Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

2 דקות לפני, כהן said:

ואם אני כבר במוד של שאילת שאלות, אז- לא אמרו שמרציאנו נמצא בכושר הטוב בחייו, ושהוא המניה הבטוחה בנבחרת? זוכר שצנציפר כתב את זה במפורש, וכידוע לכולנו צנצי אף פעם לא טעה, לא טועה ולא יטעה..

כל הליגיונרים הם כוכבים בינלאומיים ולא מפסיקים להחמיא להם בתקשורת המקומית.

אני ציני כמובן. אנחנו חיים כמו בשנות ה90. לאף אחד אין מושג מה קורה באמת עם מי שמשחק בחו"ל למרות שהכל משודר בטלוויזיה. עיתונאים לקקנים ימשיכו לספק לנו כתבות שקריות על הופעות מרשימות שלהם, לאף אחד אין באמת כח לאמת את זה. בסוף מגיע מאמן נבחרת, איש מקצוע לכאורה, קורא איזה כתבה ואומר "וואי הוא בטח מככב שם, יאללה נזמן!".

ככה מגיעים לנבחרת שחקנים אלמוניים כמו אלמקייס ואבו חנא. שלא נדבר על קבהא ששיחק בליגת העל כמה שנים, אבל קיבל זימון רק טחרי שקיבל דקות במדי מאריבור נגד ב"ש בצ'מפיונס. כי אלישע גילה שיש לגיונר! ואם הוא משחק באירופה הוא בטח טוב!

1 דקה לפני, Yellowald said:

כל הליגיונרים הם כוכבים בינלאומיים ולא מפסיקים להחמיא להם בתקשורת המקומית.

אני ציני כמובן. אנחנו חיים כמו בשנות ה90. לאף אחד אין מושג מה קורה באמת עם מי שמשחק בחו"ל למרות שהכל משודר בטלוויזיה. עיתונאים לקקנים ימשיכו לספק לנו כתבות שקריות על הופעות מרשימות שלהם, לאף אחד אין באמת כח לאמת את זה. בסוף מגיע מאמן נבחרת, איש מקצוע לכאורה, קורא איזה כתבה ואומר "וואי הוא בטח מככב שם, יאללה נזמן!".

ככה מגיעים לנבחרת שחקנים אלמוניים כמו אלמקייס ואבו חנא. שלא נדבר על קבהא ששיחק בליגת העל כמה שנים, אבל קיבל זימון רק טחרי שקיבל דקות במדי מאריבור נגד ב"ש בצ'מפיונס. כי אלישע גילה שיש לגיונר! ואם הוא משחק באירופה הוא בטח טוב!

מסכים בהכל כמובן, אבל דווקא בגלל שמה שכתבת זה נכון, זה מדאיג יותר. אם גם צוות לא ישראלי שעל פניו אמור להיות נטול פניות, ולא נתון תחת לחצים של סוכנים/חברים/אינטרסנטים מפוקפקים, ועדיין ההחלטות המתקבלות הם לשביעות רצונו של כתב זה או אחר, אז אין תקומה לנבחרת הזו ולכדורגל הישראלי בכלל..

קצת מרגיש רע עבור רוטנשטיינר. באמת שזו אחת המחציות הכי טובות התקפית שאני זוכר מהנבחרת.

הגענו לרחבה שלהם פעם אחר פעם והגענו לכמה מצבים ממש טובים, ומה שזוכרים בסוף זה את התוצאה הגרועה.

מקווה מאוד שהאוסטרי ישאר. רואים תהליך חיובי שלא נראה תחת מאמנים ישראלים.

1 דקה לפני, Ambition said:

באמת שזו אחת המחציות הכי טובות התקפית שאני זוכר מהנבחרת.

נחמת עניים. מרגיש לי כאילו המשפט הזה נאמר לפחות פעם-פעמיים בכל קמפיין.

1 דקה לפני, חבסוס said:

נחמת עניים. מרגיש לי כאילו המשפט הזה נאמר לפחות פעם-פעמיים בכל קמפיין.

אבל בסדר זה נכון אין מה לעשות

לא סתם מכבי מביאים זרים להגנה, הבעיה של ישראלים היא בהגנה