיין. הוא לא ראה אף אחד ממטר.

• 1 month later...