Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

בשיקלול השכר, הפרסטיז' שאיינדהובן מספקת, מאמן שרוצה אותו, איכות הליגה והמסביב של הכדורגל ומקום נעים לגור בו, זה כמעט מושלם עבור ערן. מגיע לו, עבד קשה בשביל זה. 

1 דקה לפני, Insigne said:

מחטף? מאמין שאם אייאקס באמת הייתה על הפרק, ערן היה מסובב את המטוס ונוחת באמסטרדם ארנה בעיגול האמצע. 

אני לא בטוח, אם נתן לשמידט את המילה שלו וסיכם כבר זה הגיוני. 

35 דקות לפני, Insigne said:

מחטף? מאמין שאם אייאקס באמת הייתה על הפרק, ערן היה מסובב את המטוס ונוחת באמסטרדם ארנה בעיגול האמצע. 

ערן רוצה קבוצה גם שמקומו בה יהיה מובטח, באייאקס זה קצת פחות מובטח מאשר באיינדהובן, בטח כשהמאמן של איינדהובן מאוד מחזיק ממך

עריכה:

מאמן אייאקס אמר שזהבי הוצע להם אך הם לא רצו אותו.

17 דקות לפני, Miki6846 said:

ערן רוצה קבוצה גם שמקומו בה יהיה מובטח, באייאקס זה קצת פחות מובטח מאשר באיינדהובן, בטח כשהמאמן של איינדהובן מאוד מחזיק ממך

עריכה:

מאמן אייאקס אמר שזהבי הוצע להם אך הם לא רצו אותו.

הוא יגרום להם להתחרט מהר מאוד.

אבל זה לא מפתיע, המועדון לא נוהג להחתים שחקנים מבוגרים אלא אם גדלו במועדון.

3 hours ago, אליהו_הנביא said:

ואיפה אתה יודע את זה? אתה חבר של גולדהאר? ואם גיל הצעה מכובדת, אתה תחשוב אותו דבר? 

מצחיק אותי שאומרים לי שנעלבתי ממנו ואז נעלבים בשמו מתגובה לא מחבקת.

מצטער, אני לא רואה איך גולדהאר מציע לו שוב לחזור אחרי שהוא סירב עכשיו (בהנחה שהייתה הצעה)

גם אם הייתה הצעה שעגיין לא דיגדגה חצי ממה שההולנדים הציעו,אז זכותו של זהבי לבחור בהם,על מה אנשים כועסים עליו ונעלבים? ומבחינתי לא הייתי שום הצעה כל עוד לא הוכח אחרת.

1 דקה לפני, הרוסונרי said:

גם אם הייתה הצעה שעגיין לא דיגדגה חצי ממה שההולנדים הציעו,אז זכותו של זהבי לבחור בהם,על מה אנשים כועסים עליו ונעלבים? ומבחינתי לא הייתי שום הצעה כל עוד לא הוכח אחרת.

יותר מעצבן כל הטייזינג שלו וזה שלא אמר מהתחלה שלא יחזור אלינו. אם היה אומר מראש תודה אבל זה עוד לא הזמן במקום לתת לנו תקווה אז היה עובר יותר בקלות נמאס לי להרגיש שאנחנו ברירת מחדל בשבילו חשבתי שיש לו קצת יותר כבוד לאוהדים שלנו.

למרות שהוא לא צריך לדפוק חשבון לאף אחד, כנראה שבכל זאת הוא רוצה להוכיח הצלחה באירופה וזה לגיטימי.

נחכה לו, לליגה הישראלית הוא יהיה אותו זהבי גם עוד שנתיים.

ב-MLS יש חוקים נוקשים של שכר למקומות ספורים למשתכרים בכירים. הם לא ממהרים להחתים שחקנים בפרופילים שלו בתום החוזה, גם אם יפציץ שנתיים.

מאמין שיחזור למכבי בעוד שנתיים, אולי שלוש, או שכבר יפרוש שם.

אולי, וזו כבר מחשבה רנדומלית לגמרי, ינצל את הסכם השלום ויהיה הישראלי הראשון באמירויות, למרות שהליגה שם פחות זוהרת מקטאר.

• amilov locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.