Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

איך אלי גוטמן מפרשן ומייעץ למאמן הנבחרת?

צריכים לשים שקופית הנ"ל פספס את השחקן הכי גדול בדור האחרון בכדורגל הישראלי ונכשל כמאמן נבחרת

6 דקות לפני, Ambition said:

נכון שיש לו פרצוף של מערבב, אבל אני דווקא מתרשם שמדובר במישהו שמבין כדורגל ברמה גבוהה.

ההתקפת טיקי טקה שעשינו בדקות הראשונות היה בית ספר לכדורגל שאני לא זוכר אותנו עושים שנים.

חבל רק שזה קורה אחת לעשרים שנה ולא אחת לעשר דקות.

אירופאי + מבטא של חייל ss תמיד נשמע מקצועי. לא חושב שיש לו קשר לטיקי טאקה הזה, שאכן היה מאוד מרשים (ולא קורה בדרך כלל), אלא העובדה שבאמת יש לך חצי סגל ברמה גבוהה מאוד שיצליח לבצע מהלכים יפים גם עם בלבול על הקווים. 

לא מבין את ההתעקשות על נאתכו, לא מבין למה גלזר לא מולחם כאשר הוא יכול להתאים בול. עוד כמה פוזשנים מוזרים של שחקנים. 

אני לא יודע מה החשיבות של הקמפיין, אולי זה ניסוי וטעיה. בכל מקרה אני אשמח להתבדות, הנבחרת מאוד חשובה לי.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יאמן שדן גלזר אחד הקשרים האחוריים הכי טובים שידע הכדורגל הישראלי בספסל רק בגלל שהוא נמוך ולא משחק באירופה (לא מוצא סיבה אחרת) ופאקינג ביבראס נאתכו וגם דור פרץ פותחים.

יש שחקנים של מכבי התקפיים שלא נספרים בנבחרת כבר כמה שנים וזה ממש מרתיח את הדם. ואל תגידו לי ״יונתן כהן נתן משחק מצוין! הוא בישל גול!״ בואו... הוא לא הורגש כמעט, בעט לשמיים בבעיטה החופשית שלו ובגול שלנו ניסה בכלל למסור לוויצמן וכבשנו במקרה... 

דור מיכה (שחקן העונה ב2018-19 למי ששכח) במשך כל העשור הזה לא נספר בכלל קמפיין אחרי קמפיין אחרי קמפיין, אצילי אני לא זוכר מתי קיבל זימון,

ותגידו לי לאבי ריקן אין מקום ב11? או לגולסה? לאף אחד מהם אין מקום לפחות כמחליפים?

לדן גלזר, שחקן העונה שעברה לא מגיע יותר מדקה אחת בתוספת הזמן בשני משחקים? למה נאתכו צריך לקבל את החולצה כל פעם מחדש? לאן כבר הגענו עם נאתכו במשך עשור בנבחרת??

ואז מה אם הוא נמוך? סולומון הכי קטן על המגרש והוא נתן פה משחק מצוין, תנו לדן עם החוכמה שלו והפיזיות לשחק כבר!

פאקינג אריאל הרוש שאין לו קבוצה הוא השוער על הספסל בנבחרת! אבל דניאל טננבאום ששבר פה שיאים שלא היו פה לעולם ומשחק עם טיבי באופן קבוע? חחח מה פתאום

בתור אוהד נבחרת פשוט כואב לי שמשחקים בלי שכל וחוכמת משחק. כל העולם ראה שאין קשר אמצע עושה משחק ודור פרץ לא טבעי שם, ריקן לא יכול להיות שם? גולסה? גם רפאלוב יכול בכיף להשתלב...

חבל מאוד.

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

יוווווו איזה סתום פשכצקי, אני משתין מצחוק 

We rescue a point today

שפיכהצקי מביך כהרגלו

10 דקות לפני, חבסוס said:

אירופאי + מבטא של חייל ss תמיד נשמע מקצועי. לא חושב שיש לו קשר לטיקי טאקה הזה, שאכן היה מאוד מרשים (ולא קורה בדרך כלל), אלא העובדה שבאמת יש לך חצי סגל ברמה גבוהה מאוד שיצליח לבצע מהלכים יפים גם עם בלבול על הקווים. 

לא מבין את ההתעקשות על נאתכו, לא מבין למה גלזר לא מולחם כאשר הוא יכול להתאים בול. עוד כמה פוזשנים מוזרים של שחקנים. 

אני לא יודע מה החשיבות של הקמפיין, אולי זה ניסוי וטעיה. בכל מקרה אני אשמח להתבדות, הנבחרת מאוד חשובה לי.

האופציות הן או אירופאי אינטליגנט עם מבטא של חייל ss שמבין את המשחק, או ישראלי גנרי חסר מושג עם מבטא של שוקו מבובה של לילה שיוציא מינימום מהשחקנים הגם ככה אפורים שלנו.

מעדיף את האופציה הראשונה.

3 דקות לפני, Ambition said:

האופציות הן או אירופאי אינטליגנט עם מבטא של חייל ss, או ישראלי גנרי חסר מושג עם מבטא של שוקו מבובה של לילה שיוציא מינימום מהשחקנים הגם ככה אפורים שלנו. מעדיף את האופציה הראשונה.

באופציות האלה אני איתך. כמובן שרק צוות זר, הלוואי היה אפשר להחליף כל יהודון בהתאחדות בגרמני. בכל מקרה, הייתי שמח למאמן זר עם ארגז של ניסייון והצלחות עם נבחרות בסגנון שלנו. לא חושב שכסף יהווה בעיה.

5 דקות לפני, Armagedon said:

רק לחשוב אם ההרכב היה נראה ככה:

טננבאום,

דסה, טיבי, אלחמיד, ביטון, טוואטחה

גלזר, סלומון, גולסה (כשיר)

זהבי, דאבור

מה אתה רוצה ממרציאנו ? 

1 דקה לפני, ravid said:

כל מי שמביע דעה כלשהי על רוטשטיינר עד כה: הוא מאמן את הנבחרת בערך חודש והיו לו רק 3 או 4 ימי אימונים בסך הכל.

ונשארו לו עוד שלושה חודשים וארבעה ימי אימון עד שישלחו אותו ויתנו לאבוקוף

ביטון

נאתכו

אלה שחקנים שהיו צריכים לעוף מהנבחרת מלפני מלא זמן. לא ברור לי איך הם עדיין פותחים בנבחרת.

נשבע שפיבן עדיף על ביטון. אפילו איזה בלם גנרי מחיפלה.

פרץ לא צריך לשחק מול נבחרות בסדר גודל של סלובקיה. צריך משהו יותר התקפי.

וטיבי פלופ חייב בלם זר לידו אחרת הוא יורד ב50 אחוז ביכולת שלו. אני חושש שזה יעלה לנו ביוקר בסיבוב השלישי.

צר לי אולי לאכזב פה כמה אנשים אבל לא דן גלזר ולא דור פרץ עדיין לא שיחקו עד היום כדורגל אמיתי אלא אם אתם חושבים שלהתמודד כל שבת מול איזה ניר לקס או סער פדידה זה כדורגל אמיתי ואם כן אז אתם טועים. הם צריכים עונה אחת לפחות בליגה אירופית אפילו בינונית כמו בלגיה או אוקראינה כדי שיהיה להם קייס לחולצת הרכב בנבחרת ועד שזה לא יקרה הם יכולים להיות רק גיבוי ברירת מחדל לשחקנים כמו כיאל וניר ביטון שאמנם הם לא איזה להיט אבל לפחות הם יודעים באיזו מהירות ואגרסיביות משחקים כדורגל באירופה.

2 דקות לפני, ravid said:

צר לי אולי לאכזב פה כמה אנשים אבל לא דן גלזר ולא דור פרץ עדיין לא שיחקו עד היום כדורגל אמיתי אלא אם אתם חושבים שלהתמודד כל שבת מול איזה ניר לקס או סער פדידה זה כדורגל אמיתי ואם כן אז אתם טועים. הם צריכים עונה אחת לפחות בליגה אירופית אפילו בינונית כמו בלגיה או אוקראינה כדי שיהיה להם קייס לחולצת הרכב בנבחרת ועד שזה לא יקרה הם יכולים להיות רק גיבוי ברירת מחדל לשחקנים כמו כיאל וניר ביטון שאמנם הם לא איזה להיט אבל לפחות הם יודעים באיזו מהירות ואגרסיביות משחקים כדורגל באירופה.

נכון.

בוא נראה את גלזר באירופה. מאוד מעניין אותי.

5 דקות לפני, ravid said:

אבל דור פרץ, בלי חול, מקבל את חולצת ההרכב לא כבריירת מחדל. והוא לא גיבוי. הוא אחד הבאנקרים הידועים. אז אם זה כך, גלזר עדיף ושאלו שמשחקים בחול(נאתכו, סולומון), יהיו יותר קדימה. זה בדיוק תואם את עמדות המקור שלהם.