Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

2 דקות לפני, zion8 said:

מכניס את אבו פאני ולביא על חשבון נאתכו ופרץ. ביחד עם גולסה זה קישור שמטפל בכדור בצורה טובה יותר. אולי זה יעזור להתמודד עם הלחץ.

דור נותן משחק טוב, דווקא גולסה לא במשחק.

הייתי מכניס את יוני במקומו ואת אבו פאני על חשבון נאתכו.

1 דקה לפני, Keano said:

דור נותן משחק טוב, דווקא גולסה לא במשחק.

הייתי מכניס את יוני במקומו ואת אבו פאני על חשבון נאתכו.

וואלה רעיון מעניין. אין מצב שיקרה אי פעם. בטח במחצית. 

לגבי גולסה ופרץ.לא יודע אם דור במשחק יותר טוב, אבל מסכים שגולסה אכן פחות מורגש (קורה לו הרבה שהוא פחות מעורב), אבל יש לו יכולות שחשובות נגד הלחץ. 

1 דקה לפני, zion8 said:

וואלה רעיון מעניין. אין מצב שיקרה אי פעם. בטח במחצית. 

לגבי גולסה ופרץ.לא יודע אם דור במשחק יותר טוב, אבל מסכים שגולסה אכן פחות מורגש (קורה לו הרבה שהוא פחות מעורב), אבל יש לו יכולות שחשובות נגד הלחץ. 

ברור שאיך שאמרתי את זה גולסה כמעט בישל גול

מסכן סלומון, כל עוד הוא לא יכבוש שלושער כל משחק,יהיה "אכזבה" ממנו

לא זכור לי שגם כשבניון שיחק בליברפול היו ממנו ציפיות כל כך גדולות בנבחרת

הוא יכול לקבל כדור באמצע המגרש ושפיגלר ימצא על מה לבכות

חחחחחח זה מצחיק אותי איך הם מתלהבים שפתאום יש קישור. כולם שם מפחדים להגיד שנאתכו גרוע למרות שלכל בן אדם שפוי זה ברור. מביך. 

ויאללה לעלות את יונתן במקום ביטון ל4-3-3 אין זמן

-רוטנשטיינר עושה מעל ומעבר עם החומר שיש לו, חוץ מהאובססיה לנאתכו וההתעקשות על מרכז שדה נגרי ולא יצירתי. עם מאמן ישראלי הנבחרת תיראה הרבה הרבה יותר גרוע.

תחתיו אנחנו תמיד באים לשחק כדורגל, גם במשחקי חוץ, מול נבחרות לא פשוטות. טמטום בלתי נתפס לא לתת לו להמשיך עם הנבחרת.

-סולומון פשוט אדיר. חייבים למצוא דרך לבודד אותו הרבה יותר פעמים באחד על אחד. אין לצ'כיה שחקן ברמה הזו.

-דסה עם 16 קרוסים היום, אף אחד לא הגיע לכתובת. אתלט גדול אבל כל כך חד גוני.

-הכדורגלן הישראלי פשוט חלש ושום דבר לא יעזור.

אנחנו מסוגלים לתת פייט, להילחם וכל מיני מושגים שלא קשורים לכדורגל, אבל בפעולות הקטנות כמו להשתחרר מלחץ, עצירת כדור ולדעת לאן לעשות תנועה, אנחנו נכשלים פעם אחר פעם.

-זו נבחרת שכל החוזקות שלה נמצאים בהתקפה. אנחנו חייבים לעלות עם הרבה יותר שחקנים בעלי אופי התקפי. להציב הרבה שחקנים הגנתיים זה לתת ליריבות את המשחק על מגש כי אין לנו באמת שחקנים שיודעים לעשות הגנה ברמה גבוהה.

האמת, מחצית שנייה טובה של הנבחרת. 

כלכך ברור לעין שנאתכו לא ברמה שזה גובל בהזיה שהוא באנקר בהרכב כשגלזר (לא היום) ולביא משחקים על אותה עמדה. 

והעיקר שהוא ימשיך לטעון שהביקורת עליו לא מקצועית ונובעת מגזענות. 

חייבים שחקן יוצר מצבים בנבחרת הזאת.

90 אחוז הגבהות סתמיות, צריך לחכות להברקות של זהבי או דהירה של סולומון בדקות האחרונות שכולם עייפים.

איזה בזבוז זה זהבי בנבחרת כל כך חסרת כשרון.

החזקנו 7 דקות נגד נבחרת חזקה יותר.

מחצית שנייה לא ספגנו.

הגענו לחצאי מצבים ולא ניצלנו אותם.

סה"כ מכובד.

(עוזר למי שצריך לגנוב דעת)

צריך לתת לברקוביץ הזדמנות

מה כבר יש להפסיד

מהדקה הראשונה היה ברור שאין לנו צ׳אנס

הכל מתחיל במערך הזה שיש רק שחקן אחד בכל אגף

כל פעם ההתקפה נתקעת, מוסרים לדסה, ואין לו שחקן באגף קדימה למסור לו, אז חוזרים לבלם.

וזה משחק שאנחנו חייבים לנצח , נמאס שמאמנים באים להפסיד בקטן ולהגיד העיקר שלא התבזינו, לא צריך להיות מתמטיקאי גדול כדי להבין שניצחון והפסד זה 3 נקודות, ומנגד שני תיקו זה רק 2, הגישה הזו מאוסה.

הצופים אמורים להנות, ממש סבלתי.

יותר גרוע מזה לא יכול להיות

לפני4 שעות , Miki6846 said:

חייבים שחקן יוצר מצבים בנבחרת הזאת.

90 אחוז הגבהות סתמיות, צריך לחכות להברקות של זהבי או דהירה של סולומון בדקות האחרונות שכולם עייפים.

איזה בזבוז זה זהבי בנבחרת כל כך חסרת כשרון.

שחקנים כמו דן ביטון, דור מיכה, מיכאל אוחנה, רפאלוב ואצילי צריכים לקבל הזדמנות. אין מספיק שחקנים יצירתיים וזו התוצאה. 

נבחרת של קשקשנים.

הביאו את ווילי רוטשטיינר בתור כל יכול ואוטוריטה מקצועית ונאתכו עדיין באנקר. בשביל זה יכולנו להישאר עם גונב הדעת - אלי גוטמן.

מצפה ממאמן הנבחרת שייקח סיכונים וזה נוגע גם לזימונים לסגל. בשביל להעיף כדור לסלומון וזהבי לא צריך להשקיע יותר מדי בעמדת המאמן.

שוער, אפילו הייתי הולך לליגה שנייה ומזמן מישהו. שינסה, שיעז. אנחנו בנוהל מפסידים ולא לוקחים שוב דבר למשחק הבא מאף משחק, זה מביך.

18 דקות לפני, Insigne said:

נבחרת של קשקשנים.

הביאו את ווילי רוטשטיינר בתור כל יכול ואוטוריטה מקצועית ונאתכו עדיין באנקר. בשביל זה יכולנו להישאר עם גונב הדעת - אלי גוטמן.

מצפה ממאמן הנבחרת שייקח סיכונים וזה נוגע גם לזימונים לסגל. בשביל להעיף כדור לסלומון וזהבי לא צריך להשקיע יותר מדי בעמדת המאמן.

שוער, אפילו הייתי הולך לליגה שנייה ומזמן מישהו. שינסה, שיעז. אנחנו בנוהל מפסידים ולא לוקחים שוב דבר למשחק הבא מאף משחק, זה מביך.

תן לי לנחש, אתה תומך במועמדות של ברקוביץ'?

קצת הגזימו עם הביקורות, אנחנו בדרג 2 כרגע עם נבחרות קצת מעל לרמה שלנו בניגוד לקמפיין הקודם, להפסיד בחוץ לצ'כיה 1-0 שישבנו עליהם מחצית שלמה ובסוף ב10 שחקנים זה לא כזה רע. 

כן הגיע הזמן להחליף את נאתכו או לשנות לו תפקיד למספר 10 כי קשר אחורי מבליט את כל החולשות שלו. 

9 דקות לפני, Keano said:

קצת הגזימו עם הביקורות, אנחנו בדרג 2 כרגע עם נבחרות קצת מעל לרמה שלנו בניגוד לקמפיין הקודם, להפסיד בחוץ לצ'כיה 1-0 שישבנו עליהם מחצית שלמה ובסוף ב10 שחקנים זה לא כזה רע. 

כן הגיע הזמן להחליף את נאתכו או לשנות לו תפקיד למספר 10 כי קשר אחורי מבליט את כל החולשות שלו. 

לא צריך להתחיל כל משחק ככ רע ולהחליף תו"כ.

זה מראה על הכנה לקויה. נאתכו אמנם שעיר לעזאזל, אבל זה כי הוא הסימפטום הכי בולט לעניין. יש שחקנים יותר טובים ממנו ובכושר טוב ממנו לשחק שם, הכנה ראויה היתה מוציאה אותו מההרכב.

7 דקות לפני, avich15 said:

לא צריך להתחיל כל משחק ככ רע ולהחליף תו"כ.

זה מראה על הכנה לקויה. נאתכו אמנם שעיר לעזאזל, אבל זה כי הוא הסימפטום הכי בולט לעניין. יש שחקנים יותר טובים ממנו ובכושר טוב ממנו לשחק שם, הכנה ראויה היתה מוציאה אותו מההרכב.

עניין של בחירת הרכב קצת פחות טובה,

ניצחנו את סלובקיה ועשינו פעמיים תיקו עם סקוטלנד בחוץ. לא זוכר מתי הוצאנו תוצאות כאלה במשחקי חוץ.

1 hour ago, הילד בן 30 said:

תן לי לנחש, אתה תומך במועמדות של ברקוביץ'?

כן.. איך ידעת? וואו כל הכבוד לך. מה הסגיר אותי? נתאכו? אלי גוטמן? רצון להעז ולקחת סיכונים או בחירת שוער לא מאבמטיית השוערים הרגילה?

אני ממש לא תומך באייל ברקוביץ. אני מניח שאתה בעל דעות קודמות וסטיגמתי גם ביום יום. 

52 דקות לפני, Keano said:

עניין של בחירת הרכב קצת פחות טובה,

ניצחנו את סלובקיה ועשינו פעמיים תיקו עם סקוטלנד בחוץ. לא זוכר מתי הוצאנו תוצאות כאלה במשחקי חוץ.

אתה בעצם לא סותר את מה שכתבתי, כי גם נגד סלובקיה וסקוטלנד (הראשון) שיחקנו טוב יותר במחצית השנייה. 

1 דקה לפני, avich15 said:

אתה בעצם לא סותר את מה שכתבתי, כי גם נגד סלובקיה וסקוטלנד (הראשון) שיחקנו טוב יותר במחצית השנייה. 

נכון אבל מסתכלים בסוף על תוצאה, אם הוצאנו תוצאות כאלה עם הכנה פחות טובה אז יש רק לאן להשתפר אבל זה לא אומר שצריך להחליף מאמן,

אני רואה גרף שיפור מאז המינוי של הרצוג, שאולי שיחק יותר מדי התקפי, רוטנשטיינר המשיך את המגמה וייצב קצת את ההגנה.

32 דקות לפני, Keano said:

נכון אבל מסתכלים בסוף על תוצאה, אם הוצאנו תוצאות כאלה עם הכנה פחות טובה אז יש רק לאן להשתפר אבל זה לא אומר שצריך להחליף מאמן,

אני רואה גרף שיפור מאז המינוי של הרצוג, שאולי שיחק יותר מדי התקפי, רוטנשטיינר המשיך את המגמה וייצב קצת את ההגנה.

אם לתמצת את הנקודה שלי, אני חושב שלימוד ממשחק למשחק היה מונע חזרה על אותן טעויות וכך גם מונע את הצורך בתיקון שלהן תוכ משחק.

1 hour ago, Insigne said:

כן.. איך ידעת? וואו כל הכבוד לך. מה הסגיר אותי? נתאכו? אלי גוטמן? רצון להעז ולקחת סיכונים או בחירת שוער לא מאבמטיית השוערים הרגילה?

אני ממש לא תומך באייל ברקוביץ. אני מניח שאתה בעל דעות קודמות וסטיגמתי גם ביום יום. 

כי הדרך להצליח לא עוברת בלשרוף את המועדון.

זו בדיוק הטענה של תומכי ברקוביץ- גם ככה אנחנו לא מצליחים אז בוא ניתן לו צ'אנס. המהדרין מוסיפים- לפחות ישחק התקפי ויהיה צחוקים.

עכשיו מה זה שינסה? שיעז? למה צריך לזמן שוער מהליגה השניה? "בשביל להעיף כדור לסלומון וזהבי לא צריך להשקיע יותר מדי בעמדת המאמן"- לא למדת כלום מההצלחות של המאמנים במכבי? תבנה מערכת טובה ותביא אנשי מקצוע טובים- תצליח יותר. אני חושב שראו ניצוצות של זה כשהרצוג אימן- אבל כמובן לא מפספסים הזדמנות להיכשל פה.

אפשר פעם אחת לתת למישהו לעבוד לטווח רחוק? 4-8 שנים. שיביא איזה מאמנים שהוא רוצה ויתווה קריטריונים לבחירת שחקנים. 

וגם אז לזכור שיש פה בעיות רחבות שאי אפשר לפתור עם כמה אנשי מקצוע.

בקיצור, לטעמי, מה שכתבת מייצג בדיוק את הבעיה. הנבחרת לא תצליח יותר ע"י תעוזה או הבאת שוערים מליגה שניה וכל מיני הזיות שכאלה.