Jump to content

נושא יתר מחזור 1 עונת הקורונה 20/21

פנחס שוף

Recommended Posts

אני לא יודע אם יש לנו קבוצה טובה יותר או פחות משלהם. בשנתיים האחרונות הפקטור היה איביץ, אף אחד לא התקרב אלינו רק בזכותו.

כרגע דוניס בהרצה, אם נהיה במירוץ זה תלוי המון בגלגלים שלו.

1 hour ago, אלחנדרו קניג said:

אני לא יודע אם יש לנו קבוצה טובה יותר או פחות משלהם. בשנתיים האחרונות הפקטור היה איביץ, אף אחד לא התקרב אלינו רק בזכותו.

כרגע דוניס בהרצה, אם נהיה במירוץ זה תלוי המון בגלגלים שלו.

נכון. 

3 hours ago, turgi said:

הוויכוח הנושן על מי מכביסט.

תמיד אהבתי אותו.

חלילה. כל אחד על פי דרכו ואני גם לא ממש אוהב את המושג- מכביסט(מהווה תו תקן מזוייף של הצלחה לרוב האנשים שהם לא כאלה מצליחים).

אני אומר דבר פשוט ובלי קשר לסיכויי אליפות- אחרי שמונה שנים כאלה, אמור להיווצר חוסן נפשי חזק יותר, גם אם הקבוצה שעשתה את זה היא בני יהודה.

ואם כל פו קטן ממוטט(לגיטימי) אז השימוש במושג מכביזם בזמנים טובים, הוא קצת מגוחך. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

סטטיסטית , קרה פעם שקבוצה הוציאה 1 מ-6 בשני המחזורים הראשונים ולקחה בסוף אליפות ? 

אני כמעט בטוח שבאליפות הראשונה של חיפה ב84, הם היו מתחת לקו האדום אחרי מחזור 6, 7 או באיזורים שלו. אולי אפילו מאוחר יותר. 

להתעסק עם סטטיסטיקות כאלה זה מיותר וגם לא נכון.

היתה פעם עונת כדורגל שהופסקה בגלל נגיף? או שמההשלכות של כל הסיטואציה הבאת שחקני רכש נדחתה באיזה חודש? 

קשה ללמוד מהעבר ולהשליך על העתיד כשיש כל כך הרבה משתנים.

32 דקות לפני, nirnir20 said:

סטטיסטית , קרה פעם שקבוצה הוציאה 1 מ-6 בשני המחזורים הראשונים ולקחה בסוף אליפות ? 

כמו שכתבו, ב"ש ב17/18 היא היחידה

22 דקות לפני, דקסטר said:

כמו שכתבו, ב"ש ב17/18 היא היחידה

חיפה ב84, היתה כבר במינוס 13 נקודות אחרי ביתר. התוצאות הראשונות שלה היו רעות בואכה קו אדום. אבל זאת אכן אליפות של פעם בכמה עשורים. 

3 hours ago, Lahav8 said:

אף פעם לא פחדתי מקבוצות אחרות. מי שיכול לדפוק את מכבי זה רק מכבי ומבחינתי כל עונה וכל אליפות תלויה רק בנו.

אבל בינתיים אני דואג ממכבי

בדיוק ולכן הדאגה השנה כל כלך גדולה פשוט הקיץ הזה עושים כל טעות אפשרית.

34 דקות לפני, המכבייה said:

חיפה ב84, היתה כבר במינוס 13 נקודות אחרי ביתר. התוצאות הראשונות שלה היו רעות בואכה קו אדום. אבל זאת אכן אליפות של פעם בכמה עשורים. 

כן מטורף, גם מכבי של 03' הייתה במינוס 9. הוא שאל ספציפית אחרי 2 מחזורים 

ברצלונה של פפ ב2008 פתחה עם הפסד ואז תיקו. גם יובנטוס באחת העונות האחרונות פתחה מאוד גרוע ואז חזרה לעצמה (נראה לי העונה האחרונה או שקדמה לה, הקורונה כבר בילבלה אותי). גם באיירן עונה שעברה פתחה גרוע מאוד ואז פיטרה את המאמן יחסית בשלב מוקדם ומאז רק ניצחו.

אני לא מאמין שזה יקרה אצלנו השנה, אבל בכל מקרה קרו דברים

3 דקות לפני, תמיר8 said:

ברצלונה של פפ ב2008 פתחה עם הפסד ואז תיקו. גם יובנטוס באחת העונות האחרונות פתחה מאוד גרוע ואז חזרה לעצמה (נראה לי העונה האחרונה או שקדמה לה, הקורונה כבר בילבלה אותי). גם באיירן עונה שעברה פתחה גרוע מאוד ואז פיטרה את המאמן יחסית בשלב מוקדם ומאז רק ניצחו.

אני לא מאמין שזה יקרה אצלנו השנה, אבל בכל מקרה קרו דברים

זה קרה לא פעם גם ליונייטד של פרגי. 

19 דקות לפני, nirnir20 said:

ברור שהיו מהפכים במהלך העונה של יותר מ-5 נקודות, שאלתי ספציפית על פתיחה כזאת .

יש לזה משמעות אם אתה קבוצה גרועה. אין לשני המחזורים הראשונים יותר משמעות מלמחזורים 6-8 או כל צירוף אחר. כפבר סבא ב83, הפסידה 5-2 בנתניה, במשחק העונה, שלושה מחזורים לסוף(מכנס היה עוצר נשימה). ולקחה את האליפות כי נתניה יצאה פעמיים תיקו מאז(אחרי שהובילה 2-0 באחד המשחקים). יש דוגמאות להכל. 

ברצלונה הפסידו ועשו תיקו עם 2 קבוצות תחתית מובהקות אחרי עזיבה של רונאלדיניו בקיץ לשם השוואה.מה שמדאיג יותר זה מצב הסגל ובכר עם מוטיבציה 

הפער עכשיו הוא באמת פחות קריטי, גם הסטטיסטיקות של נקודה משש בהתחלה ובסיום אליפות, אם יהיה שינוי והקבוצה תשחק טוב הכל פתוח, אבל בנתיים זה נראה רחוק.