Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

24 דקות לפני, Sawyer said:

החלטה מביכה ועל גבול מהמעליבה ללכת לפ.ס.וו

אוהב את השכנוע העצמי שלכם, זאת סתם קבוצה בסתם ליגה. סה טו.

החלטה מצויינת מבחינתו מכל בחינה.

נראה שהם ממש צרכים שחקן כמוהו, יוכיח את עצמו ברמות הכי גבוהות, וישתיק את כל מי שטען שלא הצליח באירופה.

ירוויח פי כמה ממה היה מרוויח פה.

חוויה נחמדה למשפחה לגור הולנד כמה שנים, לפני שחוזרים למזרח התיכון.

מעליבה? כן. לגמרי מעליבה. כל האהבה שיש לנו אליו, והוא לא היה מוכן לבוא לעזור לנו עכשיו, כשאנחנו הכי צרכים אותו.

קצת מרגיש כמו אוהדי הפועל ב 2013, אבל רק קצת.

החלטה מאד "ערן זהבי".

4 דקות לפני, שורה said:

חחחח לא יותר גרוע מפנר

מצטער לא תופס מהליגה הטורקית בכלל. ליגה בינונית לגמרי בדיוק כמו ההולדית, פשוט יש להם יותר כסף להביא כל מני פנסיונרים כוכבים.

בן 33, היה לו הזדמנות לחזור לסיים את המורשת שלו במכבי כמו מלך

בחר ללכת לכסף, נטו כסף. אליפות הוא לא ייקח שם, אירופאית? מובטח לו במכבי + לעלות לאלופות

תבוא, בלי אימון אתה כבר בהרכב יום שלישי

תעלה אותנו לאלופות, תשבור תשיאים בליגה תסיים כמו מלך

מאכזב, החלטה מאכזבת, אוהב אותו זה לא משנה כלום אצלי, אבל מאכזב.

כן קהל לא קהל, היה חייב לחזור זה היה הרגע.

מתי יחזור? בגיל 35-36? נו באמת..

PSV > מכבי

הליגה ההולנדית > הליגה הישראלית

הולנד > ישראל

החלטה קלה.

אם שכטר טוב לנו היום מקצועית- אז למה שערן זהבי, שבטוח יהיה לפחות באותה רמה של שכטר היום בעוד שנתיים, לא יהיה טוב לנו? 

והדבר החשוב ביותר, היום ערן יכול להגיע למועדון ברמה של PSV אבל עוד שניים הוא לא יוכל, למכבי דווקא כן.

52 דקות לפני, Sawyer said:

החלטה מביכה ועל גבול מהמעליבה ללכת לפ.ס.וו

אוהב את השכנוע העצמי שלכם, זאת סתם קבוצה בסתם ליגה. סה טו.

אתה מדבר על שכנוע עצמי ?

אתה חי בטריפ גבר

סתם ליגה ? ושלך מה ? השישית בטיבה באירופה ? מעבר לכל הזיון מוח הזה, הוא לא קיבל הצעה רשמית ממכבי ואם קיבל הצעה לא רשמית היא בטח לא מספיק טובה .

שתתבגר (באופי , בגיל אתה נראה לי כבר חמור גדול) תבין שבסוף זה עסקים נטו . גם מיטש וגם ערן יודעים, שבעוד שנתיים הוא יהיה כאן, בחוזה הרבה יותר נורמלי ולכן ככל הנראה שני הצדדים מעדיפים כל אחד לשמור על הכסף שלו . 

7 דקות לפני, תמיר8 said:

PSV > מכבי

הולנד > ישראל

החלטה קלה.

אם שכטר טוב לנו היום מקצועית- אז למה שערן זהבי, שבטוח יהיה לפחות באותה רמה של שכטר היום בעוד שנתיים, לא יהיה טוב לנו? 

והדבר החשוב ביותר, היום ערן יכול להגיע למועדון ברמה של PSV אבל עוד שניים הוא לא יוכל, למכבי דווקא כן.

חד משמעית.

עם כל הצער והאכזבה צריך גם לדעת להיות אובייקטיבים בחיים ולא לחשוב על כל דבר כמו איזה ילד בן 4.

1 hour ago, תמיר8 said:

PSV > מכבי

הולנד > ישראל

החלטה קלה.

הולנדיות>ישראליות

מבחינתו החלטה מצוינת.

בדיוק כמו שכתבו כאן לפני.

זה שזה באסה עבורנו ואנחנו הכי צריכים אותו, מה לעשות. 

יגיע לכאן בעוד שנתיים ויעשה ניסים כהן. 

חברים PSV זה מועדון בסדר גודל של בראגה, גנט, ויקטוריה פלזן, קופנהגן וכו'.. מכובד אבל לא משהו שבשבילו שווה שוב לזרוק את המשפחה בחו"ל ללא משפחה וחברים, ללא מסגרות נורמליות לילדים ובעיר בוא נגיד שהיא לא אמסטרדם.

בבקשה אל תעשו מזה מה שזה לא. אם הייתה מגיעב הצעב מקבוצות בינוניות ומעלה בליגת טופ אירופה אני הראשון שהייתי מפרגן, בתוספת לכסף האדיר שהוא עשה הוא כן היה צריך להחליט להשאר.

שיהיה לו אבל בהצלחה. אוהב אותו.

16 דקות לפני, קובי השועל said:

חברים PSV זה מועדון בסדר גודל של בראגה, גנט, ויקטוריה פלזן, קופנהגן וכו'.. מכובד אבל לא משהו שבשבילו שווה שוב לזרוק את המשפחה בחו"ל ללא משפחה וחברים, ללא מסגרות נורמליות לילדים ובעיר בוא נגיד שהיא לא אמסטרדם.

בבקשה אל תעשו מזה מה שזה לא. אם הייתה מגיעב הצעב מקבוצות בינוניות ומעלה בליגת טופ אירופה אני הראשון שהייתי מפרגן, בתוספת לכסף האדיר שהוא עשה הוא כן היה צריך להחליט להשאר.

שיהיה לו אבל בהצלחה. אוהב אותו.

רק להוסיף שאיינדהובן עיר משעממת תחת + סגנון הבנייה של הבתים בהולנד נמוך משמעותית מהסטנדרט שזהבי רגיל אליו

המועדון עצמו אחד משתי הגדולות בהולנד למרות שיש להם פחות אוהדים מאייקס ופיינורד

2 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

רק להוסיף שאיינדהובן עיר משעממת תחת + סגנון הבנייה של הבתים בהולנד נמוך משמעותית מהסטנדרט שזהבי רגיל אליו

המועדון עצמו אחד משתי הגדולות בהולנד למרות שיש להם פחות אוהדים מאייקס ופיינורד

גם לדעתי האצטדיון שלהם באיזור ב30k.

בקיצור...

1 hour ago, mta8 said:

בחר ללכת לכסף, נטו כסף. אליפות הוא לא ייקח שם, אירופאית? מובטח לו במכבי + לעלות לאלופות

אני חושב שסיכמת יפה את הנושא

1 hour ago, mta8 said:

זה נכון אם הציעו לו בכלל לחזור...

פ.ס.ו יותר קרובה למכבי מאשר לרמות הגבוהות באירופה/לקבוצות שערן זהבי אמור לשחק בהם כשהוא ממצה את הפוטנציאל שלו. לגבי הכסף, בן אדם שהרוויח מה שהוא הרוויח מעסקאות תיווך נדלן בין סין לישראל בלבד מכניסות יותר מהחוזה שלו בפ.ס.ו גם אם ישחק שם עשור. פשוט כסף קטן ביחס לכסף שהוא צבר עד כה, לא משמעותי עבורו וסיבה מפגרת לשחק בהולנד..

יכל לבוא לפה, למתג את עצמו כאייקון של מכבי ולשבור את כל השיאים שהיו איי פעם + הזדמנויות להצליח איתה באירופה. והכי חשוב.. להנות.

ויתר על ההזדמנות, לא חושב שיש לו כבר מה לחזור עוד שנתיים שלוש אז בסהכ הוא מפספס את ההזדמנות הזאת עם מכבי, לא מוריד מהיותו הכדורגלן הגדול בהיסטוריה.

הדיון לא צריך בכלל אם הוא החליט נכון או לא, החלטה שלו. יותר כסף, קבוצה עם היסטוריה אירופאית מטורפת, מול מכבי שזה הילה מקומית, אולי סכוי להגיע לליגת האלופות, לשבור כמה שיאי כיבושים כאן. ההחלטה שלו ושיעה מה שהוא רוצה, אני רק בגישה שאם הוא חושב לחזור לכאן עוד שנתיים , עדיף שישכח מזה. 

מכבי זה לא מקום ברירת מחדל, לא רצית לחזור, הכל טוב, אבל בגיל 35 אל תבוא לי לסיבוב פרישה, בכל זאת, לא מדובר בשחקן נוער. 

אני מעדיף שיגדל איזה שחקן נוער שהוא לא יתפוס לו את המקום, קיצר, להסתכל קדימה לא אחורה כל הזמן. 

Just now, Sawyer said:

פ.ס.ו יותר קרובה למכבי מאשר לרמות הגבוהות באירופה/לקבוצות שערן זהבי אמור לשחק בהם כשהוא ממצה את הפוטנציאל שלו. לגבי הכסף, בן אדם שהרוויח מה שהוא הרוויח מעסקאות תיווך נדלן בין סין לישראל בלבד מכניסות יותר מהחוזה שלו בפ.ס.ו גם אם ישחק שם עשור. פשוט כסף קטן ביחס לכסף שהוא צבר עד כה, לא משמעותי עבורו וסיבה מפגרת לשחק בהולנד..

יכל לבוא לפה, למתג את עצמו כאייקון של מכבי ולשבור את כל השיאים שהיו איי פעם + הזדמנויות להצליח איתה באירופה. והכי חשוב.. להנות.

ויתר על ההזדמנות, לא חושב שיש לו כבר מה לחזור עוד שנתיים שלוש אז בסהכ הוא מפספס את ההזדמנות הזאת עם מכבי, לא מוריד מהיותו הכדורגלן הגדול בהיסטוריה.

בדיוק. 

שיהיה לו בהצלחה עם הבחירה שלו רק שלא יחזור לפה לפרישה וגם אני לא אשכב יותר על הגדר בשבילו ואבזבז זמן עם אוהדי שאר הליגה בפעם הבאה שכל המדינה תצא עליו.

אל תבינו לא נכון, ערן זהבי עדיין אלוהי הכדורגל ואגן עליו מול כולם תמיד, בטח נגד אוהדי קבוצות ששונאים אותו על התקופה שלו בצהוב

הסיבה שאני לא רוצה שיחזור זה כי הוא לא יוכל לשחזר בגיל 35+ את מה שהיא עשה בגיל 28 ועם הקהל שלנו פשוט עדיף לא להגיע לסיטואציה הזאת. לא כי אנחנו לא ברירת מחדל/רוצים לגדל צעירים/נוקמים בו

פשוט מבאס מקסימום שהוא ויתר על הצעה לחזור ולא תגידו בשביל לשחק בטוטנהאם/אתלטיקו/אינטר, פ.ס.ו - אראה אותם כמו שראיתי את גוואנזו, חבורת מ מסביב לערן. חבל.

14 דקות לפני, Sawyer said:

אל תבינו לא נכון, ערן זהבי עדיין אלוהי הכדורגל ואגן עליו מול כולם תמיד, בטח נגד אוהדי קבוצות ששונאים אותו על התקופה שלו בצהוב

הסיבה שאני לא רוצה שיחזור זה כי הוא לא יוכל לשחזר בגיל 35+ את מה שהיא עשה בגיל 28 ועם הקהל שלנו פשוט עדיף לא להגיע לסיטואציה הזאת. לא כי אנחנו לא ברירת מחדל/רוצים לגדל צעירים/נוקמים בו

פשוט מבאס מקסימום שהוא ויתר על הצעה לחזור ולא תגידו בשביל לשחק בטוטנהאם/אתלטיקו/אינטר, פ.ס.ו - אראה אותם כמו שראיתי את גוואנזו, חבורת מ מסביב לערן. חבל.

מדוייק. כל מי שטוען שאנחנו מנותקים, שיבדוק את עצמו דחוף.

1 hour ago, Sawyer said:

יכל לבוא לפה, למתג את עצמו כאייקון של מכבי

אני לא בטוח שהוא רוצה את זה. אולי מפריע לו ששונאים אותו בגלל זה והוא מעדיף להיות גיבור הנבחרת ואובייקטיבי ביחס לליגה.

מילא היה אמסטרדם היה נהנה קצת חלונות אדומים עושה כיף עם רוי.

היתרון באיינדהובן זה שהוא קרוב לבלגיה, יכול לקפוץ לאכול שוקולד ולצפות בבלגיות עושות ספורט

2 hours ago, אליהו_הנביא said:

הדיון לא צריך בכלל אם הוא החליט נכון או לא, החלטה שלו. יותר כסף, קבוצה עם היסטוריה אירופאית מטורפת, מול מכבי שזה הילה מקומית, אולי סכוי להגיע לליגת האלופות, לשבור כמה שיאי כיבושים כאן. ההחלטה שלו ושיעה מה שהוא רוצה, אני רק בגישה שאם הוא חושב לחזור לכאן עוד שנתיים , עדיף שישכח מזה. 

מכבי זה לא מקום ברירת מחדל, לא רצית לחזור, הכל טוב, אבל בגיל 35 אל תבוא לי לסיבוב פרישה, בכל זאת, לא מדובר בשחקן נוער. 

אני מעדיף שיגדל איזה שחקן נוער שהוא לא יתפוס לו את המקום, קיצר, להסתכל קדימה לא אחורה כל הזמן. 

אז עכשיו גם שכטר תופס מקום של שחקן נוער?

בקבוצה צריך גם שחקני נוער וגם מבוגר אחראי, גם אם הוא הוא יבוא בגיל 36 ויתן קצת מראה לצעירים איך להתאמן ואיזה 10 גולים זה יהיה בסדר

הוא יודע שהמעמד שלו פה מובטח, החלטה לגיטימית ללכת להולנד

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.