Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

10 דקות לפני, הילד בן 30 said:

כי הדרך להצליח לא עוברת בלשרוף את המועדון.

זו בדיוק הטענה של תומכי ברקוביץ- גם ככה אנחנו לא מצליחים אז בוא ניתן לו צ'אנס. המהדרין מוסיפים- לפחות ישחק התקפי ויהיה צחוקים.

עכשיו מה זה שינסה? שיעז? למה צריך לזמן שוער מהליגה השניה? "בשביל להעיף כדור לסלומון וזהבי לא צריך להשקיע יותר מדי בעמדת המאמן"- לא למדת כלום מההצלחות של המאמנים במכבי? תבנה מערכת טובה ותביא אנשי מקצוע טובים- תצליח יותר. אני חושב שראו ניצוצות של זה כשהרצוג אימן- אבל כמובן לא מפספסים הזדמנות להיכשל פה.

אפשר פעם אחת לתת למישהו לעבוד לטווח רחוק? 4-8 שנים. שיביא איזה מאמנים שהוא רוצה ויתווה קריטריונים לבחירת שחקנים. 

וגם אז לזכור שיש פה בעיות רחבות שאי אפשר לפתור עם כמה אנשי מקצוע.

בקיצור, לטעמי, מה שכתבת מייצג בדיוק את הבעיה. הנבחרת לא תצליח יותר ע"י תעוזה או הבאת שוערים מליגה שניה וכל מיני הזיות שכאלה. 

מינוי של ברקובי'ץ למאמן לאומי יהיה אסון לכדורגל וחרפה למדינה שממנה לתפקיד לאומי גזען אפל. מבחינה מקצועית לא יוסיף כלום, במקום להפסיד 2:0 נפסיד 4:2 שלא יקדם את הנבחרת במילימטר. פיקנטריה תהיה בשפע.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מינוי של ברקובי'ץ למאמן לאומי יהיה אסון לכדורגל וחרפה למדינה שממנה לתפקיד לאומי גזען אפל. מבחינה מקצועית לא יוסיף כלום, במקום להפסיד 2:0 נפסיד 4:2 שלא יקדם את הנבחרת במילימטר. פיקנטריה תהיה בשפע.

גם אם הוא היה אוהב כל אדם שוחר שלום ופעיל בגרינפיס- מאמן נבחרת הוא לא יכול להיות.

1 hour ago, הילד בן 30 said:

כי הדרך להצליח לא עוברת בלשרוף את המועדון.

זו בדיוק הטענה של תומכי ברקוביץ- גם ככה אנחנו לא מצליחים אז בוא ניתן לו צ'אנס. המהדרין מוסיפים- לפחות ישחק התקפי ויהיה צחוקים.

עכשיו מה זה שינסה? שיעז? למה צריך לזמן שוער מהליגה השניה? "בשביל להעיף כדור לסלומון וזהבי לא צריך להשקיע יותר מדי בעמדת המאמן"- לא למדת כלום מההצלחות של המאמנים במכבי? תבנה מערכת טובה ותביא אנשי מקצוע טובים- תצליח יותר. אני חושב שראו ניצוצות של זה כשהרצוג אימן- אבל כמובן לא מפספסים הזדמנות להיכשל פה.

אפשר פעם אחת לתת למישהו לעבוד לטווח רחוק? 4-8 שנים. שיביא איזה מאמנים שהוא רוצה ויתווה קריטריונים לבחירת שחקנים. 

וגם אז לזכור שיש פה בעיות רחבות שאי אפשר לפתור עם כמה אנשי מקצוע.

בקיצור, לטעמי, מה שכתבת מייצג בדיוק את הבעיה. הנבחרת לא תצליח יותר ע"י תעוזה או הבאת שוערים מליגה שניה וכל מיני הזיות שכאלה. 

אתה מכניס אותי לקונספציה שנוחה לך ואז מטיח בי שאני רוצה לשרוף את המועדון ואני מתומכי ברקוביץ. נו באמת.

להתלונן על נתאכו זה לשרוף את המועדון? זה לעשות צחוקים? צפיה שלי כאוהד ממאמן נבחרת שיקח אותנו קדימה ושלא נשאר בדיוק באותו מקום של כל קודמיו, זה לשרוף את המועדון? זה לעשות צחוקים?

היום אנחנו מעיפים כדורים לסלומון ולזהבי, קמפיין קודם העפנו לזהבי, קמפיינים קודמים ליוסי בניון. בשביל זה צריך מאמן קשקשן על הקווים? היה לנו אחד כזה, אלי גוטמן. זה לשרוף את המועדון או לדרוש בדיוק מה שאתה דורש, דרך ואם אין דרך ומחלטים על קומבינה אז לא צריך מאמן ב800 אלף יורו, בשביל הקומבינה מספיק יוסי אבוקסיס. מלך הקומבינות.

לנבחרת אין שוער. גם המאמן החלש ווילי לא מאמין בשוער והוא שם בלית ברירה, אם אין לך דרך להמציא שוער, מה הבעיה בלרדת לליגה שנייה ולחפש גם שוער? זה לשרוף את המועדון? האם הנבחרת תעלה למונדיאל כי החליפה שוער והביאה שוער מליגה שנייה? לא. מה כן? יכול להיות שתפתור את בעיית השוער שכבר קיימת כעת.

בקיצור, תעשה לי טובה. מה שכתבתי מייצג את הבעיה כי אתה החלטת לתת לזה פרשנות שונה, פרשנות שנוחה להודעה שלך, למה שרצית להטיח.

ושוב אני אדגיש, מאמן צריך לדעת לקחת סיכונים בשביל זה הוא שם, במיוחד אחד כמו ווילי שהביאו אותו ונתנו לו המון ריספקט, להבדיל מבחישות שהיו אצל אחרים.

המינימום שאני מצפה ממאמן הוא ליישם את השגיאות למשחקים הבאים, ללמוד מההפסד הקודם, לשפר למשחק הבא, בפועל זה לא קורה. זה לשרוף את המועדון? זה לתמוך בברקוביץ?

מצחיק. אם אתה רוצה לדבר על ברקוביץ, פשוט תכתוב נגד המועמדות שלו, אל תחפש הודעה בשביל להשחיל את דעתך.

19 דקות לפני, Insigne said:

אתה מכניס אותי לקונספציה שנוחה לך ואז מטיח בי שאני רוצה לשרוף את המועדון ואני מתומכי ברקוביץ. נו באמת.

להתלונן על נתאכו זה לשרוף את המועדון? זה לעשות צחוקים? צפיה שלי כאוהד ממאמן נבחרת שיקח אותנו קדימה ושלא נשאר בדיוק באותו מקום של כל קודמיו, זה לשרוף את המועדון? זה לעשות צחוקים?

היום אנחנו מעיפים כדורים לסלומון ולזהבי, קמפיין קודם העפנו לזהבי, קמפיינים קודמים ליוסי בניון. בשביל זה צריך מאמן קשקשן על הקווים? היה לנו אחד כזה, אלי גוטמן. זה לשרוף את המועדון או לדרוש בדיוק מה שאתה דורש, דרך ואם אין דרך ומחלטים על קומבינה אז לא צריך מאמן ב800 אלף יורו, בשביל הקומבינה מספיק יוסי אבוקסיס. מלך הקומבינות.

לנבחרת אין שוער. גם המאמן החלש ווילי לא מאמין בשוער והוא שם בלית ברירה, אם אין לך דרך להמציא שוער, מה הבעיה בלרדת לליגה שנייה ולחפש גם שוער? זה לשרוף את המועדון? האם הנבחרת תעלה למונדיאל כי החליפה שוער והביאה שוער מליגה שנייה? לא. מה כן? יכול להיות שתפתור את בעיית השוער שכבר קיימת כעת.

בקיצור, תעשה לי טובה. מה שכתבתי מייצג את הבעיה כי אתה החלטת לתת לזה פרשנות שונה, פרשנות שנוחה להודעה שלך, למה שרצית להטיח.

ושוב אני אדגיש, מאמן צריך לדעת לקחת סיכונים בשביל זה הוא שם, במיוחד אחד כמו ווילי שהביאו אותו ונתנו לו המון ריספקט, להבדיל מבחישות שהיו אצל אחרים.

המינימום שאני מצפה ממאמן הוא ליישם את השגיאות למשחקים הבאים, ללמוד מההפסד הקודם, לשפר למשחק הבא, בפועל זה לא קורה. זה לשרוף את המועדון? זה לתמוך בברקוביץ?

מצחיק. אם אתה רוצה לדבר על ברקוביץ, פשוט תכתוב נגד המועמדות שלו, אל תחפש הודעה בשביל להשחיל את דעתך.

אחי קודם כל תנשום ותרגע, שום דבר פה לא אישי.

אני לא מכיר אותך- לא את "דמות הפורום" שלך, ולא אותך באופן אישי- כך שאין לי יכולת להכליל או להיות סטיגמטי כמו שכתבת קודם או להכניס אותך לקונספציה שנוחה לי.

אנחנו בפורום כדורגל, הגבתי להודעה שלך ואני בטח לא צריך לחפש הודעה שלך "כדי להשחיל" את דעתי, אני פשוט יכול לכתוב אותה!

לעניין,

שמח שאתה נגד מינוי ברקוביץ, הוא באמת לא העניין פה.

טענת שלוש טענות- (1)  שאתה מצפה ממאמן הנבחרת שייקח סיכונים ושיעז יותר (2) "בשביל להעיף כדור לסלומון וזהבי לא צריך להשקיע יותר מדי בעמדת המאמן." (3) שכדאי לחפש שוער בליגה השניה.

הגישה סביב הטענות האלה, לטעמי, מספרת היטב את סיפור כישלון הספורט הישראלי.

הראיה הזאת שיש איזה משהו קטן ואמורפי שאם נעשה רק אותו (כמו לקחת סיכונים) מצבינו ישתפר, הזלזול באנשי מקצוע (סטייל אליפות בטלפון) והחיפוש אחרי כל מיני פתרונות משונים כמו לחפש שוער בליגה השניה, וול, איך אומר? להערכתי לא מה שינתב אותנו להצלחה.

תוכניות ארוכות טווח, אנשי מקצוע בכמה דרגים סביב הנבחרת והכדורגל הישראלי, להפסיק לרדוף אחרי טורנירים שאין לנו סיכוי לעלות אליהם.

אני חושב שאם היית מביא דמות כמו וואן לייבן לנבחרות הצעירות של ישראל לפני חמש שנים, ונותן לו לא הרבה יותר מהכלים שנותנים למי שאחרי על מחלקת הנוער של מועדון אחד בישראל היית קוטף היום חלק מהפירות. אותה דמות  תצטרך לעבוד מול מנהלים ספורטיבי לנבחרת הבוגרת, שיתווה דרך, עקרונות זימון וימנה מאמנים ברמה גבוה ולא העסקן הקרוב ביותר סטייל אלישע לוי.

כל זה ההתאחדות יכולה להרים באמצעות המשאבים שברשותה.

יש בעיות מהותיות יותר שצריך עשור כדי לפתור בעיקר סביב גילאים קטנים ומועדוני ספורט וזה כמובן דורש השקעה רבה ברמה הלאומית.

בקיצור- אם לא נשקיע במאמנים לא נצליח ושום תעוזה (בסגנון שלך או בסגנון הברקוביצ'י) או חיפוש שוערים בליגה השניה לא ישנה פה כלום.

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

ראית מה הם עושים לנאתכו? בושה וחרפה שזאת הביקורת שהוא מקבל, נותן את התחת והיחיד ששומר על רמה גבוהה ביחד עם זהבי, הוא סופג את האש רק כי הוא צ'רקסי.

33 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אחי קודם כל תנשום ותרגע, שום דבר פה לא אישי.

אני לא מכיר אותך- לא את "דמות הפורום" שלך, ולא אותך באופן אישי- כך שאין לי יכולת להכליל או להיות סטיגמטי כמו שכתבת קודם או להכניס אותך לקונספציה שנוחה לי.

אנחנו בפורום כדורגל, הגבתי להודעה שלך ואני בטח לא צריך לחפש הודעה שלך "כדי להשחיל" את דעתי, אני פשוט יכול לכתוב אותה!

לעניין,

שמח שאתה נגד מינוי ברקוביץ, הוא באמת לא העניין פה.

טענת שלוש טענות- (1)  שאתה מצפה ממאמן הנבחרת שייקח סיכונים ושיעז יותר (2) "בשביל להעיף כדור לסלומון וזהבי לא צריך להשקיע יותר מדי בעמדת המאמן." (3) שכדאי לחפש שוער בליגה השניה.

הגישה סביב הטענות האלה, לטעמי, מספרת היטב את סיפור כישלון הספורט הישראלי.

הראיה הזאת שיש איזה משהו קטן ואמורפי שאם נעשה רק אותו (כמו לקחת סיכונים) מצבינו ישתפר, הזלזול באנשי מקצוע (סטייל אליפות בטלפון) והחיפוש אחרי כל מיני פתרונות משונים כמו לחפש שוער בליגה השניה, וול, איך אומר? להערכתי לא מה שינתב אותנו להצלחה.

תוכניות ארוכות טווח, אנשי מקצוע בכמה דרגים סביב הנבחרת והכדורגל הישראלי, להפסיק לרדוף אחרי טורנירים שאין לנו סיכוי לעלות אליהם.

אני חושב שאם היית מביא דמות כמו וואן לייבן לנבחרות הצעירות של ישראל לפני חמש שנים, ונותן לו לא הרבה יותר מהכלים שנותנים למי שאחרי על מחלקת הנוער של מועדון אחד בישראל היית קוטף היום חלק מהפירות. אותה דמות  תצטרך לעבוד מול מנהלים ספורטיבי לנבחרת הבוגרת, שיתווה דרך, עקרונות זימון וימנה מאמנים ברמה גבוה ולא העסקן הקרוב ביותר סטייל אלישע לוי.

כל זה ההתאחדות יכולה להרים באמצעות המשאבים שברשותה.

יש בעיות מהותיות יותר שצריך עשור כדי לפתור בעיקר סביב גילאים קטנים ומועדוני ספורט וזה כמובן דורש השקעה רבה ברמה הלאומית.

בקיצור- אם לא נשקיע במאמנים לא נצליח ושום תעוזה (בסגנון שלך או בסגנון הברקוביצ'י) או חיפוש שוערים בליגה השניה לא ישנה פה כלום.

אין שום קשר בין ההודעה שלי לפרופיל של ברקוביץ. 

אין שום סתירה בין מה שרשמתי לבין דעתי על "תוכניות ארוכות טווח" 

תרצה או לא, כרגע ווילי מאמן, אין מנהל מקצועי ואין שום תוכנית מקצועית בכדי לשפר ולשדרג את הכדורגל הישראלי. העסקונה חוגגת ואין מילימטר של השקעה.

תרצה לדבר על השקעה לעתיד? נדבר על השקעה לעתיד. אני רשמתי בהתייחס למשחק אתמול, למשחקים האחרונים ולמצב הנוכחי בנבחרת.

1. אני מצפה ממאמן לדעת ולקחת יותר סיכונים. כשאין יסודות או רצון להנחיל יסודות ועובדים על  אינסטנט והוא נמצא על הקווים במשחק נתון, שכלום לא עובד - צריך לדעת לקחת סיכונים. כמו שלקח במחצית השנייה ועבד.

2. המצב הנתון.. לא דעתי אלא מצב נתון: הנבחרת מעיפה כדורים (לפחות עד המחצית השנייה) גבוה ומחכה להברקה של זהבי או סלומון. זה המצב הנתון. 

3. גם אם תביא את פרננדו היירו לשפר את הכדורגל והוא יבנה תהליך מסודר, מותר ואף רצוי לחפש שוער או כל תפקיד אחר לנבחרת גם בליגה השנייה. רשמתי ומזה התעלמת ושוב רשמתי, שזה איננו פתרון כולל לשיפור הכדורגל הישראלי והנבחרת הישראלית אלא פתרון לבעיה שמתמודדים איתה בקמפיין הנוכחי וגם 3 אחורה, מאז פרישת אוואט-דוידוביץ.

אני מאוד רגוע ונושם סדיר, רשמת לי בצורה מזלזל "אני מבין שאתה בעד ברקוביץ"

ממש באותה הצורה שבה מזלזלים במצביעי ביבי (האמן לי אני לא אחד מהם) "אתה בטח מצביע לביבי"

זה זלזול ולכן אני ממליץ לך לא לברוח לסטיגמות. לא אמרתי שאני בעד ברקוביץ, או בעד שיפור הכדורגל ע"י אקמול ולא ע"י תהליכים רציניים, לא אמרתי ששוער מליגה שנייה יביא את הגאולה או שבאמת יש שוער כזה בליגה השנייה, רק הצעתי לחפש. לא אמרתי שהכדורגל שאני רואה היום (העפת כדורים לשני סטארים היחידים בנבחרת) הוא הכדורגל שאני רוצה לראות, אתה הנחת את כל זה...

עריכה: בקיצור שנינו מסכמים שהכדורגל צריך תהליך אחר לגמרי, סתם חבל על המלל ועל "הויכוח".

מתנצל אם תקפתי אותך זו לא הייתה כוונתי....שבוע טוב ובהצלחה לברקו ;)

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

גם אם הוא היה אוהב כל אדם שוחר שלום ופעיל בגרינפיס- מאמן נבחרת הוא לא יכול להיות.

חד משמעי. גם חסון הפופוליסט שתומך בו צריך לעזוב את תפקידו.

53 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

ראית מה הם עושים לנאתכו? בושה וחרפה שזאת הביקורת שהוא מקבל, נותן את התחת והיחיד ששומר על רמה גבוהה ביחד עם זהבי, הוא סופג את האש רק כי הוא צ'רקסי.

התביישתי. שחקן עניו, ספורטאי למופת ומודל להערצה לבני הנוער, שנמצא מעבר לשיאו, לא ראוי לזובור המחפיר שעושים לו.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

spacer.png

אולי תתנו לי לאמן כי גם ככה הנבחרת לא תגיע לכלום? אני מגיל 4 רואה כדורגל ויש לי הרבה שמירות טובות במנג'ר. מגיע לי יותר מברקו לא?

ועכשיו ברצינות אתם רציניים? לתת לברקו לאמן? למה? מה זה יתן? כי הוא לא יזמן את שרן ייני החנון הזה? 

פאדיחה שבכלל התקשורת מריצה אותו כמועמד.

לגבי שוערים, עוד שנה (אם אני לא טועה) דניאל יכול לשחק בנבחרת ויש פתרון לבעיה.

לפני5 שעות , ClinteastwoodFan said:

התביישתי. שחקן עניו, ספורטאי למופת ומודל להערצה לבני הנוער, שנמצא מעבר לשיאו, לא ראוי לזובור המחפיר שעושים לו.

שומע.. הוא יכול להחזיק לי את הביצים האדום המסריח הזה, עליהום עלאק.

אני האחרון שיגן על ברקוביץ', אבל לקרוא לו גזען בגלל הסיפור עם נאתכו? שילך להזדיין המתמסכן הזה, יש לו קביעות של עובד נמל בנבחרת והוא רק מסריח את הדשא.

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

אולי תתנו לי לאמן כי גם ככה הנבחרת לא תגיע לכלום? אני מגיל 4 רואה כדורגל ויש לי הרבה שמירות טובות במנג'ר. מגיע לי יותר מברקו לא?

ועכשיו ברצינות אתם רציניים? לתת לברקו לאמן? למה? מה זה יתן? כי הוא לא יזמן את שרן ייני החנון הזה? 

פאדיחה שבכלל התקשורת מריצה אותו כמועמד.

מסכים שברקו עושה טעות שהוא לא מוכן אפילו לתת שנה-שנתיים כעוזר מאמן, אבל בחייאת, יש דוגמאות ברחבי העולם למאמנים ללא ניסיון ממשי (אם בכלל) שעדיין עשו דברים מדהימים. 

קלינסמן קיבל בתור ג'וב ראשון את נבחרת גרמניה והצליח מאוד. גווארדיולה עשה קסמים בברצלונה למרות עונת אימון אחת סך הכל בליגה השלישית. 

אוסקר גרסיה, אחד המאמנים הטובים והכיפיים שהיו כאן, אימן בסה"כ שנתיים קבוצת נוער לפני שבא למכבי. מעבר לזה לא היה לו שם ניסיון באימון, אלא רק הרבה שנים כשחקן. 

זידאן אימן בסה"כ שנה וחצי את קבוצת המילואים בליגה הנמוכה, קפץ לבוגרים במקום בניטז, והביא לריאל שלוש זכיות רצופות בליגת האלופות - דבר שלא קרה מעולם, למרות ניסיון אימון אפסי. 

אנדראה פירלו קיבל את יובנטוס הגדולה ללא שום ניסיון אימון. כנ"ל סטיבן ג'רארד בריינג'רס. אם צדקו או לא, נוכל לדעת בסוף השנה, אבל עצם המהלך מראה שזה לא הזוי כמו שאתה מציג את זה. 

ובנבחרת ישראל באמת ניסו כבר הכל - מאמני ליגה מצליחים ותיקים, מאמני ליגה מצליחים צעירים יותר, מאמנים זרים ותיקים עם רזומה, מאמנים זרים צעירים וחדשניים. 

2 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

יש לנו צבא מעולה, היי טק  ברמה גבוהה , רפואה מהמתקדמת בעולם 

אנחנו פשוט לא טובים בכדורגל 

ההבדל הוא בניהול, בכל המקומות האלה יש ניהול ברמה גבוהה ע"י מקצוענים, בכדורגל יש חובבנים ועסקנים.

5 דקות לפני, Keano said:

ההבדל הוא בניהול, בכל המקומות האלה יש ניהול ברמה גבוהה ע"י מקצוענים, בכדורגל יש חובבנים ועסקנים.

גם, אבל גם זה שבכדורגל אתה לא יכול לחפות על גנטיקה יהודית עם טכנולוגיה

1 דקה לפני, avich15 said:

לא מאמין בזה, עם עבודה נכונה מגיל צעיר לא אמור להיות שום הבדל.

בכדורסל אנחנו ברמה טובה יחסית לאירופה

4 דקות לפני, Keano said:

לא מאמין בזה, עם עבודה נכונה מגיל צעיר לא אמור להיות שום הבדל.

בכדורסל אנחנו ברמה טובה יחסית לאירופה

זה מתחבר לנושא על הזרים שאין לי כוח להיכנס שם לדיון אבל מה זה עבודה מגיל צעיר? בקבוצות? אני חושב שהבעיה היא הרבה יותר עמוקה מזה.

14 דקות לפני, דקסטר said:

זה מתחבר לנושא על הזרים שאין לי כוח להיכנס שם לדיון אבל מה זה עבודה מגיל צעיר? בקבוצות? אני חושב שהבעיה היא הרבה יותר עמוקה מזה.

כן, במחלקות הנוער של הקבוצות בכל הארץ, לא רק במכבי. ההתאחדות למשל צריכה לתמרץ ולקדם את זה, לשנות את מבנה הליגות, לאפשר קבוצות בת, 

כל הארגון צריך להיות הרבה יותר מקצועני. 

צריך גם להגדיל את כמות השחקנים בארץ ביחס לאוכלוסייה שבהשוואה לאירופה היא נמוכה מאוד, וזה כבר קשור למשרד הספורט שאחראי על התשתיות.

בראייה יותר רחבה אפשר להגיע גם לרמה של כמות שעות חינוך גופני בבתי ספר, תרבות ספורט וכו'.

Just now, Keano said:

כן, במחלקות הנוער של הקבוצות בכל הארץ, לא רק במכבי. ההתאחדות למשל צריכה לתמרץ ולקדם את זה, לשנות את מבנה הליגות, לאפשר קבוצות בת, כל הארגון צריך להיות הרבה יותר מקצועני. 

הלוואי אבל ההתאחדות? זה לא יקרה בחיים. יש פה 3 וחצי קבוצות שיש להן מחלקות נוער מקצועניות, זה פשוט לא מספיק.

וכשכתבתי שהבעיה עמוקה התכוונתי גם למשל לזה שבמדינה הזאת יש פעמיים בשבוע שיעור "חינוך גופני" של 45 דקות שלרוב הילדים מקבלים כדור או רצים באיזור בית הספר. לא מלמדים שום דבר, אין דגש על אתלטיות או בניית שריר או כלום, בעצם.

אגב לא היה דיבור לפני איזה שנתיים שמכבי חזק בדיבורים עם ההתאחדות על האפשרות להקים קבוצת בת שתתחיל בליגה א'?

28 דקות לפני, avich15 said:

אנחנו לא אתלטיים וגבוהים כמו האירופאים, אבל אפשר לשחק על היתרונות שלנו... יש נבחרות לא רעות בכלל בעולם עם רוב של שחקנים נמוכים, זריזים, טכניים.