Jump to content

נושא יתר מחזור 1 עונת הקורונה 20/21

פנחס שוף

Recommended Posts

הקהל הדרמטי ביקום.

ניצחנו את חיפה 4-3 דקה 99 בסמי ופתחנו 6 הפרש מחזור 17(?) והם לא היו דרמטים כמוכם(כן כבר אפשר להכליל).

תעשנו משהו או קחו איזה כדור עם מרשם ותסמכו על המערכת שגרמה לכם כל כך הרבה אושר בשנתיים האחרונות,אם היא תפשל,אז קורה.

אין לנו מונופול על ליגת העל

1 דקה לפני, המפלצת מלוך נס said:

לא סובל את המאניה דיםרסיה כאן, כאלו הגזמות בחיי.

שם את הביצים שלי שכרגיל נאנוס אותם באמצע.

אנחנו לא רק יותר טובים מהם, אנחנו הרבה יותר טובים מהם כמעט בכל עמדה במגרש.

עם כמה שההגנה שלנו בעייתית - שלהם בעייתי פי עשר, מגיעים נגדם לים מצבים ובקלי קלות.

על האמצע אין מה לדבר, גולסה פרץ וגלזר לעומת נטע לביא ורודריגז? נו באמת.

היתרון היחידי שיש להם הוא רוקאביצה וזהו.

סבלנו מפתיחה מזעזעת ולמזלנו יש לנו אוטוטו את הזונות בירוק כדי לאפס כוונות מחדש.

האמת היא איפשהו באמצע. מי שמקפל את העונה במחזור 2 (במיוחד מול קבוצה ש-9 שנים מושפלת מולנו קבוע) לא ראוי להיקרא אוהד מכבי. מצד שני, אסור לזלזל בהם העונה וכרגע הם נראים קצת יותר טוב.

עם סבוריט, גולסה ודן ביטון בהרכב בטוח שיראה אחרת. חוץ מזה שהכל דינמי ומשתנה, יכולים עכשיו להוציא את הליגה להפסקה של חודש או יותר ואז כל הכושר והמומנטום של הקבוצות משתנה. אף אחד גם לא באמת יודע אם הליגה באמת תמשיך ותגיע לסיום שלה. בינתיים כל יומיים דוחים משחקים, לא יודע בכלל עד כמה זה יחזיק מים 36 מחזורים.

קיצור רלקס, הרבה עוד ישתנה.

13 דקות לפני, Almogl said:

הקהל הדרמטי ביקום.

ניצחנו את חיפה 4-3 דקה 99 בסמי ופתחנו 6 הפרש מחזור 17(?) והם לא היו דרמטים כמוכם(כן כבר אפשר להכליל).

תעשנו משהו או קחו איזה כדור עם מרשם ותסמכו על המערכת שגרמה לכם כל כך הרבה אושר בשנתיים האחרונות,אם היא תפשל,אז קורה.

אין לנו מונופול על ליגת העל

אתה לא יכול להשוות אוהדים אחרי 8 שנים של אכזבות וסוג של "התרגלו" למצב לאוהדים של קבוצה ששלטה פה בשנתיים האחרונות בקטע מפחיד אחרי קיץ כזה נוראי ופתיחת ליגה כזו.

גם אנחנו מחאנו כפיים למכבי אחרי הפסד שישי ברציפות בליגה 2-0 לאלופה בית"ר בטדי בעונת 07/08 אחרי שחשבנו שנקבל שם בראש. זה הכל תלוי סיטואציה.

ההרגשה היא שסהכ קיץ סביר והיינו יכולים לסיים את העונה הזו עם שושלת ולצאת מהפיירפליי בצורה הכי טובה שיש, אז כן זה כדורגל ואין באמת בעלות על כלום אבל לכתוב "אם היא תפשל אז קורה" זה מוזר לי לקרוא כמו שלך מוזר לקרוא על הפאניקה.

הקטע המעצבן זה שאנחנו נחלשנו יותר מאשר חיפה התחזקו. 

אם חיפה הייתה יוצאת למסע רכש מדהים, קונה שחקנים במיליונים ופשוט בונה קבוצה חזקה יותר, אז קורה שמאבדים אליפות, אבל חיפה עם קיץ בינוני. 

אנחנו פשוט בעטנו בדלי והיינו בקיץ גרוע.

16 דקות לפני, דקסטר said:

אתה לא יכול להשוות אוהדים אחרי 8 שנים של אכזבות וסוג של "התרגלו" למצב לאוהדים של קבוצה ששלטה פה בשנתיים האחרונות בקטע מפחיד אחרי קיץ כזה נוראי ופתיחת ליגה כזו.

גם אנחנו מחאנו כפיים למכבי אחרי הפסד שישי ברציפות בליגה 2-0 לאלופה בית"ר בטדי בעונת 07/08 אחרי שחשבנו שנקבל שם בראש. זה הכל תלוי סיטואציה.

ההרגשה היא שסהכ קיץ סביר והיינו יכולים לסיים את העונה הזו עם שושלת ולצאת מהפיירפליי בצורה הכי טובה שיש, אז כן זה כדורגל ואין באמת בעלות על כלום אבל לכתוב "אם היא תפשל אז קורה" זה מוזר לי לקרוא כמו שלך מוזר לקרוא על הפאניקה.

אני מסכים עם החלק הראשון, למרות שעדיין,אפילו אוהדים בני 16 ומטה עברו שנתיים של אכזבות בסטנדרט של היום ולא אמורים להיכנס לפאניקה מפער של 5 נקודות.

יש לא מעט סיבות לדאגה אבל יש יותר סיבות לאופטימיות ואני נאחז באופטימיות כרגע.

לא ניסחתי את עצמי נכון עם ה״קורה״,הכוונה שלי הייתה להתנהלות כושלת בקיץ,כמובן שלא נגזר מתוך זה איבוד אליפות לתוך הכוונה שלי ואני יכול להבין למה מוזר לך לקרוא את זה 

1 hour ago, Almogl said:

הקהל הדרמטי ביקום.

אבל הם לא חזרו מאותו פער 6 נקודות אפילו לרגע אחד והפסידו את האליפות 

אגב פסז׳ 2 מחזורים 2 הפסדים, מישהו באמת מהמר נגדה?

אחרי היממה הזאת והעצבים שכולנו הוצאנו אני מאמין שיהיה בסדר.

רביעי מלחמת עולם.

13 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

רביעי מלחמת עולם.

באמת השווית עכשיו את הסגל והיכולות הכלכליות של פסז' לשלנו?

הם באמת רק נתנו פור לליגה.

(אם כי הלוואי שמונאקו שלי תצליח לגנוב עוד אליפות...)

43 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

רביעי מלחמת עולם.

אם פסז היו מאבדים בקיץ אחד את ניימאר, חלוץ ובלם, אני מאמין שלא מעט אנשים היו מהמרים נגדה.

לדעתי עליה לשלב הבתים (חשוב מאוד!) תקטין משמעותית את הסיכוי העונה לקחת את האליפות. 

הסגל הנוכחי ( גם בתוספת שני זרים) לא מספיק טוב להתמודדות ארוכה בשתי מסגרות. 

8 hours ago, דקסטר said:

היסטורית אנחנו כבר עכשיו "נגד הסיכויים" אבל אחרי מחזור 4 יכול להיות 8 הפרש

11

כל פעם מחדש התובסתניות של הפורום מדהימה אותי.

כמו שהמכבייה אמר, עושים קצת פו ואז כל הגאווה והביטחון המכביסטי נעלם לכם. זה פשוט מדהים.

חיפה עדיין מאוד פגיעה העונה מהקישור ומטה, והמשחק התקפה שלנו לדעתי אפילו השתפר.

אנחנו עדיין הפייבוריטים לאליפות פי כמה מכל קבוצה אחרת פה.

בחיפה יכולים לחגוג עד מחר, אבל האמת היא שעמוק בפנים כולם שם עדיין מפחדים ממכבי. כי אפילו הם יודעים שהשני מחזורים ראשונים זה סטיה קלה מהנורמה ולא מה שיהיה בהמשך בעונה.

אף פעם לא פחדתי מקבוצות אחרות. מי שיכול לדפוק את מכבי זה רק מכבי ומבחינתי כל עונה וכל אליפות תלויה רק בנו.

אבל בינתיים אני דואג ממכבי

לא צריך להיות מכביסט בשביל להבין שיש לנו קבוצה טובה משמעותית משלהם.

יצא שבשני מחזורים הכוכבים הסתדרו נגדנו.

גולסה יחזור להרכב,

דוניס יבין שסבוריט מולחם למגרש,

יונתן כהן יתאפס על עצמו,

ואין לי ספק שנחזור מהר מאוד להיות עוצמתיים גם בלי הרכש שבטח יבוא ושאולי יתן עוד דחיפה קדימה.

18 דקות לפני, Lahav8 said:

אף פעם לא פחדתי מקבוצות אחרות. מי שיכול לדפוק את מכבי זה רק מכבי ומבחינתי כל עונה וכל אליפות תלויה רק בנו.

אבל בינתיים אני דואג ממכבי

זה בדיוק מה שעשינו בקיץ האחרון. דפקנו את עצמנו.