Jump to content

התקשורת VS מכבי - עונת 2020/21

duss21

Recommended Posts

הנה כבר עולות הכתבות שפגשנו יריבה בינונית. אלוהים לא נמאס להם. 

נקח אליפויות בלי תחרות ונשבור שיאים- ליגה חלשה.

נגיע לליגה האירופאית ופלייאוף האלופות-הגרלה קלה.

נוציא תוצאה סבירה מול קבוצת ליגת אלופות שחצי סגל לא משחק- מחדל.

איך יוצאים מהלופ הזה?

3 דקות לפני, zion8 said:

איך יוצאים מהלופ הזה?

ואם הם בינוניים, זה רק מראה כמה העיתונות פה פח וחסרי מושג, הרי לפני המשחק כולם עשו אותם רמה של ריאל/באיירן/סיטי

4 דקות לפני, zion8 said:

איך יוצאים מהלופ הזה?

אין איך. רק להפוך לככ דומיננטיים שזה פשוט לא משנה כבר. 

תגידו רגע חיפה ניצחו אתמול את טוטנהאם או את רוסטוב? כי אני לא זוכר פירגונים כאלה של התקשורת אפילו כשעברנו את באזל...

עדיין לא ראיתי שמישהו רשם שרוסטוב בינונית כמו שאמרו על פאקינג זלצבורג.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

תגידו רגע חיפה ניצחו אתמול את טוטנהאם או את רוסטוב? כי אני לא זוכר פירגונים כאלה של התקשורת אפילו כשעברנו את באזל...

עדיין לא ראיתי שמישהו רשם שרוסטוב בינונית כמו שאמרו על פאקינג זלצבורג.

התגובה הראשונית שלי היא הזיה אבל מצד שני זה לא ככ הזוי כי זה כבר הפך להרגל הליקוק הזה לאחרות, ירדו עלינו גם כשניצחנו את פרנקפורקט על בעיטת הפנדל של זהבי אז בוא 

כבר אין שום ציפייה לאמת בתקשורת. הם רושמים רק מה שנראה להם לנכון. פמפום על חיפה כאימפריה ועלינו פשוט כי אין ברירה אז מעדכנים שניצחנו, עברנו שלב או כל דבר אחר. חיפה אשכרה חגגו כאילו עברו לשמינית גמר האלופות שסך הכל הגיעו לשלב פלייאוף באירופית בחייאת. 

מי שחשב שזה יעזור להקריב את אצילי ומיכה קורבן לתקשורת, 
עכשיו אותה תקשורת שדחפה את גולדהאר לעשות את המעשה ה"מוסרי", מבקרת אותו ואומרת שהוא צריך לעשות חשבון נפש על כך שלא נתן גב לשחקנים. 

אל תמעיטו בחשיבות העניין מאחר וONE פרסמו את זה במדור זניח\צהוב שלהם, זאת רק ההתחלה, אתם עוד תשמע הרבה שגולדהאר לא היה בסדר פה (ואולי בצדק, אבל הם אלו שדחפו אותו לעשות את זה והיללו את ההחלטה בימים הראשונים).

ONE.jpg

ידיעה חשובה מאוד

צטט

אחרי ההפסדים לאיי פארו וקזחסטן, הנבחרת הצעירה החבולה תשחק מחר (חמישי, 19:00), נגד מונטנגרו במסגרת מוקדמות היורו 2021, אך מי שלא הצטרף לנסיעת הנבחרת הוא היועץ המנטאלי, איתן עזריה.

בחודש נובמבר אשתקד כאשר הנבחרת סיימה ב-1:1, דאג עזריה לעלות זאת לרשתות החברתיות. אך מאז עזריה חזר לעבוד עם ברק בכר, הפעם במכבי חיפה, לאחר שיתוף פעולה  מוצלח בין השניים בהפועל ב"ש,  מלבד העונה האחרונה של המאמן. עזריה שנחשב לאיש מקצוע טוב מאוד בתחום, בחר דווקא הירוקים בשעה קשה של הנבחרת הצעירה, במיוחד אחרי ההפסד לאיי פארו לא לצאת עמה למקדוניה, והודיע על כך למאמן ניר לוין.

עזריה למעשה בחר במכבי חיפה על פני הנבחרת הצעירה, למרות שמכבי חיפה ללא אימונים בגלל הסגר. אגב, מעניין מה היה אומר על כך שותפו לעסקים של עזריה בתחום המנטאלי, אברהם גרנט?  

איתן עזריה מסר בתגובה: “כיועץ מנטאלי של מכבי חיפה והנבחרת הצעירה תקופות שכאלו הן המאתגרות ביותר. בשל עומס אתגרי בתקופה זו וחוסר היכולת לחלק עצמי פיזית לכמה מקומות בעת ובעונה אחת’ קיימתי שיחה עם ניר לוין בה הסברתי מדוע החלטתי (החלטה לא פשוטה) להישאר עם הקבוצה והשחקנים בארץ. תקופה זו מלאה בחוסר ודאות מוחלט לעתידם ואתגרי התקופה הלא פשוטה. דווקא כשהם לא מתאמנים אנו מנסים לייצר סוג של מסגרת שפויה. לנבחרת הצעירה יש צוות מדהים בראשות ניר לוין שללא ספק יכין אותה בצורה הטובה ביותר! וזה המקום וההזדמנות לאחל לנבחרת שהיא חלק בלתי נפרד ממני בהצלחה".

אולי הוא יביא את הווינריות שלו מהנבחרת שמפסידה לאיי פארו לחיפה וככה הם יפסידו שוב לקבוצות קטנות כמו שנה שעברה.

איבדתי את הספירה כבר, כמה יועצים מנטליים כבר יש במועדון שם (לא כולל העצות המקצועיות ביותר של רדיו חיפה)?

רז זהבי 

צטט

מטבע הדברים בהתאחדות מכוונים ליוסי אבוקסיס, מבכירי המאמנים הישראלים בליגת העל, וזו טעות קשה! אבוקסיס זה בראש והראשונה כדורגל ממושמע, מבוקר והגנתי. בהתאחדות חייבים לשמוע את קולות העם ורצונותיו. נקעה נפשו של העם מכדורגל משעמם והגנתי. העם רוצה הרפתקנות ויצירתיות בסגנון שראינו וחווינו בתקופתו של שלמה שרף. העם רוצה את אייל ברקוביץ! עשרות הסקרים שנערכו בנושא בתקופה האחרונה מצביעים על המגמה הזאת. אז אולי הגיע סוף-סוף לתת לעם את מה שהוא רוצה וצריך.

לפני3 שעות , אביאל 5 said:

רוצה לראות את ברקו בנבחרת כמו שאני רוצה לראות את בנט אחראי על הקורונה אם יצליח מציין יכשל יקבל בראש

יש יותר סיכוי שאתה תצליח מאשר שברקוביץ' הטמבל יצליח.

באמת שלא מבין איך בן אדם שלא העביר אימון בחייו יכול לאמן נבחרת. מה זה? כדורגל בשכונה, בוחרים 11 ואומרים להם תבקיעטו אחד יותר? יש את זה ביותר פוגע במעמד המאמן? פשוט בדיחה

לפני15 שעות , פנחס שוף said:

אם זה לא זר אז זה לא באמת משנה 

למה לא משנה? עם כל השנאה שלי לאבוקסיס, יש הבדל מטורף בינו, שמאמן בערך 10 שנים, לבין ברקוביץ. הבנאדם לא אימן מעולם ואפילו לא רוצה לאמן - אם הוא היה רוצה לאמן הוא היה מאמן, ולא מחכה לנבחרת. אז מה הפטיש שלו לנבחרת?

ואם יש איזה עולם בו זה נשמע לגיטימי שאדם שמעולם לא עסק באימון יהיה בנבחרת, אז למה דווקא ברקו? אני בכלל בעד אופירה.

1 דקה לפני, duss21 said:

למה לא משנה? עם כל השנאה שלי לאבוקסיס, יש הבדל מטורף בינו, שמאמן בערך 10 שנים, לבין ברקוביץ. הבנאדם לא אימן מעולם ואפילו לא רוצה לאמן - אם הוא היה רוצה לאמן הוא היה מאמן, ולא מחכה לנבחרת. אז מה הפטיש שלו לנבחרת?

ואם יש איזה עולם בו זה נשמע לגיטימי שאדם שמעולם לא עסק באימון יהיה בנבחרת, אז למה דווקא ברקו? אני בכלל בעד אופירה.

כי כל עוד זה יהיה מאמן שעשה ברית מילה לא נגיע לכלום בגלל זה אני רק בעד זרים

ובואו, לא חסרות דוגמאות על מאמנים שקיבלו משרת אימון לאחר הפרישה (הדוגמא הכי טרייה זה פירלו שקיבל את יובנטוס)