Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

8 דקות לפני, אקיטה said:

עומרי ועמיחי בדוק מתלעסים בשושו בזמן המשחק צמד הקוקסינלים האלה

אפק נראה כמו בתול שהולך למועדוני מין של ההומואים

איך ספורט 5 יכולים להביא פרשנים כמו אפק, ורמוט וגוטמן כאנאליסט משחק ואז לחשוב שהתגובות במהלך המשחק ובסיומו יהיו אובקיטיביות 

האנשים האלה מזוהים עם הפועל וחיפה בכל המשחקים.

51 דקות לפני, erantheking21 said:

איך ספורט 5 יכולים להביא פרשנים כמו אפק, ורמוט וגוטמן כאנאליסט משחק ואז לחשוב שהתגובות במהלך המשחק ובסיומו יהיו אובקיטיביות 

האנשים האלה מזוהים עם הפועל וחיפה בכל המשחקים.

אל תצפה מהם לאובייקטיביות(רק תסתכל על דמויות המפתח שם והכותבים+המגישים המובילים בערוץ).

הנדסת תודעה של תקשורת 

- אחרי ב''ש לא הייתה מילה על הפנדל, עדיין מחכים לתשובה להזכירכם. 

- לחזור אחורה, לא היה פאול בבעיטה של שרי

- למה לחזור אחורה? כי ''העבירה'' של גלזר אתמול זה אותו מצב השחקן גולש בפראות שהנחיתה של המגן נופלת עליו(לא יודע מה החוק על זה)  כלומר אם זאת עבירה על אייבנדר אז שם זאת עבירה של אדום על גלזר. 

- כתבת סקר על המקרה עם גלזר שבתחתית רשום ב2 שורות ''כמו כן נצפה גם אירוע נגיעת יד'' 

- ושיא השיאים, מופע זריקות של הפועל שאם זה היה מכבי כמובן שהמשחק היה נעצר ל5, 10, 20 דקות... אבל בתקשורת אפילו לא מילה אחת!!! אחת!!!! 

הם זרקו מכל הבא ליד במשך עשרות דקות. לא מקרה בודד ולא דקה בודדת.

וד''א זה מבלי שילך אליהם שוטר אחד, שאמרו כבר שלא יתנו להם להכניס תפאורה עד סוף העונה. 

עכשיו זה ברור שהעונש שלהם יהיה זהה לשלנו וגם על זה הם יבכו. 

לפני2 שעות , אקיטה said:

הכי מעצבן שאתה רואה אותם משדרים את חיפה/ בש/ הפועל בהתלהבות 

הם יכולים להוציא מעצמם הרבה יותר מהחרא הזה שאנחנו מקבלים 

ראיתי לראשונה את התקציר עם סאונד וזה פשוט נורא. אין לי כח לפרט כמה אבל זה נורא ואיום.

מישהו שילביש על התקציר סאונד אחר או איזו מנגינה?

לפני6 שעות , פנחס שוף said:

אפק נראה כמו בתול שהולך למועדוני מין של ההומואים

אחרי התגובה שלך הוא מתחיל כת כמו גואל רצון

לפני5 שעות , duss21 said:

ראיתי לראשונה את התקציר עם סאונד וזה פשוט נורא. אין לי כח לפרט כמה אבל זה נורא ואיום.

מישהו שילביש על התקציר סאונד אחר או איזו מנגינה?

וואי חזרתי הביתה לשים את התקציר וקיבלתי עצבים איזה ערוץ פח אשפה שונאי מכבי כולם שמה אפסים כאלה נמאס לראות אותם חבל שאין תחלופה הולמת. שיחיו ויסבלו מיץ של זבל כל ערוץ הספורט

5 עליכם יא חזירים באדוםםםםם 

לפני3 שעות , מכביסט מראשון said:

וואי חזרתי הביתה לשים את התקציר וקיבלתי עצבים איזה ערוץ פח אשפה שונאי מכבי כולם שמה אפסים כאלה נמאס לראות אותם חבל שאין תחלופה הולמת. שיחיו ויסבלו מיץ של זבל כל ערוץ הספורט

5 עליכם יא חזירים באדוםםםםם 

היום בעבודה ראיתי את זה על השתק

ובראש שלי שמעתי שדר נורמלי צורח

לפני23 שעות , אקיטה said:

גלזר היה צריך לקבל אדום, אני חוזר על זה שוב הוא היה צריך לקבל אדום, אמרתי כבר שגלזר היה צריך לקבל אדום? אז למה יריקה זה אדום וגלזר היה צריך גם לקבל אדום, אדום צריך גלזר לקבל.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

אז אחרי הפוש שהיה אתמול מוואלה על כך שעוד שחקן נפל קורבן לגלזרז, הנה מצטרף הכלב הראשי:

image.thumb.png.f99bbf8ee4d0cf325ba27cce3494d0b7.png

העיקר יארחו אותו בכל מיני פודקאסטים וספייסים וקשקושים של האוהדים שלנו, נותנים במה לשונא מכבי גדול.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
צטט

קבוצות חכמות כמו מכבי ת"א מבינות שפנייה לערכאה משפטית בעליון ברוב המקרים תגרום להקלה בעונש. מדובר בהקלה משמעותית ולא מידתית ביחס לעמידה לדין בפעם ה16 העונה! חבל

תראו את פשיכצקי הבן שרמוטה שממשיך לא להסתיר את השנאה שלו אלינו. צריך לעשות משהו נגד האתר המסריח הזה זה כבר מוגזם.

45 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תראו את פשיכצקי הבן שרמוטה שממשיך לא להסתיר את השנאה שלו אלינו. צריך לעשות משהו נגד האתר המסריח הזה זה כבר מוגזם.

גועל נפש אחד גדול

שחקן העונה, קשר העונה, מגן העונה, מאמן העונה, בעלי העונה, קהל העונה, האלופה עם הכי הרבה הפסדים בפליאוף העונה, הקבוצה שהיה הכי כיף ליסוע בפקקים בשבילה העונה, כתב חצר העונה, כתב חצר שהוא האבא הכי טוב העונה.

מה עוד רוצים להמציא?

לפני13 שעות , מכביסט לעד said:

אני מפחד מהרגע שיום אחד אני אראה אותו ברחוב ולא אשלוט בעצמי. 

2 כותרות ב 2 אתרים שונים עם אותם מסרים:

one רז אמיר: הצהובים לא מתרגשים מהדיבורים סביב הצעות שיגיעו בקרוב לגלוך, ומתכוונים להציע חוזה חדש. יכולתו הטובה גרמה להתקררות בגזרת כנעאן: "גם הפציעות מדאיגות".

sport1 טוכמן: מכבי תל אביב מתכננת חוזה חדש לאוסקר גלוך, התקררות בגזרת כנעאן

להעיף את המדליפים ומעבירי המסרים ממכבי, חלאס נמאס כבר!

23 דקות לפני, הנדון said:

תיקנתי

יש לי רשימת מועמדים(מאמין שאצל רובנו היא אותה רשימה) של מדליפים פוטנציאליים.

הרשימה מכילה את(לדעתי בלבד ומבוססת על הערכות): קנדיל(בטוח),טב"ז(בטוח),ריקן(לא סגור עליו ב100%),חוזז(לא משחק בתקופה האחרונה אז אני מניח שהפה שלו יותר משוחרר),יצחקי ואני גם חושד בעוד כמה אנשי הנהלה(דווקא לא תמם אלא שמות אחרים).

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

יש לי רשימת מועמדים(מאמין שאצל רובנו היא אותה רשימה) של מדליפים פוטנציאליים.

הרשימה מכילה את(לדעתי בלבד ומבוססת על הערכות): קנדיל(בטוח),טב"ז(בטוח),ריקן(לא סגור עליו ב100%),חוזז(לא משחק בתקופה האחרונה אז אני מניח שהפה שלו יותר משוחרר),יצחקי ואני גם חושד בעוד כמה אנשי הנהלה(דווקא לא תמם אלא שמות אחרים).

מתן חוזז וטבח משחררים מידע על כך שמכבי רוצה להציע לגלוך חוזה חדש ואולי יורדת מכנעאן?

99 אחוז שזה מגיע מיצחקי, אני רק מקווה שהוא מבין שזה לא משנה באמת, משנה איך יראה הסגל בתחילת יולי.

39 דקות לפני, Saar said:

מתן חוזז וטבח משחררים מידע על כך שמכבי רוצה להציע לגלוך חוזה חדש ואולי יורדת מכנעאן?

99 אחוז שזה מגיע מיצחקי, אני רק מקווה שהוא מבין שזה לא משנה באמת, משנה איך יראה הסגל בתחילת יולי.

כל אחד מדליף דברים בנישה אחרת(יצחקי על רכש ושטיקים כאלו,השחקנים על "מרמור" ו"חוסר שביעות רצון במערכת" ו"גורמים במועדון מעריכים X" וגם אנשי ההנהלה לא צדיקים בנושא).