Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

15 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מבחינתם זו חגיגה רצינית.

הוא ממש טיפש הבן אברהם הזה הא? מה בדיוק עבר לו בראש? ראבק, עקרון הנראות הוא א-ב.

אם היית מגלה על שופט שהוא אוהד חיפה ומצליח להסתיר גם היית סבבה עם זה?

זו לםני הכל מראה על רמת השופטים חבעיקר על היושרה שלהם.

הגוף הזה רקוב.

24 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

אם היית מגלה על שופט שהוא אוהד חיפה ומצליח להסתיר גם היית סבבה עם זה?

זו לםני הכל מראה על רמת השופטים חבעיקר על היושרה שלהם.

הגוף הזה רקוב.

מה זה קשור ליושרה שלו? 

שופטים אלה אנשים שאוהבים כדורגל, לא יכלו להיות שחקנים אז נהיו שופטים, 

ברור שיש להם קבוצה אהודה, 

השאלה אם הוא מטה שיפוט בשביל הקבוצה שלו? 

אם כן, חמור מאוד, להעיף גם אם הוא לטובתנו. 

אם לא, אז מה הסיפור פה? 

לך תמצא מישהו שיהיה שופט בלי שהוא אוהב כדורגל ואין לו קבוצה אהודה. 

זה נטו עניין של נראות אם לא מטה שיפוט. פה הוא טעה בגדול וסיים את הסיפור שלו. 

די נו, לא היו חסרים שופטים עם זיקה לקבוצה. דני קורן לא היה שופט את פ"ת מאיר לוי לא היה שופט את באר שבע כמדומני. 

Just now, הנדון said:

משיח ובר נתן צולמו בחגיגות הגביע של בני יהודה.

די בטוח שגם הם קיבלו על זה בראש. משיח, אגב, היה באותה תקופה הפרזנטור הראשי של קמפיין "שופטים של מכבי"

2 דקות לפני, YoniC said:

די בטוח שגם הם קיבלו על זה בראש. משיח, אגב, היה באותה תקופה הפרזנטור הראשי של קמפיין "שופטים של מכבי"

אולי נזרום איתם ופשוט כל מי שאנחנו לא רוצים שישפוט אותנו נשים לו צעיף של מכבי ונצלם.

6 דקות לפני, הנדון said:

משיח ובר נתן צולמו בחגיגות הגביע של בני יהודה.

משיח אחרי שפרש. בר נתן? בטוח?

מידיעה, אסור להם לשפוט את הקבוצה מהמקום שהם גדלו בו או גרים בו (משהו מהם).

אהדה זה משהו שלא אמור להיות קיים אצלם כי אחרת הם לא יכולים להיות שופטים.

13 דקות לפני, Yehudav said:

די נו, לא היו חסרים שופטים עם זיקה לקבוצה. דני קורן לא היה שופט את פ"ת מאיר לוי לא היה שופט את באר שבע כמדומני. 

שכחת את יצחק בן יצחק שהיה אדום מובהק

האמת זה גאוני, צריך לתפוס את כל השופטים בארץ לשים על כולם צעיפים של מכבי לצלם מהר ולפרסם. אולי ככה נפטר מכולם ויביאו לנו רק שופטים מחו"ל, אבל רק במשחקים שלנו. אליפות קלה בחורף 2

7 דקות לפני, Krishi said:

האמת זה גאוני, צריך לתפוס את כל השופטים בארץ לשים על כולם צעיפים של מכבי לצלם מהר ולפרסם. אולי ככה נפטר מכולם ויביאו לנו רק שופטים מחו"ל, אבל רק במשחקים שלנו. אליפות קלה בחורף 2

להזכירך, "שופטים מחו"ל" שרקו לפנדל שלא היה נגד טיבי מול סרפסבורג ולא נתנו שני פנדלים שכן היו (ועוד היה VAR) נגד שחטאר.

8 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

להזכירך, "שופטים מחו"ל" שרקו לפנדל שלא היה נגד טיבי מול סרפסבורג ולא נתנו שני פנדלים שכן היו (ועוד היה VAR) נגד שחטאר.

ברור לי , ועדיין מעדיף לקחת את הסיכון איתם מאשר עם השופטים בארץ. רוב השופטים האירופאים שפגשנו היו טובים.

גם אם השופטים שם טעו לא ראיתי אף שופט שבא בפוזה, אף שופט עם תנועות ידיים מזלזלות, עם נביחות על השחקנים כמו איזה בולדוג חולה כלבת. 

אגב נגד שחטאר זה היה פנדל שהגיע לנו ושער חוקי שנפסל במשחק השני. ואם כבר הזכרת טעויות אז גם הפנדל במפגש הראשון מול זלצבורג לא היה. 

1 דקה לפני, Krishi said:

ברור לי , ועדיין מעדיף לקחת את הסיכון איתם מאשר עם השופטים בארץ. רוב השופטים האירופאים שפגשנו היו טובים.

גם אם השופטים שם טעו לא ראיתי אף שופט שבא בפוזה, אף שופט עם תנועות ידיים מזלזלות, עם נביחות על השחקנים כמו איזה בולדוג חולה כלבת. 

אגב נגד שחטאר זה היה פנדל שהגיע לנו ושער חוקי שנפסל במשחק השני. ואם כבר הזכרת טעויות אז גם הפנדל במפגש הראשון מול זלצבורג לא היה. 

כן, אבל ברור לך שלא תקבל את צמרת השיפוט.

אתה יכול באותה מידה לקבל את מקביליהם הקפריסאים או היוונים של השופטים פה.

אם יתייחסו למקצוע השיפוט בארץ קודם כל כמקצוע ולא תגלה שכל שופט גם עובד בחברת חשמל, בהייטק, בטויז אר אס או בהשד יודע איפה,

אולי הבררה תסתנן מראש. 

Just now, אורלנדו בלוף said:

כן, אבל ברור לך שלא תקבל את צמרת השיפוט.

אתה יכול באותה מידה לקבל את מקביליהם הקפריסאים או היוונים של השופטים פה.

אם יתייחסו למקצוע השיפוט בארץ קודם כל כמקצוע ולא תגלה שכל שופט גם עובד בחברת חשמל, בהייטק, בטויז אר אס או בהשד יודע איפה,

אולי הבררה תסתנן מראש. 

יש פה יותר מדי חוסר מקצועיות משולב בשכונתיות וקומבינות. 

ויש פה גם הרבה משקעים ודעות קדומות. שופטים באים למשחקים של מכבי ואומרים לעצמם "אני אראה למכבי האלה שאני אשרוק מה שבא לי" ואם הם יעיזו להתלונן יחטפו צהוב. זה כאילו גאווה של שופט שהוא בא לדפוק את מכבי. 

לפני3 שעות , הנדון said:

אולי נזרום איתם ופשוט כל מי שאנחנו לא רוצים שישפוט אותנו נשים לו צעיף של מכבי ונצלם.

הזכרת לי את הימים היפים עם ריינשטריבר בשער 11, עברו הרבה שנים מאז וקצת התרחקנו אבל אני חושב שהוא עשה קאבר על הקעקוע של נמני.

לפני17 שעות , Eli basa said:

בע"ה. 
אני כל כך אהבתי את איביץ', כל פעם שאוהדי חיפה\הפועל\בית"ר היו באים לקלל לפני משחק איתם היינו מנצחים חחחח זה היה פשוט נפלא, 
דוניס קצת הרס לי ואז היו באים למחרת גם לרקוד על הדם אבל רוב הזמן שעבדתי שם הייתי עם איביץ' אז נהנתי מימי הזוהר. 
שום עבודה לא תתחרה עם הכיף שהיה לי כשהייתי בק"ש והשחקנים היו מתחילים להגיע עם המכוניות לאימון בצהריים,  עטר הפתיע אותי והיה אחלה, טננבאום בכלל הדבר הכי חמוד שיש בעולם 0 פוזה, עוצר ומופף לשלום מיוזמתו אפילו לא כתגובה לשלום שאתה נותן לו, זה נשמע שולי אבל מאוד הערכתי אותו על זה. 
הייתי צריך מידי פעם להכנס למחסן של החנות שנמצא בתוך המתחם של הבוגרים אחרי השער הצהוב, הייתי רואה ממרחק של מטר את השחקנים מתאימים שומע אותם מדברים ומקב על זה כסף חחחח בתור אוהד זה לא יכול להיות יותר טוב מזה. 
כוס אמא של החל"ת הזה במשך שנה כמעט ניסיתי למשוך עד שלא יכולתי יותר ועזבי והלכתי על משהו אחר, זאת הייתה העבודה היחידה שאהבתי והייתי מגיע בכיף, דופק משמרות של 12 שעות (בזהב, ק"ש יום קצר יותר) בלי להרגיש. 
ממליץ בחום לכל מי שמחפש עבודה קלילה עם המון כיף לבדוק מידי פעם אם צריכים שם עובדים, 
חכו שתקבלו את התלושים הראשונים של מכבי, קצת תתבאסו שאין לוגו של מכבי המשכורת שגולדהאר משלם לכם זה מצמרר חחח 
הייתה לנו מנהלת שאנשים פחות הסתדרו איתה (שירין) כי היא קשוחה ודורשת שהכל יהיה מתוקתק כמו שצריך (בצדק), אני גם ככה אדם כזה באופי שלי אז הסתדרנו מעולה, מזה מעולה אהבתי אותה ממש, רק תגידי משהו ואני מתגרש בשבילך חחחח, 
ממש תקופה כייפית למרות כל הקללות ואפילו אלימות פיסית שמידי פעם הייתי סופג (בעיקר בזהב, בקש יש את דובי ומאבטחים אז הכל טוב)
כוס אמא של הקורונה שהרסה לי את זה ועוד דיברו איתי כבר על קידום בזמן הקרוב והעלאה ואז הסינים אכלו מרק עטלפים לא מפוסטר. שרמוטות. 
חייב לציין שפגשתי את @RAFICOHENיחה להגיד לו מי אתה אבל ממש כיף, אדם מדהים
אם אני לא טועה הדפסתי ל @MaTa חולצה של טיבי, לא זיהיתי אותו בהתחלה אבל אח"כ דברים התחברו לאט לאט, 
הוא הגיע עם רדיו חיפה באוזניות ובדיוק אוהד חיפה התחיל לקלל והוא אמר לו "את מי אתה אוהד?" הוא ענה לו "חיפה" ואז הוא התחיל לצחוק ואמר לו שהם פחים מה הוא מדבר בכלל והאוהד חיפה שתק והלך חח זה היה כל כך גדול, הוא אמר מה שאני רציתי להגיד ולא יכולתי, רגע עצום. 
כמובן שלא חייבתי, מי שמעריך שחקן כמו טיבי אחרי תקופה קשה לא ישלם על הדפסה אצלי חחח 
בכלל אחלה תקופה, הכיף של לראות מדים לפני הזמן, לקנות דברים בהנחה נחמדה, הייתי מפרק לפעמים 400-500 בחודש שם. 
איך אני מתגעגע יא אללה תן לי לחזור בהתנדבות מידי פעם לתת משמרת אפילו
@פנחס שוף יש מצב שגם פגשתי אותך עם הז'קט רטרו או שזה היה חבר שאסף לך את החבילה? 
מעניין אם פגשתי עוד אנשים פה ולא ידעתי. 
תמיד קיוויתי ש @Krishi יבוא אבל ראשון רחוקה לו, רוסי בלאי, ברוסיה עושים מרחקים של מאות ק"מ לחנות של הקבוצה שלך אם צריך חחחח

לא אני אספתי את הג׳קט אח יקר, אבל אם היית אומר שאתה שם הייתי בא להגיד שלום

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

עמיר פלג די פוץ מתנשא אבל לפחות הוא לא סופר אף אחד 

https://www.ynet.co.il/sport/article/HJDm1PB500

כל מילה בטור שלו על מכבי חיפה מדויקת

איך עוד לא עשו על זה קטע בבובה של לילה?

אליפות זו לא מילה גסה, אוהד מכבי זו מילה גסה.

-אוהד מכבי זו לא מילה גסה.

ואם יש לו בת זונה?

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

עמיר פלג די פוץ מתנשא אבל לפחות הוא לא סופר אף אחד 

https://www.ynet.co.il/sport/article/HJDm1PB500

כל מילה בטור שלו על מכבי חיפה מדויקת

לא פוץ ולא מתנשא, אמיתי ומדוייק. טור לפנתיאון.