Jump to content

נבחרת

דקסטר

Recommended Posts

זוכר שדיברתי עם כמה שחקנים שלנו במוקדמות מונדיאל 2006, אמרתי להם קיבלתם שני משחקים אחרונים נגד איי פארו יש סיכוי גבוה שמה שיקבע זה הפרש שערים. תפציצו עם כמה שיותר שערים. בסוף ניצחנו בקושי ובלחץ 2-1, ו-2-0, אבי כבש 1. ובסוף באמת נפלנו על הפרש שערים. פספוס ענק...

1 hour ago, Krishi said:

#נאתכולאהקפטןשלי :P

חחחחח אני צוחק. בנושא נתכו וההמנון אני בדעה שלך

1 hour ago, Krishi said:

עזוב אל תתאמץ, חוץ ממך וממני אף אחד פה לא רוצה שהנבחרת תצליח, את רובם זה לא מעניין, ומבחינתם הלוואי שלא יזמנו אף שחקן של מכבי לנבחרת אף פעם בשום קמפיין, גם לא לידידות. 

אם הנבחרת הייתה גוף מקצועי נטול פניות ומשוא פנים, שזקוק לשחקני מכבי כדי להגיע לרבע ולא רק לשלב הבתים- בכיף שיהיה. אל אל ישראל. 

אבל עם שחקני מכבי ובלעדיהם הנבחרת וההתאחדות לכדורגל זה גוף רקוב, שמעורר אנטיגוניזם, שלא יגיע לכלום אף פעם. אז חארם על כל שחקן שלנו שיפצע ועל כל שחקן שלנו שלא יפצע אבל יפסיד אימון חשוב ופרודוקטיבי באמת בקרית שלום. 

1 hour ago, Yellowald said:

בחיי שאין לי מושג מי זה אבל מעריך אותו מאוד על זה שהוא לא מנסה לרכב על גל הגזענות\אכלו לי\שתו לי...

בחור גרמני שמשחק במזרח אירופה איפשהו עם אבא ישראלי ערבי 

פשוט מאוד. כולם רצים קדימה ורק אנחנו מדלגים אחורה. רואים איך החוק של הזרים עוזר. 

זה שיתנו לצעירים דקות זה לא הפתרון. הפתרון הוא אשכרה לגדל שחקנים טובים ולהשקיע בתשתיות בגילאים הצעירים. 

37 דקות לפני, חבסוס said:

ההרכב

מי זה שם עדן חסון?

FB_IMG_1599071670254.jpg

תכלס זה הרכב שנאבק על ירידה בליגת העל. אם זה אמור להיות דור העתיד של הכדורגל אז זה עצוב מאוד.

לא כזה מביך.

כמו שהנוער הפסיד לחדרה ולא סוף העולם. 

כל עוד זה לא קורה בבוגרים הכל טוב. עדיף להפסיד לאיי פארו וללמוד מהטעויות מאשר לעלות ליורו ושהשתן יעלה לראש של השחקנים

52 דקות לפני, המכבייה said:

תודה למיטש וג'ורדי שהחליטו בזמנו ללכת על מנהל מקצועי זר במחלקת הנוער. תודה. 

אני זוכר שדיברתי קצת עם ג'ורדי אחרי שהביא את ואן לייבן, אמר שיש בעיות באינטנסיביות והבנת המשחק של השחקן הישראלי ורוצים להתחיל לשנות את זה מגיל קטן.

עכשיו אנחנו כבר 3-4 שנים אחרי ומתחילים לראות פירות.

הבעיה שאחרי שהמאמן הנוכחי של הנבחרת יכשל ימהרו לפטר אותו ויגידו שזרים זה לא עובד וימנו איזה אבוקסיס גנרי לעוד קמפיין כושל.

הרעיון של המנהל מקצועי הוא טוב. הבעיה שלא באמת נתנו לו סמכויות, אין לאף אחד פה סבלנות ובכללי אני לא מחזיק מהאיש שבחרו.

במקום להביא אחד כזה ולתת לו מספר גבוה של שנים להכין תוכנית לשיפור הכדורגל ולשדרוג הצעירים (הנבחרת הצעירה זה כבר מאוחר מדי. צריכים להכין תוכנית כבר מגילאי הנוער המוקדמים). להיות עם סבלנות ופתוחים לרעיונות, אבל לצערי זה ההפך הגמור מהישראלים. התקשורת תלחיץ, בהתאחדות יתחילו ריבים וכולם יהפכו את זה לבדיחה כרגיל.

1 hour ago, Keano said:

אני זוכר שדיברתי קצת עם ג'ורדי אחרי שהביא את ואן לייבן, אמר שיש בעיות באינטנסיביות והבנת המשחק של השחקן הישראלי ורוצים להתחיל לשנות את זה מגיל קטן.

עכשיו אנחנו כבר 3-4 שנים אחרי ומתחילים לראות פירות.

זה בדיוק זה פלוס הפיתוח הגופני. ואת זה עם כל הכבוד, ניר לוין לא יכול לעשות. אנחנו לא טובים כל כך בכדורגל. הם כן. 

צחוק צחוק על איי פארו, הם עושים התקדמות בשנים האחרונות.

הם כבר לא הנמושות שאתם זוכרים מפעם.

לא התקדמות ברמת תור הזהב של בלגיה, כן? אבל התקדמות.

גם מהמר שהם יעשו את ההתקדמות המשמעותית שלהם הרבה לפנינו.

5 hours ago, thunderbolt said:

תכלס זה הרכב שנאבק על ירידה בליגת העל. אם זה אמור להיות דור העתיד של הכדורגל אז זה עצוב מאוד.

זאת קבוצה של פלייאוף עליון

תסתכל על הסגלים של שאר הקבוצות כאן כולן עם סגל של ליגה לאומית..

5 hours ago, עדו said:

לא כזה מביך.

כמו שהנוער הפסיד לחדרה ולא סוף העולם. 

כל עוד זה לא קורה בבוגרים הכל טוב. עדיף להפסיד לאיי פארו וללמוד מהטעויות מאשר לעלות ליורו ושהשתן יעלה לראש של השחקנים

ההבדל הוא שהנוער שלנו עובד על כל מיני אספקטים במשחק שישרתו את השחקנים בעתיד והדגש הוא על לשחק נכון יותר מאשר על הניצחון לעומת זאת בנבחרת הצעירה, הדגש מבחינתם הוא רק על הניצחון ולא אכפת להם מלייצר שחקנים לבוגרת וההתאחדות לא מנסה לשפר את השחקנים

לכן הפסד או ניצחון בקבוצת הנוער ייחשב כמביך ובושה אם לא נגדל שם לפחות בכל שנתון כמה שחקנים ראויים לליגת העל, שוב בלי שום קשר לניצחון או אליפות!

בנבחרת הצעירה, שהדגש שלהם הוא רק ניצחון זאת בושה מטורפת להפסיד לנבחרת קיקיונית כזאת שעד לפני כמה שנים הייתה מרחק שנות אור מאיתנו עם אוכלוסיה של פחות מ50 אלף תושבים 

ואשמח (בלי ציניות) אם יראו לי כאן שיש נסיונות בנבחרת הצעירה לשפר שחקנים או לשחק כדורגל נכון

מה קורה בליגת האומות? אם לוקחים מקום ראשון בבית הזה אז עולים ליורו?

משחקות נבחרות בליגת האומות שכבר העפילו ליורו ואין להם על מה לשחק? לדוגמא גרמניה-ספרד.