Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

2 דקות לפני, robertod said:

תזכיר מה הסיבה

צריך להיות 5 שנים בארץ אם אני לא טועה (אולי 5 שנים בעל אזרחות, אבל נראה לי אופציה א היא הנכונה)

עריכה:

בשל חוקי פיפ"א, שמחייבים מתאזרח לגור חמש שנים בארץ

לפני3 שעות , החתול הצהוב said:

זהבי עשה אתמול ורמוט. נעל את עצמו בשירותים ובכה.

שמע כשקראתי את הכותרת הזאת זה מה זה עשה לי רע בבטן. 

זה ציטוט שלא הייתי רוצה לשמוע בהקשר של זהבי... בטח עם הרפרנס של ורמוט אחרי ההפסד בדרבי ההוא

צטט

“כל עוד אנחנו נהיה בשלטון, אתה לא תאמן בנבחרת ישראל. עד שלא תתנצל בפני הליכודניקים לא תהיה המאמן של ישראל”.

מירי רגב

לפני20 שעות , פנחס שוף said:

צריך להיות 5 שנים בארץ אם אני לא טועה (אולי 5 שנים בעל אזרחות, אבל נראה לי אופציה א היא הנכונה)

עריכה:

בשל חוקי פיפ"א, שמחייבים מתאזרח לגור חמש שנים בארץ

זה כבר הסבר שחוזר ברמת המיסים של זהבי

לפני4 שעות , פנחס שוף said:

מירי רגב

ההתאחדות היא גוף אוטונומי ולמדינה אסור להתערב בהחלטות מקצועיות שלה, אחרת זה עלול אפילו לגרום להשעייה של ישראל מפיפ"א.

תאכלס אהבתי איך שהיא ענתה לו. מגיע לו שישימו אותו במקום ויעקצו אותו במקום הכי כואב. מצא את מי לעצבן חחח היא עפה עליו והוא בקושי הצליח להשחיל מילה חחח 

ברור כמובן ששרה לא אמורה להתנצח ככה עם אף אחד, אבל כבר התרגלנו למירי שלנו, זה מה יש... לפחות נקבל קצת בידור מכל הסיפור. 

40 דקות לפני, Krishi said:

תאכלס אהבתי איך שהיא ענתה לו. מגיע לו שישימו אותו במקום ויעקצו אותו במקום הכי כואב. מצא את מי לעצבן חחח היא עפה עליו והוא בקושי הצליח להשחיל מילה חחח 

ברור כמובן ששרה לא אמורה להתנצח ככה עם אף אחד, אבל כבר התרגלנו למירי שלנו, זה מה יש... לפחות נקבל קצת בידור מכל הסיפור. 

מה זה שלנו?

שרה שאין לה מושג שאסור לממשלה להתערב בעניינים מקצועיים בהתאחדות

שרה שהיא בכלל שרת התחבורה ולא ספורט

שרה שמאיימת על אזרח פשוט, אומנם אזרח עם הרבה כוח יחסית לאזרח אבל עדין אזרח

52 דקות לפני, Krishi said:

היא רק הוכיחה שהוא צודק בכל מילה

12 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה זה שלנו?

שרה שאין לה מושג שאסור לממשלה להתערב בעניינים מקצועיים בהתאחדות

שרה שהיא בכלל שרת התחבורה ולא ספורט

שרה שמאיימת על אזרח פשוט, אומנם אזרח עם הרבה כוח יחסית לאזרח אבל עדין אזרח

ו...? מה הנקודה שלך לא הבנתי. 

הוא לא הצליח להשחיל מילה כי היא התבהמה כאילו היא במשחק כדורגל אפילו המונחים שלה הגיעו משם, כמעט נפלטה לה קללה אפילו, איככס להקיא

3 דקות לפני, Krishi said:

ו...? מה הנקודה שלך לא הבנתי. 

אומנם התגובה שלך לא מופנית אליי, אבל עד שתקבל מענה מהאדם שאותו שאלת, אענה את דעתי ואומר לך שלא רק שאותה השרה שוב הוכיחה את רמתה הדלוחה ואוצר המילים העילג שלה, ולא רק שאין לה כבר קשר לספורט אז מה היא קשורה לנושא, אלה ובעיקר האמירה שלה עלולה להוות פתח לסילוק הנבחרת (והקבוצות הישראליות אגב) מהמפעלים הבינלאומיים, וכבר עשו זאת למדינות כאלו ואחרות..

1 דקה לפני, כהן said:

אומנם התגובה שלך לא מופנית אליי, אבל עד שתקבל מענה מהאדם שאותו שאלת, אענה את דעתי ואומר לך שלא רק שאותה השרה שוב הוכיחה את רמתה הדלוחה ואוצר המילים העילג שלה, ולא רק שאין לה כבר קשר לספורט אז מה היא קשורה לנושא, אלה ובעיקר האמירה שלה עלולה להוות פתח לסילוק הנבחרת (והקבוצות הישראליות אגב) מהמפעלים הבינלאומיים, וכבר עשו זאת למדינות כאלו ואחרות..

שוב...  ו..? איך זה קשור לתגובה שלי לא הבנתי.

מעבר לכך שעל אמירה כזאת בלבד אף אחד לא העיף שום נבחרת משום מפעל. 

1 דקה לפני, Krishi said:

שוב...  ו..? איך זה קשור לתגובה שלי לא הבנתי.

מעבר לכך שעל אמירה כזאת בלבד אף אחד לא העיף שום נבחרת משום מפעל. 

התגובה שלך היתה מיני שיר הלל לאותה הבחורה (גם אם רצית בסך הכל לעקוץ ולהסתלבט על המגיש), אם יש לה בעיה עם ברקוביץ' אז שתפתור אותה איתו מאחורי הקלעים ולא בפופוליזם זול ומבחיל, ובטח שלא באמירות דביליות כל כך. ואולי אף אחד לא יזרוק אותך משום מפעל מחר בבוקר, אבל עוד אמירה ועוד אמירה שכזו כשברקע יש לא מעט ארגונים שמנסים כבר שנים לעשות דה לגיטימציה למדינה על כל היבטיה (וינצלו כל הזדמנות וכל אמירה שכזו בכדי להוציא לפועל את תוכניתם), אזי מניח שגם אתה מודע לכך כששר אומר דברים כאלו בפומבי בין אם הוא מתכוון לכך ובין אם אומר זאת רק לשם הפרובקציה, רב הנזק על התועלת..

26 דקות לפני, כהן said:

התגובה שלך היתה מיני שיר הלל לאותה הבחורה (גם אם רצית בסך הכל לעקוץ ולהסתלבט על המגיש), אם יש לה בעיה עם ברקוביץ' אז שתפתור אותה איתו מאחורי הקלעים ולא בפופוליזם זול ומבחיל, ובטח שלא באמירות דביליות כל כך. ואולי אף אחד לא יזרוק אותך משום מפעל מחר בבוקר, אבל עוד אמירה ועוד אמירה שכזו כשברקע יש לא מעט ארגונים שמנסים כבר שנים לעשות דה לגיטימציה למדינה על כל היבטיה (וינצלו כל הזדמנות וכל אמירה שכזו בכדי להוציא לפועל את תוכניתם), אזי מניח שגם אתה מודע לכך כששר אומר דברים כאלו בפומבי בין אם הוא מתכוון לכך ובין אם אומר זאת רק לשם הפרובקציה, רב הנזק על התועלת..

אני נהניתי לראות את ברקוביץ' חוטף ועשיתם מזה כזה סימפוזיון... בחיאת... 

7 דקות לפני, Krishi said:

אני נהניתי לראות את ברקוביץ' חוטף ועשיתם מזה כזה סימפוזיון... בחיאת... 

רק אסכם את הנושא בכך שהבנתי שהמסר שלך היה שנהנית לראות את ברקוביץ' חוטף (וכתבתי את זה בתחילת הודעתי הקודמת), עניתי לך מלכתחילה כי היה נראה לרגע שלא הבנת כל כך למה יוצאים על השטויות מבית מדרשה של אותה השרה, ורק רציתי לחדד את הנקודה. בכל מקרה גם הוא וגם היא לא צריכים להראות על המסך, אבל במדינה שמקדשת את הבערות, העילגות, והפופוליזם, אלו הם גיבורי התרבות שלנו, וחמור מכך אלו הם האנשים שמנהלים את המדינה וקובעים על חיינו..