Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

כל מי שיוצא עליו או רק חושב על זה הוא סתם מטומטם. 

לזהבי לא הייתה הצעה ממכבי צאו מהסרט. 

וגם אם הייתה, בחר נכון בפסוו. 

הקריירה שלו תסתיים בעוד שנתיים שלוש גג

לחזור לארץ תמיד אפשר ויפרסו לו שטיח גם בגיל 35, ללכת לשחק בליגה הרבה יותר טובה, מעניינת וכיפית בעיקר עבורו, עם שחקנים מעולים וטאלנטים אדירים, מאמן בעל שם, תפקיד מרכזי ושכר כפול ממה שמיטש היה נותן לו כאן. 

כל מחשבה אחרת היא ילדותית ומטופשת.

שיהיה בהצלחה, זיין את אמא שלהם.

21 hours ago, מכביסט לעד said:

מה זה "לשחק במכבי"? עאלק להתמודד על אליפות. אייאקס ופיינורד לא רואים אותם.

3 מתוך 5 האליפויות האחרונות בהולנד- פ.ס.וו איינדהובן. וגם בשנים בהן הם לא זכו באליפות הם סיימו במקום שני ושלישי.

לפחות כל הפסטיבל סביבו (גם לו יש חלק בזה) עומד להסתיים.

אותי מאכזב שהוא בחר לא לחזור לפה.

יכל להיכנס לספר ההיסטוריה כאחד הגדולים במועדון, אמנם מבחינת היכולת הוא אחד הגדולים - אבל בשביל להיכנס כאחד הגדולים מכל הבחינות צריך (לדעתי) יותר מ3.5 עונות.

גם לא שפה היה מקבל משכורת רעב...

בכל מקרה, מאחל לו הצלחה ענקית!

כמו שהצבר כתב כאן בתחילת הנושא- כדורגל זה לחלום, זאת פנטזיה. היה מותר לחלום ועכשיו מותר להתקדם. אין מקום לכעס על זהבי, בעיני. בעולם של קורונה ובעולם ללא קורונה, הוא לא אמור לשחק פה כשהוא עדיין בכושר טוב וחיוני. 

באחד העמודים הראשונים כבר כתבתי שהכול עניין של כסף בסוף.

מצחיק אותי שיש אנשים שחשבו שלייקים והודעות יזיזו משהו.

הבן אדם יכול לקנות 4 "חוות לייקים" בהודו ובבנגלדש ולעקוף את אמילי רטקאוסקי.

את מי זה מעניין הקשקוש הזה?

איך אפשר לדבר ככה על השחקן שהכי מזוהה עם מכבי מאז נמני ? 

לא יודע אם יש שחקן שכמעט לבדו אחראי על כ"כ הרבה רגעים שהפכו את מכבי של שנות העשרה מעוד קבוצה טובה לאימפריה רצינית.

אוהב אותו לעד ומאחל לו בהצלחה בכל מה שיעשה .

2 hours ago, אורלנדו בלוף said:

באחד העמודים הראשונים כבר כתבתי שהכול עניין של כסף בסוף.

מצחיק אותי שיש אנשים שחשבו שלייקים והודעות יזיזו משהו.

הבן אדם יכול לקנות 4 "חוות לייקים" בהודו ובבנגלדש ולעקוף את אמילי רטקאוסקי.

את מי זה מעניין הקשקוש הזה?

מה הקשר כסף? נטו החלטה מקצועית לאתגר את עצמו במועדון יותר גדול בליגה יותר חזקה באירופה. אחרי זה יחזור לישראל לשנתיים-שלוש, יכבוש לא מעט שערים, נזכה בתארים והוא יפרוש במכבי עם כבוד של מלכים

2 hours ago, הישראלי היפה said:

לפחות כל הפסטיבל סביבו (גם לו יש חלק בזה) עומד להסתיים.

אותי מאכזב שהוא בחר לא לחזור לפה.

יכל להיכנס לספר ההיסטוריה כאחד הגדולים במועדון, אמנם מבחינת היכולת הוא אחד הגדולים - אבל בשביל להיכנס כאחד הגדולים מכל הבחינות צריך (לדעתי) יותר מ3.5 עונות.

גם לא שפה היה מקבל משכורת רעב...

בכל מקרה, מאחל לו הצלחה ענקית!

יוכל להיכנס גם בגיל 36-38. 

15 דקות לפני, תמיר8 said:

מה הקשר כסף? נטו החלטה מקצועית לאתגר את עצמו במועדון יותר גדול בליגה יותר חזקה באירופה. אחרי זה יחזור לישראל לשנתיים-שלוש, יכבוש לא מעט שערים, נזכה בתארים והוא יפרוש במכבי עם כבוד של מלכים

בטח שכסף הוא פקטור. ממתי מכבי משלמת מעל 2 מיליון יורו משכורת? ממתי היא בכלל היתה בשוק עבור שחקנים ברמה הזאת? הציעה את מה שהיא יכולה וזהו. מראש היא היתה תלויה בהצעות אחרות שהוא יקבל. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

בטח שכסף הוא פקטור. ממתי מכבי משלמת מעל 2 מיליון יורו משכורת? ממתי היא בכלל היתה בשוק עבור שחקנים ברמה הזאת? הציעה את מה שהיא יכולה וזהו. מראש היא היתה תלויה בהצעות אחרות שהוא יקבל. 

ברור שמכבי לא יכולה לעמוד בסכומים האלה, אני מתכוון לכך שערן לא בחר בהצעה אך ורק בגלל כסף. אם היה מרגיש שמיצה את עצמו והגיע הזמן לחזור לארץ לסיום הקריירה היה מגיע, גם ב300 אלף יורו שכר לעונה. 

הוא מרגיש שהוא עוד יכול לכתוב פרק חדש בקריירה שלו, השיקול הוא מקצועי. 

22 דקות לפני, תמיר8 said:

ברור שמכבי לא יכולה לעמוד בסכומים האלה, אני מתכוון לכך שערן לא בחר בהצעה אך ורק בגלל כסף. אם היה מרגיש שמיצה את עצמו והגיע הזמן לחזור לארץ לסיום הקריירה היה מגיע, גם ב300 אלף יורו שכר לעונה. 

הוא מרגיש שהוא עוד יכול לכתוב פרק חדש בקריירה שלו, השיקול הוא מקצועי. 

זה בדיוק העניין, הוא לא מיצה את עצמו ומקבל משכורת מאד גבוהה ביחס לליגה ההולנדית. משכורת של כוכב. זה ווין ווין. 

6 דקות לפני, ג'ונסון said:

חבר'ה תפסיקו לבלבל את המוח. ערן זהבי תמיד הלך ולעד ילך אחרי הכסף. הוא שכיר חרב.

מה לא בסדר בזה? אנשים עוזבים מקומות עבודה על 5 אלף שקל יותר בברוטו. רק ההפרש בין מכבי להולנדים במשכורות זה סכום שרוב הפורום לא היה מרוויח כל חייו. 

אם היה הולך אחרי הכסף, הוא היה נשאר בסין או הולך לרוסיה.

הוא הלך לאיינדהובן, זה לא הרמה שלנו אין מה לכעוס עליו שהוא רוצה להוכיח את עצמו באירופה, רוב הביקורת עליו באה על כך שהוא הוכיח את עצמו רק בליגות חלשות.

הלוואי ויחורר רשתות שם, ויגיע הכי רחוק שרק אפשר. מגיע לו אחרי כל מה שהוא נתן לנו.

4 hours ago, MTA For Ever said:

כל מי שיוצא עליו או רק חושב על זה הוא סתם מטומטם. 

לזהבי לא הייתה הצעה ממכבי צאו מהסרט. 

וגם אם הייתה, בחר נכון בפסוו. 

הקריירה שלו תסתיים בעוד שנתיים שלוש גג

לחזור לארץ תמיד אפשר ויפרסו לו שטיח גם בגיל 35, ללכת לשחק בליגה הרבה יותר טובה, מעניינת וכיפית בעיקר עבורו, עם שחקנים מעולים וטאלנטים אדירים, מאמן בעל שם, תפקיד מרכזי ושכר כפול ממה שמיטש היה נותן לו כאן. 

כל מחשבה אחרת היא ילדותית ומטופשת.

שיהיה בהצלחה, זיין את אמא שלהם.

!

1 hour ago, תמיר8 said:

אין לי שום דבר נגד ההחלטה שלו.

אני רק אומר, אם היה לך להציע לו יותר, הוא היה בא. זה כזה פשוט.

לא לייקים, לא הודעות באינסטגרם ולא בטיח.

טוב, הדיעה שלי בעניין:

קודם כל, הבאזז לגביי מכבי כן או לא, נראה לי היה בעיקר אצל האוהדים שלנו פה וברשתות החברתיות. לא ידוע א ם בכלל הייתה הצעה ומו"מ.

שנית, מצטער - אבל באיזה עולם שחקן מעדיף את הליגה הישראלית בלי קהל, על פני הליגה ההולנדית (גם בלי קהל כנראה) כאשר בליגה הישראלית גם השכר כנראה נמוך יותר? לשחק באיינדהובן זה:

• אתגר מקצועי גדול בהרבה מהליגה הישראלית
  • רמת מקצוענות גבוהה בהרבה
  • אופציה להתמודד בשדה משחק קשה ומאתגר יותר
  • אופציה לזהבי להוכיח שכל הטענות של "בסדר, הוא כוכב בסין ובישראל, אבל באירופה הוא לא עשה כלום" הם לא נכונות.

ראבק, עשו פה מאיינדהובן איזה משהו ששווה ערך למכבי מבחינת הרמה והאתגר המקצועי וכו'. 

גם אם זהבי היה גדל במכביה עם פוסטרים של אבי כהן בבית, הדבר ההגיוני מבחינתו בסיטואציה הזו הייתה לנסות ולבחון את עצמו במגרש של גדולים יותר מאיתנו. אין לי צל צילה של אכזבה כי הלך לשם. צודק לחלוטין, ומובן לחלוטין.

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

אין לי שום דבר נגד ההחלטה שלו.

אני רק אומר, אם היה לך להציע לו יותר, הוא היה בא. זה כזה פשוט.

לא לייקים, לא הודעות באינסטגרם ולא בטיח.

גם אם היינו מציעים יותר מהם, הוא היה הולך לשם.

כסף לא היווה פקטור, אחרת היה נשאר בסין, או עובר לרוסיה לדוגמא. לא הולנד. מכבי לא היתה רלוונטית כי עדיין לא רוצה לחזור לארץ.

שאף אחד לא יעז להשוות בין הליגה הישראלית להולנדית. אותנו תשוו לליגות בבלארוס, אזרבייג׳אן וכו׳.

6 דקות לפני, פשוט צהוב said:

גם אם היינו מציעים יותר מהם, הוא היה הולך לשם.

כסף לא היווה פקטור, אחרת היה נשאר בסין, או עובר לרוסיה לדוגמא. לא הולנד. מכבי לא היתה רלוונטית כי עדיין לא רוצה לחזור לארץ.

שאף אחד לא יעז להשוות בין הליגה הישראלית להולנדית. אותנו תשוו לליגות בבלארוס, אזרבייג׳אן וכו׳.

ברור שאין מה להשוות לליגה ההולנדית, ההשוואה הזו מגוחכת.

ועדיין, ערן שיחק 4 עונות ב"נגריית אבו יאו ובניו R&F" לא בגלל הרמה המקצועית הגבוהה שם.

לא יודע מה קרה שם ואם הסכימו להמשיך לשלם לו את אותם סכומים או לא,

אבל בשורה התחתונה, הוא בן 33 ולגיטימי לחלוטין שירצה לחלוב מה שעוד אפשר מהקריירה שלו לפני שהיא מסתיימת.

גם אם לנו נראה שהוא הרוויח מספיק והוא יכול לבוא לשחק פה בשביל הכיף שלו.

אתה טוען שזה נטו אתגר מקצועי? יש אתגר מקצועי, אין ספק בכלל.

אני טוען שאם היה לך יותר כסף לפתות אותו, זה no brainer מבחינתו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.