Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

2 דקות לפני, Ambition said:

אני מאוד אבל מאוד רוצה שרוטנשטיינר ישאר בנבחרת. חבל שהוא נופל בקטע של ביבראס נאתכו.

גולסה כל כך יותר עדיף עליו שזה לא מצחיק.

גולסה עדיף עליו, נטע לביא עדיף עליו, פרץ עדיף עליו, גלזר עדיף עליו, אבו פאני עדיף עליו, קארצב עדיף עליו, ריקן עדיף עליו, דודה שלי עדיפה עליו

Just now, elbanana said:

גולסה עדיף עליו, נטע לביא עדיף עליו, פרץ עדיף עליו, גלזר עדיף עליו, אבו פאני עדיף עליו, ריקן עדיף עליו, דודה שלי עדיפה עליו

חיכיתי שיגיע קרוב משפחה כלשהו...

13 דקות לפני, elbanana said:

גולסה עדיף עליו, נטע לביא עדיף עליו, פרץ עדיף עליו, גלזר עדיף עליו, אבו פאני עדיף עליו, קארצב עדיף עליו, ריקן עדיף עליו, דודה שלי עדיפה עליו

רק אם הוא משחק מעל 2 קשרי 50-50 הוא יכול לפתוח

לפני11 שעות , המכביסטית15 said:

לגמרי.

הפיתרון: ג'ורדי לנבחרת. זה לווא דווקא אומר להביא אותו ספיציפית, אפשר להביא גם צוות זר אחר שינהל אבל זה חייב להיות צוות, כמו שעשו במכבי. לא להביא רק מנהל מקצועי כמו שעשו עם רוטנשטיינר. זה לא מספיק. כל המערכת הניהולית של הנבחרת צריך להיות מורכב מאנשים עם ניסיון בתחומים האלה ולא שכונה כמו שזה עכשיו. הבעיה היא שמי שלוקח את ההחלטות האלה בהתאחדות זה בדיוק אותם אנשים שצריכים לעוף.... בניגוד למכבי ששם יש את מיטש שדואג רק למועדון ולא מחפש טובות אישיות.

נגיד ויבואו, את יודעת מה יפה?

שאחרי שנתיים לא נעלה ליורו ואז פשוט יעיפו אותם

התקשורת תחכה, כל המקורבים יתחילו לקשקש

לפני צוות זר צריך יו"ר זר

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

נגיד ויבואו, את יודעת מה יפה?

שאחרי שנתיים לא נעלה ליורו ואז פשוט יעיפו אותם

התקשורת תחכה, כל המקורבים יתחילו לקשקש

לפני צוות זר צריך יו"ר זר

בדיוק זאת הייתה הכוונה. הקטע זה שאצלנו יש את מיטש שמונע רק לטובת הקבוצה, ובנבחרת הכל אינטרסים אישיים ובגלל זה אין ברירה אלא להביא גם יו"ר שלא מעורבב פה. ובנוסף אליו את הצוות הזר סטייל ג'ורדי (וואן לוון לנוער). 

אגב לראשונה ווייסמן נראה ממש טוב בנבחרת. חד, מעורב, חושב מהר, נראה שהוא שיפר בספרד את הטכניקה.

יש לנו במשחק הזה שלישייה התקפית ברמה אירופית, חבל רק ששחקני הקישור וההגנה כל כך מוגבלים.

אני צופה בנבחרת 20 ומשהו שנים, לא זוכר אותנו מניעים כדור בצורה כל כך יפה תחת לחץ כמו שאנחנו עושים את זה תחת האוסטרים.

זה לא תמיד מוביל לתוצאות, אבל איפה זה ואיפה העבודה החאפרית של מאמנים ישראלים.