Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, Keano said:

יאללה שיחתום איפשהו ותיגמר כבר כל הסאגה הזאת

אני מנסה לשכנע את עצמי שהוא מחכה למשחק שלנו, מצד שני גם לי נמאס כבר מהבאזז הזה שאולי בכלל אנחנו יצרנו בלי קשר למציאות

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הם מציעים לו מיליון וחצי יורו לעונה. אפשר להציע לו מיליון. השאלה אם הוא רוצה...

אי אפשר להציע לו מיליון.

והוא לא יחזור לארץ כי אז יצטרך לשלם ארגזים למס הכנסה.

חלאס בינגה לנעול אני מתחנן

Just now, idan12 said:

אני מנסה לשכנע את עצמי שהוא מחכה למשחק שלנו, מצד שני גם לי נמאס כבר מהבאזז הזה שאולי בכלל אנחנו יצרנו בלי קשר למציאות

לא מחכה ולא נעליים, יש לו עוד שנתיים שלוש לשחק באירופה ברמה גבוהה, קבוצה ברמה של PSV מתאימה לו.

2 דקות לפני, turgi said:

אי אפשר להציע לו מיליון.

די נו גם מיליון אי אפשר להציע? עם כל השחקנים ששיחררנו והכסף מהעלייה לאירופה (דיברתי כמובן על להגיש לו הצעה רק אם נעלה) עדיין אין לנו מיליון?

וכבר הראו פה כתבה שהסינים מסתדרים עם מס הכנסה (זה חלק מהחוזה).

7 דקות לפני, turgi said:

אי אפשר להציע לו מיליון.

רון עמיקם,

"חשוב לציין – מפני שכמות הדיסאינפורמציה שזורמת סביב זהבי כבר יצרה פרסומים מוטעים – כי אין לזהבי כל מגבלת מס אם יחזור לשחק בארץ, שכן נדרשת שהות של שלוש שנים רצופות בחו”ל כדי לקבל פטור מכפל מס."

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הם מציעים לו מיליון וחצי יורו לעונה. אפשר להציע לו מיליון. השאלה אם הוא רוצה...

א. מס וכו' (כן אני מכיר את השמועה על זה שהחבות על הסינים. לא מאמין, אין לזה מקור.

ב. למה שיבוא לליגה הישראלית ב 70% שכר ממה שיכל לקבל ולשחק בקבוצה גדולה בליגה ההולנדית? אני בטוח שהוא יעשה שם חיל ויקרע רשתות. האמת? מבסוט בשבילו, אחלה בחירה הליגה ההולנדית

Just now, snufkin said:

א. מס וכו' (כן אני מכיר את השמועה על זה שהחבות על הסינים. לא מאמין, אין לזה מקור.

ב. למה שיבוא לליגה הישראלית ב 70% שכר ממה שיכל לקבל ולשחק בקבוצה גדולה בליגה ההולנדית? אני בטוח שהוא יעשה שם חיל ויקרע רשתות. האמת? מבסוט בשבילו, אחלה בחירה הליגה ההולנדית

7 דקות לפני, המכבייה said:

רון עמיקם,

"חשוב לציין – מפני שכמות הדיסאינפורמציה שזורמת סביב זהבי כבר יצרה פרסומים מוטעים – כי אין לזהבי כל מגבלת מס אם יחזור לשחק בארץ, שכן נדרשת שהות של שלוש שנים רצופות בחו”ל כדי לקבל פטור מכפל מס."

יכול להיות שהוא מעדיף את הולנד וזה משהו אחר, אבל מכבי צריכה לנסות להציע לו מיליון יורו ולראות אם הוא מסכים. לא בטוח שבא לו לנדוד שוב.

1 דקה לפני, snufkin said:

חשוב לציין – מפני שכמות הדיסאינפורמציה שזורמת סביב זהבי כבר יצרה פרסומים מוטעים – כי אין לזהבי כל מגבלת מס אם יחזור לשחק בארץ, שכן נדרשת שהות של שלוש שנים רצופות בחו”ל כדי לקבל פטור מכפל מס/ רון עמיקם.

זה מהימן עלי יותר מכל האגדות האורבניות פלוס קשר טוב בין ערן לרון. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

יכול להיות שהוא מעדיף את הולנד וזה משהו אחר, אבל מכבי צריכה לנסות להציע לו מיליון יורו ולראות אם הוא מסכים. לא בטוח שבא לו לנדוד שוב.

זה מה שאני טוען, לפחות תנסו.

לא מוותרים על הזדמנות כזאת בלי לנסות

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

די נו גם מיליון אי אפשר להציע? עם כל השחקנים ששיחררנו והכסף מהעלייה לאירופה (דיברתי כמובן על להגיש לו הצעה רק אם נעלה) עדיין אין לנו מיליון?

וכבר הראו פה כתבה שהסינים מסתדרים עם מס הכנסה (זה חלק מהחוזה).

לא מאמין לזה.

5 דקות לפני, המכבייה said:

רון עמיקם,

עד כמה שאני יודע זה חמש שנים 

3 דקות לפני, turgi said:

לא מאמין לזה.

עד כמה שאני יודע זה חמש שנים 

החלטה שלך לא להאמין, אבל זה פורסם בכמה מקומות שונים. אין סיבה להמציא דבר כזה.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

אנחנו לא יודעים אם הציעו או לא

בכל אופן 1.5 מליון יורו זה טו מאץ' גם למכבי.

אם היו מציעים זה היה מפורסם בכל חור, כי לזהבי יש מיליון מקורבים שמדברים עם התקשרות והעונה התקשורת יודעת כל דבר קטן שקורה במכבי.

אין על זהבי הגבלת מס בגלל שהמס בסין גבוה כמו בישראל לשכר כמו שלו,  על כל דולר שהוא קיבל הסינים שילמו מס ובגלל זה הוא פטור ממס בישראל. 

זה לא כמו שזרים משחקים ברוסיה או אנגליה שהמס לאזרח זר הוא משמעותית זול יותר ואז הם צריכים להשלים.

1 דקה לפני, קאוביין said:

אין על זהבי הגבלת מס בגלל שהמס בסין גבוה כמו בישראל לשכר כמו שלו,  על כל דולר שהוא קיבל הסינים שילמו מס ובגלל זה הוא פטור ממס בישראל. 

זה לא כמו שזרים משחקים ברוסיה או אנגליה שהמס לאזרח זר הוא משמעותית זול יותר ואז הם צריכים להשלים.

זה כבר הסבר שאני מוכן לקבל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.