Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ושוב הבני זונות מהתקשורות ממשיכים לזיין אותנו. ערוץ ה״ספורט״ עם בדיקה מי הקבוצה שקיבלה הכי הרבה פנדלים בליגת העל. רוצים לנחש מי? 

כבר לא יודע מה אני יותר רוצה - שההתאחדות תישרף, שהאתר המסריח הזה ישרף, שצנציפח ישרף, שהאיגוד ישרף או שסמי עופר ישרף. אשכרה אני איתך והעולם מנגד.

הקטע הוא "הבדיקה" עצמה והוכתרת: "מקופחת? מכבי זכתה להכי הרבה פנדלים" כאילו פנדל זה אומר טעות לטובתך.

מה הקשר עכשיו הרי? זה נטו בגלל שמכבי התלוננו על טדי

מחקר של הביצה שלי

הדון(מצטער היתי משתמש במילה קשה יותר אבל יש פה אנשים שיעלבו) שחר שוב מזמין מחקר שמתאים לעיתון מסוים ולפנחס הקטן בימיו הגדולים

55 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ושוב הבני זונות מהתקשורות ממשיכים לזיין אותנו. ערוץ ה״ספורט״ עם בדיקה מי הקבוצה שקיבלה הכי הרבה פנדלים בליגת העל. רוצים לנחש מי? 

כבר לא יודע מה אני יותר רוצה - שההתאחדות תישרף, שהאתר המסריח הזה ישרף, שצנציפח ישרף, שהאיגוד ישרף או שסמי עופר ישרף. אשכרה אני איתך והעולם מנגד.

העורך הראשי ורוב הכתבים שם מהצפון אוהדי חיפה, זאת בעיה קשה ולא יודע אם אפשר לפתור אותה.

אני שמח לראות את ההתעוררות היחסית נגד היחס של התקשורת בעניין השיפוט, זה באמת כבר לא הגיוני תקופה ארוכה, אבל זה לא המקום היחיד שבו התקשורת פוגעת בנו, לדעתי כל המצב אליו הגענו הוא תולדה של קמפיינים של ערוץ הספורט והזבלים מחיפה, זה בושה ולא מובן איך אין למכבי קצין תקשורת או מנהל יח"צ, רק את ה"הנהלה" שכל פעם נופלת לכל פח שטומנים לה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

שוב, הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם. 

כל זמן שאנשים ימשיכו להיכנס לוואן, ספורט5 ודומיהם ולהתייחס אליהם, אנחנו נמשיך לראות את החרא הזה. 

כמה שצחקנו כאן על חיפה עם קמפיין הסרת האפליקציה של ספורט5, וואלה זה אפקטיבי.

שורה תחתונה - הכל זה אותו סימפטום - אנחנו פשוט לא מפחידים אף אחד, למעט כשאנחנו טובים על המגרש. 

צטט

המאבק המיותר של מכבי ת"א באיגוד השופטים

משהו ב'קלאס' נסדק, יש הבדל בין התנהלות כמועדון לבין קהל. טור אוהד צהוב

אתם מבינים? אוהדים שלנו שיש להם מספיק כוח כדי להגיע לערוץ הירוקים מנצלים אותו כדי לצאת אובר אובייקטיבים ולא כדי לעזור למועדון. זה הכל מתחיל משם. גועל נפש.

Just now, מכביסט לעד said:

אתם מבינים? אוהדים שלנו שיש להם מספיק כוח כדי להגיע לערוץ הירוקים מנצלים אותו כדי לצאת אובר אובייקטיבים ולא כדי לעזור למועדון. זה הכל מתחיל משם. גועל נפש.

זה לא אוהד אמיתי סתם קוף מתחזה

לפני17 שעות , מכביסט לעד said:

זה אוהד פח בסגנון של אבי ברזילי,

מאלה שאתה מתבייש שאוהדים איתך את אותה קבוצה.

רק היה חסר שיקנח ב "נעלבתי כמכביסט מלידה, נעלבתי כישראלי"

למה אנחנו לא עושים כמו הכימיקלים ומכריזים חרם על האתר הזה? לא להגיב להם בפוסטים, למחוק את האפליקציה (גם ככה כבר לא נכנס לשם) ולא לשלם להם על ה2 ערוצים בתשלום המסריחים שלהם. אנחנו קהל סמרטוט. די האתר והערוץ הזה פשוט ביזיון מתמשך.

הקהל של מכבי כל כך גדול ומגוון שלא משנה על מה הדיון, תמיד תוכלו למצוא אוהדים זבל שילכו נגד הנרטיב הכללי.

בדיוק כמו שיש אוהדים שמתים על שי סידי, אוהדים שחשבו שאיביץ׳ מאמן לא טוב, ואוהדים שחושבים שמכבי בכיינית.

On 19.1.2022 at 18:24, מכביסט לעד said:

שלילת מנוי ובעיטה בראש.

On 19.1.2022 at 18:23, פנחס שוף said:

מה הסיכוי שערוץ 14 לוקח להם את המשחק המרכזי וצ'רלטון את ליגת האלופות?

איזה ערוץ מיותר

הקונטרה - 

• 2 weeks later...

רז אמיר טמבל גדול. פתאום קרסטאיץ' נשמע מפויס כי הוא מבקש שיגידו לו כל מה שנכתב עליו בתקשורת, לא כי אתה חרטטן קוקסינל שכל כתבה שלך על מכבי נראית כמו טור דעה של הישראלי מלידה ביציע העיתונות.

לא לזלזל באינטלגנציה של אנשים.

2 דקות לפני, אקיטה said:

רז אמיר טמבל גדול. פתאום קרסטאיץ' נשמע מפויס כי הוא מבקש שיגידו לו כל מה שנכתב עליו בתקשורת, לא כי אתה חרטטן קוקסינל שכל כתבה שלך על מכבי נראית כמו טור דעה של הישראלי מלידה ביציע העיתונות.

שתיזהר שלא יאיים עלייך בתביעה,כמו שעשה לי.

19 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

שתיזהר שלא יאיים עלייך בתביעה,כמו שעשה לי.

ואלק? הסמרטוט מרשה לעצמו?

חבל שלא הורידו אותו לזנות על סיפור הקיר, מקצוע של נאלחים.

1 hour ago, אקיטה said:

ואלק? הסמרטוט מרשה לעצמו?

חבל שלא הורידו אותו לזנות על סיפור הקיר, מקצוע של נאלחים.

לאנשים אסור לכתוב מילה על עיתונאים שחס ושלום נפשם העדינה לא תיפגע אבל עיתונאים יכולים להרשות לעצמם להרוס לבנאדם את החיים אם רק ירשמו את המילה "מקורות".

לפני1 שעה , אקיטה said:

נו זה לא רק הוא, תסתכל, שוב כל העיתונאים מפרסמים אותו סוג של כתבה ובערך עם אותם נתונים... כולם היו בחדר ההלבשה במחצית ויודעים שפתאום המאמן דיבר טוב והרגיע.