Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

1 hour ago, פנחס שוף said:

ערוץ הספורט זה זוועה חייבים לסגור אותם

רק בגלל התגובות פה בפורום אני מבין שברקו הצטרף אליהם, הפסקתי לצפות כבר לפני כמה שנים בערוץ הזה בכל דבר שהוא לא שידור ישיר של ספורט נטו וגם אז זה על מיוט..

1 hour ago, איתי-מכביסט said:

פרסמו לא מזמן את הטבלה של הכובשים בנבחרת במשחקים רשמיים. 

מישהו יכול להביא אותה לפה?

השלושער מהיום לא מעודכן כמובן

IMG_20201015_013528.jpg

זהבי צריך לקחת תחת חסותו את סולומון...

להעביר איתו שבוע שלם בפגרה של עבודה על בעיטות לשער וסיומת, אם זה יקרה סולומון יגדל למפלצת כדורגל

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

תצחק, אבל זה הבן אדם. עושה את הבלתי אפשרי. 

האמנת שנעבור את באזל? שזהבי ישים שם דקה 90? בדרבי כשהיינו בפיגור של שני שערים בדקות הסיום האמנת שננצח? היום במחצית האמנת שהנבחרת תנצח? האמנת שננצח את אוסטריה בזכותו? 

מתי היינו בפיגור של שני שערים בדקות הסיום בדרבי וניצחנו? :g:

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

InShot_20201015_000847187.thumb.jpg.8cf226d6c2572715480299fe2c394643.jpg

בינתיים לחמן

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גם עם דיא ווייסמן היינו מנצחים... להלחיף את ערן במחצית?

תגידו לי, אנחנו והוא ראינו אותו משחק.?

זהבי הבקיע מחצית ראשונה או שנייה? לא הבנתי..

אותם אנשים שהרסו את הכדורגל הישראלי מנסים להרוס שוב.

יולי צריך להיות מאמן נבחרת ישראל, אסור לגעת.

לא משנה מה, אסור מאמן ישראלי, נקודה.

בספורט 5 ממציאים כותרת שייני "ישוחרר" מהנבחרת

למיטב זכרוני הוא נתן משחק טוב נגד הצ'כים ומנע 2 שערים בטוחים

יקבל הודעה על סיום דרכו, כאילו שבנבחרת יש חוזה ...כבר 3 שנים שאומרים את זה ובסוף הוא מוזמן.

22 דקות לפני, erantheking21 said:

בספורט 5 ממציאים כותרת שייני "ישוחרר" מהנבחרת

למיטב זכרוני הוא נתן משחק טוב נגד הצ'כים ומנע 2 שערים בטוחים

יקבל הודעה על סיום דרכו, כאילו שבנבחרת יש חוזה ...כבר 3 שנים שאומרים את זה ובסוף הוא מוזמן.

חחח איזה שטויות

איך נותנים למשה פרימו שאין לו מושג בכדורגל לרשום דבר כמו שהוא רשם ועוד בכתבה שהיא ראשית באתר הזה?

"

ערן זהבי הוא מגדולי השחקנים בישראל בכל הזמנים. כל הסופרלטיבים עליו נכונים: ענק, ווינר, "מהגולרים הטובים בעולם היום", שזה ציטוט של משה חוגג. אי אפשר בלעדיו וכו' וכו'. הכל נכון ואני לא מתווכח. אגלה לכם סוד, אחרי משחקו הראשון של ערן זהבי בפ.ס.וו איינדהובן, שלחתי לו הודעת וואטסאפ בזו הלשון: "אתה פשוט פנומן, אי אפשר לתאר את היכולת שלך כחלוץ". אני חותם על כל מילה ונזכיר גם מה עשה בארץ עם מכבי תל אביב ובתקופה שלו בסין. חלוץ בלתי רגיל.

הכל נכון, עד שאנחנו מגיעים למשחקי הנבחרת. נבחרת ישראל חייבת לשנות גישה. שחקנים שמשחקים מספר קדנציות ולא הביאו אותנו לכלום, צריכים להחליף אותם. יגידו ובצדק לא מעט אנשים, וביניהם עמיתי וחבריי, ש"הוא היחיד שנותן גולים בנבחרת". צודקים, אבל האם ניסינו אופציות אחרות? אולי ללא ערן זהבי יתר שחקני ההתקפה ירגישו יותר בנוח ויותר משוחררים, וכמות הגולים שלו תתחלק עם שלושה או ארבעה שחקנים? אין תשובה לאף אחד - כי לא ניסינו. לדעתי התלות בערן זהבי היא קיצונית, וצריך לנסות אפשרויות אחרות.

המאמן רוטנשטיינר הודה בסיום המשחק: "אנחנו תלויים בערן זהבי". האם נראה לכם הגיוני ששחקן אחד יהיה מעל המותג שנקרא 'נבחרת ישראל'? האם נראה לכם שמזמינים לנבחרת 20 שחקנים ו-19 הם כמו בובות שלא מתייחסים אליהן? האם נראה לכם הגיוני ששחקן גדול ככל שיהיה יגיד ליתר שחקני הנבחרת 'אני מאמין בכם'?

אין בכלל בעיה שהכוכב ימשיך בנבחרת ישראל וימשיך לכבוש בצרורות, והלוואי שגם יביא אותנו לטורניר גדול כמו בנאום "האטרף" שלו לפני סקוטלנד. דעתי, לאחר שלא הגענו לטורניר גדול עם שחקנים גדולים שלא היו פחות טובים מזהבי, היא שצריכים לנסות משהו אחר. לא בטוח שזה יצליח, אבל אם לא ננסה, איך נדע?

קיבלתי בימים האחרונים ובמיוחד אתמול בוואטסאפ ובטוויטר לא מעט תגובות, והבטחתי להשיב היום בטור. יתרה מכך, גם קיבלתי הודעת וואטסאפ מבכיר בהתאחדות לכדורגל. הבטחתי תשובה וקיימתי. רק דבר אחד אל תשאלו אותי יותר: האם צריך לוותר על מסי בארגנטינה ועל רונאלדו בפורטוגל? גם הנבחרות הללו תלויות בשני הפנומנים. תשובתי אליכם היא: ברגע שזהבי יוביל אותנו כל ארבע שנים למונדיאל ולגמר מונדיאל כמו מסי ויוביל אותנו כל ארבע שנים ליורו ולזכייה ביורו כמו רונאלדו, שיישאר בנבחרת עד גיל 50 מצידי. הרי זהבי בעצמו אמר לאחר זריקת הסרט: "לא נגיע לכלום גם עוד 50 שנה". אז בואו ננסה משהו אחר."

כאילו שכל קמפיין רונאלדו ומסי מגיעים לגמר של טורניר נבחרות 

10 דקות לפני, BRoi said:

איך נותנים למשה פרימו שאין לו מושג בכדורגל לרשום דבר כמו שהוא רשם ועוד בכתבה שהיא ראשית באתר הזה?

"

ערן זהבי הוא מגדולי השחקנים בישראל בכל הזמנים. כל הסופרלטיבים עליו נכונים: ענק, ווינר, "מהגולרים הטובים בעולם היום", שזה ציטוט של משה חוגג. אי אפשר בלעדיו וכו' וכו'. הכל נכון ואני לא מתווכח. אגלה לכם סוד, אחרי משחקו הראשון של ערן זהבי בפ.ס.וו איינדהובן, שלחתי לו הודעת וואטסאפ בזו הלשון: "אתה פשוט פנומן, אי אפשר לתאר את היכולת שלך כחלוץ". אני חותם על כל מילה ונזכיר גם מה עשה בארץ עם מכבי תל אביב ובתקופה שלו בסין. חלוץ בלתי רגיל.

הכל נכון, עד שאנחנו מגיעים למשחקי הנבחרת. נבחרת ישראל חייבת לשנות גישה. שחקנים שמשחקים מספר קדנציות ולא הביאו אותנו לכלום, צריכים להחליף אותם. יגידו ובצדק לא מעט אנשים, וביניהם עמיתי וחבריי, ש"הוא היחיד שנותן גולים בנבחרת". צודקים, אבל האם ניסינו אופציות אחרות? אולי ללא ערן זהבי יתר שחקני ההתקפה ירגישו יותר בנוח ויותר משוחררים, וכמות הגולים שלו תתחלק עם שלושה או ארבעה שחקנים? אין תשובה לאף אחד - כי לא ניסינו. לדעתי התלות בערן זהבי היא קיצונית, וצריך לנסות אפשרויות אחרות.

המאמן רוטנשטיינר הודה בסיום המשחק: "אנחנו תלויים בערן זהבי". האם נראה לכם הגיוני ששחקן אחד יהיה מעל המותג שנקרא 'נבחרת ישראל'? האם נראה לכם שמזמינים לנבחרת 20 שחקנים ו-19 הם כמו בובות שלא מתייחסים אליהן? האם נראה לכם הגיוני ששחקן גדול ככל שיהיה יגיד ליתר שחקני הנבחרת 'אני מאמין בכם'?

אין בכלל בעיה שהכוכב ימשיך בנבחרת ישראל וימשיך לכבוש בצרורות, והלוואי שגם יביא אותנו לטורניר גדול כמו בנאום "האטרף" שלו לפני סקוטלנד. דעתי, לאחר שלא הגענו לטורניר גדול עם שחקנים גדולים שלא היו פחות טובים מזהבי, היא שצריכים לנסות משהו אחר. לא בטוח שזה יצליח, אבל אם לא ננסה, איך נדע?

קיבלתי בימים האחרונים ובמיוחד אתמול בוואטסאפ ובטוויטר לא מעט תגובות, והבטחתי להשיב היום בטור. יתרה מכך, גם קיבלתי הודעת וואטסאפ מבכיר בהתאחדות לכדורגל. הבטחתי תשובה וקיימתי. רק דבר אחד אל תשאלו אותי יותר: האם צריך לוותר על מסי בארגנטינה ועל רונאלדו בפורטוגל? גם הנבחרות הללו תלויות בשני הפנומנים. תשובתי אליכם היא: ברגע שזהבי יוביל אותנו כל ארבע שנים למונדיאל ולגמר מונדיאל כמו מסי ויוביל אותנו כל ארבע שנים ליורו ולזכייה ביורו כמו רונאלדו, שיישאר בנבחרת עד גיל 50 מצידי. הרי זהבי בעצמו אמר לאחר זריקת הסרט: "לא נגיע לכלום גם עוד 50 שנה". אז בואו ננסה משהו אחר."

כאילו שכל קמפיין רונאלדו ומסי מגיעים לגמר של טורניר נבחרות 

המחסור בתקשורת ספורט איכותית בארץ היא ביחס ישיר לתרבות הספורט הלא קיימת במקרה הטוב והמבחילה במקרה הרע.

טמטום טהור 

האם מישהו יכול לפרשן לי מה הוא רצה להגיד?

זכינו בלוטו הכל מצוין, אולי הינו מנסים אבל אופציות אחרות כמו לזכות בווינר? אולי נרוויח מזה יותר?

אנחנו גם תמיד מזמנים ליגיונרים או שחקנים מליגת העל, ניסינו פעם לזמן שחקנים מליגה א'? 

עד עכשיו לא עלינו, אז אולי כדאי לנסות שחקנים מליגה א'.

זה מצחיק אבל אף אחד לא זוכר את נבחרת ישראל כל כך טובה התקפית, ובפועל יש לנו רק שחקן התקפה אחד שבא לידי ביטוי.