Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, danielone said:

מהבחינה הזאת, יש לזהבי רעב מטורף. זאת שאלה גדולה ואף אחד לא יכול לדעת באיזה כושר יגיע לקראת הפרישה. לדעתי יזכיר יותר את בניון מאשר את ברקוביץ..

רעב זה יופי אבל הגיל יעשה את שלו

אני בטוח שאם הוא יבוא הוא לא יבוא בשביל סכום סימלי 

והאוהדים יצפו לקבל את זהבי שאת איבדו, זה לא יהיה אותו הדבר פשוט הוא לא יסיים עונה בגיל 35 עם 30 שערים 

אמן והוא יחתום בגיל 35 ואני אגלה שטעיתי בהכל ונקבל את הכוכב שהיה לנו אבל זה פשוט לא סביר

1 hour ago, תמיר8 said:

למה אתה לא רוצה את ערן עוד שנתיים?

כי אני לא רוצה עגל הזהב שוב. שנתיים זה המון זמן גם במושגי שחקן שמור כמוהו. עכשיו או לא. זהו. האיש טס  כרגע בספירות אחרות. עוד שנתיים זה סיפור אחר לגמרי. גם מבחינתנו.

כשערן נמכר לסין הכניסו סעיף של מכירה עתידית, אני לא סגור על האחוז שמכבי הייתה אמורה לקבל. וגם הכניסו סעיף שלמכבי יש זכות ראשונים להשוות כל הצעה. לא לקחו בחשבון אפשרות של סיום חוזה..

9 דקות לפני, המכבייה said:

הוא לא חייב לנו כלום. הוא מבוקש מידי. ואם יחתום בקבוצה אחרת זה אולי יקרה. הוא לא צריך כרגע להתנצל בפניך. יש מכירה פומבית. 

תגיד, אם מישהו בא לראיון עבודה אצלך בבר אבל החלטת שיש מועמדים יותר מתאימים ממנו, אתה לא תטרח להרים לו טלפון לומר לו שהתשובה שלילית כי אתה לא חייב לו כלום וזאת מכירה פומבית?

כבר ב430,000 לייקים. עד הבוקר הם מגיעים ל500,000 שהוא ביקש

יכול להיות מטורף אם יעשו וולקאם כשהם חוצים את ה500 אבל אני מניח שיחתום שם ביום ג אחרי הנבחרת.

*טוב זה קפץ במעל 13,000 ב3 דק אז כנראה תוך שעה הם ביעד

פסיכים

נערך על ידי דקסטר

Just now, maccabi-king said:

מעניין עוד כמה זמן תתחיל הרדיפה של ערוצי הספורט על האפשרות לשדר את הליגה הטורקית... 

יש לאחד מהערוצים בארץ זכויות כבר? 

ספורט1 נדמה לי משדרת  מידי פעם

37 דקות לפני, המכבייה said:

כי אני לא רוצה עגל הזהב שוב. שנתיים זה המון זמן גם במושגי שחקן שמור כמוהו. עכשיו או לא. זהו. האיש טס  כרגע בספירות אחרות. עוד שנתיים זה סיפור אחר לגמרי. גם מבחינתנו.

אני לוקח אותו בכל גיל, הוא שונה מהשאר.

יכול לתת פה עונות טובות גם בגיל 35.

זה די בבירור יח"צ מתוכנן, הסיפור גמור והוא הולך להרוויח בוכטות ולהיות להיט שם.

אני בניגוד למכבייה אשמח מאוד שיגיע עוד שנתיים, לפרוש בכבוד. מכבי יודעת לשמור על שחקניה, הוא יקבל כאן כבוד ושיהיה טוב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.