Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא ראיתי אתמול את המשחק מהטלוויזיה, אבל עכשיו ראיתי את הטינופים של גוטמן. פשוט גועל נפש. 

אם שבוע הבא אנחנו לא יורדים על החיים של הערוץ המזדיין הזה כל החימום ומפיצים ברשת למקרה שמישהו פספס אנחנו חרא של קהל. נשבר הזין.

אם אחרי כל הגועל נפש ששלמה שרף במשך שנים שופך על מכבי לא באמת קיללו אותו אז בטח שלא יקללו את גוטמן או מישהו אחר שם וגם אם כן זה יהיה מיעוט קטן שאף אחד לא ישמע. 

מי שבאמת צריך לשמוע את מה שרשמת ובצדק לדעתי לא באמת קורא פה.

והנה מוציאים כתבה ששמואליביץ', השופט במשחק נגד חיפה, טוב למכבי ורע לחיפה.

יש לנו קהל זבל ובעניין הזה גם מועדון זבל. נותנים לחוסר אובייקטיביות שלהם לגיטימציה במקום לזיין אותם.

זאת כתבה ממש הזייה

כתוב שדניאל היה צריך לקבל אדום ופנדל ואז המציאו שבאיגוד אמרו כל מיני דברים

זה כאילו מדהים מה שהם עושים 

אבל אנחנו נמשיך לשתוק, כמו ששתקנו כשהשופטים זיינו אותנו כל העונה, כמו שאנחנו שותקים מהנאצים שמשדרים אותנו וכמו ששתקנו על הביזיון של בית הדין של ההתאחדות. 

26 דקות לפני, מכביסט לעד said:

והנה מוציאים כתבה ששמואליביץ', השופט במשחק נגד חיפה, טוב למכבי ורע לחיפה.

יש לנו קהל זבל ובעניין הזה גם מועדון זבל. נותנים לחוסר אובייקטיביות שלהם לגיטימציה במקום לזיין אותם.

אני לא יודע איפה זה פורסם, אבל מוכן לשים 500 שקל שזה ספורט 5

תחרימו את ערוץ הספורט.

חייב לציין שבאופן מפתיע הטמטום של אוהדי חיפה עבד יופי, הן בתקשורת והן בנושא השיפוט.

לפני1 שעה , itanar said:

תחרימו את ערוץ הספורט.

חייב לציין שבאופן מפתיע הטמטום של אוהדי חיפה עבד יופי, הן בתקשורת והן בנושא השיפוט.

עבד בערוץ הספורט כי זה צמוד העונה, בטח תמיד זה היה אבל מה זה היה משנה בעונות קודמות - במקום 25 הפרש מאיתנו 21?

אפשר לקרוא להם פאתטים, חסרי חיים, הזויים וכל שאר הכינויים אבל הבכי של אוהדי חיפה ברשת עבד אחושרמוטה. גם בשיפוט וגם בתקשורת. 

זה משהו שלא יקרה לעולם אצלנו, אמנם זה לא משהו רע אבל בסיטואציה שנוצרה גם לא טוב. 

כמובן שבאתרי הספורט השונים יזכירו שנשארו הרבה כרטיסים לאוהדי מכבי כדי לעקוץ אותנו, אבל לא יזכירו שאין אפשרות לקנות כרטיס בודד למשחק ואוהד שרוצה לבוא בעצם צריך לשלם 250 ש''ח.

On 4.5.2021 at 20:31, מכביסט לעד said:

אבל אנחנו נמשיך לשתוק, כמו ששתקנו כשהשופטים זיינו אותנו כל העונה, כמו שאנחנו שותקים מהנאצים שמשדרים אותנו וכמו ששתקנו על הביזיון של בית הדין של ההתאחדות. 

בוא נשאיר את הנאצים מחוץ לדיון. הטענות נכונות אבל נאצים ומעשים כמו שהם עשו נשמור ונתייחס רק אליהם. תודה רבה!

הרשע

צטט

גם אתמול (שבת) נסע פטריק ואן לוון להתבשל ביציע בנס ציונה במשחק של הנוער של מכבי תל אביב. ממש כפי שעשה שלשום במשחק של בית"ר תל אביב בת ים באותו האיצטדיון. חריצות, התמדה, מקצועיות אלה תכונות מצוינות בטח למנהל מקצועי, אבל לא בטוח שגם בנסיעות האלה ביומיים האחרונים עם הישיבה המעיקה ביציע ב-35 מעלות חום במשך שעתיים, לא מצוי קורטוב של חוסר ניסיון מצד ההולנדי שלא עמד במשימה בשבעת המשחקים האחרונים בליגה (כולל הדרבי ערב הכניסה לפלייאוף) והביא את מכבי תל אביב למשחק העונה הערב עם 10 נקודות בלבד מתוך 21 אפשריות.

יומיים לפני משחק העונה, הדבר האחרון שואן לוון היה צריך לעשות היה להטריד את מוחו עם שחקני קבוצת הבת מהלאומית ועם השנתון שעדיין לא מוכיח את עצמו בנוער (הקבוצה הפסידה אתמול בדרבי להפועל תל אביב). בטוח שיש לו זמן לעוד דברים ובוודאי לקבוצה הבוגרת, אבל 48 שעות לפני משחק העונה גם המאמן צריך לנוח ולהתרכז בהכנה לברק בכר ובמה שחשוב באמת לקראת המשחק הגדול הערב (20:30, ספורט 5) ולא להעסיק את עצמו בזוטות.

עכשיו יצאתי מהקקי, קראתי כתבה של צנציפר על שינוי ההגמוניה

"מכבי הסתבכה בפרשת הקטינות" (מה?)

"מיטש המנותק לא בא לארץ כבר שנתיים" (קורונה מישהו?)

"שחר הבעלים הטוב בליגה והוציא יותר לגיונרים"

אלוהים כמה שאני מתפלל לתקוע להם מקל בגלגלים

איזה פסטיבל בתקשורת, איזה פסטיבל בערוץ הספורט, כולם חוגגים כאילו מכבי חיפה הום באה לזכות באליפות ולחגוג על מכבי.

אנחנו מכבי, אף פעם אל תשכחו את זה, נילחם עד השנייה האחרונה ומי ייתן יהיה סוף מתוק כמו שהיה להפועל סטייל עונת 2009/10, ונשים את הזין על הפרצוף של כולם.

יא אללה איך בא לי לזיין אותם היום!

אני כבר שבוע הולך בתחושה ממש רעה למשחק הזה, אבל עכשיו באמת הדלקתם אותי שאנחנו הולכים לנצח.

לא יודע אם זה יספיק לאליפות, אבל באמת לא מגיע להם.

32 דקות לפני, kutomer said:

אני כבר שבוע הולך בתחושה ממש רעה למשחק הזה, אבל עכשיו באמת הדלקתם אותי שאנחנו הולכים לנצח.

לא יודע אם זה יספיק לאליפות, אבל באמת לא מגיע להם.

מה זה לא מגיע? כמה שאני שונא אותם מאוד מאוד, אם הם לא יפסידו לנו ברור שזה יגיע להם.

10 דקות לפני, itan17 said:

מה זה לא מגיע? כמה שאני שונא אותם מאוד מאוד, אם הם לא יפסידו לנו ברור שזה יגיע להם.

בא לי להגיד שלא מגיע להם בגלל כתבות התדמית שעושים לבכר, שגעון הגדלות של הנשיא, הלקוק מהתקשורת וההקטנה שלנו.

אבל יש דבר אחד אמיתי שאני חושב שבגללו באמת לא מגיע להם וזה אצילי, לא מגיע לו להיות הגיבור.

4 דקות לפני, kutomer said:

בא לי להגיד שלא מגיע להם בגלל כתבות התדמית שעושים לבכר, שגעון הגדלות של הנשיא, הלקוק מהתקשורת וההקטנה שלנו.

אבל יש דבר אחד אמיתי שאני חושב שבגללו באמת לא מגיע להם וזה אצילי, לא מגיע לו להיות הגיבור.

בדיוק