Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

זה די ברור שסגור בפסוו

הסיבה שכרגע הוא עוד לא מודיע רשמית היא השחרור מגוואנז'ו, זה גם די ברור מהדברים שהוא אמר.

כשתגמר הסאגה בגוואנז'ו כולם יידעו איפה אשחק.

בהצלחה ערן!

30 דקות לפני, החתול הצהוב said:

תארו לכם שבוע הבא הוא מפתיע את כולם וחותם אצל הנשיא

"חלמתי לשחק עבור הנשיא המכובד בסמי עופר יחד עם הקהל העצום הזה. אני אוהד מכבי מגיל צעיר".

35 דקות לפני, קובי השועל said:

לPSV יש חלוץ בשווי 25 מיליון יורו וקשר התקפי בשווי 20 מיליון יורו ע"פ טרנספר מרקט. ערן אמור לקחת להם דקות?

מה זה לקחת להם דקות? הוא יולחם להרכב. לא מבין איך יש אוהדי מכבי בני יותר מ 3 שלא מעריכים נכון את ערן זהבי. זה שחקן שאם היה נולד במדינה אחרת, ואם היה לו מאמן נורמלי ולא גוטמן ששם אותו קשר 50-50 במקום חלוץ, היה מגיע לטופ העולמי

8 דקות לפני, snufkin said:

מה זה לקחת להם דקות? הוא יולחם להרכב. לא מבין איך יש אוהדי מכבי בני יותר מ 3 שלא מעריכים נכון את ערן זהבי. זה שחקן שאם היה נולד במדינה אחרת, ואם היה לו מאמן נורמלי ולא גוטמן ששם אותו קשר 50-50 במקום חלוץ, היה מגיע לטופ העולמי

לא חושב שזה רק עניין של גוטמן. הוא מעולם לא הוגדר כחלוץ, עוד לפני גוטמן. גוטמן הוא מקסימום תחנה ראשונה בבוגרים, לא מעבר. מקסימום קשר התקפי. הוא בעצמו לא ידע שהוא כזה. 

Just now, המכבייה said:

לא חושב שזה רק עניין של גוטמן. הוא מעולם לא הוגדר כחלוץ, עוד לפני גוטמן. גוטמן הוא מקסימום תחנה ראשונה בבוגרים, לא מעבר. מקסימום קשר התקפי. הוא בעצמו לא ידע שהוא כזה. 

שיחק כחלוץ ברמה"ש.

11 דקות לפני, snufkin said:

אתה מכיר את ערן יודע שהוא לא נופל מהחלוצים המובילים באירופה. המאמנים הזרים לא יודעים את זה ואם הם מסתכלים על הנייר הם רואים הרבה שערים, אבל בליגות חלשות כמו סין וישראל. לפי דעתי גם אם ישחק בליגה הגרמנית או האנגלית הוא יגיע למספרים גבוהים, אבל המאמנים הזרים לא יודעים מי זה זהבי.

1 דקה לפני, סלבה said:

שיחק כחלוץ ברמה"ש.

לא בטוח בזה אבל פלארמו רכשה אותו כקשר. גם מכבי רכשה אותו כקשר. בנוער של הפועל, סהר היה החלוץ. זה לא שגוטמן החליט שרירותית. ואגב, זאת החלטה שהביאה לגוטמן אליפות. 

ממה שאפשר להבין מהראיון שלו זה שהוא סגור בהולנד, דווקא בגלל הקטע שהוא מדבר על ישראל ואז אומר שבסופו של דבר הוא יחזור לפה ואז מסתכל על אשתו ואומר "נכון?". 

נראה ששי ניסתה הכל אבל לא הצליחה להשאיר אותו פה בארץ.

3 דקות לפני, nirnir20 said:

ממה שאפשר להבין מהראיון שלו זה שהוא סגור בהולנד, דווקא בגלל הקטע שהוא מדבר על ישראל ואז אומר שבסופו של דבר הוא יחזור לפה ואז מסתכל על אשתו ואומר "נכון?". 

נראה ששי ניסתה הכל אבל לא הצליחה להשאיר אותו פה בארץ.

ומיד אחרי שדיבר על ישראל שאלו אותו אם זה רמז, אז הוא חזר והדגיש "בסופו של דבר", בקטע של- "אני עוד לא בסוף, ולא הגיע הזמן לחזור".

אולי עוד יפתיע עם היעד, אבל זה בטוח לא יהיה מכבי כרגע.

34 דקות לפני, dvirtop said:

ומיד אחרי שדיבר על ישראל שאלו אותו אם זה רמז, אז הוא חזר והדגיש "בסופו של דבר", בקטע של- "אני עוד לא בסוף, ולא הגיע הזמן לחזור".

אולי עוד יפתיע עם היעד, אבל זה בטוח לא יהיה מכבי כרגע.

אולי ה"נכון" שהוא אמר לשי היה בקטע שהיא קיבלה את מה שרצתה "בסופו של דבר"

איך עד היום אין רמזים רציניים מהמסגרות של הילדים, ממקומות שהם מדברים איתך על תוכניות לעתיד הקרוב, מכל מיני מעגלים שהם מסתובבים בהם.

הילד עטף את הספרים או שבא פי סטייל?

הילדות רשומות לאמא של שבת באיזור נובמבר?

עיתונות סוג ז'

7 דקות לפני, קובי השועל said:

אם זה לא העונה זה אף פעם.

אני גם לא רוצה שהוא יבוא לפה עוד שנתיים. גם כי אנחנו לא ברירת מחדל של אף אחד וגם כי מעדיף שיגדלו צעירים ומחליפים ראויים, הלאה, הוא היסטוריה.

9 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני גם לא רוצה שהוא יבוא לפה עוד שנתיים. גם כי אנחנו לא ברירת מחדל של אף אחד וגם כי מעדיף שיגדלו צעירים ומחליפים ראויים, הלאה, הוא היסטוריה.

יכל לבוא לסיים כמו ענק, קצת מציק לי.

הצעה ממכבי הייתי שאף אחד לא יתבלבל.

24 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה הקשר ברירת מחדל? קורה בכל העולם ששחקנים גדולים מסיימים את הקריירה בקבוצה שגדלו או בארץ המוצא שלהם 

4 דקות לפני, Keano said:

מה הקשר ברירת מחדל? קורה בכל העולם ששחקנים גדולים מסיים את הקריירה בקבוצה שגדלו או בארץ המוצא שלהם 

על חשבון הילדים שלנו מהנוער? בגיל 35-36?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.