Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

בואו נהיה ריאלים. 

תכנסו רגע לראש של ערן זהבי

״לשחק בהולנד מול המתמודד הישירה לאליפות, פלוס ליגה אירופאית עם שחקנים שהם 2-3 רמות מעל השחקן הישראלי, לקבל שכר מעולה ולהיות סוג של ״כוכב המועדון״...״

או

״לשחק במכבי״ 

מה נראה לכם שהוא יבחר...?

אני יודע מה אני הייתי בוחר

2 דקות לפני, דריקס said:

בואו נהיה ריאלים. 

״לשחק בהולנד מול המתמודד הישירה לאליפות, פלוס ליגה אירופאית עם שחקנים שהם 2-3 רמות מעל השחקן הישראלי, לקבל שכר מעולה ולהיות סוג של ״כוכב המועדון״...״

או

״לשחק במכבי״ 

איינדהובן או מכבי? פחחחח

ברור שמכבי

איך אלמקייס הלך להשאלה בליגה הקיקיונית והרעה בהולנד, פוטנציאל כזה גדול היה חייב לבחור באימפריית הכדורגל, ליגת העל הישראלית השישית בטיבה

חוץ מאייאקס הוא לא שווה חתימה שם בשום קבוצה ולא משנה תגידו לי, הוא שווה הרבה יותר מPSV. הוא הלך לכסף ולהצעה הגבוהה ביותר שהייתה לו. בהצלחה מול דן האג האימתנית וויטסה המטורפת של דסה.

44 דקות לפני, קובי השועל said:

חוץ מאייאקס הוא לא שווה חתימה שם בשום קבוצה ולא משנה תגידו לי, הוא שווה הרבה יותר מPSV. הוא הלך לכסף ולהצעה הגבוהה ביותר שהייתה לו. בהצלחה מול דן האג האימתנית וויטסה המטורפת של דסה.

הוא גם לא שווה חתימה במכבי, בוא נודה בזה. 

אין שום מקום להשוואה בין הליגה ההולנדית לליגה שלנו. 

47 דקות לפני, קובי השועל said:

לא כי מול האימפריה מפתח תקווה או ק"ש עדיף

ברור שהליגה שלנו פח, דברתי על העניין שפה בארץ עם העסק של אשתו והמסגרות לילדים היה כן עדיף להשאר כאן במקום שדאג להגדיל לו את חשבון הבנק לסכומים שרק דמיין.

מתבעס בשבילו שלא קיבל באמת הצעה גדולה כי מגיע לו.

אם הציעו לא והוא סירב שפשוט יפסיק להזכיר אותנו בכל ראיון. שיפסיק עם הרעש שקשור אלינו והשטויות שהוא אוהב לעשות ושיתעסק בהולנד. 

כן הוא הולך לקבוצה טובה ממכבי ובליגה טובה מהישראלית, אבל זו ממש לא הצעה שאי אפשר לסרב לה.

אם מכבי לא הציעו לו זה פשוט ביזיון וטמטום.

עדיין לא התייאשתם מהנושא הזה? הוא לא יהיה במכבי לצערי. ובתכלס אם הוא לא מגיע כבר העונה אז אני בספק אם יגיע בכלל ואם יש טעם בגיל 36+ שיבוא לעונת פרישה בכלל.  

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם הציעו לא והוא סירב שפשוט יפסיק להזכיר אותנו בכל ראיון. שיפסיק עם הרעש שקשור אלינו והשטויות שהוא אוהב לעשות ושיתעסק בהולנד. 

כן הוא הולך לקבוצה טובה ממכבי ובליגה טובה מהישראלית, אבל זו ממש לא הצעה שאי אפשר לסרב לה.

אם מכבי לא הציעו לו זה פשוט ביזיון וטמטום.

אני ארחיב את זה... אם מכבי הציעו לו הצעה מסבירה פלוס (מעל 800 אלף) והוא בחר בpsv , גולדהאר יאחל לו בהצלחה, אבל הרגשה שלי, הצעה חדשה בעתיד הוא לא יקבל.

https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/945242/alles-over-eran-zahavi-psv-haalt-nieuwe-eredivisie-attractie-in-huis.html

כתבה על זהבי שמתקרב לpsv.

אני מתבסס על גוגל טרנסלט אבל מדברים שם על שכר של 2.5 מיליון יורו. זה מטורף. חשבתי שהדיבור שם על 1.5 מיליון.

אגב יש שרשור די מצחיק בתגובות למטה. דברו שם על זה שהוא יהודי ומעניין איך זה יסתדר במשחקים מול אייאקס והקריאות של הקהל שלהם. מישהו הגיב לזה שייתנו לו אטמים ממותגים של psv ושימשיך לשחק.

גם מישהו כתב בנושא שרוב הישראלים בכלל לא יהודים. הרג אותי.

נראה שהם מתלהבים ממנו מקצועית אבל די מופתעים מהשכר הגבוה.

1 hour ago, zion8 said:

https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/945242/alles-over-eran-zahavi-psv-haalt-nieuwe-eredivisie-attractie-in-huis.html

כתבה על זהבי שמתקרב לpsv.

אני מתבסס על גוגל טרנסלט אבל מדברים שם על שכר של 2.5 מיליון יורו. זה מטורף. חשבתי שהדיבור שם על 1.5 מיליון.

אגב יש שרשור די מצחיק בתגובות למטה. דברו שם על זה שהוא יהודי ומעניין איך זה יסתדר במשחקים מול אייאקס והקריאות של הקהל שלהם. מישהו הגיב לזה שייתנו לו אטמים ממותגים של psv ושימשיך לשחק.

גם מישהו כתב בנושא שרוב הישראלים בכלל לא יהודים. הרג אותי.

נראה שהם מתלהבים ממנו מקצועית אבל די מופתעים מהשכר הגבוה.

לא מגיע להם אותו

9 hours ago, דריקס said:

בואו נהיה ריאלים. 

או

״לשחק במכבי״ 

מה היית בוחר?

אתה אוהד לא שחקן, אוהד יבחר במכבי ולא בכסף, ככה לפחות אני.

וואלה אני מוכן לשלם למכבי בשביל לעלות בדקה 89

46 דקות לפני, זיפו said:

מה היית בוחר?

אתה אוהד לא שחקן, אוהד יבחר במכבי ולא בכסף, ככה לפחות אני.

וואלה אני מוכן לשלם למכבי בשביל לעלות בדקה 89

לכל אחד מאיתנו היה חלום באחד הלילות על דקה 80, שחקן נפצע ואין שחקנים בספסל שיכולים להחליף אותו, קלינגר(בחלום שלי דאז) מצביע עליי מבין כל הקהל ואומר לי "איך אתה בתור קשר אחורי" ואני עונה לו "חד כתער מדממת" ומיד עולה לספסל להתלבש במדי מכבי :wubyellow3: . כמובן שאני מסיים עם שער בתוספת הזמן ומכבי מנצחים 3-2.

20 דקות לפני, קובי השועל said:

לכל אחד מאיתנו היה חלום באחד הלילות על דקה 80, שחקן נפצע ואין שחקנים בספסל שיכולים להחליף אותו, קלינגר(בחלום שלי דאז) מצביע עליי מבין כל הקהל ואומר לי "איך אתה בתור קשר אחורי" ואני עונה לו "חד כתער מדממת" ומיד עולה לספסל להתלבש במדי מכבי :wubyellow3: . כמובן שאני מסיים עם שער בתוספת הזמן ומכבי מנצחים 3-2.

תמשיך להאמין ולחלום.

אם ניקוליץ' שכנע את מכבי שהוא שחקן כדורגל, גם אתה יכול.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.