Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

בעיני העניין מאד פשוט ולא צריך להסתבך. קיבל הצעה כללית בשווי מסויים ממכבי שכפופה לעליה לבתים ותלויה גם בהצעות אחרות שהוא יכול לקבל. אם יש לו הצעה יפה מהולנד/מקום אחר, טבעי שישקול ואולי גם יבחר בה. זהו. מכבי וערן התחייבו לא לדבר על זה עד שזה לא ממומש, אם בכלל. כך אני רואה את זה. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

בעיני העניין מאד פשוט ולא צריך להסתבך. קיבל הצעה כללית בשווי מסויים ממכבי שכפופה לעליה לבתים ותלויה גם בהצעות אחרות שהוא יכול לקבל. אם יש לו הצעה יפה מהולנד/מקום אחר, טבעי שישקול ואולי גם יבחר בה. זהו. מכבי וערן התחייבו לא לדבר על זה עד שזה לא ממומש, אם בכלל. כך אני רואה את זה. 

אתה יודע בוודאות שהוא אכן קיבל הצעה?

לא מתאכזב ממנו בכלל, מבין אותו

רק שאני מקווה שמכבי לא בנו עליו או משהו ויש להם זרים טובים על הכוונת..כבר לא יודע מה לצפות מהם השנה, מצטער יואב ...זה לא שהתאכזבתי, פשוט זה כבר נהיה סוג של הרגל.

Just now, מכביסט לעד said:

אתה יודע בוודאות שהוא אכן קיבל הצעה?

אני לא מאמין שלא היתה תקשורת בין הצדדים כל הזמן הזה ואין איזשהיא מסגרת שכר כללית שהוצעה על ידי מכבי. זה לא ווישפול טינקינג שלי, זה פשוט נשמע לי הכי ריאלי. זה לא אומר שמכבי קרובה או רחוקה, היא פשוט במאגר האפשרויות של ערן והוא מודע לזה. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

ההיגיון אומר שזה ככה אבל זה לא פורסם בשום מקום שמכבי אמרו לזהבי חכה שנעלה לבתים ואז בו נדבר על המיליון וחצי יורו שאתה רוצה 

3 דקות לפני, erantheking21 said:

רק שאני מקווה שמכבי לא בנו עליו או משהו ויש להם זרים טובים על הכוונת..כבר לא יודע מה לצפות מהם השנה, מצטער יואב ...זה לא שהתאכזבתי, פשוט זה כבר נהיה סוג של הרגל.

אבל מלכתחילה ערן היה יריה באפילה. שחקנים בסדר הגודל הזה, אמורים לשחק במקומות טובים יותר. אלו עובדות החיים. 

1 דקה לפני, קאוביין said:

ההיגיון אומר שזה ככה אבל זה לא פורסם בשום מקום שמכבי אמרו לזהבי חכה שנעלה לבתים ואז בו נדבר על המיליון וחצי יורו שאתה רוצה 

לא יודע מה הסכום שהוצע ומכבי לא תתיייחס לזה רשמית אלא אם זה יקרה. כנל ערן. גם דוניס/שם אחר- היה מכחיש מגעים, גם יומיים לפני חתימה. 

ערן ברור שהיה יריה, כמו שאמרתי כל ההתעניינות בו היתה רק בגלל שהוא טען שהוא אולי שוקל לחזור ומן הסתם מכבי לא היו חושבים על החזרה שלו לבד או מנסים ליזום בלי האוקיי שלו(כפי שטענתי כנראה שקובי צדק, אמר שאם לא ימצא קבוצה אחרת בחו"ל הוא יחזור וכנראה מצא)

רק אומר שאני מקווה שיש להם בפנקס כמה שמות של חלוצים(לימים הקרובים כן?) מחר המשחק מול ברסט, בהנחה שנעבור, זה אומר שאם רוצים סיכוי לליגת האלופות צריך מינימום בלם וחלוץ איכותיים(לא אמרתי זהבי) ואת זה אי אפשר לירות באפילה, תסכים איתי.

13 דקות לפני, erantheking21 said:

אל תבנה על רכש ובפרט לא על רכש איכותי. סבירות גבוהה מאוד שתתאכזב שוב

Just now, snufkin said:

אל תבנה על רכש ובפרט לא על רכש איכותי. סבירות גבוהה מאוד שתתאכזב שוב

כמו שכתבתי, לא יודע ממה לצפות ממכבי השנה, למרות שלפני 3 שבועות הייתי די אופטימי בימים האחרונים הרבה הרבה פחות.

מכבי לא יודעים מה לצפות מעצמם לפעמים.

12 דקות לפני, erantheking21 said:

ערן ברור שהיה יריה, כמו שאמרתי כל ההתעניינות בו היתה רק בגלל שהוא טען שהוא אולי שוקל לחזור ומן הסתם מכבי לא היו חושבים על החזרה שלו לבד או מנסים ליזום בלי האוקיי שלו(כפי שטענתי כנראה שקובי צדק, אמר שאם לא ימצא קבוצה אחרת בחו"ל הוא יחזור וכנראה מצא)

רק אומר שאני מקווה שיש להם בפנקס כמה שמות של חלוצים(לימים הקרובים כן?) מחר המשחק מול ברסט, בהנחה שנעבור, זה אומר שאם רוצים סיכוי לליגת האלופות צריך מינימום בלם וחלוץ איכותיים(לא אמרתי זהבי) ואת זה אי אפשר לירות באפילה, תסכים איתי.

שאר הרכש? סיפור אחר. אני גם לוקח בחשבון שהמצב הכלכלי של מכבי בגלל הקורונה והפיירפליי הוא מאד עדין ואולי גם הכסף מהבתים(אם וכאשר והלוואי) ילך לסדר את הספרים. 

42 דקות לפני, המכבייה said:

אבל מלכתחילה ערן היה יריה באפילה. שחקנים בסדר הגודל הזה, אמורים לשחק במקומות טובים יותר. אלו עובדות החיים. 

תמצית כל הנושא.

מקווה ומאחל בשבילו לשחק במועדון גדול בליגה טובה. שיקרע רשתות וירגיש סיפוק מהקריירה הבינלאומית שלו לפני שיחזור לפרוש במדים שלנו

55 דקות לפני, קאוביין said:

אין על זהבי הגבלת מס בגלל שהמס בסין גבוה כמו בישראל לשכר כמו שלו,  על כל דולר שהוא קיבל הסינים שילמו מס ובגלל זה הוא פטור ממס בישראל. 

זה לא כמו שזרים משחקים ברוסיה או אנגליה שהמס לאזרח זר הוא משמעותית זול יותר ואז הם צריכים להשלים.

דווקא אתה מכולם אמור לדעת כמה מורכבות תקנות המס הסיניות לאזרחים זרים. ברמות הכנסה גבוהות מאוד יש תכנוני מס ויועצים למינהם, אז אנחנו לא יודעים בוודאות כמה הוא שילם וכמה הוא ישלם, וזה בנוסף להכנסות נוספות שאולי היו לו שם ואנחנו לא מכירים.

15 דקות לפני, ravid said:

דווקא אתה מכולם אמור לדעת כמה מורכבות תקנות המס הסיניות לאזרחים זרים. ברמות הכנסה גבוהות מאוד יש תכנוני מס ויועצים למינהם, אז אנחנו לא יודעים בוודאות כמה הוא שילם וכמה הוא ישלם, וזה בנוסף להכנסות נוספות שאולי היו לו שם ואנחנו לא מכירים.

הוא כרגע תושב חוץ לצורכי מס.

ברור שאם הוא חוזר לישראל הוא צריך להסדיר ענייני מס ואני בטוח שיש לו יועצי מס ורואה חשבון שעובדים על זה. 

אבל סוגייה של פערי מס שחור על גבי לבן כמו שהיתה לגל מקל או דיוויד בלאט שהיו מוכנים להישאר מובטלים בחו"ל ורק לא לחזור לישראל ולשלם מיליונים - אין לו. 

know him by name, that's where it ends. Judging from his stats, he is a real finisher.
Departure Lammers is therefore quickly settled. An experienced player is desirable to provide the very young vanguard with some experience

Here are transfer amounts and market values. Looks like 33 years old, not the youngest anymore. A short-term solution without residual value.

מהפורום שלהם https://forum.psv.nl/index.php?threads/zahavi-a-guangzhou.936/

1 hour ago, קאוביין said:

הוא כרגע תושב חוץ לצורכי מס.

ברור שאם הוא חוזר לישראל הוא צריך להסדיר ענייני מס ואני בטוח שיש לו יועצי מס ורואה חשבון שעובדים על זה. 

אבל סוגייה של פערי מס שחור על גבי לבן כמו שהיתה לגל מקל או דיוויד בלאט שהיו מוכנים להישאר מובטלים בחו"ל ורק לא לחזור לישראל ולשלם מיליונים - אין לו. 

זה בהנחה ולא היו לו עוד הכנסות או השקעות חוץ מהמשכורת שלו שם.

22 דקות לפני, ravid said:

זה בהנחה ולא היו לו עוד הכנסות או השקעות חוץ מהמשכורת שלו שם.

אם הוא הרוויח כסף נוסף בלי לשלם בכלל מס אז להישאר בחו"ל עוד שנתיים לא יעזור לו להתחמק ממס,

אם יישאר  עוד 6 שנים - אז כן. זה סיפור שונה מהעניין של פערי מס. 

2 דקות לפני, קאוביין said:

אם הוא הרוויח כסף נוסף בלי לשלם בכלל מס אז להישאר בחו"ל עוד שנתיים לא יעזור לו להתחמק ממס,

אם יישאר  עוד 6 שנים - אז כן. זה סיפור שונה מהעניין של פערי מס. 

זה ממש לא כזה פשטני כפי שאתה מתאר את זה

https://www.ed.nl/psv/psv-in-gesprek-met-spits-eran-zahavi-33-over-een-overgang-naar-eindhoven~a5fee08b/

לפי הדיווח הזה אין עדיין סיכום, וקודם באיינדהובן רוצים לראות אם יצליחו למכור את סאם לאמרס לאטאלנטה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.