Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

לפני1 שעה , erantheking21 said:

5000 שקלל בתקופת קורונה? וואו זה הרבה כסף, מאיפה שחר יביא את הכסף שהוא קבע לעצמו? אפשר בתשלומים? אולי עדיף שבן חיים ישלם את זה בשביל הצחוק, פשוט בדיחה, אם היתי יודע שזה העונש שהם יקבלו היתי אומר לו תשכב ואל תזוז עד שהמשחק יפוצץ... או שנותנים עונש או שלא נותנים עונש.

אני בטוח שיעקב שחר קבע לעצמו את העונש ופינק את השופט באיזה וולבו חדשה על הדרך...פשוט בדיחה, על פחות מזה קיבלנו לשחק רדיוס במשחק חוץ של היריבה

הכל רקוב, שחר קובע הכל ועוד אני זוכר משום מה שהיה להם על תנאי.

יש להם על תנאי המון עונשים, פשוט אף פעם לא בודקים את זה באמת.

41 דקות לפני, אנדרס8 said:

גם היום צריך להזכיר - יונתן כהן השדר הוא אחד השרמוטות הכי גדולות בארץ ולא ראוי לשם.

איכזב מאוד היום ואני מאלה שמציינים אותו לטובה בכל פעם.

המון איכסה מוסווה.

על איזה בזבוז זמן דיבר? חוזז ביים פציעה?

מה הוא מקשקש על בית"ר ת"א? 

חבל כי הוא שדר טוב.

גם השמן כשחוזז נפצע הוא זרק משפט משהו כזה "אז מה אם מכבי ישחקו בעשרה שחקנים, מה כבר יכול לקרות". וזה כשנשאר 10 דקות כולל התוספת!!

ויונתן כהן השדר על חוזז כשהוא על הדשא גמור, אלונקה ורופאים סביבו, "מה זה הבזבוזי זמן האלה של מכבי, זה לא בסטייל שלה להתנהג ככה"

כושלאמא של שניהם.

לפני3 שעות , שמש צהובה said:

גם השמן כשחוזז נפצע הוא זרק משפט משהו כזה "אז מה אם מכבי ישחקו בעשרה שחקנים, מה כבר יכול לקרות". וזה כשנשאר 10 דקות כולל התוספת!!

ויונתן כהן השדר על חוזז כשהוא על הדשא גמור, אלונקה ורופאים סביבו, "מה זה הבזבוזי זמן האלה של מכבי, זה לא בסטייל שלה להתנהג ככה"

כושלאמא של שניהם.

באמת???? איזה אפס, עלאק לא בסטייל, ברור שלא בסטייל הילד יורד על אלונקה קצת כבוד, אפס מאופס

בחלומי מורן מאירי מבצע טיהורים כמו שעשו בסין לנקות את התקשורת והעסקנים שהם כל כך אנטי-מכבי שכבר אפשר לראות את זה רק מהעיניים שלהם.

מגרש פתוח [ מי שיכול להעלות לכאן וידאו מה-10 הדק' הראשונות אלוף ] 

שרון פרי:  "אם מכבי תל אביב תשחק בגמר מול בית'"ר תל אביב יהיה פה ניגוד עניינים" 

2 דקות לפני, BODIROGA10 said:

שימותו מקנאה כולם. לאנשים בארץ מגרד בגוף כשמישהו עושה משהו טוב והם לא, במקום להעריך וללמוד. שימשיכו בשלהם ואנחנו נמשיך להנות מכל רגע.

13 דקות לפני, BODIROGA10 said:

האמת העירומה ששרון פרי לא מבינה היא שאף שחקן לא יעלה לגמר גביע במטרה להפסיד וגולדהאר לא יבקש מהם להפסיד בכוונה גם אם הם היו מוכנים לעשות את זה (והם לא), 
וגם מה היא מציעה? שתשפט את זה עבורי, מה ההצעה שלה כרגע? לפסול את בית"ר ת"א מחצי גמר? לפסול אותנו? לחכות לראות מי יגיע לגמר ואז לעשות הגרלה? 
מה ההצעה שלה?

1 דקה לפני, Eli basa said:

האמת העירומה ששרון פרי לא מבינה היא שאף שחקן לא יעלה לגמר גביע במטרה להפסיד וגולדהאר לא יבקש מהם להפסיד בכוונה גם אם הם היו מוכנים לעשות את זה (והם לא), 
וגם מה היא מציעה? שתשפט את זה עבורי, מה ההצעה שלה כרגע? לפסול את בית"ר ת"א מחצי גמר? לפסול אותנו? לחכות לראות מי יגיע לגמר ואז לעשות הגרלה? 
מה ההצעה שלה?

מה זאת אומרת? לתת ניצחון טכני לחיפה על מנת למנוע ניגוד עניינים בגמר

Just now, wddani said:

מה זאת אומרת? לתת ניצחון טכני לחיפה על מנת למנוע ניגוד עניינים בגמר

האמת שמוזר שלא חשבתי על זה, זה הפתרון הכי ספורטיבי ומתבקש. 
תקשיב, השנה הם פשוט שוברים שיאים.  
אני כ"כ רוצה את האליפות הזאת אני מתחנן לפטריק שיביא אותה על הראש של הבני זונות האלו, על השופטים, על ההתאחדות\מנהלת, על התקשורת הרקובה, על הטמבלים מהצפון, פשוט חייב כל כך לתת להם סטירה שיסתמו ת'פה כבר.

56 דקות לפני, Eli basa said:

מה ההצעה שלה?

בום

לפני1 שעה , BODIROGA10 said:

טוב אז שיבחרו או זה או שכל המושאלים לא ישחקו מולנו (13-14 שחקנים)

מה שבא להם טוב לי

לפני2 שעות , Eli basa said:

האמת שמוזר שלא חשבתי על זה, זה הפתרון הכי ספורטיבי ומתבקש. 
תקשיב, השנה הם פשוט שוברים שיאים.  
אני כ"כ רוצה את האליפות הזאת אני מתחנן לפטריק שיביא אותה על הראש של הבני זונות האלו, על השופטים, על ההתאחדות\מנהלת, על התקשורת הרקובה, על הטמבלים מהצפון, פשוט חייב כל כך לתת להם סטירה שיסתמו ת'פה כבר.

גם שים לב מה קורה כשאנחנו לוקחים אליפות מול מה קורה כשהקבוצה שמתחרה בנו לוקחת אליפות.

(יש גם בארכיונים של ערוץ הספורט את המהדורות עדיין, אני מאמין).

כשב"ש זכתה באליפות -

כל האולפן חג, שמפניות, שותים שוטים מהטבור של אלונה, שירים, ריקודים, כל האולפן באדום.

כשאנחנו לוקחים אליפות -

כל האולפן בשחור, כולם בחליפות שחורות, שגיא כהן עם קרע בחולצה חוגר שק.

לפחות תעשו כאילו אתם אובייקטיבים יא זבלות...

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

גם שים לב מה קורה כשאנחנו לוקחים אליפות מול מה קורה כשהקבוצה שמתחרה בנו לוקחת אליפות.

(יש גם בארכיונים של ערוץ הספורט את המהדורות עדיין, אני מאמין).

כשב"ש זכתה באליפות -

כל האולפן חג, שמפניות, שותים שוטים מהטבור של אלונה, שירים, ריקודים, כל האולפן באדום.

כשאנחנו לוקחים אליפות -

כל האולפן בשחור, כולם בחליפות שחורות, שגיא כהן עם קרע בחולצה חוגר שק.

לפחות תעשו כאילו אתם אובייקטיבים יא זבלות...

אכן, העצמאות שלנו היא הנכבה של השרמוטות האלו 

50 דקות לפני, Raumdeuter said:

זוכר שבאליפות הראשונה הם התארחו בבובה של לילה.

מה זה התארחו, סידרו להם אולפן עם בלונים באדום-לבן...

אנחנו קיבלנו חיקוי של סוזה ואיביץ'.

ביום שיחגגו בתקשורת אליפות שלנו, זה אומר שהמצב שלנו רע מאוד.

בדיוק כמו שבאנגליה חגגו אליפות של לסטר אבל ממש לא היו חושבים לחגוג אליפות של יונייטד.

שיחיו הקנאים - ויסבלו.

מי רוצה לחגוג איתם בכלל? זה כמו שיש להם בעבודה איזה איש מגעיל מניאק כזה שאתה שונא, אתה מה אתה תיעלב אם הוא לא יזמין אותך לאיזה אירוע שלו? להפך תגיד תודה. שילכו להזדיין כולם נחגוג להם על הראש ונשתין להם לתוך הפה

37 דקות לפני, wddani said:

מי רוצה לחגוג איתם בכלל? זה כמו שיש להם בעבודה איזה איש מגעיל מניאק כזה שאתה שונא, אתה מה אתה תיעלב אם הוא לא יזמין אותך לאיזה אירוע שלו? להפך תגיד תודה. שילכו להזדיין כולם נחגוג להם על הראש ונשתין להם לתוך הפה

זה לא עניין החגיגות, זה העניין שהם לא מסתירים בכלל שהם מוטים לחלוטין ואז בסוף זה בא לידי ביטוי בצורה הכי דוחה שיש.

הכי חירפן אותי היום זה שדור אלו נפל וישב איזה חצי דקה על הדשא, ואז השחקנים שלנו מחאו קצת ומה רמי וייץ אומר? ״זכותו לשבת על הדשא״

מה זה