Jump to content

המלצות למסך טלוויזיה

הרוסונרי

Recommended Posts

אני מחפש מסך במחיר של עד 10,000 שח, המרחק צפייה שלי הוא בין 3.5 ל 4 מטר,מתלבט לגבי גודל מסך,חברה (מעדיף LG), כמובן שיהיה מסך דק ככל האפשר,יש המון דגמים ואין לי מושג,תודה לעוזרים

• 2 weeks later...
17 hours ago, gilgil28 said:

במרחק הזה אתה חייב לפחות 75"
תבדוק בכמה אתה יכול להשיג את ה-Q90 של סמסונג

האמת שחשבתי ללכת על 82-86",תודה על העצה 

• 4 months later...

רעיון לטלויזיה 43-49׳ לחדר?

הטלויזיה מיועדת לחדר, אני ואישתו לא צופים בא כלכך הרבה וכרגע מסתדרים עם טלויזיה ישנה של פילוט (ממש פשוטה)

תקציב - עד 1500

לא חייב שיהיה סמארט אפילו (יש לי סטרימר)

On 2/5/2021 at 21:29, Mentel said:

רעיון לטלויזיה 43-49׳ לחדר?

הטלויזיה מיועדת לחדר, אני ואישתו לא צופים בא כלכך הרבה וכרגע מסתדרים עם טלויזיה ישנה של פילוט (ממש פשוטה)

תקציב - עד 1500

לא חייב שיהיה סמארט אפילו (יש לי סטרימר)

פיליפס או סמסונג בגדלים האלו נראים מעולה. 

מתלבט גם

65'

התלבטתי בין השיאומי לסאמסונג 4K (לא זוכר דגם, אבל שניהם סביבות 2600 ש"ח).

המליצו לי לקחת את הLG נאנו-סל, אבל לא יודע אם ההבדל שווה לי להוסיף עוד 1000 ש"ח.

מה דעתכם?

לפני2 שעות , עמית ר said:

מתלבט גם

65'

התלבטתי בין השיאומי לסאמסונג 4K (לא זוכר דגם, אבל שניהם סביבות 2600 ש"ח).

המליצו לי לקחת את הLG נאנו-סל, אבל לא יודע אם ההבדל שווה לי להוסיף עוד 1000 ש"ח.

מה דעתכם?

LG וSONY המובילות לדעתי כיום, חושב ששווה את הכסף אם אתה רוצה מוצר לטווח ארוך.

5 דקות לפני, Keano said:

LG וSONY המובילות לדעתי כיום, חושב ששווה את הכסף אם אתה רוצה מוצר לטווח ארוך.

ברור לי שLG מהמובילות.

השאלות:

1. האם סאמסונג בפער מאחורה?

2. האם הפער בין החברות פלוס ההבדל בין הLCD לנאנו-סל שווה הוספה של 1000 ש"ח למישהו שלא רוצה להוציא יותר מידי על טלויזיה.

אם הייתי אומר "אני רוצה עכשיו טלויזיה טובה", אז ברור שהייתי מוסיף ואפילו QLED של LG.

אבל גם בשביל "האדם הפשוט", ההבדל ביניהם באמת שווה את ההוספה?

4 דקות לפני, עמית ר said:

ברור לי שLG מהמובילות.

השאלות:

2. האם הפער בין החברות פלוס ההבדל בין הLCD לנאנו-סל שווה הוספה של 1000 ש"ח למישהו שלא רוצה להוציא יותר מידי על טלויזיה.

אם הייתי אומר "אני רוצה עכשיו טלויזיה טובה", אז ברור שהייתי מוסיף ואפילו QLED של LG.

הכי טוב ללכת ולראות בחנות את ההבדלים באיכות התמונה וכמה זה באמת חשוב לך.

כשאני הלכתי לראות טלויזיות לא אהבתי את מה שראיתי מהסמסונג, אבל זה היה בOLED.

הטכנולוגיה של NANO CELL באה לשפר את איכות הצבעים.

On 14.2.2021 at 13:44, עמית ר said:

ברור לי שLG מהמובילות.

השאלות:

יש הבדל, אם הוא שווה עוד אלפייה זה כבר עניין שלך שאף אחד לא יכול לענות עליו במקומך. באופן אישי אני מאוד מרוצה מהנאנו.

מישהו יכול להגיד איך השיאומי?

אומנם נוטה כרגע להקשיב לכם, אבל במידה ובסוף אעדיף לחסוך, מתלבט בין הסאמסונג לשיאומי.

הסאמסונג מקבל עדיפות אני מניח, אבל מאוד מבאס שאי אפשר להוריד אפליקציות (בעיקר סלקום, עד כמה שאני יודע)

ממה שאני מכיר סלקום עובד ישירות רק בLG כי יש להם מערכת הפעלה שונה WebOS (אבל זה זניח כי סטרימר זה גם ככה בקטנה ולהרבה אנשים גם ככה יש כבר).

יש לך סקירות ברמה גבוהה של הרבה דגמים באתר WiseBuy, ממליץ לך לקרוא שם.

חשוב להבין שזה שמסך קיולד של סמסונג מהסדרה החדשה הוא מדהים לא הופך את כל המסכים שלהם לעדיפים בהכרח. בדיוק כמו שהOLED של אלג'י זה הדבר הכי טוב בשוק היום אבל לאו דווקא שכדאי לקחת אלג'י גם בקטגוריות הנמוכות. למעשה, להיפך - בקטגוריות הנמוכות המותג רק מייקר את הסיפור ואתה מקבל מסך באיכות דומה ביותר כסף. בקטגוריית חיסכון בכסף עדיף ללכת על הסיניות כמו שיאומי או TCL.

45 דקות לפני, BuSa said:

חשוב להבין שזה שמסך קיולד של סמסונג מהסדרה החדשה הוא מדהים לא הופך את כל המסכים שלהם לעדיפים בהכרח. בדיוק כמו שהOLED של אלג'י זה הדבר הכי טוב בשוק היום אבל לאו דווקא שכדאי לקחת אלג'י גם בקטגוריות הנמוכות. למעשה, להיפך - בקטגוריות הנמוכות המותג רק מייקר את הסיפור ואתה מקבל מסך באיכות דומה ביותר כסף. בקטגוריית חיסכון בכסף עדיף ללכת על הסיניות כמו שיאומי או TCL.

כלומר גם הנאנו סל של lg לא שונה מהשיאומי?

הנאנו סל שונה כי הטכנולוגיה שונה. הטכנולוגיה של הנאנו אמורה לשפר את איכות הצבעים והניגודיות. התוצאות בשטח לא ממש מורגשות, בעיניי, אבל קיימות. ממליץ לראות בעיניים כדי להחליט האם זה שווה לך את התוספת הכספית הניכרת. זה לא QLED ובטח שלא OLED, השדרוג מזערי בעיניי, אבל אולי תחליט שמבחינתך הוא שווה.

לפני1 שעה , BuSa said:

בדיוק כמו שהOLED של אלג'י זה הדבר הכי טוב בשוק היום

עשיתי ממש מחקר על זה, ביחס עלות תועלת הOLED של LG הכי טוב, אם אתה מוריד את המחיר מהמשוואה סוני לוקחים אותם.

אז בגדול אתם אומרים שאם אני לא פריק של איכות מטורפת, אין לי טעם להשקיע?

אני לגמרי בנאדם שמעדיף להשקיע היום (בגבול הסביר) ולא להתחרט אח"כ, אבל אם ההבדל העיקרי הוא איכות תמונה וזה לא הכי חשוב לי (שוב, רוצה לראות משחקי כדורגל וסרטים בצורה טובה ולא מרוחה, אבל לא צריך לראות את המוחטה באף של אלטמן), אז כבר כן מספיק לי השיאומי?

השיאומי כנראה יספיק לך, אחלה מסך. אבל אני כן ממליץ לך לראות בעיניים. איכות תמונה זה הרבה דברים - רזולוציה (היום הכל 4K), קצב ריענון (מה שמביא למריחות האלה, תשאף ללפחות 100HZ אבל כעיקרון גם 60HZ אמור להספיק לרוב), ניגודיות צבעים (מרכיב עיקרי באיכות התמונה ונובע בעיקר מהטכנולוגיות של הלדים, זה מה שמעלה בעיקר את המחיר), וזה לא הכל.