Jump to content

רשמים ממכבי - סודובה במוקדמות האלופות | 3-0 מרשים בהרכב חסר

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, snufkin said:

ריקן גם היה טוב מאוד, הוא מסיים ברמה גבוה ויש לו חוש לשערים. השער שלו היה סופר חשוב כדי לפתוח את המשחק ולשחרר לחץ אצלנו ואת הבונקר אצלם. נכס אמיתי השחקן הזה.

אגב, שאלה לא קשורה. איזו עדה זה ריקן?

כורדי?

- מאוד הפחיד אותי ההרכב והמערך

- סאבוריט אין מילים

- ביטון נהדר

- בשער של ריקן כבר ראיתי איך הוא מעיף את זה מעל השער. אהבתי שעצר שניה לחשוב.

ברגע שדוניס עלה עם 3 בלמים היום ולא פחד לזרוק את ביטון להרכב ידעתי שננצח והבנתי שיש מאמן.

הגרלה סבירה ויהיה בסדר (כל אחת בבית\ברסט או אומוניה בחוץ).

7 hours ago, snufkin said:

ריקן גם היה טוב מאוד, הוא מסיים ברמה גבוה ויש לו חוש לשערים. השער שלו היה סופר חשוב כדי לפתוח את המשחק ולשחרר לחץ אצלנו ואת הבונקר אצלם. נכס אמיתי השחקן הזה.

אגב, שאלה לא קשורה. איזו עדה זה ריקן?

כורדי. אח של בעל הבית שלי חבר טוב שלו מלמעלה אדומים, הם גם כורדים.

דור פרץ שחקן לא חכם 

מלא פעולות בחלק הקדמי שלא קשורות לענף

קבלת החלטות לא טובה 

אני מאמין שעם כמה שחקני התקפה איכותיים ליד דן ביטון ועם יוני וגולסה זה כבר יראה הרבה יותר טוב 

פרץ חייב לשחק הרבה יותר אחורה כי הוא חירבן היום כמה התקפות

7 hours ago, ביג ליבובסקי said:

דן ביטון נתן שם מהלך של פיפ״א. זה היה מטורף. 

כמה תעוזה, מהירות מחשבה ויצירתיות. הרווחנו. 

דחוף גיף של המהלך הזה

הסה"כ חיובי אבל זאת קבוצה של במקרה הטוב פליאוף תחתון בישראל. 

הפעם זה נגמר 3-0 אבל למיטב זכרוני ( ואני באמת לא הולך לבדוק את הטראומה הזאת ) שנה שעברה היו לנו יותר מצבים ונגמר רע. 

לצערי לא הייתי רץ להסיק מסקנות לעתיד מהמשחק הזה.

באופן די מצחיק אני חושב שהדבר הכי טוב לקריירה של דור פרץ הוא הניסיון להציב אותו כסוג של קשר התקפי. זה נראה מאוד רחוק כרגע, אבל אם הוא יצליח ללטש את הטכניקה שלו הוא יכול להתפתח לשחקן מעניין. בתור קשר אחורי, נראה לי שתקרת הזכוכית שלו היא מקסימום ליגה מעט טובה יותר מהליגה הישראלית - שוויץ, בלגיה וכ'ו.

דן ביטון האס שלנו בינתיים. לא רוצה לחשוב אפילו איך היינו נראים באירופה אם הוא היה מגיע בסוף החלון.

חייב להגיד שלי עדיין חסר איזה ווינגר מהיר וממזר. אחד שיודע להעניש קבוצה שיוצאת קדימה לתקוף אותך ושבכלל הופך את הקצב של המשחק לקצת יותר מהיר. לא מאמין שנראה את זה מטב"ח העונה (אם בכלל בעתיד) וכנראה שגם לא מגררו.

32 דקות לפני, הצבר said:

הפעם זה נגמר 3-0 אבל למיטב זכרוני ( ואני באמת לא הולך לבדוק את הטראומה הזאת ) שנה שעברה היו לנו יותר מצבים ונגמר רע. 

במשחק הביתי בעונה שעברה הגענו למצב אחד כל המשחק.

הם גם איבדו את המאמן והקשר הקטן ההתקפי שעשה לנו צרות ב2 המשחקים.

אני חושב שגם הזהירות הטקטית של דוניס עזרה מאוד, בניגוד להרפתקנות של איביץ' בצמד המשחקים.

35 דקות לפני, אלק נילאש said:

באופן די מצחיק אני חושב שהדבר הכי טוב לקריירה של דור פרץ הוא הניסיון להציב אותו כסוג של קשר התקפי. זה נראה מאוד רחוק כרגע, אבל אם הוא יצליח ללטש את הטכניקה שלו הוא יכול להתפתח לשחקן מעניין. בתור קשר אחורי, נראה לי שתקרת הזכוכית שלו היא מקסימום ליגה מעט טובה יותר מהליגה הישראלית - שוויץ, בלגיה וכ'ו.

דן ביטון האס שלנו בינתיים. לא רוצה לחשוב אפילו איך היינו נראים באירופה אם הוא היה מגיע בסוף החלון.

חייב להגיד שלי עדיין חסר איזה ווינגר מהיר וממזר. אחד שיודע להעניש קבוצה שיוצאת קדימה לתקוף אותך ושבכלל הופך את הקצב של המשחק לקצת יותר מהיר. לא מאמין שנראה את זה מטב"ח העונה (אם בכלל בעתיד) וכנראה שגם לא מגררו.

מסכים מאוד.

הייתי בדעה שצריכים רק בלם וחלוץ זרים אבל האגף זועק למשהו.

יש גם את יוני והסגנון שלו, לא קל להביא ווינגרים מהירים עם דריבל ויעילים.

יש את ווילדסחוט ואקולטסה שמשחקים בישראל, שניהם עם כח פריצה, דריבל ומהירות אבל אינטליגנציית משחק נמוכה ולא יעילים.

מעדיף את יוני על שניהם.

34 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא מאמין שהטכניקה שלו יכולה להשתפר דרמטית. הוא מתקשה להשתלט על כדור.  ההצבה הקדמית עושה לו לדעתי דווקא רע. זה יוצר מצב שהוא מקבל את הכדור קרוב יותר לרחבה, שם צפוץ יותר,השמירה הדוקה יותר ומצריכה התנהלות יותר טובה עם הכדור.

לעומת זאת בתור 50:50 או אפילו 6, הוא יקבל יותר שטחים "לנשום" ואת הכניסות לרחבה הוא ייעשה מתי שהוא יחליט וייראה שזה נכון. ככה יש לו גם סוג של גורם הפתעה שהוא מגיע עם התנועה שלו(שהיא באמת מצויינת) מעמדה יותר אחורית.

48 דקות לפני, הצבר said:

אחוז ניצול המצבים.

תסתכל על לוח התוצאות.

זו המסקנה מהמשחק הזה.

שנה שעברה הגעת ל- 10 מצבים ומי שכבשה היתה סודובה.

השנה סודובה בכלל לא זכתה להתקרב למצב.

אבל אתה הגעת ל- 3 כאלו. שזה פחות משליש משנה שעברה.

אבל ניצלת את שלושתם.

החוזקה של פרץ מקדימה זה משחק הלחץ, הכניסות והשתלטות על כדורים.

הוא פיתח נגיעות קטנות שלא תמיד רואים, אתמול למשל שימו לב לפעולה שלו בגול השלישי שלנו.

30 דקות לפני, turgi said:

מטריף אותי התלונות לדור פרץ

לא הורגש אתמול זה אנדרסטייטמנט, רבאק שיבוא לקבל כדור לפחות, גם ממה שקיבל לא דחף קדימה. 

אין ספק שפיזית הוא מדהים, טכנית הרבה פחות, לפי דעתי אין לו את התכונות לשחק בעמדה קדמית כזו והיא רק עושה לו עוול.

לא כל קשר אחורי חייב להיות בלם שלישי כמו אלברמן או גלזר, דור פרץ הציג את היכולת הכי מרשימה בתור קשר אחורי, לא 50-50 ולא בטיח.