Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

לפני17 שעות , אליהו_הנביא said:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=353493
לשפשף את העיניים ולא להאמין, ריינשרייבר? מסביר כמה סכנין מטומטמים.

לקרוא ולא להאמין:

צטט

ריינשרייבר עלה לקטגוריה 1 באופ"א וכעת יכול לשפוט משחקים בליגת האלופות, הליגה האירופית ומשחקי הנבחרות. במחזור השני בליגת האלופות, במשחק בין ריאל מדריד למנשנגלדבאך, ריינשרייבר היה חלק ממערכת ה-VAR.

מה הצעד הבא....ניסנובים מקבלים פרס ישראל? לאן נגיע

לפני1 שעה , Insigne said:

לקרוא ולא להאמין:

מה הצעד הבא....ניסנובים מקבלים פרס ישראל? לאן נגיע

זה רק בוואר לדעתי, כנראה שכשהוא רואה דברים בהילוך חוזר הוא יכול להיות לא רע. היה עוד איזה משחק שהוא פסק לטובתינו בוואר, לא זוכר מה זה היה. 

האמת שהוא דיבר סבבה בכתבה הזאת.

במיוחד שהוא ירד שם על מאמנים\בעלי קבוצות\שדרנים\פרשנים, על זה שהם לא יודעים את החוקה, ונתן כדוגמא את הגול של פשיץ' שהם היו בטוחים שזה נבדל למרות שלפי החוקה זה לא.

אגב משהו שלא ידעתי על לירן שכנר, הבנאדם הנחה בעבר אירועים של מכבי חיפה, אבא שלו היה הכרוז המיתולוגי של מכבי חיפה - מעל 30 שנה כ-כרוז שם ופרש לפני שנתיים.

הבנאדם חיי נושם ובועט מכבי חיפה, שלא תצפו שהוא ישדר אותנו אחרת ממה ששידר בעבר, מטה תמיד נגדנו ובעד הקבוצה היריבה.

אבל בגדול זה מגיע לנו רכרוכיים שכמונו, כל קבוצה אחרת מחרימה את צ'רלטון, אנחנו לא מצפים שרק אוהדי מכבי ישדרו אותנו אבל  יש מספיק אנשים שהם לא השונאים הכי גדולים שלנו כמו שכנר וג'ימי טורק, אני מניח שצ'קלטון לא היו נכנסים למאבק הזה ונותנים לשדרים נורמליים שלא שונאים אותנו לשדר את המשחקים שלנו.

לפני4 שעות , ebibo said:

אגב משהו שלא ידעתי על לירן שכנר, הבנאדם הנחה בעבר אירועים של מכבי חיפה, אבא שלו היה הכרוז המיתולוגי של מכבי חיפה - מעל 30 שנה כ-כרוז שם ופרש לפני שנתיים.

הבנאדם חיי נושם ובועט מכבי חיפה, שלא תצפו שהוא ישדר אותנו אחרת ממה ששידר בעבר, מטה תמיד נגדנו ובעד הקבוצה היריבה.

אבל בגדול זה מגיע לנו רכרוכיים שכמונו, כל קבוצה אחרת מחרימה את צ'רלטון, אנחנו לא מצפים שרק אוהדי מכבי ישדרו אותנו אבל  יש מספיק אנשים שהם לא השונאים הכי גדולים שלנו כמו שכנר וג'ימי טורק, אני מניח שצ'קלטון לא היו נכנסים למאבק הזה ונותנים לשדרים נורמליים שלא שונאים אותנו לשדר את המשחקים שלנו.

אף פעם לא הבנתי מה הבעיה בשכנר. הרושם שלי שהוא תמיד משדר משחקים שלנו בהתלהבות, גם כשאנחנו כובשים. בניגוד לשפיגלר ווייץ שתמיד נכנסים לאבל כשאנחנו מובילים.

לפני17 שעות , ebibo said:

איך נחרים מה לא נראה משחקים בכלל?

• 2 weeks later...

צנציפח

צטט

מנגד, ניק בלקמן, שהציג יכולת ירודה, ספג ביקורות בלתי פוסקות מהשחקנים. "מדהים שהוא בכלל מקבל קרדיט", אמר אחד מהם

כרגיל לא מתבייש להמציא ציטוטים לכתבות

4337b76d-bf89-4451-a333-53e577f607bf.thumb.jpg.b88173cdc39b94026fdfd5f2dd28b548.jpg

אומנם מהאחות מהכדורסל, אבל הבנאדם היה 36 שנה מאמן, מוכר בעיקר כמאמן שנגד מכבי, אבל הוא היה פחות מחודש אצלנו אז "מאמן מכבי ת"א לשעבר".

בדיחה.

41 דקות לפני, modz0r said:

4337b76d-bf89-4451-a333-53e577f607bf.thumb.jpg.b88173cdc39b94026fdfd5f2dd28b548.jpg

אומנם מהאחות מהכדורסל, אבל הבנאדם היה 36 שנה מאמן, מוכר בעיקר כמאמן שנגד מכבי, אבל הוא היה פחות מחודש אצלנו אז "מאמן מכבי ת"א לשעבר".

בדיחה.

חחח ואוו , אין סוף לבושה של השרמוטות האלה. 

מתוך כתבה על ראדי בוואן

יש בך געגוע גם למכבי ת”א? הם גם משקיעים בצעירים ובונים עליהם לעתיד.

"עד לפני שנתיים לא הייתי רואה הרבה משחקים בליגה הלאומית, אבל יש שחקנים שעברו ממכבי ת”א לקבוצות אחרות שם. יש רגעים שאני מסתכל על שחקן שאני לא מכיר ואני מבין שזה שחקן של מכבי ת”א, ממש אפשר לראות את זה לפי ההתנהלות של המושאלים שלהם בלאומית. כל התהליך שג'ורדי קרויף בנה שם נמשך עד היום, עם הצוות האירופי שעושה עבודה יפה. הם בונים שחקנים עם אישיות, משהו שאנחנו הישראלים קצת פספסנו".

ג'ורדי קרויף (רדאד ג'בארה)

מה הכוונה?

"תסתכל על הקבוצה שלהם. לפעמים יש שם שחקנים שכבשו חמישה-שישה שערים ופתאום הם לא בסגל בהחלטה מקצועית, אבל האם אתה שומע שהשחקן מצייץ על זה או ממורמר מזה? לא. זה כי הם למדו שהם באים למקום עבודה. יש שם תרבות אחרת. מבחינת תנאים, זה המקום הכי טוב בארץ. כל הילדים שלהם עובדים כמו מכונה, בכל מקום שהם מגיעים אליו. בנוער הם עוטפים אותם ומפיקים מהם את המקסימום. כשאתה רואה שחקן שלהם על המגרש אתה אומר לעצמך 'וואלה, כשהכדור אצלו אני מרגיש טוב'. יש להם אישיות".

לפני4 שעות , modz0r said:

בדיחה.

זה דווקא מחמיא מאוד (לא שזה היה נחוץ)

לפני9 שעות , ברק8 said:

מתוך כתבה על ראדי בוואן

יש בך געגוע גם למכבי ת”א? הם גם משקיעים בצעירים ובונים עליהם לעתיד.

"עד לפני שנתיים לא הייתי רואה הרבה משחקים בליגה הלאומית, אבל יש שחקנים שעברו ממכבי ת”א לקבוצות אחרות שם. יש רגעים שאני מסתכל על שחקן שאני לא מכיר ואני מבין שזה שחקן של מכבי ת”א, ממש אפשר לראות את זה לפי ההתנהלות של המושאלים שלהם בלאומית. כל התהליך שג'ורדי קרויף בנה שם נמשך עד היום, עם הצוות האירופי שעושה עבודה יפה. הם בונים שחקנים עם אישיות, משהו שאנחנו הישראלים קצת פספסנו".

מה הכוונה?

"תסתכל על הקבוצה שלהם. לפעמים יש שם שחקנים שכבשו חמישה-שישה שערים ופתאום הם לא בסגל בהחלטה מקצועית, אבל האם אתה שומע שהשחקן מצייץ על זה או ממורמר מזה? לא. זה כי הם למדו שהם באים למקום עבודה. יש שם תרבות אחרת. מבחינת תנאים, זה המקום הכי טוב בארץ. כל הילדים שלהם עובדים כמו מכונה, בכל מקום שהם מגיעים אליו. בנוער הם עוטפים אותם ומפיקים מהם את המקסימום. כשאתה רואה שחקן שלהם על המגרש אתה אומר לעצמך 'וואלה, כשהכדור אצלו אני מרגיש טוב'. יש להם אישיות".

כיף לשמוע איך ראדי מחמיא לנו אחרי כל החרא שאכל כאן מהקהל

• 3 weeks later...
4 דקות לפני, tomer958 said:

עומרי אפק הנבלה לא מפסיק לצעוק שמכבי ניצחה בזכות השופטים.

איפה הוא היה בכל המשחקים שלא קיבלנו שריקות.

כל משחק שני חיפה מקבלים פנדל כזה

מילה הוא לא אמר

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

עומרי אפק החזיר מטנף עלינו

שיזדיין

שמע בכל מקרה כל משחק דופקים אותנו בלי סוף וגם הערב גנבו לנו בחאווה פנדל ושרקו נבדל שאף פעם לא ישרקו במצב הפוך לטובתינו או לרעת יריבה שלנו וגם את הפנדל הזה עשו הכל כדי לא לשרוק (פשוט השחקן של ק"ש אח אמיתי)...

אז וואלה אני דווקא נהנה מלראות אותו בוכה!

Just now, itan17 said:

כל משחק שני חיפה מקבלים פנדל כזה

מילה הוא לא אמר

גם השאר בערוץ הספורט סמרטוטים של החיים.

חיפה מנצחת בדקה 90  את הפועל תל גנים וכותבים משחק ענק של הירוקים.

אנחנו מנצחים 4-0 את ריאל מדריד וכותבים מזל גדול לצהובים 

דרך אגב רק רוצה להזכיר את המשחק של חיפה נגד אותה קש שבו חסו על חיפה ולא נתנו להם אדום ברור, ולאחר מכן שרקו להם לפנדל גבולי מאוד.

לא זוכר שמישהו בתקשורת או מהפרשנים דיבר על זה