Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

קצת חיים בסרט. אני לא חושב שמכבי מחכה לזהבי או מעכבת משהו. היא כנראה לא הגישה שום הצעה.

אין שום קשר בין זהבי לבין ההכנות וההתנהלות האיטית בקיץ הזה. 

32 דקות לפני, Keano said:

לא חושב שיגיע עוד רכש לפני שרואים אם עוברים את ברסט או לא. רק מקווה שיהיו מוכנים לרגע שזה יקרה. 

חח אמרו את זה גם לפני סודובה. ברגע שימצאו שחקן רכש שמתאים יביאו.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חח אמרו את זה גם לפני סודובה. ברגע שימצאו שחקן רכש שמתאים יביאו.

ברסט זה הרבה יותר משמעותי מבחינת הסכומים שנקבל ובכלל איך תראה העונה

14 דקות לפני, המכבייה said:

מהמר שנחתים זר אחד(בלם)עוד לפני ברסט.  

רק לקראת סוף החודש/תחילת אוקטובר דברים יהיו ברורים יותר.

1 דקה לפני, אדביסי said:

ערן כנראה ישחק בטורקיה :(

אמרתי שגם בשביל 200 אלף יורו יותר מהצעה של מכבי והוא עוזב לכל יעד אחר שיציעו לו. לא בקטע רע, זאת המציאות. רק הכסף מדבר.

4 דקות לפני, yuri said:

אם זה נכון, זה המפתח! צריך לפתח לשי את הקריירה שלה...  

11 hours ago, Shroud said:

שי זהבי מחפשת מקום לפתוח בו סטודיו באזור תל אביב

33 דקות לפני, קובי השועל said:

רק לקראת סוף החודש/תחילת אוקטובר דברים יהיו ברורים יותר.

פשוט נפלא. איזה שבוע של כיף.

אגב, אני בטוח שבזמן הזה הזרים שיבואו יהיו חלוץ ברמת פריצה ובלם ברמת הז'איר כי כל השחקנים מחכים רק להצעה ממכבי.

ערן זהבי יהיה שחקן חופשי בקרוב וההצעה כי טובה שיש לו זה מפנר, האמת מאכזב. רק בינואר הייתה לו הצעה מטוטנהאם איך הוא ירד משם לטורקיה.

מה רק הכסף מעניין אותו בשלב הזה?

5 hours ago, הנדון said:

וואללה מתחילה להימאס עליי הסאגה הזאת כל פעם מחדש זה סתם מעכב אותנו שיחליט מה הוא רוצה ולא בגיל 40.

יש צ'אנס לעלות לליגת האלופות המועדון צריך אותו יאלללה שיבוא וישאיר חותם לנצח.

בשבילך זו סאגה, אבל לדעתי האופציה של מכבי לא הייתה רלוונטית עבורו כרגע.

החלטה טיפשית לשחק בטורקיה. 

במקרה הטוב יקח שם אליפות במקרה הפחות טוב יצלבו אותו כאשם המרכזי בכישלון מהרבה סיבות. 

אני לא רואה אותו חוזר אלינו עוד שנתיים בכושר נורמלי... הוא יהיה כמו בניון בחיפה. עכשיו או שיפרוש בחול. 

אגב עדיין מאמין ששי תשחק תפקיד פה

1 hour ago, Shroud said:

הוא יהיה כמו בניון בחיפה. עכשיו או שיפרוש בחול. 

יחזור בגיל מבוגר יחסית עם פלברות של סופרסטאר אבל עם תרומה מקצועית נמוכה יחסית לשכר. אחרי שנה מאכזבת הוא ישוחרר וישקול פרישה, אבל יחתום בהפועל תמורת הבטחת תפקיד ניהולי.

"עשיתי את מה שהיה נכון לקריירה שלי בשעתו. נורא רציתי לחזור להפועל אבל לא רצו אותי. אין לי כעס על הקבוצה, זו הייתה קבוצה אחרת אז והנהלה אחרת. באתי לסגור מעגל. איך הקהל יקבל אותי? אני אתן לו כבר סיבות לאהוב אותי על המגרש. מבחינתי חזרתי הביתה"

אחרי שנה ישוחרר גם מהפועל אחרי סכסוך מתוקשר.

בקיץ יהיה בלי קבוצה עד שבמפתיע יחתום במכבי פתח תקווה. 

יפצע באמצע העונה ופשוט יעלם בשקט מהתודעה, כשהוא יעדיף להתרכז בעסקים הפרטיים שלו.

ערן זהבי מוותר על הרים של כסף כשהוא עוזב את סין. למה? כנראה שכסף כבר לא השיקול מספר 1 שלו.

אם היה רוצה למקסם רווחים היה צריך להשאר בסין עד תום החוזה ולהמשיך לתת את הגולים שלו, ואז לקחת את ההצעה הגבוהה ביותר, נניח מהתורכים.

אין שום הגיון שיחליף כבר היום את הסינים בתורכים.

אז אם כסף לא השיקול מספר 1, מה כן? או משפחה (ואז מכבי בעדיפות ברורה, אבל גם ארה"ב יכול להלקח בחשבון) או "מורשת" ואז ליגה גדולה כדי להוכיח לכולם שגם שם הצליח.

כל עוד לא נשמע על מועמדות רצינית שלו, לקבוצה בארה"ב, או בליגה בכירה כלשהיא (מינימום ויאדוליד כזה) יש סיבות לאופטימיות.

כמובן, שככל שההצעה של מיץ' תהיה נדיבה יותר, וככל שהקהל שלנו יגרום לו להרגיש אהוב יותר, וככל שנתקדם באירופה יותר הסיכויים עוד עולים.

מבחינת הקבוצה, ברור לכולם, שהיא משוועת לרגל מסיימת, ואפשר להגיד שנבנתה במחשבה מראש על חזרה של זהבי ו"נתפרה" בשבילו.

הנוכחות של יצחקי, וטב"ח בטוח לא תזיק.

החיוך הממזרי של דוניס כששאלו אותו על זהבי, גם מגלה יותר משמסתיר.

כל השמועות שמייצרים החברים שלו, כמו צנציפר ושאדו, זה נטו למשא ומתן. כי ככל ששקוף יותר שהוא רוצה וצריך לחזור,ככה הוא צריך למסך יותר.

הכדור כרגיל ביידים של מיץ'. ערן אולי יתפשר על כסף, אבל לא יתפשר על כבוד.

הוא צריך לקבל את החוזה הגבוה בארץ, ובפער משמעותי, עם בונוסים שמנים, ולטווח ארוך.

מגיע לו את החוזה הזה, ואני מקווה שמיץ' גם חושב ככה, ושם בצד את הפרידה הלא חלקה שהיתה להם.

3 דקות לפני, dvirtop said:

ערן זהבי מוותר על הרים של כסף כשהוא עוזב את סין. למה? כנראה שכסף כבר לא השיקול מספר 1 שלו.

אם היה רוצה למקסם רווחים היה צריך להשאר בסין עד תום החוזה ולהמשיך לתת את הגולים שלו, ואז לקחת את ההצעה הגבוהה ביותר, נניח מהתורכים.

אין שום הגיון שיחליף כבר היום את הסינים בתורכים.

אז אם כסף לא השיקול מספר 1, מה כן? או משפחה (ואז מכבי בעדיפות ברורה, אבל גם ארה"ב יכול להלקח בחשבון) או "מורשת" ואז ליגה גדולה כדי להוכיח לכולם שגם שם הצליח.

כל עוד לא נשמע על מועמדות רצינית שלו, לקבוצה בארה"ב, או בליגה בכירה כלשהיא (מינימום ויאדוליד כזה) יש סיבות לאופטימיות.

כמובן, שככל שההצעה של מיץ' תהיה נדיבה יותר, וככל שהקהל שלנו יגרום לו להרגיש אהוב יותר, וככל שנתקדם באירופה יותר הסיכויים עוד עולים.

מבחינת הקבוצה, ברור לכולם, שהיא משוועת לרגל מסיימת, ואפשר להגיד שנבנתה במחשבה מראש על חזרה של זהבי ו"נתפרה" בשבילו.

הנוכחות של יצחקי, וטב"ח בטוח לא תזיק.

החיוך הממזרי של דוניס כששאלו אותו על זהבי, גם מגלה יותר משמסתיר.

כל השמועות שמייצרים החברים שלו, כמו צנציפר ושאדו, זה נטו למשא ומתן. כי ככל ששקוף יותר שהוא רוצה וצריך לחזור,ככה הוא צריך למסך יותר.

הכדור כרגיל ביידים של מיץ'. ערן אולי יתפשר על כסף, אבל לא יתפשר על כבוד.

הוא צריך לקבל את החוזה הגבוה בארץ, ובפער משמעותי, עם בונוסים שמנים, ולטווח ארוך.

מגיע לו את החוזה הזה, ואני מקווה שמיץ' גם חושב ככה, ושם בצד את הפרידה הלא חלקה שהיתה להם.

אתה מאוד אופטימי. לא יקרה. מכבי כנראה בכלל לא דיברו איתו ברצינות ולא הנחיו הצעה רשמית על השולחן, המקסימום שמכבי יכולה לתת לא מתקרב לרבע ממה שמציעים לו בפנר, לפי הדיווחים מטורקיה הוא סגור שם כמעט בטוח. גם אם בסוף לא יסגור שם, אז אני מאמין שילך לארה"ב. ההפרש הכספי גדול מידי ואין לנו דרך להתחרות בזה. אני רוצה להאמין שמרכזים מאמצים להביא בלם וחלוץ זרים.

2 דקות לפני, snufkin said:

אתה מאוד אופטימי. לא יקרה. מכבי כנראה בכלל לא דיברו איתו ברצינות ולא הנחיו הצעה רשמית על השולחן, המקסימום שמכבי יכולה לתת לא מתקרב לרבע ממה שמציעים לו בפנר, לפי הדיווחים מטורקיה הוא סגור שם כמעט בטוח. גם אם בסוף לא יסגור שם, אז אני מאמין שילך לארה"ב. ההפרש הכספי גדול מידי ואין לנו דרך להתחרות בזה. אני רוצה להאמין שמרכזים מאמצים להביא בלם וחלוץ זרים.

אתה נאיבי מאד, אם אתה חושב שהוא עזב את החוזה שלו בסין לפני שהיה לו מגעים רציניים עם קבוצה אחרת, שהוא אשכרה רצה.
אין סיכוי שהקובה שבשבילה ויתר על החוזה  הסיני שלו היא פנרבחצ'ה. זה נטו לקדם משא ומתן אחר.

אני מזכיר שברק יצחקי חבר...

7 hours ago, Shroud said:

החלטה טיפשית לשחק בטורקיה. 

במקרה הטוב יקח שם אליפות במקרה הפחות טוב יצלבו אותו כאשם המרכזי בכישלון מהרבה סיבות. 

אני לא רואה אותו חוזר אלינו עוד שנתיים בכושר נורמלי... הוא יהיה כמו בניון בחיפה. עכשיו או שיפרוש בחול. 

אגב עדיין מאמין ששי תשחק תפקיד פה

הוא לא יקח אליפות בטורקיה עם פנר.

5 דקות לפני, dvirtop said:

אתה נאיבי מאד, אם אתה חושב שהוא עזב את החוזה שלו בסין לפני שהיה לו מגעים רציניים עם קבוצה אחרת, שהוא אשכרה רצה.
אין סיכוי שהקובה שבשבילה ויתר על החוזה  הסיני שלו היא פנרבחצ'ה. זה נטו לקדם משא ומתן אחר.

הוא ויתר על החוזה שלו כדי לשחק עם הנבחרת. ולא בטוח שההצעה של פנר הייתה קיימת עד שהחוזה היה נגמר.

גם אביחי ידין חבר שלו, אז הוא יחתום ברעננה?

27 דקות לפני, dvirtop said:

אני נאיבי ואתה בטוח שערן יחתום כאן למרות שאנחנו מציעים פחות מרבע מהשכר? הלוואי שהניחוש שלך נכון אבל אני חושב שהסיכוי קלוש עד לא קיים. מוכן להתערב על זה 

6 דקות לפני, snufkin said:

אני נאיבי ואתה בטוח שערן יחתום כאן למרות שאנחנו מציעים פחות מרבע מהשכר? הלוואי שהניחוש שלך נכון אבל אני חושב שהסיכוי קלוש עד לא קיים. מוכן להתערב על זה 

חייב להגיד שאני מעריץ את האופטימיות של חלק מהמשתמשים פה אבל כנראה הנפילה למציאות תכאב להם מאוד

לא אתפלא אם עוד איזה שבוע-שבועיים אחרי החתימה שלו בפנר הוא יתראיין והכותרת תהיה "לא הייתה בכלל הצעה ממכבי"

השיקול הכלכלי הוא שיקול אבל הוא לא השיקול המרכזי, זה בטוח.

אחרת היה נשאר בסין, בזה DVIRTOP צודק.

ערן ממקסם את המשא ומתן וגם מתעסק כרגע בנבחרת כי זה ערן.

ערן רוצה להרגיש מוערך, הכי מוערך, הכי טוב, עם הבונוסים הכי שמנים ובצדק.

אני חושב שערן רוצה להרגיש הכי מוערך והכי רצוי ואין לו בעיה להמתין, 

במיוחד כי כשהוא עזב זה הלך קשה מול גולדהאר. לדעתי, ערן רוצה שהייפ החזרה שלו יהיה גדול יותר מהחזרה של גלעד שליט. בצדק.

לכן אנחנו "אופטימיים" .... גם אם ערן יחתום במקום אחר ויגיד שלא הייתה הצעה ממכבי, זו חלטורה. די נו.

5 דקות לפני, דקסטר said:

חייב להגיד שאני מעריץ את האופטימיות של חלק מהמשתמשים פה אבל כנראה הנפילה למציאות תכאב להם מאוד

לא אתפלא אם עוד איזה שבוע-שבועיים אחרי החתימה שלו בפנר הוא יתראיין והכותרת תהיה "לא הייתה בכלל הצעה ממכבי"

אבל ברק יצחקי חבר .. :)

מה אני אגיד, הלוואי והאופטימיים צודקים. לי זה נראה יותר משאלת לב (בגלל החתול הצהוב אני לא כותב ווישפול ת'ינקינג)

לפי כל מה שאומרים זהבי לא קיבל בכלל פניה ממכבי, האמת? נראה שהוא משווע לפניה כזאת כי הוא לא רוצה לשחק בטורקיה ואין הצעות אחרות.

אולי משקעי העבר עם גולדאהר בטיסה של זהבי לסין עדיין צפים, לדעתי כדי שזה יסגר תצטרך להיות מיני הורדת כבוד של זהבי בפניה לגולדאהר ומשם הסיפור יסגר בזריזות עם שכר הולם.

אם גולדאהר צטרך ליזום את המהלך, לתחושתי זה לא בטוח יקרה, אולי רק עם לחץ היסטרי מהקהל והצוות המקצועי מה שממש לא קורה כרגע(יותר מדי אנשים חושבים שזה לא ריאלי, לדעתי זה סופר אכבר ריאלי)

נראה לך שמיטש יערים על זה קשיים בגלל כבוד?! נו באמת.. 

השאלה כמה ההנהלה שלנו תחשוב בכיוון הזה ברגע שהם ירצו וזהבי גם ירצה אז ברור שמבחינת מיטש לא תהיה בעיה

הרי מיטש החזיר את מדוניאנין, טב"ח ויצחקי אז על זהבי הוא יכעס?? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.