Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

7 דקות לפני, המכבייה said:

אבל דור פרץ, בלי חול, מקבל את חולצת ההרכב לא כבריירת מחדל. והוא לא גיבוי. הוא אחד הבאנקרים הידועים. אז אם זה כך, גלזר עדיף ושאלו שמשחקים בחול(נאתכו, סולומון), יהיו יותר קדימה. זה בדיוק תואם את עמדות המקור שלהם. 

ותראה איך הנבחרת נראית בתקופה הזו, בדגש על האמצע והחלק האחורי. 

1 hour ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

פאקינג אריאל הרוש שאין לו קבוצה הוא השוער על הספסל בנבחרת! אבל דניאל טננבאום ששבר פה שיאים שלא היו פה לעולם ומשחק עם טיבי באופן קבוע? חחח מה פתאום

לטננבאום אסור להיות מוזמן לנבחרת בינתיים. הוא צריך לחכות עוד כמה שנים. 

בכל מקרה מרציאנו היה בסדר גמור בשני המשחקים עד כה. 

לדעתי פרץ היה די חלש רוב המשחק, איבד כדורים, פספס בהתקפה, עשה מלא פאולים ולא היה רחוק מלהיות מורחק. 

אבל הבעיות הידועות הן קודם כל נאתכו שלא ברור למה ממשיכים לזמן אותו עדיין, ניר ביטון שהוא פשוט לא בלם, דווקא טיבי היה בסדר בשני המשחקים האחרונים והשערים לא באשמתו, נגד סקוטלנד פנדל שלא היה, והיום זה התחיל מאיבוד של נאתכו, שגם היה חסר במרכז ונוצר שם חור, טיבי יצא לסגור את השחקן באמצע וביטון היה אמור לעזור לו בסגירה על השחקן שכבש (טיבי גם סימן לו), בנוסף 2 הליצנים בצד שמאל של ההגנה שלנו לא יצאו קדימה למלכודת נבדל. 

דאבור שלא מראה את היכולות שלו כבר תקופה מאוד ארוכה ובעיקר מאבד ומפספס, ולא ברור איך וייסמן שחקן של טופ 10 בנעל הזהב האירופאית בקושי מקבל דקות. 

כנ"ל לגבי גלזר. זה פשוט הזיה שנאתכו פותח לפניו, אפילו נטע לביא עדיף כבר. 

אם כבר משחקים עם 3 בלמים שווה לשים את יהונתן במקום טווטאחה שפשוט לא תורם בכלום למשחק שלנו, לא הגנתית ולא התקפית. לפחות עם יהונתן התקפית תהיה תרומה גדולה יותר. 

אגב לא ברור לי לאן נעלמו כיאל ורפאלוב. 

אחרי שגולסה חוזר לכושר חייב להיות מוזמן ומולחם להרכב. 

אני  מעריך את מה שנאתכו עשה בחול אבל בנבחרת הוא פשוט זוועה. אין לי מושג למה אבל פשוט עדיף שהוא לא ישחק(הייתי מעדיף שעילי ישחק וזה גם לפני שהוא הבקיע)

לגבי ההגנה טאווטחה פשוט זוועה באמת עדיף שיוני יפתח (הוא גם מורגל לעשות לחץ בגלל שאיביץ היה מחייב וגם הוא עדיף התקפית).

לגבי דאבור באמת הוא לא בכושר וצריך לתת לוייסמן לפתוח.

ומשהו אחרון לגבי המשחק שלנו בכללי. אין שחקן אחד שפתח שיודע לתת מסירה מפתיעה לשחקני ההתקפה שלנו(סטייל מה שמיכה עושה וגם בוזגלו ואצילי אפילו) איך מצפים שנעשה משהו ככה (תודה לאל שיש את סולמון שעוד מרווח את המשחק עם דריבלים)

האמת שאין לי עניין בזה אבל במקרה ראיתי את המשחק היום.

דווקא כשדור פרץ החליף את נאתכו בעמדה האחורית יותר, האמצע נראה הרבה פחות שייקי.

איתן באמת אחד האהובים עליי,אבל הוא צריך בלם טוב לידו סטייל ז׳איר או גארסיה,כשכל האחריות עליו אז לצד פעולות הגנה גדולות יש לו גם רגעים של איבוד שליטה וזה משליך לכמה אנחנו צריכים לפגוע ברכש הזה.

כואב לראות את דור ללא ביטחון שמשתלב עם הטכניקה הישראלית שלו ומעלים את הדברים שהוא טוב בהם.

אני די בטוח שהמאמן רוצה שהשחקן האחורי ביותר שלו יהיה טכני בשביל לשבור לחץ ולדן יהיה קשה להיכנס למשבצת אלא אם כן יהיה שינוי שיטה מוחלט בקישור.

לדעתי גולסה,גלזר וסולומון יכול להיות שילוב אדיר ולשדרג את הנבחרת אבל בטח זה לא יקרה עד סקוטלנד

8 hours ago, ravid said:

צר לי אולי לאכזב פה כמה אנשים אבל לא דן גלזר ולא דור פרץ עדיין לא שיחקו עד היום כדורגל אמיתי אלא אם אתם חושבים שלהתמודד כל שבת מול איזה ניר לקס או סער פדידה זה כדורגל אמיתי ואם כן אז אתם טועים. הם צריכים עונה אחת לפחות בליגה אירופית אפילו בינונית כמו בלגיה או אוקראינה כדי שיהיה להם קייס לחולצת הרכב בנבחרת ועד שזה לא יקרה הם יכולים להיות רק גיבוי ברירת מחדל לשחקנים כמו כיאל וניר ביטון שאמנם הם לא איזה להיט אבל לפחות הם יודעים באיזו מהירות ואגרסיביות משחקים כדורגל באירופה.

אה אז שחקן שמשחק באירופה אוטומטי צריך לפתוח לפני שחקן שמשחק בליגה? איזה שטויות

9 hours ago, ravid said:

צר לי אולי לאכזב פה כמה אנשים אבל לא דן גלזר ולא דור פרץ עדיין לא שיחקו עד היום כדורגל אמיתי אלא אם אתם חושבים שלהתמודד כל שבת מול איזה ניר לקס או סער פדידה זה כדורגל אמיתי ואם כן אז אתם טועים. הם צריכים עונה אחת לפחות בליגה אירופית אפילו בינונית כמו בלגיה או אוקראינה כדי שיהיה להם קייס לחולצת הרכב בנבחרת ועד שזה לא יקרה הם יכולים להיות רק גיבוי ברירת מחדל לשחקנים כמו כיאל וניר ביטון שאמנם הם לא איזה להיט אבל לפחות הם יודעים באיזו מהירות ואגרסיביות משחקים כדורגל באירופה.

נו באמת , אז כל ליגיונר באוטומט יועדף על שחקן מהליגה הישראלית ?

לניר ביטון אין מקום במכבי , אני בספק אם לנאתכו יש מקום בהפועל (הנוכחית) , מרציאנו לא בטופ 4 שוערים בליגה שלנו (כולל זרים) 

ואין לי כח האמת לעבור אחד אחד אבל חוץ מזהבי , שון ויסמן ומנור סולומון אף אחד לא נראה כשדרוג לנבחרת (כולל דאבור) ויש כאלה שהם יותר נזק מתועלת.

שחקנים עם ניסיון אירופאי ב"ליגה בינונית כמו אוקראינה או בלגיה" :גל שיש , דודו ביטון , ברק בדש , מוחמד גדיר , רמי גרשון , רועי דיין , דודזאדה , סטיבן כהן, אבי סטרול ,

בן רייכרט , עדן שמיר ומיצינו.

ומי ישמע בליגה הסקוטית נגד מי ניר ביטון משחק , זאת ליגה שיש שם קבוצה מעל הליגה(שנגדה הוא לא משחק) ועוד קבוצה טובה שחזרה אחרי שנים שהייתה מפורקת . מהשאר מכבי פ"ת לא נופלת.

ממש זה המדד אם השחקן צריך לפתוח או להיות מוזמן לנבחרת.

איזה הגזמה עם נאתכו, עשה טעות בגול זה נכון אבל נתן כמה כדורי עומק יפים. משחק קבוע בפרטיזן. בנבחרת הוא משחק בעמדה של קשר אחורי אבל לא מצופה ממנו להיות גלזר, הוא יותר פליימייקר שבונה את המשחק מאחורה. 

4 דקות לפני, Keano said:

איזה הגזמה עם נאתכו, עשה טעות בגול זה נכון אבל נתן כמה כדורי עומק יפים. משחק קבוע בפרטיזן. בנבחרת הוא משחק בעמדה של קשר אחורי אבל לא מצופה ממנו להיות גלזר, הוא יותר פליימייקר שבונה את המשחק מאחורה. 

לא בגלל הגול , כבר שנים שהוא לא שווה נבחרת.

השחקן הכי אוברייטד בעשור האחרון בנבחרת.

גם מי ישמע פרטיזן בלגרד זאת צ'לסי .

כבר שלוש שנים לא לקחו אליפות בליגה הסרבית(שהיא אפילו לא העשירית בטיבה באירופה).

1 דקה לפני, Simba said:

לא בגלל הגול , כבר שנים שהוא לא שווה נבחרת.

השחקן הכי אוברייטד בעשור האחרון בנבחרת.

לא מסכים, אם צוות זר נקי מאינטרסים ממשיך לשים אותו קבוע בהרכב זה אומר משהו. 

אין לנו שחקן בתפקיד הזה עם ניסיון שיודע לבנות התקפה מאחורה. 

יש הרגשה שפתאום סגל השחקנים של הנבחרת ממש טוב ביחס לעשור האחרון.

אומנם ההגנה בעייתית כמיטב המסורת, אבל הנסיקה ביכולת של גלזר, וייסמן וסולומון, ושל התפוקה של זהבי בנבחרת, יוצרת פוטנציאל מאוד מעניין בקישור האחורי ומעלה.

לדור פרץ אין מה למכור באירופה ורואים את זה כל משחק בנבחרת. 

הוא חולמני, אדיש, וכל מסירה שלו זה למגן

עושים עליו משולשים, הוא לא יודע איפה למקם את עצמו הגנתית כדי לעצור התקפות. 

אוברייטיד מושלם.  אם לא המראה השרירי והגבוה הוא לא במכבי גם

Just now, Keano said:

לא מסכים, אם צוות זר נקי מאינטרסים ממשיך לשים אותו קבוע בהרכב זה אומר משהו. 

אין לנו שחקן בתפקיד הזה עם ניסיון שיודע לבנות התקפה מאחורה. 

ניתן לך דוגמא של ניסיון , וולטר סמואל היה באינטר המון שנים שחקן הרכב בתקופה שאינטר הייתה טובה פי כמה מהיום.

במוקדמות הצמפיונס ב2015 זהבי עשה לו בית ספר ועברנו את באזל.

מה שאני מנסה להגיד זה ששחקנים מאבדים מהיכולת עם הזמן .

ספציפית במקרה של נאתכו , אני חושב שגם בשיאו הוא היה נע ביכולת בין חלש לסביר.

2 דקות לפני, Shroud said:

הבעיה האמיתית שמה שאתה רואה בנבחרת רואים גם בליגה.

הוא לא יציב.

סלמון שחקן שחקן, נראה טוב ונראה שיהיה השחקן שיגיע הכי רחוק. עשה התקדמות עצומה בשחטאר.

את אלחמיד חבל שפספסנו. ניר ביטון שחקן מצויין, לא יודע מה אתם רוצים ממנו. ברור שהליגה הסקוטית היא לא טופ-ליג ויש שם קבוצות סטייל מכבי פ"ת

אבל ניר ביטון שחקן מצוין. לא שחקן לרמות הגבוהות אבל ליגה ישראלית-בלגית-סקוטית הוא מצוין.

שון וויסמן אומנם חתם בוידואליד, אבל לא ראיתי אותו "מעל הנבחרת" כמו שמישהו רשם כאן.

נתאכו היה טוב אתמול ואני אחד משונאיו, במחצית שהוא שיחק הוא היה טוב אפילו טוב מאוד. דווקא דור פרץ בעמדה של 6 די הרס את המשחק ודי הרס את עצמו.

בכל אופן קשה לי לכתוב שנתאכו היה טוב, שחקן עם יחסי ציבור עצומים והמון חלטורות אבל היה טוב אתמול.

2 דקות לפני, Simba said:

ניתן לך דוגמא של ניסיון , וולטר סמואל היה באינטר המון שנים שחקן הרכב בתקופה שאינטר הייתה טובה פי כמה מהיום.

במוקדמות הצמפיונס ב2015 זהבי עשה לו בית ספר ועברנו את באזל.

מה שאני מנסה להגיד זה ששחקנים מאבדים מהיכולת עם הזמן .

ספציפית במקרה של נאתכו , אני חושב שגם בשיאו הוא היה נע ביכולת בין חלש לסביר.

סמואל היה אז בן 37 בשלהי הקריירה בלם מחליף בבאזל, בתפקיד אחר שדורש יכולות אחרות

31 דקות לפני, Shroud said:

אתה שם לב שכל הודעה שלך נגד דור פרץ? אחר כך אתה שואל למה קוראים לך טרול.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה שם לב שכל הודעה שלך נגד דור פרץ? אחר כך אתה שואל למה קוראים לך טרול.

נכון כי אני לא מת עליו.  ושהוא נותן משחק טוב אני אומר. 

לדעת רבים הוא אוברייטד. 

לא טוב לך עם הביקורת? שתה מים

1 hour ago, Insigne said:

סלמון שחקן שחקן, נראה טוב ונראה שיהיה השחקן שיגיע הכי רחוק. עשה התקדמות עצומה בשחטאר.

את אלחמיד חבל שפספסנו. ניר ביטון שחקן מצויין, לא יודע מה אתם רוצים ממנו. ברור שהליגה הסקוטית היא לא טופ-ליג ויש שם קבוצות סטייל מכבי פ"ת

אבל ניר ביטון שחקן מצוין. לא שחקן לרמות הגבוהות אבל ליגה ישראלית-בלגית-סקוטית הוא מצוין.

שון וויסמן אומנם חתם בוידואליד, אבל לא ראיתי אותו "מעל הנבחרת" כמו שמישהו רשם כאן.

נתאכו היה טוב אתמול ואני אחד משונאיו, במחצית שהוא שיחק הוא היה טוב אפילו טוב מאוד. דווקא דור פרץ בעמדה של 6 די הרס את המשחק ודי הרס את עצמו.

בכל אופן קשה לי לכתוב שנתאכו היה טוב, שחקן עם יחסי ציבור עצומים והמון חלטורות אבל היה טוב אתמול.

ניר ביטון שחקן טוב? די לאחיזת עיניים, עשה ב2 המשחקים האחרונים מלא טעויות ונדמה היה שמשחק בשביל החברים שלו בסקוטלנד במשחק הקודם, ואתמול היה לו אשמה מלאה על הגול. 

לא עוקב אחריו בסלטיק אבל לפי המשחקים האחרונים אין לו מקום בהרכב של הנבחרת.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אה אז שחקן שמשחק באירופה אוטומטי צריך לפתוח לפני שחקן שמשחק בליגה? איזה שטויות

ברור שלא אוטומטי

אבל בגדול כן. זה צריך להיות כלל אצבע (בהנחה כמובן שהוא משחק בליגה סבירה). שחקן שמשחק בליגה שרצים בה- זה פקטור משמעותי שמתווסף ליכולת נטו.