Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

4 hours ago, פראנק_רייקארד said:

זה כבר מוגזם.

יש לי חבר טוב מאוד שהוא כתב באחד האתרים הבכירים, כתב יחסית חדש שהוא קצת מקורב לזיו חבר של זהבי. זיו פנה אליו וטען שהוא רוצה לחזור למכבי תמורת מיליון יורו לעונה ומחכה להצעה ממיץ.  הוא זיהה שזה סוג של ספין ולא נפל בפח. זה קרה יום אחרי הציוץ של אורן.

לא כתבתי את זה כי לא רציתי ליצור עוד תקווה סתם. 

זה כבר גובל בחוסר כבוד כל הפסטיבל הזה שהוא עושה סביבנו.

אם זהבי יכל להגיע לכאן וגולדהאר לא הציע לו ההתנהלות בקיץ הזה הכי גרוע מאז שהוא פה.

אנחנו בחיים לא נדע מה קורה שם. יש מצב שנתנו לו הצעה ויש מצב שגולדהאר מבין שזה בכלל לא ריאלי. זהבי כבר ידע לשחק את המשחק כאילו הוא ממש רצה , ככה הוא יוצא ''נקי'' ושומר אותנו על אש קטנה כמו איזה אקסית מהעבר. 

ההתנהלות הזאת די מורידה בעיני, הוא יודע כמה אנחנו אוהבים אותו רוצים שיחזור.

2 hours ago, pirlo_21 said:

מעיקים הטורקים האלו (עומר בלי להעליב)

שמע אחי אני נשוי לטורקיה

שכל המשפחה שלה גרה בטורקיה חוץ מהאבא שעשה עלייה

הייתי שם באיסטנבול לפחות 10 פעמים

הם אוהדי פנר פשוט חולים ברמה שאתם לא מבינים.. 

אם הוא לא חותם שם הוא גורם לתקרית מדינית

13 דקות לפני, hen34 said:

שמע אחי אני נשוי לטורקיה

שכל המשפחה שלה גרה בטורקיה חוץ מהאבא שעשה עלייה

הייתי שם באיסטנבול לפחות 10 פעמים

הם אוהדי פנר פשוט חולים ברמה שאתם לא מבינים.. 

אם הוא לא חותם שם הוא גורם לתקרית מדינית

חן אחי, אם הוא לא היה יודע שהוא חותם שם הוא לא היה כותב דבר כזה. 

נראה לי במקום הקמפיין שסוייר רצה שנעשה כדי להחזיר את זהבי, היינו צריכים לעשות קמפיין כדי לגרום לגולדהאר להציע לו חוזה. 

ראבק שחקן כזה חופשי ולא לנסות להביא אותו? עזוב אותי מרכש אחר. איתו נסתדר עם בלטסקה כבלם זר (במילא הכל כבר מוזר...). 

עם זהבי זה אירופה (גם המון בונוסים על ניצחונות וגולים), עם זהבי זה כסף ממכירת חולצות ועם זהבי זה אונס לליגה. גולדהאר תביא לנו את ערן זהבי.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

נראה לי במקום הקמפיין שסוייר רצה שנעשה כדי להחזיר את זהבי, היינו צריכים לעשות קמפיין כדי לגרום לגולדהאר להציע לו חוזה. 

ראבק שחקן כזה חופשי ולא לנסות להביא אותו? עזוב אותי מרכש אחר. איתו נסתדר עם בלטסקה כבלם זר (במילא הכל כבר מוזר...). 

עם זהבי זה אירופה (גם המון בונוסים על ניצחונות וגולים), עם זהבי זה כסף ממכירת חולצות ועם זהבי זה אונס לליגה. גולדהאר תביא לנו את ערן זהבי.

לא מגיע למכבי להיות קלף להעלאת שכר במו"מ בסגנון בזאר טורקי...

אם וכשזהבי ירצה לחזור לשחק בישראל אני מאמין שזה יהיה בשיחה של דקה בינו לבין גולדהאר, לא חושב שחזרה לישראל בכלל על הפרק בשלב הזה.

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

חן אחי, אם הוא לא היה יודע שהוא חותם שם הוא לא היה כותב דבר כזה. 

אני אומר שהוא משחק משחק מול מיטש אבל המשחק הזה נגרר באמת לרצון הממשי של הטורקים בו

בדיוק כמו עם הסינים שערן חיכה עד הרגע האחרון לעלות לטיסה לסין.

ברגע שערן יעלה על הטיסה לטורקיה לבדוק את השטח הוא חותם שם קל..

בחייאת מיטש תחפה על הבאסה עם דור ועומר ותביא לנו את ערן

Just now, דרום צהוב said:

לא מגיע למכבי להיות קלף להעלאת שכר במו"מ בסגנון בזאר טורקי...

אם וכשזהבי ירצה לחזור לשחק בישראל אני מאמין שזה יהיה בשיחה של דקה בינו לבין גולדהאר, לא חושב שחזרה לישראל בכלל על הפרק בשלב הזה.

זהבי לא יגיע לפה בשכר מצחיק. הוא לא ירוויח פחות ממיליון יורו והוא צודק.

כרגע לפי כולם אין שום הצעה ממכבי. למה לא לנסות? מה יש להפסיד? זה לא שזהבי חלם לשחק בטורקיה. אם זה היה מכבי או הפריימר ליג הייתי מבין, אבל ראבק מה הבעיה להציע לו חוזה? יש שחקנים ששווה לחרוג בתקציב בשבילם.

Just now, hen34 said:

אני אומר שהוא משחק משחק מול מיטש אבל המשחק הזה נגרר באמת לרצון הממשי של הטורקים בו

בדיוק כמו עם הסינים שערן חיכה עד הרגע האחרון לעלות לטיסה לסין.

ברגע שערן יעלה על הטיסה לטורקיה לבדוק את השטח הוא חותם שם קל..

בחייאת מיטש תחפה על הבאסה עם דור ועומר ותביא לנו את ערן

שום דבר לא יכפר על הבאסה של מה שקרה עם דור ועומר חוץ מחזרה שלהם אלינו. גם לא הגעה של ערן זהבי. 

2 דקות לפני, Krishi said:

שום דבר לא יכפר על הבאסה של מה שקרה עם דור ועומר חוץ מחזרה שלהם אלינו. גם לא הגעה של ערן זהבי. 

יחזרו חזרה עוד שנה אבל לחלוטין מבאס שהלכו

3 דקות לפני, Krishi said:

כי זאת תחושת חוסר צדק שעושה מגעיל על הנשמה זה הרבה יותר חריף מאשר חיזוק או חילוש מקצועי לקבוצה. 

אם להגיד את האמת הוא קצת גדול כרגע על מכבי והליגה הישראלית. סופרסטאר ברמה אירופית.

יכול להוביל את פנר לאליפות וליגת אלופות, תוך שנתיים הוא מלך העולם שם. 

3 דקות לפני, hen34 said:

יחזרו חזרה עוד שנה אבל לחלוטין מבאס שהלכו

אתה אופטימי יותר מאשר כרישי כשהוא שיכור

הם לא ידרכו במכבי כל עוד מיטש פה.

1 דקה לפני, דקסטר said:

מי אמר בכלל שהם ירצו לחזור למכבי של גולדהאר? מניח שיש להם הרבה כעס על ההתנהלות מולם.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ומיטש לא יודע את זה, אתה חושב. רק אנחנו מודעים לזה. חשבתי שאולי זהבי גדול עלינו? שזה לא היה ריאלי בשום שלב? 

11 דקות לפני, Keano said:

אם להגיד את האמת הוא קצת גדול כרגע על מכבי והליגה הישראלית. סופרסטאר ברמה אירופית.

לגמרי לא שייך לפה.

9 דקות לפני, YoC said:

מי אמר בכלל שהם ירצו לחזור למכבי של גולדהאר? מניח שיש להם הרבה כעס על ההתנהלות מולם.

לפניההתנהלות של מכבי בנושא הייתי בטוח שדור בחיים לא ילבש בארץ חולצה אחרת וזה בין השחקנים הבודדים שהאמנתי בזה בלב שלם היום אני אבין אותו לגמריי אם לא ירצה לחזור לפה.

13 דקות לפני, דקסטר said:

גם על יצחקי דיברתם ככה

חוזרים קל

25 דקות לפני, Keano said:

הוא לא יקח אליפות עם פנר. יש בטורקיה אימפריות ענק.

14 דקות לפני, המכבייה said:

ומיטש לא יודע את זה, אתה חושב. רק אנחנו מודעים לזה. חשבתי שאולי זהבי גדול עלינו? שזה לא היה ריאלי בשום שלב? 

לא יודע מה מיטש יודע. אני יודע שהוא לא עושה עם זה כלום. 

זהבי גדול עלינו? מה יש להפסיד אם נציע לו את המקסימום והוא ידחה אותנו?

לא ריאלי? יש לו הצעה מטורקיה (אפילו לא מהקבוצה הכי גדולה שם) לא מקבוצה גדולה מאירופה. ברור שהליגה בטורקיה גדולה בהרבה מהישראלית, אבל זה לא אנגליה/גרמניה/איטליה. שם הוא לא יגשים שום חלום אירופה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.