Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

אתם לא תאהבו לקרוא את זה, אבל שמתי לב שרז אמיר תמיד אבל תמיד מפרגן לריקן, בכותרות, באיזכורים בכתבות, עכשיו בפודקאסט לאחרונה.

ולא פרגונים קטנים אלא ממש מגונן עליו ומשבח.

לא אומר שיש קשר לעכשיו ולא יודע מה ההיקף, אבל אני בטוח שיש משהו עם ריקן ורז אמיר.

29 דקות לפני, וזה ברשת said:

אתם לא תאהבו לקרוא את זה, אבל שמתי לב שרז אמיר תמיד אבל תמיד מפרגן לריקן, בכותרות, באיזכורים בכתבות, עכשיו בפודקאסט לאחרונה.

לא אומר שיש קשר לעכשיו ולא יודע מה ההיקף, אבל אני בטוח שיש משהו עם ריקן ורז אמיר.

גם על מאור קנדיל הוא מגונן ובאחת הכתבות כתב שקרסטאיץ׳ ״הורג״(!) אותו. 

31 דקות לפני, וזה ברשת said:

עם רז אמיר זה לא יודע, כי מצד אחד הוא אוהד שלנו אז הגיוני שהוא יאהב את ריקן כמו כולנו, אבל מצד שני הוא עיתונאי אז יכול שיש לו אינטרס בזה.

מצטער אבל ריקן לא הראה בשנה האחרונה דברים שיגרמו לכך שיחמיאו לו ככה.

ורז אמיר הקדיש לו פסקאות שלמות של מחמאות ופיאור. כשזה היה איזה חילוף שהוא נכנס למשחקים שנגמרו בתיקו.

בקיצור, תעקבו.

On 17.5.2022 at 02:34, וזה ברשת said:

הפעיל כתבים כדי לקבל חוזה בקיץ שעבר אחרי שכבר היה בחוץ.

הקיץ הוא התחיל יותר מוקדם.

מסכים על ריקן. התגבשה אצלי המחשבה שהוא עושה הכל כולל הכל כדי להשיג חוזה לעונה הבאה. לא אתפלא אם הוא מעביר מידע לתקשורת. ומשהו שהדליק לי נורה על ההתנהלות שלו זה גם הפרגון הלא מוסבר של רז אמיר אליו וגם על המגרש - בבעיטה החופשית נגד ב"ש. גלוך וריקן היו מול הכדור. ריקן שהוא בועט הרבה פחות טוב מגלוך פשוט לא ספר את גלוך למרות שהילד קרא לו (ריקן לא התייחס) וזה כדי אולי לכבוש גול ולקבע את מעמדו לקראת העונה הבאה. זה לא לטובת מכבי וחבל שיצחקי לא חודל את ההתבחבשויות האלה לקראת העונה הבאה. אבל מה אפשר לצפות ממנהל קבוצת הכדורגל שהוא בעצמו מדבר עם התקשורת?! 

חייב להגיד שאתמול שחזרתי מהדרבי לא נרדמתי אז ראיתי שידור חוזר של שער השבת וחדשות הספורט (הטעות שלי אני מודה) וזה היה פשוט הזוי כמה הם שונאים את הקהל האנשים שיושבים שם. ברקוביץ' משווה בין הפריצה של הקהל במשחק של מכבי חיפה לבין מכות לרופאים בבית חולים ואומר שזה הוכחה לזה שהמשמעת במדינה מתפוררת (מה? כאילו לא ראו השבוע שבאנגליה זה קרה פעמיים). אז הוא מציין שבאנגליה הענישו את האוהד שנגח בשחקן בפלייאוף של הצ'מפיונצ'יפ בשנתיים מאסר ואומר מתי זה יקרה אצלנו (לדעתי פואד קיבל עונש די דומה האמת היא, לא איזה טיפול מטורף בבעייה) ובכללי מציינים את כל מחדלי העונה בלי לציין את זה שהיו פה משחקים שלמים שקהל ישב בבית בגלל החלטות מטומטמות (שמגבים אותו רז זהבי והפרחה שצועקת ואוהדת מכבי חיפה). בלט לטובה דווקא שגיא כהן באופן מפתיע שאמר בחדשות הספורט שהאבוקות אצלנו היו מחאה של שני הקהלים נגד עונשים קולקטיבים ושלא צריך לעשות מזה עניין ותוך כדי שהוא אומר את זה שני הקרציות שהגישו עושים פרצוף נדהם כאילו רצחנו את השחקנים ולא נזרקו כמה זיקוקים לאווירה. בקיצור, שפשוט ימותו כולם, שונאים פה אוהדים שנאת מוות.

צטט

ברקוביץ׳ : ״זהבי למכבי? לא יודע... 
אני לא בטוח, הוא מאד פציע 
ולא כדאי לה להביא  אותו״ 
שרון פרי: ״מסכימה איתך״..

(מתוך אולפן הלילה אתמול,צ'אט הכתבים).

12 דקות לפני, Raumdeuter said:

(מתוך אולפן הלילה אתמול,צ'אט הכתבים).

שני ניתוחי ברך בחצי שנה, מה לא מדוייק בזה? עשר שנים הוא לא החמיץ משחק ופתאום שני ניתוחים, הגיל עושה את שלו וגם אם הוא יבוא זה נתון סופר חשוב שרק בגללו אני לא משחרר את פריצה

לפני1 שעה , car.garsia said:

חייב להגיד שאתמול שחזרתי מהדרבי לא נרדמתי אז ראיתי שידור חוזר של שער השבת וחדשות הספורט (הטעות שלי אני מודה) וזה היה פשוט הזוי כמה הם שונאים את הקהל האנשים שיושבים שם. ברקוביץ' משווה בין הפריצה של הקהל במשחק של מכבי חיפה לבין מכות לרופאים בבית חולים ואומר שזה הוכחה לזה שהמשמעת במדינה מתפוררת (מה? כאילו לא ראו השבוע שבאנגליה זה קרה פעמיים). אז הוא מציין שבאנגליה הענישו את האוהד שנגח בשחקן בפלייאוף של הצ'מפיונצ'יפ בשנתיים מאסר ואומר מתי זה יקרה אצלנו (לדעתי פואד קיבל עונש די דומה האמת היא, לא איזה טיפול מטורף בבעייה) ובכללי מציינים את כל מחדלי העונה בלי לציין את זה שהיו פה משחקים שלמים שקהל ישב בבית בגלל החלטות מטומטמות (שמגבים אותו רז זהבי והפרחה שצועקת ואוהדת מכבי חיפה). בלט לטובה דווקא שגיא כהן באופן מפתיע שאמר בחדשות הספורט שהאבוקות אצלנו היו מחאה של שני הקהלים נגד עונשים קולקטיבים ושלא צריך לעשות מזה עניין ותוך כדי שהוא אומר את זה שני הקרציות שהגישו עושים פרצוף נדהם כאילו רצחנו את השחקנים ולא נזרקו כמה זיקוקים לאווירה. בקיצור, שפשוט ימותו כולם, שונאים פה אוהדים שנאת מוות.

ערוץ ספורט ששונא ספורט, התאחדות לכדורגל שלא אוהבת כדורגל ואיגוד מנהלת או מה שזה בכדורסל שכל יומיים משנה חוקים, עד מתי ספורט ישראלי ולמה אנחנו אוהבים את החרא הזה. 

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

שני ניתוחי ברך בחצי שנה, מה לא מדוייק בזה? עשר שנים הוא לא החמיץ משחק ופתאום שני ניתוחים, הגיל עושה את שלו וגם אם הוא יבוא זה נתון סופר חשוב שרק בגללו אני לא משחרר את פריצה

תקרא מי הדוברים שטוענים את זה(אף אחד לא אמר לשחרר את פריצה אם זהבי יבוא).

4 דקות לפני, Raumdeuter said:

תקרא מי הדוברים שטוענים את זה(אף אחד לא אמר לשחרר את פריצה אם זהבי יבוא).

לא נראה לי שלברקוביץ' יש משהו אישי נגד זהבי או מכבי

אגב התקציר בערוץ הספורט אחד המוטים אי פעם, אני זוכר שתי הזדמנויות חזקות של ג'ורג'ה במחצית הראשונה שלא הופעיו בתקציר, כאילו היה משחק שקול

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אגב התקציר בערוץ הספורט אחד המוטים אי פעם, אני זוכר שתי הזדמנויות חזקות של ג'ורג'ה במחצית הראשונה שלא הופעיו בתקציר, כאילו היה משחק שקול

אל מנאר.

לפני6 שעות , אליהו_הנביא said:

נורא ואיום אבל כבר התרגלנו והאמת זה כלום ושום דבר ביחס לתקצירי עבר שלנו 

התקציר שהראה סופית לכל האובר אובייקטיבים את השנאה המטורפת שלהם לנו היה כשבביטול גול שלנו בנבדל גבולי הם הראו את הגול במהירות מזווית הזויה ואח''כ ש''ח של התקפה אחרת שבה היה נבדל - לפחות נתנו לי לסתום את הפה של כל האובר אובייקטיבים הקוקסינלים גיס חמישי האלו 

גולסה התארח בפודקאסט של פרימו היום, הדבר שהכי התרשמתי ממנו זה שהוא סיפר שכשמלאדן בא הוא היה חולה והקבוצה כבר רצה והוא אמר למלאדן שמתי שהוא צריך לשחק הוא ישחק ושלא ייעשה שינויים בשבילו כי הקבוצה נראת טוב, איזה בן אדם זה גולסה 

אורן יוסיפוביץ' מהיחידים שמדבר על הבלאגן עם המשטרות והזלזול באוהדים.

צטט

האתגר: להיות אוהד כדורגל ישראלי ב-2022

הפרק על גמר הגביע הוקלט מיד בסיומו. להקלטה לא נכנסו כל התלונות שקיבלנו הלילה מאוהדים שהיו בטדי, אדומים וירוקים ומה שתרצו, על ההגעה ובעיקר על היציאה משם ודי כרגיל, על אלימות מצד כוחות האבטחה. היו הרבה תלונות והן לא לעבר גוף אחד אלא כמה. אז אכליל, כי לא מדובר רק על אמש.

להיות אוהד כדורגל כאן זה חתיכת אתגר. תחבורה ציבורית בעייתית, חניות לא קיימות, שאטלים שאולי מגיעים, לובשי מדים בריונים, פקקים חולניים בכל יום בכל מקום, עבודות בכביש תמיד בלילה שאחרי משחק גדול. יש הרבה סיבות לכך שאוהדי הכדורגל סובלים פה, ועוד לא הגענו לכדורגל עצמו. 

לצערי המסקנה היא אחת: נכון להיום בישראל לא יודעים לעשות אירוע גדול שבמינימום יכבד את הכרטיס שנרכש. לא ביקשנו מעבר, כולה שמי ששילם כסף, יקבל תמורה הולמת בעד הכסף. מי ישמע, מהפכה! 

לצערי 2, החלק היחיד שמתקתק כאן הוא הגבייה. לשלם אתם תשלמו, בוודאות, אבל משם? נעלם. 

לצערי 3, הכדורגל הישראלי הוא ענף במצור. עם כל הרדיוסים, אף אחד לא מבטיח לכם שאם תשלמו - תגיעו. עם כל בעיות התחבורה והחניה, אף אחד לא מבטיח לכם שאם תגיעו - תצאו בקלות ולא תתקעו בירושלים בשתיים עם ילד על הידיים. ואם כבר הגעתם וחזרתם, לא מן הנמנע שבאיזשהו שלב בדרך יפוצצו אתכם במכות. 

בגדול, להיות אוהד כדורגל בישראל זה לשלם על אירוע שהאתגר הכי גדול שלכם בחיים הוא להגיע אליו ולחזור הביתה ממנו. 
אנחנו אסקייפ רום בפשיטת רגל.

אתם משלמים על חוויות כל כך מפוקפקות שבסוף יצטרכו לשלם לכם.

• 2 weeks later...