Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

13 דקות לפני, kikoman said:

ועכשיו עמנואל השולף ז רוזן, איכס

בעלים של מכבי... להקיא עליהם

מחזירים על הבושות שעשה להם נמרודי

פעם ראשונה שאני נכנס לקרוא מה הוא כותב, כי היום אני מרשה לעצמי והאמת? לא כתב משהו לא נכון. אני גם חושב שוואן לוון בנקודת הזמן הזאת מאמן בינוני ומקובע (למרות הכל), המשחק הזה באמת מראה למה אנחנו לא אלופים (המשחק שלנו תקוע בהרבה שלבים, חסר מעוף) והוא מסכים שהיה פאול. 

"ערוץ של מכבי"
יום אחרי זכיה בגביע, צריך לגלול לכתבה התשיעית(!!) כדי לראות כתבה מפרגנת על "חגיגות", 
באמצע יש כתבה ברוח שלילית על עזיבות של שחקנים 
וכמובן הכותרות מוקדשות לאוהד הפועל מנותק מהמציאות ולציטוט של בעלי הפועל שלא הייתה עבירה כאילו זאת עובדה למרות שהמציאות מוכיחה אחרת, מה לעשות. 

בושה של ערוץ.

12 דקות לפני, Eli basa said:

"ערוץ של מכבי"
יום אחרי זכיה בגביע, צריך לגלול לכתבה התשיעית(!!) כדי לראות כתבה מפרגנת על "חגיגות", 
וכמובן הכותרות מוקדשות לאוהד הפועל מנותק מהמציאות ולציטוט של בעלי הפועל שלא הייתה עבירה כאילו זאת עובדה למרות שהמציאות מוכיחה אחרת, מה לעשות. 

בושה של ערוץ.

זה אפילו לא קשור לשנאת מכבי. האתר שלהם הפך לצהובון נחות שמנסה להתחרות עם ONE בימיו הגרועים ביותר. 

אם ב YNET יש לך את ממציפר עם קליקבייט פה ושם, האתר שלהם מפוצץ קליקבייטים עם כותרות שאמורות להוציא ממך רגשות (בעיקר שליליים) כדי למשוך אותך להיכנס בצורה הכי שיטחית שיש.

הם רוצים שתתעצבן, תרשום להם תגובה ארסית או תריב עם יוזר אחר בתגובות ועל הדרך תחשף לכמות מגוחכת של פרסומות. 

גם שאני חוטא מדי פעם ונכנס ל SPORT5 אני אפילו לא מתרגש מהשטויות שלהם כי זה סופר ילדותי.

חבל שאין עוד כותבים כמו אורי קופר או ניר צדוק שמביאים כתיבה יצירתית ומקצועית.

את אורי קופר אני ספציפית אני קורא דרך הפייסבוק.

כאשר אני רואה את אחד הנבלות עושה כתבה אני 99% מהזמן לא להיכנס אבל לפעמים באלי לראות אותם קצת בוכים

1 hour ago, Eli basa said:

"ערוץ של מכבי"

בושה של ערוץ.

וואי וואי אם הפועל היו מנצחים. כתבות על "המסע המופלא של האדומים", השיחות מחדר ההלבשה, ההתעלות מול כפר שלם וביתר תל אביב,האמונה של אלטמן והניסיון של טועמה. 

אחחח כמה שורף להם שבסוף סיימנו עם תואר. לא מתאים לתסריט של אף אחד.

אגב אני אשמח אם קיימות תמונות של אלטמן וביטון אחרי ה 1-0, או אייזן על הדשא מחובק עם עוד שרמוטה אחרי ה 2-2.

26 דקות לפני, itan17 said:

ואז בשיא התסכול שלהם יוצא כרגיל שלט השואה

שרמוטות. שישבו שעה אחת עם ניצול\ת שואה ויקשיבו לו, נראה אם יהיה להם פנים לאחל שואה ליהודים אחרים בגלל שאוהדים קבוצה אחרת. 
ברוך השם שיצא לי להתנדב תקופה ארוכה בלתת - ניצולי שואה,  הייתי אוסף חבילת מצרכים שהכינו לה, ונוסע לנס ציונה לשבת איתה כמה שעות בשבוע, 
אישה מדהימה בשם יהודית, סיפרה לי זוועות שלא רואים בסרטי אימה, עם כל מה שחשבתי שאני ידוע מבית ספר\ סרטים דוקומנטריים \ כתבות באינטרנט, רק הבנתי שזה כלום לעומת מה שהנאצים (והרוסים גם אגב) עשו להם.  
בגלל זה הפעם היחידיה שהרמתי יד בחיים על אדם היה על אוהד הפועל קוקסינל שבא לחנות של מכבי וקרא לי **** במשך דקות ארוכות, עד שלא יכולתי להבליג. 
וקיללו המון, במיוחד בתקופה של אצילי ומיכה היו מלא קריאות "פדופיל" כאיל ואני עשיתי את זה, היו זורקים דברים, שופכים דברים, מאיימים, מקללים בלי סוף, כאילו אני הנציג של מכבי ולא בורג קטן במערכת.   80 אחוז אוהדי הפועל, 10 אחוז בית"ר, 10 אחוז חיפה אם אני מנסה לחלק את זה בראש, אי אפשר להתבלבל מי כל אחד אוהד אגב לפי הקריאות והשירים. 
חלק גדול מאוהדי הפועל חיות ארורות, אנשים עלובים בלי טיפת מוסר, כבוד או ערכים, פשוט חלאות אדם. 
לא כולם, היו גם גברים, לעולם לא אשכח אוהד הפועל שבא להקניט בצחוק ובקטע טוב דווקא, וראה במקרה אוהד אחר שלהם שעשה מה שתיארתי בLIVE, והוא אשכרה עמד והתנצל במשך דקות ארוכות בשם אוהדי הפועל אז זה לא כולם אבל הם פשוט חבורת אנשים מגעילים וארורים. 

6 דקות לפני, Eli basa said:

שרמוטות. שישבו שעה אחת עם ניצול\ת שואה ויקשיבו לו, נראה אם יהיה להם פנים לאחל שואה ליהודים אחרים בגלל שאוהדים קבוצה אחרת. 
ברוך השם שיצא לי להתנדב תקופה ארוכה בלתת - ניצולי שואה,  הייתי אוסף חבילת מצרכים שהכינו לה, ונוסע לנס ציונה לשבת איתה כמה שעות בשבוע, 
אישה מדהימה בשם יהודית, סיפרה לי זוועות שלא רואים בסרטי אימה, עם כל מה שחשבתי שאני ידוע מבית ספר\ סרטים דוקומנטריים \ כתבות באינטרנט, רק הבנתי שזה כלום לעומת מה שהנאצים (והרוסים גם אגב) עשו להם.  
בגלל זה הפעם היחידיה שהרמתי יד בחיים על אדם היה על אוהד הפועל קוקסינל שבא לחנות של מכבי וקרא לי **** במשך דקות ארוכות, עד שלא יכולתי להבליג. 
וקיללו המון, במיוחד בתקופה של אצילי ומיכה היו מלא קריאות "פדופיל" כאיל ואני עשיתי את זה, היו זורקים דברים, שופכים דברים, מאיימים, מקללים בלי סוף,  80 אחוז אוהדי הפועל, 10 אחוז בית"ר, 10 אחוז חיפה אם אני מנסה לחלק את זה בראש, אי אפשר להתבלבל מי כל אחד אוהד אגב לפי הקריאות והשירים. 
חלק גדול מאוהדי הפועל חיות ארורות, אנשים עלובים בלי טיפת מוסר, כבוד או ערכים, פשוט חלאות אדם. 
לא כולם, היו גם גברים, לעולם לא אשכח אוהד הפועל שבא להקניט בצחוק ובקטע טוב דווקא, וראה במקרה אוהד אחר שלהם שעשה מה שתיארתי בLIVE, והוא אשכרה עמד והתנצל במשך דקות ארוכות בשם אוהדי הפועל אז זה לא כולם אבל הם פשוט חבורת אנשים מגעילים וארורים. 

אם אתה חושב ששיחה עם ניצול שואה תשנה אותם, אז או שאתה תמים או שאתה לא מכיר את הגרעין הזה של הפועל.

הגרעין הקיצוני של הפועל זה אנטישמים על מלא, אנרכיסטים ששונאים את המדינה, מצדיעים במועל יד ועושים קולות של גז שעוברים לידם אוהדי מכבי, הם באמת המיץ של המיץ של הזבל האנושי.

3 דקות לפני, nirnir20 said:

אם אתה חושב ששיחה עם ניצול שואה תשנה אותם, אז או שאתה תמים או שאתה לא מכיר את הגרעין הזה של הפועל.

הגרעין הקיצוני של הפועל זה אנטישמים על מלא, אנרכיסטים ששונאים את המדינה, מצדיעים במועל יד ועושים קולות של גז שעוברים לידם אוהדי מכבי, הם באמת המיץ של המיץ של הזבל האנושי.

לצערי מכיר אותם טוב ולצערי אני מסכים איתך שכלום לא יעזור להם. 
החלאות האלו היו נעמדים מולי ושרים במשך שעות בשטח ציבורי ליד מלא אנשים שירי **** וקוראים לי ספציפית **** כאילו עשיתי להם משהו. 
שתקתי במשך תקופה ארוכה עד שיום אחד לא יכולתי יותר ולפחות את אותו טמבל אני מאמין שלימדתי לקח, בקלות הסיטואציה יכלה להתדרדר לאלימות קשה\משטרה\פיטורים אבל לא היה איכפת לי באותו הרגע. 
זאת פעם ראשונה ואני מקווה שאחרונה שנהגתי באלימות ואני לא מתחרט על זה בכלל.  מאחל להם רק רע. 

43 דקות לפני, Eli basa said:

לצערי מכיר אותם טוב ולצערי אני מסכים איתך שכלום לא יעזור להם. 
החלאות האלו היו נעמדים מולי ושרים במשך שעות בשטח ציבורי ליד מלא אנשים שירי **** וקוראים לי ספציפית **** כאילו עשיתי להם משהו. 
שתקתי במשך תקופה ארוכה עד שיום אחד לא יכולתי יותר ולפחות את אותו טמבל אני מאמין שלימדתי לקח, בקלות הסיטואציה יכלה להתדרדר לאלימות קשה\משטרה\פיטורים אבל לא היה איכפת לי באותו הרגע. 
זאת פעם ראשונה ואני מקווה שאחרונה שנהגתי באלימות ואני לא מתחרט על זה בכלל.  מאחל להם רק רע. 

עבדת בטריילר?

אלי היקר אלוהים רואה מלמעלה ומשלם להם. פעם זה דרבי להפסיד בשניה האחרונה אחרי שהובילו דקה 87,פעם זה לקבל חמישייה, פעם זה לרדת ליגה, פעם זה להשוות ל2-2 דקה 115 בדרבי גמר גביע ואז לבטל את זה…

כל פעם זה יותר כואב להם ויותר מתוק לנו.

אין לי ספק שזה קורה להם בגלל דברי הבלע שלהם ובגלל שהם מועדון קטן ומסריח וישאר כזה לכל החיים.

14 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אלי היקר אלוהים רואה מלמעלה ומשלם להם. פעם זה דרבי להפסיד בשניה האחרונה אחרי שהובילו דקה 87,פעם זה לקבל חמישייה, פעם זה לרדת ליגה, פעם זה להשוות ל2-2 דקה 115 בדרבי גמר גביע ואז לבטל את זה…

כל פעם זה יותר כואב להם ויותר מתוק לנו.

אין לי ספק שזה קורה להם בגלל דברי הבלע שלהם ובגלל שהם מועדון קטן ומסריח וישאר כזה לכל החיים.

בע"ה. 
אני כל כך אהבתי את איביץ', כל פעם שאוהדי חיפה\הפועל\בית"ר היו באים לקלל לפני משחק איתם היינו מנצחים חחחח זה היה פשוט נפלא, 
דוניס קצת הרס לי ואז היו באים למחרת גם לרקוד על הדם אבל רוב הזמן שעבדתי שם הייתי עם איביץ' אז נהנתי מימי הזוהר. 
שום עבודה לא תתחרה עם הכיף שהיה לי כשהייתי בק"ש והשחקנים היו מתחילים להגיע עם המכוניות לאימון בצהריים,  עטר הפתיע אותי והיה אחלה, טננבאום בכלל הדבר הכי חמוד שיש בעולם 0 פוזה, עוצר ומופף לשלום מיוזמתו אפילו לא כתגובה לשלום שאתה נותן לו, זה נשמע שולי אבל מאוד הערכתי אותו על זה. 
הייתי צריך מידי פעם להכנס למחסן של החנות שנמצא בתוך המתחם של הבוגרים אחרי השער הצהוב, הייתי רואה ממרחק של מטר את השחקנים מתאימים שומע אותם מדברים ומקב על זה כסף חחחח בתור אוהד זה לא יכול להיות יותר טוב מזה. 
כוס אמא של החל"ת הזה במשך שנה כמעט ניסיתי למשוך עד שלא יכולתי יותר ועזבי והלכתי על משהו אחר, זאת הייתה העבודה היחידה שאהבתי והייתי מגיע בכיף, דופק משמרות של 12 שעות (בזהב, ק"ש יום קצר יותר) בלי להרגיש. 
ממליץ בחום לכל מי שמחפש עבודה קלילה עם המון כיף לבדוק מידי פעם אם צריכים שם עובדים, 
חכו שתקבלו את התלושים הראשונים של מכבי, קצת תתבאסו שאין לוגו של מכבי המשכורת שגולדהאר משלם לכם זה מצמרר חחח 
הייתה לנו מנהלת שאנשים פחות הסתדרו איתה (שירין) כי היא קשוחה ודורשת שהכל יהיה מתוקתק כמו שצריך (בצדק), אני גם ככה אדם כזה באופי שלי אז הסתדרנו מעולה, מזה מעולה אהבתי אותה ממש, רק תגידי משהו ואני מתגרש בשבילך חחחח, 
ממש תקופה כייפית למרות כל הקללות ואפילו אלימות פיסית שמידי פעם הייתי סופג (בעיקר בזהב, בקש יש את דובי ומאבטחים אז הכל טוב)
כוס אמא של הקורונה שהרסה לי את זה ועוד דיברו איתי כבר על קידום בזמן הקרוב והעלאה ואז הסינים אכלו מרק עטלפים לא מפוסטר. שרמוטות. 
חייב לציין שפגשתי את @RAFICOHEN באחד המשחקים וזה היה כיף עצום, שניות ראשונות של פדיחה להגיד לו מי אתה אבל ממש כיף, אדם מדהים
אם אני לא טועה הדפסתי ל @MaTa חולצה של טיבי, לא זיהיתי אותו בהתחלה אבל אח"כ דברים התחברו לאט לאט, 
הוא הגיע עם רדיו חיפה באוזניות ובדיוק אוהד חיפה התחיל לקלל והוא אמר לו "את מי אתה אוהד?" הוא ענה לו "חיפה" ואז הוא התחיל לצחוק ואמר לו שהם פחים מה הוא מדבר בכלל והאוהד חיפה שתק והלך חח זה היה כל כך גדול, הוא אמר מה שאני רציתי להגיד ולא יכולתי, רגע עצום. 
כמובן שלא חייבתי, מי שמעריך שחקן כמו טיבי אחרי תקופה קשה לא ישלם על הדפסה אצלי חחח 
בכלל אחלה תקופה, הכיף של לראות מדים לפני הזמן, לקנות דברים בהנחה נחמדה, הייתי מפרק לפעמים 400-500 בחודש שם. 
איך אני מתגעגע יא אללה תן לי לחזור בהתנדבות מידי פעם לתת משמרת אפילו
@פנחס שוף יש מצב שגם פגשתי אותך עם הז'קט רטרו או שזה היה חבר שאסף לך את החבילה? 
מעניין אם פגשתי עוד אנשים פה ולא ידעתי. 
תמיד קיוויתי ש @Krishi יבוא אבל ראשון רחוקה לו, רוסי בלאי, ברוסיה עושים מרחקים של מאות ק"מ לחנות של הקבוצה שלך אם צריך חחחח

בן אלף זונות תומר לוי.

"עצוב שסמל כזה גדול של מכבי תל אביב צריך להגיע למצב כזה שהוא שומע את השירים הגועליים האלה מהקהל"

חתיכת אהבל מאחל לבן שלך ולקבוצה המזדיינת שלו רק רע. בושה שהוא ממשיך לסקר אותנו.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בן אלף זונות תומר לוי.

"עצוב שסמל כזה גדול של מכבי תל אביב צריך להגיע למצב כזה שהוא שומע את השירים הגועליים האלה מהקהל"

חתיכת אהבל מאחל לבן שלך ולקבוצה המזדיינת שלו רק רע. בושה שהוא ממשיך לסקר אותנו.

בנאדם מגעיל, 
אני שואל את עצמי לפעמים אם אעשה פשע גדול בחיים האלו ובגלגול הבא אלוהים יציב לי עונש  - או שאתה חי בתור בן ביטון או שאתה חי בתור תומר לוי, תבחר. מה עושים במצב כזה?  

27 דקות לפני, Eli basa said:

בנאדם מגעיל, 
אני שואל את עצמי לפעמים אם אעשה פשע גדול בחיים האלו ובגלגול הבא אלוהים יציב לי עונש  - או שאתה חי בתור בן ביטון או שאתה חי בתור תומר לוי, תבחר. מה עושים במצב כזה?  

בן ביטון קל(תהיה מכוער אבל אתה תרוויח מספיק כסף בשביל לנטרל את גורם הכיעור)

19 דקות לפני, Dan eran said:

אוהדי חיפה יחגגו על זה

אין לי כוח

הם כבר חוגגים. מה היינו צריכים את החרא הזה עכשיו?

הנה חיזקו להם את הנרטיב שכל השופטים בעדנו.