Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

16 דקות לפני, erantheking21 said:

ממה אתם מופתעים? מכבי ת"א הוזנחה מקצועית (one.co.il)

רז אמיר פותח על מכבי, מיץ ובעיקר ואן לויבן בצורה בלתי מרוסנת

פייר? קשה לא להסכים איתו בכל מילה

ציטוטים נבחרים

"צריך להגיד את האמת, אם ביום שגיאורגיוס דוניס פוטר מכבי תל אביב הייתה מנחיתה כאן מאמן, סביר להניח שמצבה היה הרבה יותר טוב כיום"

"העדויות לכך נמרחו כבר בקיץ. ההחלטות ההזויות כמו ויתור על איתן טיבי ואיתי שכטר והחלפתם בעידן נחמיאס ואוסמה חלאילה היו כישלון מוחלט ומי שעמד באחוזים גבוהים מאחורי המהלכים האלה היה ואן לוון"

"ההתעקשות להשאיר את אדוארדו גררו בסגל במקום לחפש זר טוב יותר לקישור האחורי הפגיע בעקבות עזיבתו של דור פרץ, הייתה תמוהה לא פחות. לואיס הרננדס ביקש לעזוב לאורך חצי מהעונה שעברה, אך עבור ההולנדי זה היה “הרננדס ועוד 10”, כך הוא אמר בעצמו בחגיגות הגביע. "

אגב, משעשע לראות איך פתאום התקשורת פותחת על ואן ליוון, אחרי שהוא הלך כמובן. העיקר בתחילת העונה היו מלא כתבות על הקרדיט שצריך לתת לצוות המקצועי.

בטח עוד שנה יהיו כתבות כאלה על יצחקי.

5 דקות לפני, Krishi said:

באמת שאין לי כח להתחיל להביא ציטוטים מהעבר אבל מלא פעמים נרשם פה שטיבי כבר הזדקן ועושה טעויות קריטיות כל משחק והגיע הזמן להיפרד ולהביא בלם חדש וצעיר יותר

ומשכטר רצו להיפרד בלי שום קשר לאיזה חלוץ יבוא או לא יבוא. 

יכול להיות שהיו קולות כאלה, אבל הרוב לא אהבו את העזיבה של טיבי. 

1 דקה לפני, duss21 said:

אגב, משעשע לראות איך פתאום התקשורת פותחת על ואן ליוון, אחרי שהוא הלך כמובן. העיקר בתחילת העונה היו מלא כתבות על הקרדיט שצריך לתת לצוות המקצועי.

בטח עוד שנה יהיו כתבות כאלה על יצחקי.

אני מופתע שעד כה לא עזרו את האומץ להגיד את האמת עליו

אגב יצחקי היה צריך ללכת יחד איתו על אימפוטנטיות בקיץ

נראה כמו אשה בחברה פטריארכית שנתן למאמן לשלוט גם בתפקיד שלו והמילה שלו היתה שווה לתחת ולא סתם שכטר רמז בראיון...

לגבי שכטר כמו שמכביסט לעד אמר, לגבי טיבי אין ספק שלא היה צריך לשחרר אותו, היה צריך להביא בלם זר במקום הרננדס ולהשאיר את טיבי ונחמיאס אני מניח שהיום כל ההגנה שלנו היתה נראית אחרת והיה לנו לפחות עוד 15 נקודות בקופה.

לגבי שכטר כפי שנאמר, התרומה שלו לא רק מקצועית

הוא דומיננטי בחדר ההלבשה, נכון שהוא לא אותו שחקן שהיה אבל הוא מאלה שהוא אצלך אתה אוהב אותו, שהוא נגדך אתה שונא אותו(בעיקר עם כל הנפילות והסחיטת עבירות) אבל התרומה שלו מאחורי הקלעים בדברים הקטנים חסרה, חסרים מנהיגים במכבי.

איביץ על שכטר היום:

"אני לא יודע מה הביא את מכבי להחליט כך. כשהגעתי למכבי, שכטר היה לא פעם מחוץ לסגל במשחקי המוקדמות באירופה. זו היתה ההתחלה של שנינו בקבוצה ולא הכרתי אותו מספיק. קיבלתי החלטות על פי מה שראיתי באימונים. לאט לאט הוא הראה לי איזה ווינר הוא, והוא התחיל לפתוח בהרכב. גם כשהיה על הספסל הוא לא יצר לי שום בעיה. שכטר טוב לקבוצה. למה הוא לא במכבי? אני לא יודע. אני אוהב את שכטר. אני אוהב שחקנים שנלחמים על המקום שלהם".

תמיד זה שחסר- חסר, אם זה שחקן שעזב, שחקן שלא מקבל דקות או פצוע/מורחק.

אי אפשר להתקיים כל הזמן רק ממי שחסר ולא נמצא כרגע. 

לאט לאט חלק פה נדבקו מהתקשורת. שחררו מהשחקנים שכבר לא פה.

אותו סיפור קורה גם עם השוער לא מעט פעמים שפתאום נזכרים בטננבאום.

49 דקות לפני, Krishi said:

כל אחד שאומר שזה שטעינו בזה שנפטרנו משכטר וטיבי אין מה להמשיך להקשיב לו. כולם חכמים בדיעבד, וגם בלי שום קשר למה שקרה וקורה במציאות.

הבעיה היא שאם החלטנו להצעיר את הקבוצה אז הראשונים לעוף היו צריכים להיות טבח וריקן, הם עדיין פה

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

הוא התכוון לשיר "הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי"

רק בשביל ה״בא לי לזרוק חזיז״ כדי להתנקם בחלאיילה על ההרחקה

לפני19 שעות , החתול הצהוב said:

זו כזו אימרה שמתאימה לחיפה של עד לפני שנתיים 

Screenshot_20211226-192012_Samsung Internet.jpg

נו ו…? דברים משתנים הגלגל מסתובב עכשיו הם למעלה ואנחנו לא בכיוון 

עדיין שחקנים צריכים להיות מחויבים ולתת תוצאות טובות יותר ולפחות להראות רלוונטיים , אין רע בציטוט הזה

לפני19 שעות , החתול הצהוב said:

זו כזו אימרה שמתאימה לחיפה של עד לפני שנתיים 

Screenshot_20211226-192012_Samsung Internet.jpg

אנחנו חיפה של לפני בלבול.

רק חסר לי כתבת בית כנסת סטייל "קניקובסקי פותח בית כנסת,גולסה מתמוגג ולגראלדש יש הליכה של מגן" וגמרנו.

21 דקות לפני, Raumdeuter said:

אנחנו חיפה של לפני בלבול.

רק חסר לי כתבת בית כנסת סטייל "קניקובסקי פותח בית כנסת,גולסה מתמוגג ולגראלדש יש הליכה של מגן" וגמרנו.

מקווה שלא נגיע לשלב שבו טוני מוניוס ממליץ לנו על שחקנים

חח זה נכון שאנחנו במצב לא הכי טוב אבל הכל טוב, יש בעלים יציב ואחד שאוהב את המדינה זה מספיק.

אם לא השנה אז שנה הבאה, אנחנו רחוקים שנות אור ממה שחיפה חוו בעשור וקצת הזה או מה שאנחנו חווינו.

גם ב״ש לקחה 3 מאיתנו הכל בסדר.

שלא יראה מהמתואר מעלה שאני לא בעד חריש ולא מאוכזב מהכוורת הנהילות.

אני חושב ששוב צריך לחזור למתכונת הזרים ובערך מהיום הראשון שיואב הצטרף ואחריו גם יצחקי צפיתי שתהיה תקופה מורכבת אבל עדיין קצת חריש והכל בסדר.

• 3 weeks later...

תקנו אותי אם אני טועה כי אולי הזיכרון שלי קצר, אבל חייב לומר שאני לא זוכר את אתר one מתאר את מכבי של איביץ' בכזאת אימתניות כמו את מכבי חיפה העונה.

"התעללות", "פירקה" וכו' וכו'. נחנקנו.

11 דקות לפני, ת"א שלנו said:

תקנו אותי אם אני טועה כי אולי הזיכרון שלי קצר, אבל חייב לומר שאני לא זוכר את אתר one מתאר את מכבי של איביץ' בכזאת אימתניות כמו את מכבי חיפה העונה.

אל תשכח את משפט  הקסם ״בחיפה מתמוגגים מxxxx, גורם במועדון מסר: הוא רמה מעל הליגה״

40 דקות לפני, ת"א שלנו said:

התיאור הרשמי היה "אפורה אבל יעילה"

57 דקות לפני, ת"א שלנו said:

בן דור האימבציל הזה

1 hour ago, ת"א שלנו said:

שמע זה לא שיש לי תלונות על התקופה של איביץ' כן? נהנתי מכל שניה ולגמרי "פירקנו" קבוצות פשוט ככה זה, מסתכלים בקטע התקפי.. והבני זונות האלו עם איזה 3 שערים ממוצע למשחק. 4 אחרונים הם כבשו 6, 3(:(), 4 ו-4.

ושוב הבני זונות מהתקשורות ממשיכים לזיין אותנו. ערוץ ה״ספורט״ עם בדיקה מי הקבוצה שקיבלה הכי הרבה פנדלים בליגת העל. רוצים לנחש מי? 

כבר לא יודע מה אני יותר רוצה - שההתאחדות תישרף, שהאתר המסריח הזה ישרף, שצנציפח ישרף, שהאיגוד ישרף או שסמי עופר ישרף. אשכרה אני איתך והעולם מנגד.