Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

צטט

הכל בגלל ספריי: אינפנטינו ייחקר בחשד להונאה

דיווח: עקב סכסוך משפטי, פיפ"א חייבת לממציאי הקצף הנעלם מעל 100 מיליון אירו ובוועדת האתיקה פתחו בהליכים נגד נשיא האירגון. עוד בכירים ייחקרו

שמעו קראתי את הראיון עם טוכמן ונחמיאס, מלבד לשאול את נחמיאס אם אמא שלו זונה טוכמן שאל כל שאלת רעל אפשרית

"מי יותר גרוע? פטריק או היטלר?"

"איזה קבוצה יותר אפסית? הנבחרת או מכבי?"

"כמה קיללתם את פטריק בווטסאפ הקבוצתי?"

"זרקתם אותו מהווטסאפ או שהוא עזב את הקבוצה מיוזמתו?"

טוכמן יא בן זונה

צטט

כמו בסופרבול? נשקלת האפשרות להארכת ההפסקה בין המחציות ל-25 דקות

האם מופעים מוזיקליים כמו בפוטבול יגיעו גם לכדורגל? IFAB, הגוף האחראי על חוקת הכדורגל, בוחן את האפשרות: להלן היתרונות והחסרונות

אוי לא

אנחנו בטח נהיה המועדון הראשון בארץ…

38 דקות לפני, מכביסט לעד said:

+ מופע צרחות של שי סידי 

מה הסיכוי שהוא עדיין צרוד ויהיה שקט מחר?

חחחחחחחחחחח אני מתת 

כולם יורדים על ההתנהגות העלובה של אוהדי חיפה, אז מה התקשורת בארץ עושה? מוציאה סרטון של אוהדי מכבי שהתנהגו באופן מביש בפיצרייה לפני המשחק נגד לאסק. מקרי לחלוטין אה? 

תקשורת עלובה

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחחחחחחחחח אני מתת 

כולם יורדים על ההתנהגות העלובה של אוהדי חיפה, אז מה התקשורת בארץ עושה? מוציאה סרטון של אוהדי מכבי שהתנהגו באופן מביש בפיצרייה לפני המשחק נגד לאסק. מקרי לחלוטין אה? 

תקשורת ירוקה

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחחחחחחחחח אני מתת 

תקשורת עלובה

פשוט יותר מדי דיבור נגד אוהדי חיפה אז לתקשורת כבר היה קשה אז צריך להוציא משהו... אולי גם אוהד מכבי החליט לצפור בכביש למישהו אז שיפרסמו... 

הכתבה הזאת זה ביזיון אחד גדול 

רואים שני אנשים בלי שום דבר צהוב לא חולצה לא צעיף והחליטו שהם אוהדי מכבי , ככה פשוט.

כתב בן אלף זונה

מצד אחד, שתי זונות ירוקות משחיתות את שירותי הנשים ב11 ומתגאות על זה בסטורי כך שיש את השמות שלהן ואת הראיות בביצוע המעשה - התייחסות מינימלית מצד התקשורת.

מצד שני, מכות בפיצריה בלי שרואים הוכחה שאלו אוהדי מכבי - בכל האתרים כותרת ראשית פלוס פותחים את מהדורות הרדיו עם זה.

מדהים כמה חוסר המידתיות.

משתינים עלינו בקשת.

סתם שאלה, מתי הפעם האחרונה אם בכלל שחיפה קיבלו רדיוס או סגירת שערים בעקבות התפרעויות או אבוקות או כוסות שתיה או מצתים או אמא שלהם בגבס? יש למישהו מושג? סתם עניין אותי האמת.לא זכור לי

אז שתיים וחצי בהמות עשו בלאגן בפיצרייה מחוץ לאצטדיון, איך זה הופך להיות כותרת ראשית? איך בכלל מוציאים על זה כתבה? ועוד דווקא היום?

מה השלב הבא? לשאול כל פושע את מי הוא אוהד ואם הוא אוהד מכבי להוציא כתבה? ״פרסום ראשון: החשוד ברצח של X אוהד מכבי״ 

בדיחה

1 hour ago, yosi_1985 said:

סתם שאלה, מתי הפעם האחרונה אם בכלל שחיפה קיבלו רדיוס או סגירת שערים בעקבות התפרעויות או אבוקות או כוסות שתיה או מצתים או אמא שלהם בגבס? יש למישהו מושג? סתם עניין אותי האמת.לא זכור לי

וואלה הזכרת לי את המשחק נגדם שנה שעברה שנזרקו על שחקנים שלנו חפצים ואפילו נעליים, ועמיחי ואפק השרמוטות צחקו על הקרטיב שעף על בן חיים במקום לגנות את זה.

קהל מכבי זורק משהו? רדיוס. קהל ביתר זורק משהו? סגירת יציעים. קהל הפועל זורק דברים ושר שירי שואה נוראיים? קנס כספי (שלא ישולם אף פעם כי זה שיר שנכתב בתקופת טביב) קהל חיפה משחית את בלומפילד? קצת כתבות כדי לצאת ידי חובה, לא משהו רציני.

כמה צביעות כמה