Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

לפני2 שעות , Keano said:

בכושר שלו כרגע הוא יכול לפתוח חלוץ שני לצד זהבי, וייסמן לא ממש פוגע בנבחרת ובספרד

זה נכון שהוא יכול. אבל מה עשית בזה שנתת לשני שחקנים בני 33-34 לפתוח בחלק הקדמי שלך? מנסים להצעיר את הנבחרת. מנסים להסתכל קדימה. אין היגיון בזימון של רפאלוב, וזה שיקול של גיל ולא כושר משחק.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

אז אתה מזמן את אמיר חלאילה שבמקרה הטוב יעשה קריירה של יובל אבידור? לרפאלוב יש מקום בנבחרת חד משמעית, גם אם רק מהספסל.

אני לא אמרתי מי אני מזמן במקום. רק מסביר למה אני מבין את אי הזימון שלו ואפילו מסכים עם זה. ואגב לא ברור למה אתם ששים לזמן קשר במקום חלוץ. 

1 hour ago, וזה ברשת said:

זה נכון שהוא יכול. אבל מה עשית בזה שנתת לשני שחקנים בני 33-34 לפתוח בחלק הקדמי שלך? מנסים להצעיר את הנבחרת. מנסים להסתכל קדימה. אין היגיון בזימון של רפאלוב, וזה שיקול של גיל ולא כושר משחק.

אתה יכול לדעת מראש עוד כמה שנים נשארו לו ברמה הגבוהה? 33 זה לא 37, באירופה יש לא מעט נבחרות עם זימונים של שחקנים בגיל הזה.

מי ישמע

זה לא שהשחקנים הצעירים שלנו הם מיני פוגבה שמחכים להתפוצץ 

לא היה קורה כלום אם רפאלוב בכושרו הנוכחי היה מוזמן

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

מגיע הביתה, פותח ספורט 5 לקראת המשחק

אין שידור, מעביר לערוץ 1, 2 ו-10

בודק שוב בספורט 5 על שלל ערוציו

נכנס לוואלה ספורט רואה שבוטל :doh:

מי ישמע מה כבר הפסדת...האלאנד דופק לנו שלושער עד דקה 40 בקור של 5- 

רפאלוב גם ככה לא היה משחק כי הוא לא מתאים לשיטה, אז העדיפו לתת לשחקן צעיר לחוות את זה. לא מבין למה אתם מתייחסים בכלל לפסטיבל הזה של רפאלוב.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

רפאלוב גם ככה לא היה משחק כי הוא לא מתאים לשיטה, אז העדיפו לתת לשחקן צעיר לחוות את זה. לא מבין למה אתם מתייחסים בכלל לפסטיבל הזה של רפאלוב.

הגיע הזמן שיתאימו את השיטה לשחקנים. 

אני הייתי עולה עם טננבאום (אם אפשרי), דסה, ניר ביטון, טיבי, אלחמיד כמגן שמאלי, גלזר, גולסה, קינדה/אוחנה/דן ביטון, סולומון, רפאלוב, זהבי 

דאבור תמיד מרגיש לי אוברייטד בנבחרת, ובשיטה של 3 בלמים חטפנו שני גולים למשחק. 

לפני10 שעות , Keano said:

אתה יכול לדעת מראש עוד כמה שנים נשארו לו ברמה הגבוהה? 33 זה לא 37, באירופה יש לא מעט נבחרות עם זימונים של שחקנים בגיל הזה.

בדקתי עכשיו, הוא עוד כמה חודשים בן 35. 

באירופה מזמנים שחקנים מהסוג הזה אולי לטורנירים עצמם וכאלה עם מעמד והיסטוריה, ולא רפאלוב ככה משום מקום. אצלנו המצב שונה. לשתף אותו לא יעזור בכלום.

שיתנו פעם אחת למאמן לעשות את העבודה שלו ולא לחפש בכוח על מה לבקר.

לדעתי בנבחרת צריך לשחק מי שהכי יכול לעזור לה לנצח, השחקנים שהכי בכושר ומתאימים ברגע נתון

לפתח שחקנים צעירים זה בקבוצות, שם יש גם אינטרס כלכלי בזה.. לא רואה איך זימון לנבחרת ואיזה 10 דקות פה ושם מפתחים שחקן, לדעתי זה אפילו הפוך, הוא מקבל על מגש של כסף משהו שהוא אמור להשיג ולירוק דם בשבילו..

אם אני בפיגור ואני רוצה להעלות מישהו מהספסל לדקות אחרונות אני אבחר מאה פעם ברפאלוב ולא בחלוץ שכבש שני שערים בכל הקריירה המקצוענית שלו בבני סכנין, שזה בלי שום קשר לרפאלוב לא ראוי בעיניי

זה עוד יותר מוזר כי נאתכו הוא באנקר בהרכב למרות שמקצועית כמעט כולם יסכימו שאין לו מקום אולי אפילו בסגל ואני לא רואה שם איזו רוח לחימה או השפעה וכריזמה שמתקרבת ללחפות על זה

לפני7 שעות , מכביזם זה בדם said:

הגיע הזמן שיתאימו את השיטה לשחקנים. 

למה? מדובר בזהבי? כולה שחקן שעושה יותר מדי רעש. כשהוא היה מועמד למכבי כולם בכו ואמרו שהוא לא ברמה ומיותר.

איכס התאחדות דוחה שקוף כל כך שהם רוצים עוד כמה שקלים, מזל גדול שלנורווגים היה שכל לבטל את המשחק.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

למה? מדובר בזהבי? כולה שחקן שעושה יותר מדי רעש. כשהוא היה מועמד למכבי כולם בכו ואמרו שהוא לא ברמה ומיותר.

קודם כל, אני מדבר באופן כללי. מעבר לכך - גם אם הוא לא זהבי, הוא בכושר מעולה בליגה טובה מאוד.

התפקיד האמיתי של סולומון זה קיצוני. התפקיד של רפאלוב, שבכושר יותר טוב מוייסמן ודאבור שלא עשו כלום בנבחרת עדיין, הוא גם קיצוני. 

וזה לא שנראינו מי יודע מה במערך הקיים עם 5-3-2. אז הגיע הזמן שיעשו שינויים. 

19 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

קודם כל, אני מדבר באופן כללי. מעבר לכך - גם אם הוא לא זהבי, הוא בכושר מעולה בליגה טובה מאוד.

התפקיד האמיתי של סולומון זה קיצוני. התפקיד של רפאלוב, שבכושר יותר טוב מוייסמן ודאבור שלא עשו כלום בנבחרת עדיין, הוא גם קיצוני. 

וזה לא שנראינו מי יודע מה במערך הקיים עם 5-3-2. אז הגיע הזמן שיעשו שינויים. 

לא נראינו מי יודע מה בגלל שאנחנו נבחרת לא טובה. מערך חדש או מאמן חדש לא ישנו את זה וחבל שלא מבינים את זה פה.

57 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא נראינו מי יודע מה בגלל שאנחנו נבחרת לא טובה. מערך חדש או מאמן חדש לא ישנו את זה וחבל שלא מבינים את זה 

אמנם אנחנו נבחרת לא טובה אבל אנחנו לא ממצים אפילו חצי מהפוטנציאל הטמון בסגל.

51 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אמנם אנחנו נבחרת לא טובה אבל אנחנו לא ממצים אפילו חצי מהפוטנציאל הטמון בסגל.

לא יודע. כל קמפיין יש מאמן אחר שמאשימים אותו. כנראה שהבעיה היא לא המאמן.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

לא נראינו מי יודע מה בגלל שאנחנו נבחרת לא טובה. מערך חדש או מאמן חדש לא ישנו את זה וחבל שלא מבינים את זה פה.

בסדר, עדיין עדיף לנסות ולראות. זה בטח יותר טוב מלהמשיך עם הקיים שלא עובד. 

לפני5 שעות , הנדון said:

איכס התאחדות דוחה שקוף כל כך שהם רוצים עוד כמה שקלים, מזל גדול שלנורווגים היה שכל לבטל את המשחק.

הכי הרג אותי זה, כאילו הם לא רצו את הפיצוי אבל בגלל שכל כך חשוב להם הכבוד של הנבחרת לקחו:

"בהתאחדות ייקחו את הפיצוי כדי שהנורבגים יבינו שהם לא יכולים לעשות מה שהם רוצים וצחוק מנבחרת ישראל"

ההתאחדות לכדורגל היא הפועל.

וואלה אני שונא את החבר'ה האלה.

בכל צומת דרכים, ההתאחדות מקבלת החלטות ברמת הפועל. החלטות שנואות, מעצבנות, קטנוניות. 

אשכרה הפועל. אנחנו בדרג ז' באירופה אבל העסקנים חושבים שאנחנו ברזיל ולמישהו אכפת בעולם מהנבחרת הקיקיונית שלנו.

לא הבנתי למה אתם נגד הנבחרת בסיפור הזה. נשמע לי סביר שהנבחרת תפוצה אחרי שהיא טסה לאוסולו וקיבלה ביטול כמה שעות לפני המשחק. 

כל הפסטיבל בתקשורת של "אנחנו לא פראיירים והם ישלמו לנו" זה מביך רצח, אבל פיצוי מגיע לנו

1 hour ago, תמיר8 said:

אילון אלמוג ותומר אלטמן פתחו בהרכב U21 נגד צפון מקדוניה

קארצב נכנס כמחליף בדקה 60. לא מבין איך שי אליאס (מי זה??) רואה דקות לפניו.