Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

39 דקות לפני, ששון הצהוב said:

ואם פונצ'ץ' בעמידה בחורף שרף לנמני את הקורנפלקס (כף)?

אז אנחנו מדורגים בשלב הבא בגשם בבורדו? או שבכלל זה נגד ראשון?

איזה קור, הא?

זו בדיחת פורום. מה שהגבנו לבחור פה זה נטו בגלל ששואלים את זה כל עמוד.

22 דקות לפני, פראנץ הורבאט said:

יש פה למישהו איזשהו מקור לזה שהסינים ייקחו עליהם את הפרשי המס ויצטרכו לשלם מיליונים לממשלת ישראל? זה באמת נשמע לכם הגיוני? 

אשמח לאיזה מקור כלשהו כי לא מצאתי כלום וההפך. וסליחה אבל "הסוכן שלו אמר" זה לא מקור, בואו תראו איפה הוא אמר. ענייני המס זאת הסיבה העיקרית לדעתי שלא יחזור השנה. ערן אוהב כסף ומדובר במלא כסף שהוא עבד קשה בשבילו. באמת שזה נשמע שאנשים פה שמים משקפיים ורודים ומנסים לשכנע את עצמם באיזה שמועה שהופצה בו בפורום. 

אני לא מאמין שערן יחזור, אבל אני עדיין אומר שיש סעיף כזה בחוזה. אין שום קשר.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נו בסדר, אז לא ראה.

זה מידע למיטיבי לכת, לא איזו טריוויה אלמנטרית שאתה אמור לדעת סתם ככה.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם זה היה מצוין בכל עמוד, בטוח לא הייתי שואל. בהמשך למה שהבחור לפניי שאל, על מה אתם בעצם מסתכמים בנושא החזר מס שהסינים ישלמו? החוזה של זהבי אוטוטו יפוג בגוואנז'ו, למה שהם ישלמו מיליונים למס הכנסה על שחקן שאין להם אפילו חוזה מולו? על מה או מי אתם מסתמכים? שואל ברצינות

1 hour ago, valik said:

אם זה היה מצוין בכל עמוד, בטוח לא הייתי שואל. בהמשך למה שהבחור לפניי שאל, על מה אתם בעצם מסתכמים בנושא החזר מס שהסינים ישלמו? החוזה של זהבי אוטוטו יפוג בגוואנז'ו, למה שהם ישלמו מיליונים למס הכנסה על שחקן שאין להם אפילו חוזה מולו? על מה או מי אתם מסתמכים? שואל ברצינות

מוזמן ללכת אחורה בנושאים האלה ולהגיד לי כמה פעמים הנושא הזה עלה (עוד לא דיברתי על שאר הנושאים בפורום).

על מה אנחנו מסתמכים? על הסוכן שלו שפעם אמר את זה ועל זה שציינו את זה בכמה מקומות.

למה שהם ישלמו לו? כי הם חתמו על הסעיף בחוזה הזה והם מחוייבים לעמוד בו בדיוק כמו שהם מחוייבים לעוד הרבה סעיפים בחוזה שלו. פשוט מאוד.

יכול להיות שהסיבה ששיחררו אותו עכשיו זה, כי הוא היה עושה להם בלאגן, או כי הם רצו להיפטר מהחוזה שלו כבר עכשיו ולחסוך המון או אולי הם הסכימו לו לעזוב כבר עכשיו רק במידה והוא לא חוזר לארץ ומוכן לוותר על הסעיף. כנראה שאף פעם לא נדע... 

בכל מקרה כנראה ערן זהבי לא יהיה שחקן מכבי תל אביב בעונה הקרובה אז הדיון והשאלה מיותרים.

23 דקות לפני, yuri said:

את התמונה העלה זיו סולומוביץ. אגב, העלה עכשיו תמונה עם לוקום...

זה נראה שהוא בתורכיה בדרך לסגור את העיסקה?

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

זה נראה שהוא בתורכיה בדרך לסגור את העיסקה?

זהבי בכלל עם הנבחרת בסקוטלנד והסוכנים שלו חוגגים יום הולדת בישראל (אחד האחים).

זה נגמר מזמן. לדעתי אף פעם לא באמת התחיל. אבל התמונה של הרחת לוקום סתמה את הגולל.

שיהיה בהצלחה בפנר ימלך. תפציץ כמו תמיד. מצפים לראות אותך כאן לעונת פרישה אחר כך

2 דקות לפני, המכבייה said:

ומי זה זיו סולומוביץ?

חבר ילדות של ערן. חבר הכי טוב שלו גם כיום. לפי מה שאני יודע הוא גם עבר איתו לסין וגם מנהל את כל העסקים של ערן שלא קשורים לכדורגל. בקיצור "האיש הכי קרוב" חוץ מאשתו

בינתים כתב טורקי כותב שיש קשיים במומ עם מוריקי, נראה שהטורקים חייבים לו הרבה כסף...

תרגום מגוגל:

Tahir Kum: "The crisis in the middle, the disagreement between Vedat Muriqi and Fenerbahçe ... Fenerbahce asked Vedat to leave his 1-year debts. He has a large amount of receivables. that's why it's stuck. "

6 דקות לפני, snufkin said:

חבר ילדות של ערן. חבר הכי טוב שלו גם כיום. לפי מה שאני יודע הוא גם עבר איתו לסין וגם מנהל את כל העסקים של ערן שלא קשורים לכדורגל. בקיצור "האיש הכי קרוב" חוץ מאשתו

אוקיי. טנקס. 

יש פה פורפליי ארוך ומוגזם. מרגיש כאילו ערן ממש נהנה מהטיזינג. נראה לאן זה יתפתח...

5 hours ago, פראנץ הורבאט said:

יש פה למישהו איזשהו מקור לזה שהסינים ייקחו עליהם את הפרשי המס ויצטרכו לשלם מיליונים לממשלת ישראל? זה באמת נשמע לכם הגיוני? 

אשמח לאיזה מקור כלשהו כי לא מצאתי כלום וההפך. וסליחה אבל "הסוכן שלו אמר" זה לא מקור, בואו תראו איפה הוא אמר. ענייני המס זאת הסיבה העיקרית לדעתי שלא יחזור השנה. ערן אוהב כסף ומדובר במלא כסף שהוא עבד קשה בשבילו. באמת שזה נשמע שאנשים פה שמים משקפיים ורודים ומנסים לשכנע את עצמם באיזה שמועה שהופצה בו בפורום. 

לא חושב.

נראה שמישהו בדה את זה וכולם זורמים כי זה נשמע נוח.

כמו הימים ש"לא מציגים את הרכש כי מחכים לעוד אחד" או איזה שטות כזאת.

6 hours ago, פראנץ הורבאט said:

רונן קצב הזכיר את זה פעם, גם זהבי אם אני זוכר נכון.

הם לא אמרו במפורש שיקחו הכל, הם אמרו משהו כמו אל תדאג דאגו לזה בחוזה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.