Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

12 דקות לפני, Shroud said:

החוזה יותר ברגע שימצא קבוצה. תפסיקו לרשום דברים שאתם לא יודעים 

כי אתה עשית טירונות עם זהבי ומאז אתם חברים הכי טובים או שאתה שותף עם הסינים ברשתת מסעדות בשוק אוכל בוואהן..

אורן פדידה מתחיל לחפש סולם לרדת מהעץ שטיםס עליו אתמול ומםרזם עכשיו "למרות הסיכום, פנר לא ויתרה על זהבי והגישה לו היום הצעה גבוהה" בקיצור, אם פרסם בלוף שיחפש מקצוע אחר

https://mobile.twitter.com/FadidaOren/status/1300342811250827264

5 דקות לפני, Shroud said:

ערן לא ישחק בטורקיה תפסיקו להלחיץ את עצמכם.

הדיווח נשען על ידיעה מסין מלפני חודש.

אה יופי, עכשיו כשכתבת נרגעתי.

1 דקה לפני, snufkin said:

אורן פדידה מתחיל לחפש סולם לרדת מהעץ שטיםס עליו אתמול ומםרזם עכשיו "למרות הסיכום, פנר לא ויתרה על זהבי והגישה לו היום הצעה גבוהה" בקיצור, אם פרסם בלוף שיחפש מקצוע אחר

https://mobile.twitter.com/FadidaOren/status/1300342811250827264

תם הטקס בקיצור. 

מניאק הפדידה הזה , שיחזור להיות מגן שמאלי של קבוצה גנרית מהליגה הלאומית ויעזוב אותנו בשקט. 

Just now, ebibo said:

אם הסכומים הם באמת 1.5 או 1.75, מכבי יכולה לשים 1/1.25 על השולחן והוא יגיע.

אנחנו לא באמת יודעים מה הסכומים. חוץ מזה שגם מליון יורו נטו נראה לי לא ריאלי למכבי במציאות של היום ואם לא הביטחון של הפדידה הזה לא הייתי מאמין שמכבי שמה הצעה רצינית לסכום כזה.

בקיצור, נראה שתם הטקס. אני מאמין שמי שצריך במכבי עובד על חלוץ זר 

1 דקה לפני, snufkin said:

אנחנו לא באמת יודעים מה הסכומים. חוץ מזה שגם מליון יורו נטו נראה לי לא ריאלי למכבי במציאות של היום ואם לא הביטחון של הפדידה הזה לא הייתי מאמין שמכבי שמה הצעה רצינית לסכום כזה.

אני מאמין שמכבי נתנו הצעה רצינית.

אבל כנראה לא מספיק בשביל לשכנע את ערן לחזור. כנראה ההפרש אפילו לא מספיק בשביל לכפר על העובדה שהמשפחה צריכה לעבור לתורכיה במקום לחזור לארץ.

3 דקות לפני, snufkin said:

למה אין במציאות של היום? אצילי ומיכה ישבו על חוזי ענק של כמעט מיליון יורו ביחד, היו חוזים כבדים גם לאמאדור ג'רלאדש והשוער היווני, מה שהבאת עד עכשיו זה טב"ח ב 220 אלף לפי הפרסומים ודן ביטון בסביבות אותה העלות, נשאר לך בעוגה לפחות 1.3 מיליון לעומת שנה שעברה שתוכל לחלק לזהבי ובלם, לא צריך כלום יותר מזה, זהבי ובלם חופשי ב 300 אלף דולר, כל זה מבלי להרים אפילו את התקציב.

Just now, ebibo said:

למה אין במציאות של היום? אצילי ומיכה ישבו על חוזי ענק של כמעט מיליון יורו ביחד, היו חוזים כבדים גם לאמאדור ג'רלאדש והשוער היווני, מה שהבאת עד עכשיו זה טב"ח ב 220 אלף לפי הפרסומים ודן ביטוח בסביבות אותה העלות, נשאר לך בעוגה לפחות 1.3 מיליון לעומת שנה שעברה שתוכל לחלק לזהבי ובלם, לא צריך כלום יותר מזה, זהבי ובלם חופשי ב 300 אלף דולר, כל זה מבלי להרים אפילו את התקציב.

ההבדל הגדול הוא ששנה שעברה הייתה לך הכנסה בטוחה של מנויים, והשנה הסכום מכרטיסים/ מנויים הוא 0 שח

6 דקות לפני, oferr said:

ההבדל הגדול הוא ששנה שעברה הייתה לך הכנסה בטוחה של מנויים, והשנה הסכום מכרטיסים/ מנויים הוא 0 שח

אני מאמין שיבואו לבדוק את הפייר פליי השנה יהיו הקלות משמעותיות ויבחנו את הפייר פליי קצת שונה כשירדו מאוד ההכנסות, יפתיע אותי אם יגידו לכל המועדונים שאין הכנסות מקהל אז כולם צריכים לפטר חצי קבוצה בשביל לעמוד בפייר פליי, זה לא רציני ולא יקרה.

בנוסף מכבי הקבוצה היחידה שעדיין לא קיצצה, קיצוץ של 20 אחוז(ייחשב לקיצוץ הכי קל בליגה) יביא לזה שהתפנה עוד סכום מטורף, אני חושב שאפשר וצריך לעשות את זה כשערן עדיין משחק ברמה הגבוהה ביותר.

עריכה:

אגב חייב לציין שעד לפני שבוע הייתי הכי פסימי בנושא זהבי כי חשבתי שההצעות שהוא יקבל הן 3.5-4 מיליון יורו לעונה לפני בונוסים בליגה גרמנית ואנגלית.

בסוף מתברר שפנרבחצ'ה ב 1.75-2.5 מיליון יורו זאת ההצעה הכי גבוהה, בגלל זה אני חושב שאפשר להתמודד.

אמרנו לכם מההתחלה לא להקשיב לאורן פדיחה הזה.

זה שהוא אמר שגולדהאר בזמנו ישחרר את מיכה ואצילי זה משהו שכולם כבר ידעו שיקרה לא אומר שהוא אמין ויש לו מושג בתחום.

חבל שפיתחתם ציפיות.

8 דקות לפני, ebibo said:

למה אין במציאות של היום? אצילי ומיכה ישבו על חוזי ענק של כמעט מיליון יורו ביחד, היו חוזים כבדים גם לאמאדור ג'רלאדש והשוער היווני, מה שהבאת עד עכשיו זה טב"ח ב 220 אלף לפי הפרסומים ודן ביטון בסביבות אותה העלות, נשאר לך בעוגה לפחות 1.3 מיליון לעומת שנה שעברה שתוכל לחלק לזהבי ובלם, לא צריך כלום יותר מזה, זהבי ובלם חופשי ב 300 אלף דולר, כל זה מבלי להרים אפילו את התקציב.

הבאת צוות מקצועי במליון יורו. נכון שחסכת משמעותית בגלל אצילי ומיכה (לא ברור עדין אם מכבי משלימה להם שכר) ציקו, זראלדש וקיצוצי החוזים לייני את שכטר. אבל שידרגת קצת לגולסה וכמו שאמרו כאן, אין לך הכנסות ממנויים.

אני באמת לא מבין למה עוד לא עשו קיצוץ רוחבי במכבי. הקבוצה היחידה שעוד לא עשתה קיצוץ בליגה  גם באירופה רוב הקבוצות קיצצו כבר. מצד שני להביא שחקן במליון יורו נטו ואז לבקש מיונתן וגלזר כהן לקצץ 20-30 אחוז מה 200 אלף שהם מרוויחים זה לא נראה טוב

45 דקות לפני, snufkin said:

גם ככה יש לו להתיר את החוזה בסין. גם אם יגיע לכאן אני לא חושב שזה יהיה לפני הסיבוב הבא

זה לא אמור לקחת יותר מדי זמן. הוא ידע שהוא עוזב אותם, אז כבר הכל היה מסודר.

אם ערן ישחק בטורקיה זה יהיה ללא משפחתו ולכן לא סביר שזה יקרה.   

מה גם שפנר כבר לא כמו שהיתה פעם ומתקשה מאוד בליגה בשנים האחרונות... אז בשביל עוד מליון יורו? 

24 דקות לפני, דרום צהוב said:

מאמין שבעוד שנתיים זה יקרה, לא הגיוני בסכומים שהוא הרוויח לחזור לארץ עכשיו, יותר מדי תשלומי מס

אתה כאילו עושה בכוונה?

בכל מקרה אין מה להחזיר אותו לפה יותר. עכשיו או בכלל לא.

צריכים לארגן נקמה בכל המוערבים בהטרלה. הפדידה הזה ועומרי קנדה. לחסום גם את כל היוזרים שזיינו את המוח.

5 דקות לפני, דרום צהוב said:

לפחות אין קהל, אני לא אעמוד בדושים שבאים לבלומפילד עם חולצות צהוב כחול של פנר עם זהבי על הגב 

להגלות אותם לטורקיה, גם את אלה שבאו עם חולצה של הסינים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.