Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

8 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ברור שאין מה להשוות לליגה ההולנדית, ההשוואה הזו מגוחכת.

ועדיין, ערן שיחק 4 עונות ב"נגריית אבו יאו ובניו R&F" לא בגלל הרמה המקצועית הגבוהה שם.

לא יודע מה קרה שם ואם הסכימו להמשיך לשלם לו את אותם סכומים או לא,

אבל בשורה התחתונה, הוא בן 33 ולגיטימי לחלוטין שירצה לחלוב מה שעוד אפשר מהקריירה שלו לפני שהיא מסתיימת.

גם אם לנו נראה שהוא הרוויח מספיק והוא יכול לבוא לשחק פה בשביל הכיף שלו.

אתה טוען שזה נטו אתגר מקצועי? יש אתגר מקצועי, אין ספק בכלל.

אני טוען שאם היה לך יותר כסף לפתות אותו, זה no brainer מבחינתו.

אבל הוא יכל להישאר בסין. נכון, כנראה שכבר לא באותם סכומים שהיה רגיל, אבל מבטיח לך שהיה מרוויח ״טיפה״ יותר מבהולנד. לפי דיווחים גם היו לו הצעות טובות יותר כלכלית מההצעה של פסוו.

ולכן אני אומר שלא היה פה עניין של כסף. ברור שיש לכסף איזשהו משקל, אבל הוא היה יחסית קטן. אם היה רוצה לחזור לארץ וחושב שזה הטיימינג הנכון לחזור למכבי הוא פשוט היה חוזר.

3 hours ago, אורלנדו בלוף said:

אין לי שום דבר נגד ההחלטה שלו.

אני רק אומר, אם היה לך להציע לו יותר, הוא היה בא. זה כזה פשוט.

לא לייקים, לא הודעות באינסטגרם ולא בטיח.

לא חושב שאם היינו משלמים יותר או משווים את ההצעה הוא היה מגיע. הוא רצה לשחק באירופה

כל אחד ואחד פה שהגיב באופן שלילי לגבי ההחלטה שלו להמשיך בחול ולהתקדם לאירופה צריך להתבייש

הוא נתן לנו כל כך הרבה רגעי אושר

כל בחירה שלו תהיה מקובלת מבחינתי

9 דקות לפני, just saying said:

ועכשיו לשאלה הרלוונטית, מה שיא השערים בעונה בליגה ההולנדית?

Coen Dillen (מ... PSV) בעונת 55-56, 43 שערים

https://eredivisie.nl/en-us/info/our-history

עכשיו כשזהבי סגור ב 99% בפ.ס.וו אז אפשר לשים את הקלפים על השולחן.

המגעים בין מכבי לערן התחילו ברגע שגוואנגז'ו סירבו לשחרר את זהבי למשחקי הנבחרת.

במכבי הבינו שזאת הזדמנות פז, כי לכולם ברור כמה משחקי הנבחרת חשובים לערן שכן זאת ההזדמנות אולי האחרונה שלו להעפיל עם הנבחרת לטורניר גדול.

עוד באותו היום נעשתה פנייה ממכבי לערן דרך סוכנו מתוך ההבנה שבעקבות הסירוב של קבוצתו ערן יוכל להתיר את חוזהו שם.

לערן הוצע חוזה עד לפרישה במתווה הזה

שנתיים ראשונות ב 800k לעונה והחל מהשנה השלישית הסכום מותנה בדקות משחק/מעורבות בשערים (היו חייבים להכניס את זה מפאת הגיל של ערן)

במכבי היה ברור שלמרות שבשנים האחרונות בנו כאן מערכת מאוד מאוזנת של שוויון (יחסי) במענקים לכל השחקנים, במקרה של זהבי יהיה צורך לחרוג קצת מהאיזון הזה, והציעו לערן מענק אסטרונומי במונחים ישראליים במידה ומעפילים לבתים בליגת האלופות.

עם זאת הוטל וטו על נושא מענק לכל גול כפי שערן קיבל בסין, ועל זה בעצם נוהל רוב המו''מ מולו.

החשש העיקרי במכבי היה שאם יהיה סעיף כזה אז זה יפגע במשחק הקבוצתי ובפרגון בין שחקני החלק הקדמי.

בשורה התחתונה אנחנו לא קרובים להצעה שקיבל בהולנד וגם לא לרמה של הליגה והקבוצה.

ערן מצידו גם העדיף לנסות שוב להוכיח את עצמו בליגה חזקה יחסית באירופה.

אז לכל מי שכתב כאן בנחרצות שערן לא קיבל שום הצעה ממכבי, אני מאוד מקווה שעכשיו כשאתם קוראים את זה אתם מרגישים קצת מבוכה, ומרגישים בעצמכם איך זה כשמישהו כותב דברים כל כך נחרצים בלי שום ביסוס.

כי באמת שאין לי שמץ של מושג על מה אני מדבר והמצאתי את כל מה שכתוב.

חחח יפה. 

אני חושב שהוא כן קיבל הצעה, אבל אחרי החתימה היום יטען כמובן שלא הייתה הצעה, כך שה''אשמה'' תעבור למכבי. לדעתי אנחנו פשוט אף פעם לא נדע את האמת כי מכבי לא תגיב.

מבחינתי, לא מבין למה הנושא הזה עדיין פתוח ותעשו טובה, בלי נושא :

"ערן זהבי מעקב בפ.ס.ו" חלאס, הוא לא מעניין.

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

חחח יפה. 

אני חושב שהוא כן קיבל הצעה, אבל אחרי החתימה היום יטען כמובן שלא הייתה הצעה, כך שה''אשמה'' תעבור למכבי. לדעתי אנחנו פשוט אף פעם לא נדע את האמת כי מכבי לא תגיב.

מבחינתי, לא מבין למה הנושא הזה עדיין פתוח ותעשו טובה, בלי נושא :

"ערן זהבי מעקב בפ.ס.ו" חלאס, הוא לא מעניין.

אוי מה נעלבת ובגלל זה אתה לא רוצה שיפתח נושא?

מאז אבי לא היה שחקן כזה אהוב בקרב הקהל, אז למה בדיוק ״הוא לא מעניין״?

16 hours ago, החתול הצהוב said:

טוב, הדיעה שלי בעניין:

קודם כל, הבאזז לגביי מכבי כן או לא, נראה לי היה בעיקר אצל האוהדים שלנו פה וברשתות החברתיות. לא ידוע א ם בכלל הייתה הצעה ומו"מ.

שנית, מצטער - אבל באיזה עולם שחקן מעדיף את הליגה הישראלית בלי קהל, על פני הליגה ההולנדית (גם בלי קהל כנראה) כאשר בליגה הישראלית גם השכר כנראה נמוך יותר? לשחק באיינדהובן זה:

• אתגר מקצועי גדול בהרבה מהליגה הישראלית
  • רמת מקצוענות גבוהה בהרבה
  • אופציה להתמודד בשדה משחק קשה ומאתגר יותר
  • אופציה לזהבי להוכיח שכל הטענות של "בסדר, הוא כוכב בסין ובישראל, אבל באירופה הוא לא עשה כלום" הם לא נכונות.

ראבק, עשו פה מאיינדהובן איזה משהו ששווה ערך למכבי מבחינת הרמה והאתגר המקצועי וכו'. 

גם אם זהבי היה גדל במכביה עם פוסטרים של אבי כהן בבית, הדבר ההגיוני מבחינתו בסיטואציה הזו הייתה לנסות ולבחון את עצמו במגרש של גדולים יותר מאיתנו. אין לי צל צילה של אכזבה כי הלך לשם. צודק לחלוטין, ומובן לחלוטין.

אל תשנאו אותי או משהו, באמת שאני אוהב את ערן וממש רוצה שהוא יחזור -

ודווקא בגלל זה, קצת מקווה שפחות ילך לו שם, יראה ספסל בצורה מתסכלת ויחליט כבר לחזור אלינו.

ממש חבל שזה לא קרה עכשיו, זה היה כ"כ משפר את השנה המעפנה הזאת.

אבל ברור שהוא ינפץ אותם גם שם. אין לי ספק.

58 דקות לפני, HumbugMusic said:

אל תשנאו אותי או משהו, באמת שאני אוהב את ערן וממש רוצה שהוא יחזור -

ודווקא בגלל זה, קצת מקווה שפחות ילך לו שם, יראה ספסל בצורה מתסכלת ויחליט כבר לחזור אלינו.

ממש חבל שזה לא קרה עכשיו, זה היה כ"כ משפר את השנה המעפנה הזאת.

אבל ברור שהוא ינפץ אותם גם שם. אין לי ספק.

זהבי של הפועל היה יכול ללכת למקום ולראות ספסל, השינוי שהוא עשה מאז כל כך גדול שאני לא רואה איך הוא כשיר ולא משחק בכל משחק 

על גבול הגועלי לראות אותו שוב פעם באדום.

מה אפשר להגיד?

תודה על מה שנתת ועדיף שלא תחזור עוד כמה שנים כי הקהל שלנו לא יודע להעריך שחקני עבר.

קיבל הצעה מכובדת, העדיף להמשיך באירופה מאשר להפוך לאייקון מכבי.

מודה לו על כל מה שעשה בשביל הקבוצה, מאחל לו בהצלחה לסיים את המשימה להוכיח שהוא השחקן הישראלי הגדול בכל הזמנים ולא יכול להסתיר את הלב שנחמץ מהבחירה שלו.

@amilovלטובת כולנו, בבקשה תנעל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.